Pereiti prie turinio

arturciks

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  359
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  arturciks sureagavo į Brilijant Projektas - "prezidento alga"   
  Naujas "Brilijant" ir "Peledazmogis" projektas - "Prezidento alga"

 2. Patinka
  arturciks sureagavo į sin3r Siūlau darbą Anglijoje (sandėlio darbuotojai)   
  Aš agency manageris on site.. Prižiūriu darbuotojus agentūrinius sandėlį, pats dirbau irgi pikeriu. Ir pats iki kalėdų sėdėsiu čia. Dieve nebūtų lietuviai, kažką siūlai, o dar ieško prikabų :) Juk nesiūlau pirkti, neimu mokesčių, kas norės atsilygins, jei ne tai ne, tiesiog noriu padėti saviem (lietuviams), geriau nei babajai eitų dirbti, o dabar žmonių labai trūksta. Ir beje naktimis alga geresnė, aš irgi žmogus ir irgi noriu užsidirbti, taip, kad nereikia kažkokių čia išvedžiojimų.
 3. Patinka
  arturciks sureagavo į IdejosVerslui Jeigu nustosite pastoviai tikrinti savo Facebook…   
  Socialiniai tinklai gali būti puikus įrankis siekiantiems išlaikyti ryšį su kitais žmonėmis, susidraugauti su kažkuo nauju ir efektyviam bendravimui. Deja, tačiau ne kiekvienas naudojasi jais pagal paskirtį. Daugumai Facebook’o vartotojų – naujienų srauto tikrinimas yra vos ne kaip darbas. Jie rašo tam, kad “susirinktų LIKE’us” (lietuviškai – PATINKA, nors man tas pavadinimas visiškai nePATINKA); jie stebi, ką veikia kiti žmonės ir tampa net apsėsti žinojimu, kas vyksta, kaip, kur ir kodėl. Dar nepamirškime ir tų, kurie Facebook’e žaidžia visus įmanomus žaidimus. Tikrai žinote tokius žmones. Na, bent jau tokius, kurie žaidžia ten bent vieną žaidimą. Jeigu tas žmogus – Jūs, tuomet reikia labai stipriai susimąstyti apie tai, kas bus, jeigu nustosite tikrinti Facebook’ą:
   
  Turėsite daugiau intelekto
   
  Na, sąlyginai. Jeigu Jūsų dėmesys nebus nukreiptas tik į Facebook naujienų srautą – galėsite pamatyti tai, kas vyksta aplink Jus. Galbūt reikia pamaitinti Jūsų naminius gyvūnus (šioje vietoje, manau, kai kurie skaitytojai tikrai apie tai susimąstys)? O gal reikia juos išvesti pasivaikščioti? Žinoma, kad padarysite tai. Tik po to, kai baigsite sekti tai, kas yra parašyta Facebook’e. O kur dar šiandieninės technologijos?! Dabar galima eiti kur tik nori ir neštis Facebook su savimi! Pagal potyrius – net nesijaus, kad išėjote iš namų, teisingai? Kai padedate telefoną į šalį (ar išjungiate kompiuterį) – pradedate suprasti, kad egzistuoja ir kitas – realus pasaulis. Su realiais reikalais, realiais žmonėmis. Ir jie mato Jus tokius, kokie esate iš tikrųjų – realūs. Ir Jūsų naminiams gyvūnams, draugams, artimiesiems ar antrąjai pusei – tai yra gera žinia. Jie gali su Jumis pabendrauti.
   
  Padarysite daugiau
   
  Kadangi rašau nemažai (o skaitau – dar daugiau) – naršau internete nemažai (skaityti: visą laiką). Mano didžiausia bėda – socialiniai tinklai. Labai nesunku išjungti rašomą straipsnį ir žiūrėti naujus pranešimus Facebook’e. Kas pakomentavo kokį mano įrašą? Kas mane paminėjo? Ir tos kelios minutės (kurias, tipo, tam skirsiu) tampa keliolika ar net keliasdešimt. Paskui – labai sunku grįžti prie straipsnio rašymo (jau šioje straisnio vietoje, tikrinau Facebook’ą du kartus). Kai išjungi viską – tada reikia kažką daryti, kad nebūtų nuobodu. O! Darbas!! Geras!!! Jeigu išjungsite Facebook’ą – galite drąsiai tikėtis, kad Jūsų produktyvumas išaugs.
   
