Pereiti prie turinio

MantahGr

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    112
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

MantahGr Pranešimai

  1. Kam įdomu tokie dalykai, paskaitykit knygą Guy Champagne (Gi Šampainis) "Aš buvau narkomanas". Tikro narkomano, sporto žurnalisto, išpažintis. Asmeniškai mane, šita knyga labai įtraukė, perskaičiau per vieną vakarą.

  2. Esu skaitęs vieną iš teorijų, kodėl žmonės patyrę klinikinę mirtį pasakoja pabuvoję kažkur kitame pasaulyje, ir aš tuo realiai labiausiai tikiu. Manau, kad pomirtinio gyvenimo nėra. Yra toks narkotikas DMT, jis gaminamas žmogaus smegenyse esančioje kankorėžinėje liaukoje. Šis narkotikas yra pats stipriausias haliucinogeninis preparatas žemėje, kurio didelis kiekis išsiskiria prieš pat mirtį, todėl žmogų sugliučina ir jis kelias minutes būna "kitame pasaulyje". Man atrodo tai pakankamai logiškas paaiškinimas.

  3. Pirmas uzdarbis buvo 45$, parduodant Affiliate produkta is clickbank.net, pamenu begalo apsidziaugiau tuos pirmus 45$ pamates, ir tai praktiskai buvo momentas ir supratimas kad ne kiek suma svarbu, bet tai kad as galiu zymiai daugiau uzdirbti :)

     

    pirmas uzdarbis yra labiau simbolinis, bet kaip bebutu keista psichologiskai labai svarbu, cia, zinai, kaip futbolistui - puolejui naujam klube pirmas golas, nors nieko nelemtis bet paciam labai svarbus, taip ir pradedant dirbti internete, nes tiesiog supranti kad tu gali ir tai padarysi dar karta, pradedi pasitiketi savim ir daugiau dirbti.

     

    Tiesą sakai, kad pats pirmas uždarbis yra visa ko pradžia. Būdamas 15 metų, kai dar apskritai nežinojau nei kuo noriu būti, nei ką veikti gyvenime, sukūriau pirmą flash'inį reklaminį skydelį (banerį) už 70Lt (nors neturėjau beveik jokio supratimo apie dizainą). Tuo metu tai buvo kažkas nuostabaus. Nuo tada sparčiai pradėjau tobulėti ir laikui bėgant klientų vis daugėjo. Taip tapau reklamos dizaineriu / animatorium. Būdamas 19 metų pirmą kartą įsidarbinau medijų studijoje kaip animatorius. Ir tai tapo ne tik mano darbu, bet ir pomėgiu.

  4. Naujos temos nekursiu, bet man pačiam labai įdomu dėl PSD, aš jau nestudijuoju ir nesu darbo biržoje. Kur konkrečiai kreiptis kad sumokėti tuos 72 ar 74 litus per menesį? Kiek žinau, reikia būti mokėjus bent 3 menesius kad tau Socialinis draudimas galiotų. Aš nemokėjęs kokius 4 mėnesius. Ar įmanoma sumokėti ir už praeitus mėnesius, kad iškarto įsigaliotų tas Socialinis Draudimas? Kas galit suteikit informacijos, arba bent pasakykit ar į sodrą ar į VMI, kaip vienas narys sakė, kreiptis su šiais klausimais?

  5. Patirties įgausi bet kur. Kasdamas duobes kapinės - ir ten patirties įgausi. Aš kalbėjau labiau apie srities išmanymą. Na ir kas, kad aš galiu susiprogramuoti puslapį, jeigu neįsivaizduoju kaip apskritai veikia tas puslapis, kokiu būdu jis yra atvaizduojamas naršyklėje, kaip vyksta visas procesas. Norint perprasti vieną sritį, tai nėra sunku. Tačiau to gyvenime niekada nepakaks.

