Pereiti prie turinio

l781

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  344
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  15
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo Impaler Kaip išsiust naujienlaiškiu did. kiekiu?   
  as kazkada senai naudojau GAMMADYNE MAILER programa masiniam siuntimui - susiinstalina i Windowsus, surasai SMTP serverio nustatymus, susiformatuoji pranesima - ir is kompo siuncia laiskus pagal tavo duombaze.
  Ta programa buvo butent masiniu laisku siuntimo kompanijoms realizuoti, sugeba ji ir tikrinti POP pasta su uzsubscraibais klientu, bet as asmeniskai tik issiuntimui naudojau sia programa, kas tesudaro tik maza dali jos funkciju...
  stai jos dabartinis linkas: https://www.gammadyne.com/email_software.htm
 2. Patinka
  l781 sureagavo į furijus Kavos puodeliu filosofija   
  nezinau ar pataikiau i reikiama forumo skilti taciau, siandien fizikos destytojas per paskutine paskaita perskaite si teksta, man jis patiko ir nusprendziau kad noriu ir su jumis pasidalinti:
   
  Kavos puodelių filosofija
  Atėjęs į auditoriją skaityti paskaitos, filosofijos profesorius pasidėjo ant stalo stiklainį ir pridėjo į jį didelių akmenų. Po to klausia studentų - ar stiklainis pilnas? Šie patvirtino. Tada profesorius išsiėmė iš krepšio skardinę nuo kavos, pilną smulkių akmenėlių ir supylė juos į stiklainį. Akmenukai gražiai užpildė tarpus tarp didelių akmenų. Profesorius vėl paklausė studentų ar stiklainis pilnas ir šie juokdamiesi jam pritarė.
   
  Tada profesorius išsitraukė iš kišenės maišelį smėlio ir supylė jį į stiklainį. Smėlio kruopelės subiro į pačius mažiausius plyšelius tarp akmenų visiškai užpildydamas stiklainį. Ir vėl profesorius paklausė studentų ar dabar stiklainis pilnas. Ir šie vėl atsakė - taip.
   
  Tada profesorius paėmė nuo stalo du puodelius kavos ir supylė juos į stiklainį. Kava subėgo ir susigėrė. Studentai nusijuokė.
   
  -Taigi, - tarė profesorius, dabar įsivaizduokite, kad šis stiklainis yra jūsų gyvenimas. Didieji akmenys simbolizuoja svarbiausius jūsų gyvenimo dalykus: šeimą, vaikus, draugus, mylimąjį, sveikatą. Net jei visa kita dingtų, jie vis tiek liktų jums svarbūs ir suteiktų jūsų gyvenimui prasmę.
   
  Smulkūs akmenėliai yra antraeiliai, mažiau svarbūs dalykai: darbas automobilis, butas, studijos. Smėlis simbolizuoja visai nesvarbius, nereikšmingus dalykus, netgi lėkštus dalykus. Ir jeigu jūs iš pradžių pilsite smėlį, tai jame neliks vietos nei dideliems akmenims, nei smulkiems akmenėliams.
   
  Skirkite daugiau dėmesio svarbiems dalykams. Raskite laiko savo vaikams, mylimajam. Rūpinkitės savo sveikata. Liks pakankamai laiko darbui ir namų ruošai, ir vakarėliams, ir kitiems dalykams...
   
  Rūpinkitės pirmiausia didžiausiais akmenimis, nes tik jie yra tikrai vertingi, nusistatykite teisingus prioritetus, o visa kita - tai tik smėlis.
   