  Galėsite susikoncentruoti ties kitais dalykais
   
  Buvimas Facebook’e užima daug laiko. Jūs net neįsivaizduojate, kiek laiko praleidžiate Facebook’e. Ypač – kai žiūrite savo naujienų srautą. Dabar jis yra pagal nutylėjimą sudėliotas kaip “Karščiausios Naujienos” (turbūt taip lietuviškoje versijoje atrodo? Nes aš naudojuosi FB tik anglų kalba) ir įrašai/įvykiai sraute nebėra chronologiški. Geriau – susijunkite su draugais kitokiame, realiame lygyje. Nueikite kur nors. Ne, nereikia ten daryti “Check-In”! Nueikite, galų gale, į sporto salę, pasinaudokite bėgimo takeliu. Nors… Ir ant jo bėgant – žmonės naršo Facebook’e. Teko tai matyti…
   
  Darykite tai, ką norite. Išskyrus naudojimąsi internetu.
   
  Išsiaiškinsite, kas yra tikrieji Jūsų draugai
   
  Turėti šaunią draugystę internetu nėra sunku. Keli paspaudimai “LIKE” ant nuotraukų, įrašų, keli malonūs komentarai ir… jau draugaujate. Tai nėra sunku, tai neužima itin daug laiko. Kažkam užėmė 30-40 sekundžių, kad paspausti LIKE ant Jūsų nuotraukos, parašyti kokį komentarą ir panašiai, o Jums atrodo, kad tam žmogui iš tikrųjų rūpi.
   
  Tačiau, išjungus Facebook’ą – dauguma šitų dalykų dingsta. Dingsta tas netikras jausmas. Nesijunkite prie Facebook kurį laiką. Pažiūrėkite, kiek žmonių parašys Jums, paklaus, ar viskas geras, pastebės, kad Jūsų nėra? Tai padarys žmonės, kuriems iš tikrųjų rūpite ir kurių, greičiausiai, net neturite Facebook drauguose.
   
  Suprasite, kad žodis “patinka” nereiškia nieko
   
  To mygtuko paspaudimas Facebook tinkle jau nebereiškia, kad Jums patinka įrašas. Tai tampa kaip privalomas “atsižymėjimas”, kad pamatėte įrašą, kad jį perskaitėte. Pasižiūrėkite į tai, kur spaudžiate “Patinka” iš šalies. Ar tai tikrai Jums patinka? Ar sakote žmogui, pranešusiam Jums asmeniškai, kad Afrikoje badauja vaikai – “man tai patinka”? Iš tikrųjų, mums, kaip žmonėms, patinka tik tai, kas yra mums artima, kas atspindi mus.
   
  Jausitės pasiekę daugiau
   
  Pabandykite išjungti Facebook’ą ir padaryti kažką, ko senokai nedarėte. Gal pagaliau parašysite tą knygą, kurią taip norėjote parašyti? Gal susitvarkysite savo daržą? Gal apsitvarkysite namus? Nuvažiuosite į parduotuvę ir nupirksite varžtus, kurie padės pakabinti tą ant grindų jau pusę metų stovintį veidrodį?
   
  Beveik viską realiame pasaulyje reikia “užbaigti” ir padaryti. Neatimkite iš savęs to “užbaigtumo” jausmo. Atlikite kažkokį darbą ir pajuskite, ką reiškia jį pagaliau padaryti.
   