     

    Panašiai ir su mokymusi savarankiškai. Taip, gali programuoti mokytis asmeniškai, žiūrėti pavyzdžius internete ir t.t. Bet tai bus siaura sritis, siauras mokymasis. Nežinau tiksliai kokia ten teorija egzistuoja programavime, bet tikrai žinau, kad jos yra. Tarkim dizainas, mano sritis. Aš galiu pats mokytis. Susirandu internete apie grafinį dizainą, pasiskaitau ir jau žinau kas tai yra. Bet aš pats nesuprasiu, nesužinosiu kaip geriau įkomponuoti pavadinimą plakate, kokias geriau rinktis spalvas, kokius dydžių santykius. Galų gale, net įkomponavus, niekas man nepatars ar gera linkme einu ar ne. Su informacija irgi. Kiek aš laiko užtruksiu kol internete perskaitysiu apie Van De Graaff kanoną? Jeigu žinosiu ko ieškoti, tai greitai. O jeigu aš nežinau net kad toks dalykas egzistuoja?

     

    Studijų metu gauni krūvą susistemintos informacijos, kuri yra skirta tam tikros srities geresniam išmanymui. Ir ne siauram, o plačiam išmanymui. Darbą susiradęs kažin ar turėsi tiek laiko labai tiksliam išsinagrinėjimui, nuolatiniam informacijos ieškojimui knygose, internete, konferencijose. Galų gale ir finansų atitinkamų reikės, jeigu norėsi kokybiškos informacijos gauti (knygos, konferencijos).

     

    Man labai patinkanti citata: "In art like in love, instinct is enough".

  6. Sveikas. Siūlau LG ips236v modelį (23"). Kaina nedidelė (apie 600lt). Dėl IPS matricos spalvas atvaizduoja tikrai tiksliai (IPS matricą turi tiek iphonas tiek ipadas, palyginu šitų dviejų device'ų spalvas su šio LG monitoriaus - lygiai tokios pat spalvos. Šiaip manau šios serijos jau ir naujesnių galima rasti.

     

    Edit: neklydau, yra naujesnių šios serijos. Manau puikus pasirinkimas: http://www.kilobaitas.lt/Monitoriai/LG/MONITOR_LCD_23/W/LED_IPS237L-/IPS237L-BN/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_436&ID=446819

  7. Mano šimtadienis buvo tikrai kietas kiek pamenu. Išsinuomavome Santabarbara vilą šalia Molėtų, su padavėjais ir kt.. Šventėme keturios ar tai penkios dvyliktokų klasės. Viso apie 120 žmonių buvo. Taip pat pasikvietėme improvizatorių grupę "impro241", kurie savo pasirodymais visus pralinksmino nuo pat pradžių. Visas smagumas buvo jog pats party priminė filmuose matytus amerikiečių studentų tūsiukus. Tiek, kad kai kurie mėgstantys padauginti alkoholio iki tos ribos kada skrandžio turinys veržiasi į laisvę, negalėjo atsipalaiduoti, nes už vieną "vimtelėjimą" viduje berods 300lt, o lauke 100lt. Taip pat ir geltonos dėmės palikimas ant sniego kainuoja ne ką mažiau, o wc buvo vienas tokiai masei žmonių, bet ir tas vakaro eigoje sudužo:) Aišku ir kitų dalykų buvo neišvengta už ką realiai turėjome susimokėti, bet nuodėmes išpažinom tik konjako buteliu ir nepasitenkinimu iš mūsų pusės dėl šilumos trūkumo kitame name. Šiaip visumoj buvo tikrai super, ir jeigu dvyliktokų klasės tarpusavyje nekariauja, rekomenduoju visiems kartu švesti šimtadienį, daug linksmiau.:)

  8. MantahGr, įdomu. Šaunu, kad nepasimeti ir pasinaudoji savo vaizduote, išradingumu, kad išnaudoji tai prieš košmarus ir apskritai įdomesniam gyvenimui. Tai, kad praleidi daug laiko prie video darbų, manau turėtų kaip tik padėti sapnuose kaip aplinkos valdymas.

     

    Tai, kam skiriama daug dėmesio, persikelia ir į sapnus. Įgūdžiai ir mąstymo/veikimo principai taip pat niekur nedingsta. Geimeriai labai dažnai pasakoja, kad sapnuose naudoja ESCAPE arba PAUSE mygtukus. Aš pats atsimenu prieš savo pirmą live clan match labai daug apie jį mąsčiau prieš miegą ir po to sapne skraidžiau de_dust2 (CS) map'e, bet čia nebuvo sąmoningas sapnas. Įdomų SS turėjau kai atsiduręs tarp tokių vandenimi atskirtų teritorijų panaudojau

    technologiją - šoviau į grindis kitoje teritorije ir persikėliau ten :) su
    irgi buvo bajerių.

