Pereiti prie turinio

Britva

Nariai
 • Pranešimai

  97
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Tai gal "minimalus pasiūlymas", arba "pradinė kaina"?
 2. Taigi pasakė, kad čia galutinė kaina. :)
 3. Situacija tokia: vienam pažįstamui Vilniuje reiktų iPhone telefono. Iki Rugsėjo 5d, nes tada išskrenda ilgam. Tik Vilniuje ir į rankas. :) Pasiūlymams PM.
 4. Nupirkčiau projektą už 100-200 LT. Domina viskas, išskyrus visokie CS (ir kitokio š) portalai, taip pat e-shopai. Pirmenybę teiksiu forumams. :)
 5. Skubiai perku telefoną. Siūlom įvairius variantus, geriausia būtų nuo 200lt iki 400lt. Su pardavėju norėčiau rytoj iki 12 valandos susitikti Vilniuje.
 6. Nu jau nebesvaik gauti už tiek. : ) Aš už 320 lt paėmiau ir skaitau, kad jau čia neblogai laimėjau. :lol:
 7. Pirkciau telefona iki 400lt. Viskas turi veikt nepriekaistingai, bukle bent jau nebloga. TIK VILNIUS. Pasiulymai i pm.
 8. Taigi perku PSP. Gali būti ir Fat, nors pirmenybę teiksiu slimui. :) Šiaip turi būti nebloga būklė, jei komplektacijoje bus keli žaidimai, sumokėsiu kiek brangiau. :) Bėja, tik VILNIUS. Pasiūlymai - PM.
 9. Jei pirmadieni galetumem Vilniui susitikt , paimciau galbut.
 10. Nežinau kaip tas daiktas vadinasi, bet gal kas nors Vilniuje parduoda kištuką į rozetę, prie kurio galima prijungti USB laidą? Arba paprastą iPod pakrovėją, su lizdu į rozetę? Jei kas suprato ko noriu ir turi, būtinai rašykit į AŽ. Tik VILNIUS IR LABAI SKUBIAI. Jeigu pardavėjas galės perduoti šiandien arba rytoj, moku BRANGIAU šiek tiek,.
×
×
 • Sukurti naują...