  Atsikratysite sekėjų
   
  Praktiškai visi Facebook’e turite žmogų, kuris jus “seka”. Ypač – jeigu esate moteris. Žmonės gali matyti viską, ką įkėlėte neatsargiai peržiūrėję privatumo nustatymus (ir Jūsų profilio nuotraukas) ir nepatikėsite, bet yra žmonės, kurie tai ir daro… Vaikinai žiūri merginų, kurios jiems patinka, nuotraukas. Ir nesakykite, kad taip nedarote. Merginos elgiasi taip pat, tik gal kiek dažniau. :) Žmonės, kurie nėra Jūsų draugai (ir su kuriais tikrai nesiruošiate draugauti) vis tiek gali matyti tam tikrą informaciją apie Jus. Net jeigu nesate tiesiogiai susiję – tai galima daryti per Jūsų draugų sąraše esančius žmones. Galbūt, savo privatumą ne taip jau ir saugantis (-i) draugas (-ė) pažymėjo Jus, kad einate kartu į kiną. Dabar, Jūsų sekėjas žino, kur Jūs būsite. Nenustebkite, jeigu išėję iš kino seanso, pamatysite ką nors kampe, kas alkanomis akimis spoksos į Jus. Taip tikrai gali būti. Taip, greičiausiai, net ir buvo. Tik Jūs to dar nepastebėjote.
   
  Tikrai pasijausite geriau
   
  Facebook’as daugumą žmonių veikia neigiamai. Labai mažai žmonių pasitiki savimi, turi mėgstamą darbą, mylimą antrą pusę, pakankamai pinigų ir yra laimingi. O štai Facebook’e pamatysite nuotraukas ir įrašus tų, kurie kaip tik tokiais Jums atrodo. Ir tokie įrašai gali turėti dvejopą poveikį – privers pasitempti arba… gniuždys Jus. Kad ir kaip būtų gaila – tačiau dažniausiai poveikis būna būtent gniuždantis.
   
  Kodėl? Kažkas parašo įrašą, kurį pamatote Jūs ir dar koks 100,000 žmonių. Bent jau tiek buvo LIKE’ų prie to įrašo, kai jį pamatėte Jūs. Jūs parašote įrašą ir jis surenka… 2 “Patinka”? Vieną – iš pusbrolio, kitą – iš geriausios draugės ar draugo… Tai gali priversti Jus pasijusti niekam tikusiais. Jeigu Jūsų nuotrauka nėra pakomentuojama žodžiais, kad atrodote gerai – jausitės nepakankamai gerai atrodantys. Ir t. t. Pastoviai matote žmones, kurie atrodo Jums sėkmingesni, laimingesni, protingesni, turtingesni, geriau arodantys ir panašiai.
   
  Kodėl Jūs galite norėti tokio poveikio sau?
   
  Pagaliau suprasite, kad viskas, kas Jūs buvote Facebook’ui – tai dar vienas skaičius reklamos peržiūrų statistikoje
   
  Tikrai neabejoju, kad tarp savo Facebook’o draugų turite žmonių, kuriems Jūs iš tikrųjų rūpite. Tačiau, lygiai taip pat neabejoju, kad ne mažiau rūpite ir pačiam Facebook’ui. Bent jau jo darbuotojams – Jūs esate tik duomenys, kurie patalpinti didžiulėje duomenų bazėje ir jais visaip naudojąmasi. Jūsų darbas Facebook’e – žiūrėti reklamas, leisti pinigus Facebook’o žaidimuose ir tokiais būdais krauti Facebook’o savininkui ir akcininkams dar didesnius turtus. Viskas, kas atsitiks su Jumis už Facebook’o ribų – jiems neįdomu. Realiame gyvenime – nelabai palankiai žiūrėtumėte į tokį žmogų, kuris taip su Jumis elgtųsi, ar ne?
   
  Šis straipsnis skamba kaip pykčio išliejimas ant Facebook’o. Tikrai ne. Tai nėra taip. Tiesiog, norėjau išsakyti nuomonę apie tai, kaip mes, socialinių tinklų vartotojai, pamiršome, kodėl esame tuose socialiniuose tinkluose, kokia yra jų paskirtis. Tai pamiršau aš, Jūs ir net patys socialiniai tinklai. Socialiniai tinklai nebėra skirti sujungti žmones ir jų interesus. Jų paskirtis šiais laikais – kad kuo daugiau iš mūsų spaustų tą nelemtą “LIKE”. Tai – priklausomybė, tai liga ir darbas. Darbas, beje, už kurį Jums niekas nieko nemoka (ir nemokės). Nesakau, kad reikia išjungti Facebook’o visiems laikams. To nebus, sutikite su manimi. Tačiau rekomenduoju mažinti laiką, kurį praleidžiate Facebook’e. Ten tikrai Jūsų nepasiilgs 30 kartų per dieną.
   