     

    Primena mane.Aš naudoju alt+f4 arba jei jaučiu pavojų darau "LOG OFF" iš sapno, o realybėje atsimerkiu. Tiesa, labai įdomus momentas yra tarp sapno ir realybės, kada esu atsimerkęs, matau savo kambarį, bet mintys dar sapne, ir tuo metu kaip minėjau akys būna labai limpančios, atrodo, jei akimirkai atsipalaiduosiu, akys užsimerks ir aš vėl pasinersiu į sapną, o išbuvęs atsimerkęs kelias minutes sugrįžtu į visišką realybę.

  9. Atsakymų visų neskaičiau bet labai įdomi tema, ir noriu pirmą kartą kam nors papasakoti savo patirtį sapnuojant sąmoningai, keista, kodėl to nedariau anksčiau.

     

    Bet apie viską nuo pradžių. Būdamas maždaug 14-15 metų vieną naktį kai buvau vienas namie, bendravau su draugu skype'u ir jis man "numetė" nuorodą į youtube apie paranormalius reiškinius "ghosts spirits and demons" vadinosi. Prisižiūrėjau tų nesamonių ir nuo to laiko, maždaug pusę metų, būdavo sunku užmigti neprisiminus visų matytų vaiduoklių. Atrodo būdavo taip, kad einu ramus į lovą, bet kaip tik atsigulu iškart prisimenu tas nesamones. Nuo tada pradėjau sapnuoti keisčiausius dalykus, vaiduoklius, pabaisas, žudikus kurie įsilaužia į mano namus ir mane miegantį nori nužudyti. Kadangi tikrai tokių savo sapnų bijodavau, kažkaip su laiku išmokau suvokti jog tai tik sapnas (gal todėl kad ilgą laiką sapnuodavau vaiduoklius). Ir taip išmokau pats atsimerkti ir pažadinti save iš sapno kai įtampa sapne pakyla. Tuo metu atsimerkęs, visada būdavau miego paralyžiuje (kaip dabar atsimenu matydavau mėlyną kompiuterio skleidžiamą šviesą tamsiame savo kambaryje). Kartais būdavo sunku atsimerkti, ta prasme, akys lyg surakintos. Jausdavau savo akis, jos sunkiai "atlipdavo", bet aš jas išvisų jegų stengdavausi atmerkti ir man pavykdavo. Taigi taip keistai išmokau atskirti sapną nuo realybės ir jį jausti.

     

    Kiek vėliau (beje aš šiuo metu esu video dizaineris, prie meno, taigi visą vaikystę turėjau lakią fantaziją) nusprendžiau kovoti prieš savo sapnus, nebeatsimerkti, o skirdamas sapną nuo realybės, bandyti sapne judėti ir elgtis taip kaip aš noriu, kovoti su puolančiomis pabaisomis (skamba juokingai:D) Ir man retsykiais pavykdavo, tiesiog sapne savo mintimis galėdavau sukurti ką tik noriu, "iškviesti" kokį noriu žmogų į sapną, kišenėje rasti nuo smeigtuko iki ak47, skraidyti.

     

    Dar kiek vėliau išmokau sapnuoti tai ką noriu, jausdamas kad atsijungiu į miego būseną, mintimis sukurdavau sapną (tiesa kai kurie dalykai visgi vykdavo ne pagal mano valią, tačiau sau nepatinkančius dalykus pakeisdavau.) Nuo tada man pradėjo patikti sapnuoti.

     

    Deja, bet bėgant metams praradau gebėjimą kurti sapną nuo A iki Z, gal dėl to kad daug laiko praleidžiu prie video darbų, o tada atsigulus į lovą mintys tik apie tai ir sukasi, ko nepadariau šiandien, ką padarysiu rytoj, arba apie kitas problemas, ir sunku save perorientuoti galvoti kažką kitka. Tačiau sapne elgtis taip kaip noriu, viską suvokti, ir atsimerkti iš sapno pavyksta ir dabar.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...