  Vienas iš studentų pakėlė ranką ir paklausė, ką reiškia tie du puodeliai kavos. Profesorius nusišypsojo ir atsakė:
   
  Džiaugiuosi, kad paklausėte. Tai reiškia, kad NESVARBU KOKS PILNAS JŪSŲ GYVENIMAS BŪTU, PORAI PUODELIŲ KAVOS SU GERAIS DRAUGAIS VISUOMET TURĖTŲ ATSIRASTI LAIKO.
   
  taigi noreciau pasakyti kad pinigai tai nera viskas, tai nera reiksmingiausias dalykas del ko zmogus gyvena, todel noreciau palinketi siekti pinigu neaukojant svarbiausiu dalyku, dekui uz demesi :)
 3. Patinka
  l781 sureagavo į Vileikis Palikimas   
  Reiktų kreiptis į notarą kuris tvarko to asmens paveldėjimą (notaras pagal gyv. vietą arba turto vietą būna priskirtas). Gali pabandyt kreiptis į bet kurį notarą, tiksliai paaiškins ir nukreips pas kurį notarą tau reikia tvarkytis paveldėjimą. O gal jau esi gavęs kažkokią informaciją iš konkretaus notaro dėl paveldėjimo priėmimo?
  Kai susirasi notarą, prašyk jog išduotų vykdomąjį pavedimą dėl paveldimo turto apyrašo sudarymo. Su šiuo pavedimu kreipies į bet kurį to miesto antstolį dėl paveldimo turto apyrašo sudarymo. Antstolis aprašys visą mirusio asmens turimą turtą ir skolinius įsipareigojimus (kainuoja ~100-150 Eur). Gausi visą informaciją ir apsispręsi priimti turtą ar ne. Didžiausias privalumas, kad jei asmuo turi skolų, už tas skolas atsakysi tik pagal apyraše nurodytą turtą ir jokie kreditoriai ateityje neišlįs ir savo turtu neteks atsakyt.
 4. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo MartynasKu Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Chebra, čia juk sena kai ppasaulis problema - tas kas parduoda - visuomet nori parduoti kaip galima brangiau, o tas kas perka - nori nupirkti kuo pigiau.
  Mobilų telefoną juk irgi gamina vienas ir tas pats fabrikas - tačiau skirtingose šalyse - galioja skirtinga kainodara tam pačiam telefono modeliui (priklausanti nuo šalies) ir jau toje pačioje šalyje juk pastebite, kad vienas ir tas pats modelis tik iš skirtingų pardavėjų - kainuoja skirtingai... va viskas tuo ir pasakyta...! 🙂
 5. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Kaip apsisaugoti, kad pasibaigus domeno galiojimo laikui ir išpopuliarėjus puslapiui nepakeltų domeno kainos   
  jei tu registruoji domena - tai automatiskai tampi to domeno savininku.
  pasibaigus pirmines registracijos terminui tau reikia arba PRATESTI registracija, arba nepratesus - domenas pirmiausia pereina i "karantina" (tu turi pirmuma ji pasiimti sau kol karantine), o veliau - tampa "laisvas" (domena gali regiastruoti/pasiimti jau betkas).
 6. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo neprisimenu Nepriklausomas elektros tiekejas   
  as asmeniskai irgi sedziu ant 1 laiko zonos tarifo, nes nemanau, kad specialiai laukti nakties verta, kad skalbianke ijungti....
 7. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Kaip apsisaugoti, kad pasibaigus domeno galiojimo laikui ir išpopuliarėjus puslapiui nepakeltų domeno kainos   
  pvz. as jau daugiau nei 10 metu domenus registruoju/pratesineju per Elneta: http://elneta.lt/page.php?12 ir nesu nei karto pastebejes, kad uz pratesima jie is manes prasytu daugiau, nei nurodyta ju webo oficialiame kainorastyje, kuris jeigu koreguojamas - tai koreguojamas VISIEMS ju klientams!
 8. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo Tmaster Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Telia - Bite - Tele2 akimis ziurint numeris perkeliamas ant UAB, taciau musu konkreciu atveju sudaromoje sutartyje yra itrauktas sekantis musu isipareigojimas tau sugrazinti numeri sutarti nutraukus:

