Pereiti prie turinio

SofteriZ

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.307
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%

SofteriZ paskutinį kartą laimėjo Liepos 1 2018

SofteriZ patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie SofteriZ

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

5.841 profilio peržiūra
 1. https://invoi.lt/ yra galimybė nemokamai išrašinėti neribotą kiekį sąskaitų, taip pat ir EN kalba.
 2. O kodėl nesvarstai nuomoti per agentus? Mažiau nervų, nes agentas lakstys aprodyt, o ir jie daugiau mažiau jau žino kaip atrinkti tinkamą nuomininką.
 3. Naudoju TickTick, puikiai pateisina lūkesčius. 🙂
 4. Tam, kad po to žmonės kurie bandys Googlintis ir nieko neras kaip aš, ras šį klausimą. 🙂 O skirtumas pagrinde yra NT kainose, kurios auga kaip ant mielių, todėl jei galima pasiimti metais anksčiau, manau, geriausia yra taip ir padaryti, nes po metų NT kainos bus dar kitokios. Dėkoju už atsakymus!
 5. Dėkoju už išsamų atsakymą, suteikei vilties situacijoje, kadangi nebereiktų verstis per galvą ir svarstyti įsigijimo tik atlikus tarnybą tuo atveju, jei būčiau pašauktas kitamet. 🙂 Vat ir kyla klausimas ką jie tikrina ir kaip giliai kapsto. Žinau, kad didžiausias dėmesys pajamoms, tačiau įdomu ar daro kokį background check'ą be finansų? Taip pat, ar tikrinama 6 mėn. pajamų istoriją, ar reikalinga 1-2 m.? Dauguma skirtingai sako, bet pats asmeniškai kiek domėjausi, sako, kad dažniausiai tikrina 6 mėn.
 6. Klausimas teorinis, kadangi turiu dar vieną loteriją, ar turint šaukimą bankas duotų paskolą būstui? Sakykim pradinis yra, pajamos leidžia įsigyti, tiesiog įdomu ar bankas kreipia dėmesį į tokį dalyką, ar jam svarbiausia, kad laiku mokėtum ir finansinė padėtis leistų ir toks dalykas kaip šaukimas neturėtų jokios įtakos paskolos gavimui? Teoriškai galėtų neduoti, kadangi yra rizika, jog mano pajamos metams sumažėtų, praktiškai - jei yra galimybės mokėti toliau, bei yra pradinis + pakankamos pask. metų pajamos paskolai gauti, gal tai visiškai nėra svarbu bankui?
 7. Sveiki, Ar yra uždarbiečių nusimanančių būsto paskolose ar dirbančių su tuo? Domintų vienas vienintelis klausimas, jei tokių atsirastų, parašykite į PM. 🙂
 8. Nenorėk, kad iškart visi viešai temoje pasakytų, va mano grynas pelnas 10,000 Eur. / mėn, nes patikėk manim, uždarbyje sukūrus temą jau po mėnesio dar tris tokias veiklas pamatai, ypač jei idėja lengvai nukopijuojama. 🙂 Jei apyvarta pasiekė 45k, tai reiškia labai daug ką, nes apyvarta rodo paklausą, o išlaidų optimizavimas jau yra visiškai atskira diskusija. Idėjų pasivogti ateina žmonės kurie supranta tik pinigų kalbą ir visur mato tik gryną pelną bei nesigilina į paties produkto plėtros galimybes. Su tokiu požiūriu gali būti sunku kažką išplėtoti. O temos autoriui linkiu surasti taip p
 9. Sveiki, Domintų SEO specialisto rekomendacijos, gal žinote gerą patyrusį uždarbietį ar šiaip kokį žmogų, kuris užsiima SEO paslaugomis bei jau pateisino jūsų lūkesčius? Labiau domintų išgirsti asmenines rekomendacijas. 🙂 Reikėtų pakonsultuoti keliais smulkesniais klausimais, žinoma, konsultaciją apmokėsime.
 10. Sveiki, Kadangi per žioplumą nusipirkau per mažų kapsulių ir visai nemažai, o čekio nebeturiu, padovanočiau kavos uždarbiečiui. Kelios dėžutės buvo praplėštos įsitikinti, kad mano aparatui netinka. Visos kapsulės vietoj, pirktos prieš kelias dienas, tad dulkių nepririnko irgi. 🙂 Geriausia jei pasiimtumėte iš rankų Vilniuje - dovanoju. 🙂 Siųsti galiu jei jūs apmokate siuntimą.
 11. Lankausi tik Denticijoj. Brangu, bet tikrai kokybiška. Turėjau prastų patirčių su poliklinikom ir kitom privačiom įstaigom, tvarkantis problemines vietas Denticijoj nei viena problema nepasikartojo.
 12. Berods Lietuvoje tik du pagrindiniai būdavo SMS įmokas priimantys provideriai tai Paysera ir seniau buvo toks http://www.veromobile.eu . Tikrai ne pats geriausias variantas, bet jei neturi galimybės atsidaryti Paysera, ko gero viena iš alternatyvų. O šiaip rekomenduočiau esant galimybei išvis atsisakyti SMS mokėjimų, nes mokesčiai kosminiai, geriau rinkti bankinius.
 13. Sveiki, Pardavime https://fastsimplerecipes.com/ . Projekto privalumai: - Premium, paprastas ir lengvai įsimenamas domenas. - Unikalaus TVS sprendimas. - Visi receptai rašyti copywriter'io, tad visi jie perrašyti unikaliai, sukuriant unikalius meta title, meta description. - 130+ receptų. - Generuodavo grąžą iš backlink, bet kainodara yra individualus reikalas ir jau senokai jų nebepardavinėju, tad sakykime, kad backlink pajamos priklausys nuo jūsų. - Lankomumas, ataskaita iš Google webmasters: https://prnt.sc/24i711e - Koks jis bebūtų, bet original
 14. Šiandien vaistinėje vaistininkas įsiūlė Acorus balance collagen beauty shots, sakė, kad pats naudoja ir šis žymiai geriau nei Silicea direct. Gal kažkas naudojate? Galėsiu pasidalinti ir savo rezultatais apie šį, jei padės.
×
×
 • Sukurti naują...