   
 9. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo integer Kaip apsisaugoti, kad pasibaigus domeno galiojimo laikui ir išpopuliarėjus puslapiui nepakeltų domeno kainos   
  pirma karta susiduriau su tokiu klausimu - jei tu kalbi apie DOMENO uzregistravimo, o veliau DOMENO registracijos pratesima, kai tu esi to domeno savininkas - tai kiekvienas domeno registracija/pratesima atliekantis verslo subjektas yra pasitvirtines savo ikainius - ir tais ikainiais vienodai savo klientams pratesineja domenus.
  visai kita kalba eina apie situacija, kai pvz domena PAVADINIMAS.LT tu issinuomoji, tarkime is mano imones, susitares man moketi kazkokia tai nuomos kaina uz domena - ir savaime suprantama, kad jeigu as matau, kad domenas PAVADINIMAS.LT pradejo sulaukti dideliu trafiku - as galiu tau didinti nuomos kaina, nes su man priklausanciu domenu as juk galiu elgtis kaip noriu, sutinki su tuo..?
 10. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo Tmaster Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Telia - Bite - Tele2 akimis ziurint numeris perkeliamas ant UAB, taciau musu konkreciu atveju sudaromoje sutartyje yra itrauktas sekantis musu isipareigojimas tau sugrazinti numeri sutarti nutraukus:

   
 11. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo Tmaster Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Telia - Bite - Tele2 akimis ziurint numeris perkeliamas ant UAB, taciau musu konkreciu atveju sudaromoje sutartyje yra itrauktas sekantis musu isipareigojimas tau sugrazinti numeri sutarti nutraukus:

   
 12. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Nemokamas Wordpress hostingas   
  Ir kiek laiko galios free planai?
 13. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo DariusZ28 Telia X1 routeris nedraugauja TP Link Deco M4   
  update: nepamirškite, kad dirbant su tinklo įranga, kartais reikia nori/nenori parebootinti keleta kartu iranga, kad suveiktu settingai - tai liecia tiek Deco routerius, tiek telia routeriuką, tiek optinį konverterį...
 14. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo MartynasKu Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Nesiginčiju, kiekvienas reknasi sau geriausią pasiūlymą - svarbiausia, kad tų pasiūlymų būtų! 🙂
 15. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo infolink Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  jei nori žaisti su numerių perkėlimu į Ežį, o vėliau tikiesi gauti spec pasiūlymą, kurio visgi gali ir nepateikti - siūlau garantuotą variantą: neriboti pokalbiai + sms + 100 GB + IPTV (3 kanalai) uz 7 eur, arba jeigu pakaks 30 GB duomenų - tai kaina būtų 5,5 eur/mėn (pasirašant 24 mėn sutartį ir išsaugant savo numerį). Atsiųstumėme SIM, ir sutartą dieną planas būtų aktyvuotas 🙂
 16. Patinka
  l781 sureagavo į tadassimkus Paysera atvaizdavimas   
  .paysera-payments .payment-group-wrapper { display: flex; flex-wrap: wrap; } .paysera-payments div.payment-group-title { width: 100%; } div.paysera-payments.grid div.payment { margin: 5px; flex: 1 0 30%; background: #fff; } div.paysera-payments.grid div.payment .paysera-text { display: none; } .paysera-payments div.payment .paysera-image { margin-left: 0; }
 17. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo Snowboy wifi problema   
  nepyk, bet aš, kaip ISP atstovas - tikrai nepalaikau visokiu "wifi repeateriu" ir analogisku sprendimu, kai vienas routeris nuo kito pasijungia per wifi. mano patarimo esme - jei gali - tempk kabeli, jei negali - tai daryk tuomet alternatyva kabeliui, bet jau rimtesnę, ir viena iš jų buvo DECO routeriukai, tarpusavy susijungiantys per atskiras antenas, jei jau tikrai nėra niekaip kur dėtis kitaip... 
  o tu jeigu galvoji, kad kitam kambary pastatysi pigutį vienadažnį routeriuką, kuris ta pačia antena priiminės wifi signalą iš pirmo master routeriuko, ir ta pačia antena stiprins signalą - tai žinok gausis "tas pats Š..", kurio aš komentuoti netgi nenoriu, nepyk. tegul kiti forumiečiai tau patarinėja kaip "iš š*do išspausti vašką" - gal kas nors ir gausis...
 18. Naudinga
  l781 gavo reakciją nuo e3ikaz wifi problema   
  kadangi nuolatos dirbu su vartotojais, tai zinau tipini ju mastyma...
  kaip matau is tavo sprendimo - tu planuoji eiti tokiu pat keliu, kaip ir kiti 99% tipiniu namu vartotoju...
  Jei nori mano patarimo - tai tuomet geriau tempk kabeli i kita kambari, ir antrame kambaryje esanti papildoma routeri sukonfigink kaip patariau sioje temoje forumieciui @e3ikaz kuris galbut pakomentuos sioje ar anoje temoje kaip jam pasiteisino mano patarimai:
   
 19. Nerealiai
  l781 gavo reakciją nuo integer Ar verta imti Reseler Hostingo planą?   
  @d2b jei tau vis dar reikia nebrangaus hostingo - galiu duoti prieiga prie savo turimo hostingo: galiu sukurti tau prisijungima, susitariam kiek disko vietos tau reikia nemokamai prasitestavimui (tarkim 10gb) - ir zaisk - kurkis duombazes, kelkis domenus, testuokis.
  Mano logika paprasta: turiu issipirkes hostingo resursa kurio tikrai neisnaudoju. Jei tau pas mane pasizaidus nepatuks kazkas - be problemu galesi issikelt. Jeigu patiks, ir noresi/galesi prisideti prie mano sanaudu mazinimo - man toks rezultatas pilnai patenkins...
  Sis pasiulymas galioja ir kitiems pradedantiesiems, tik prasau buti protingiems, ir uz free stuffa nereikalauti perdaug supporto.. 🙂
 20. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo HOST321 Ar verta imti Reseler Hostingo planą?   
  Jei hostinsi tik WP - stai kitas forumietis siulo free WP hostinga: 
   
 21. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo ArnasL Kauno dramos teatros   
  nesu 100% garantuotas, bet pertraukos paprastai būna trumpesnės - gal ~15 ar 20 minuciu, manau max 30min, bet tikrai ne valanda...
  Taip, manau geriau nueik, pamatysi ir pats zinosi ar nori sugryzti ar ne, nes su menu jau taip yra - kas patinka vienam, nepatiks kitam... 🙂
 22. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo adrenalinas Sutarties nutraukima su sporto klubu   
  Gryztam prie temos.
  Dirbu paslaugu teikimo srityje, tik tiek kad su internetu, telikais ir pan. Taigi - jei nera si situacija aiskiai apibrezta sutartyje (o manau kad neapibrezta, nes tai yra naujove apie kurios atsiradima nezinojo nei klubas nei tu) - taigi aiskinantis ginca per vartotoju tarnybas - MANAU BUS ISAISKINTA SEKANCIAI:
  Klubas veiklos nenutrauke;
  Klubas sudaro tau galimybe sportuoti;
  Tu nenori laikytis klubo priimtu nauju "zaidimo taisykliu"
  Klubas naujas "zaidimo taisykles" nustate ne savo noru - taciau liepiant vyriausybes atitinkamiems potvarkiams
  - ir visu siu punktu pasekoje manau ginca VVAT isspres klubo naudai tavo nenaudai.
  PABAIGAI: mano nuomone nera kaip eksperto, netgi jei bandytum su VVAT telefonu konsultuotis - tu isgirsi sekanti atsakyma-patarima: rasykite oficialu skunda, aprasykite savo konkrecia situacija ir VVAT isanalizavusi - pasakys savo verdikta.
  As savo tiesioginiam darbe esu gaves ne viena skunda is vartotoju kuri sprendzia atitinkamos institucijos ir puikiai zinau kad kol skundas nera parasomas - tol nei institucijos rimtai reaguoja i tavo paklausima, tol nei imone kurios veikla yra skundziama - gali neatsakyti rimtai uz savo veiksmus (kartais net nekompetetingi imones darbuotojai "persistengia" interpretuodami istatymus/sutartis ir pan).
 23. Patinka
  l781 sureagavo į HOST321 Bandomajam važiavimui „BMW M4“ pasiėmęs jaunuolis visiškai jį sumaitojo. Ar salonai taip lengvai duoda automobilius testui jauniems vairuotojams?   
  470 arklių ir 19 metų dar nieko nereiškia, reikia suprasti automobilio vairavimo principus, jei spaudi gazą ir nesupranti kaip vairuoti - tai ir 90 arklių čia nepadės. Norėjo vaikinas pasidžiaugti galingu auto - spaudė, užmetė užpakalį ir....

  Pas mane nors ir beveik 20 metų vairavimo stažas, bet savo 600+ arklių mašinos kartais bijau....jau ir apie pardavimą galvoju ir pakeitimą į kitą, nes tikrai miesto sąlygom tokios auto nereikalingas, tiesiog "wow žiūrėk kokia mano tačka"....
   
  Reiktų Lietuvoje žiūrėti į tai jau irgi rimtai, rusijoje vienas iš top blogerių gerai apie M5 pasakė:
   
   
 24. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo Darkera Nemokamas 50GB apimties Google diskas Uzdarbis.LT nariams   
  Jei tavo klausimas skamba - kas atsitiks imones bankroto atveju, tai pasakysiu, kad tu turesi 30 dienu failams issikelti, nes gausinatitinkama pranesima emailu.
  Taciau tkiuosi taip nenutiks... 🙂
 25. Patinka
  l781 gavo reakciją nuo Darkera Nemokamas 50GB apimties Google diskas Uzdarbis.LT nariams   
  Nezinau ko jus is manes daugiau tikites? As jau apmoku Googlui solidzia saskaita uz Enterprice sprendima savo reikmems, jau apsisprendziau pasidalinti dalimi to resurso, kuri gaunu is Googlo (ir dalinuosi) - visiskai be pinigu prasymo is Uzdarbio - bet dabar turiu dar kazka irodineti ir "prisiekineti" tiems, kam tai neatrodo pakankamai patrauklu ir solidu..?
  As suprantu, kad visuomet norima "kuo geriau ir pigiau" - taciau turbut sutiksite, kad neverta perlenkti sakos, nes ji gali nulusti..?
  Taciau pabandydamas ieiti i jusu situacija - inesiu kazkiek konkretumo keletu rakursu:
  - jeigu apsigalvosiu ir noresiu atjungti ar kazkaip kitaip pakoreguoti si nemokama serviso pasiulyma - maziausiai pries 30 dienu apie tai pranesiu kiekvieno disko priskirto administratoriaus emailu ir sitoje forumo temoje;
  - jeigu kazkam idomu - kiek maziausiai gali trukti sitas procesas/pasiulymas - tai atsakymas mazdaug toks: ne maziau nei iki siu metu galo, bet labai tiketina kad tai truks daug ilgiau (turiu ilgalaiki projekta). Zinoma su salyga, kad forumieciai neprades i servisa kelti "negeru-neteisingu" ir kol as nesulauksiu stipraus spaudimo is instituciju del kitokiu blogybiu arba kol nesulauksiu priverstiniu nurodymu apriboti prieiga neautorizuotiems serviso vartotojams is atitinkamu instituciju;
  - jei kazkas abejoja ar galima/verta/neverta deti personal/sensitive stuff - tai atsakymas paprastas: jei info jums brangi ir nenorit jokios rizikos - tai nekelkit i si diska nieko tokio, ko negaletumet nesunkiai pasirestorinti ar parsisiusti is kitur. Visuomet google dyoda 15gb free su defaultiniu akaunto registravimu, kuriu galite kad ir 10 uzsiregistryot skortingu arba galite sensitive stuff laikyti savo hdd/ssd/ftp ar betkur kitur.
  Tikrai isivaizdavau kad darau gera dalyka pasidalindamas tuo kuo esu turtingas, ir tiems, kam sis pasiulymas neaktualus - tiesiog juo nepasinaudos vietoje paplavu pylimo.... 
  ...peace..!.....
×
×
 • Sukurti naują...