  Straipsnis patalpintas iš Verslo Guru svetainės.
 4. Patinka
  arturciks sureagavo į smoker Reikalingi realus vadybininkai   
  Svetainė tikrai tragiška. Galit pradėt nuo to. Jei jūsų klientai ateina per svetainę tai nieko blogo nematau adwords ar fb reklamose. O kad jos neveikia tai bėda yra tame kas jas kuruoja. Tarp kitko toli gražu ne visi moka ir su jomis gerai dirbt.
   
  Galima rinktis ir pjarinimo variantą, su vestuvių tematika tai labai glaudu. Tačiau tuomet įdomu kiek galite skirti tam lėšų. Čia nebe adwords kaina jau bus, be to rezultatas taip pat nėra greitas, bet jis bus ilgalaikis sėkmės atveju.
   
  Panaršiau svetainę. "Taupyk kurą! Kuro papildai, papildai kuro ir variklio sistemai valyti..." WTF?
  Tai čia vestuvių paslaugos ar autoservisas. Jūsų tikslinė auditorija yra moterys, tad ir darykit svetainę patrauklią joms. Ir jau degalų papildai 99% iš jų tikrai nedomina, o kaip tik spėju kelia atstumiantį pojūtį. Apie dizainą plačiau net nekalbėsiu..
   
  Prieš kaltinant vadybą reik maksimaliai pagerinti parduodamą produktą. Geriau pasamdykit gera marketingistą, kad iškuoptu, bent dalį jovalo.
 5. Patinka
  arturciks gavo reakciją nuo Loganas BGO kazino - ką laimi tas tavo, no wagering!   
  Hehe 11 svaru is nemokamu sukimu :)) Bonusa prasukau jau, meginsiu uzkelt kanors..
 6. Patinka
  arturciks sureagavo į Loganas BGO kazino - ką laimi tas tavo, no wagering!   
  http://www.online-casinos-canada.ca/wp-content/uploads/2014/12/bgo-L.png


   


  Papildę sąskaitą gausite iki 50 nemokamų free spins (1 už kiekvieną papildytą svarą). Čia nėra jokių wagering/max win reikalavimų, ką laimi - tas tavo.
   
  Kazino žaidimai yra itin geri tiek grafika, tiek laimėjimų tikimybėmis. Taipogi yra milijoniniai jackpots.
   
  Kazino pilnai veikia tiek Blackberry, tiek Android ir Iphone telefonuose, bei Android ir Apple Tab'uose (galite parsisiųsti App!
   
   

  Registracija


  www.BGO.com

  Neprisijungusiems: bit.ly/bgokazino
   
  Komentuojame savo laimėjimus, bei dalinamės didžiausių laimėjimų nuotraukomis :)
   
    7. Patinka
  arturciks sureagavo į Loganas VeraJohn Kazino - nemokami spins ir pinigai visą laiką!   
  http://i57.tinypic.com/o56c7s.png  Netikėtai atradau itin neblogą kazino. Puslapyje nemokamai renkate monetas (coins) už kurias taipogi gaunate įvairių bonusų, nemokamų sukimų ir panašiai. Apie Coins skaitykite šiek tiek žemiau.
   
  Registruodamiesi pasirinkite valiutą USD, jeigu norite, kad minimalus depositas būtų kuo mažesnis (pasirinkus USD jis bus 10USD, pasirinkus EUR jis bus 10 EUR, svarus 10 GBP). Tačiau pasirinkus svarus, iš free spins laimėsite daugiau nei naudojant USD. Taipogi papildę sąskaitą jūs gausite 100% sąskaitos papildymo bonusą (iki 500 $/Eur). Papildyti galima banku, banko kortele, Skrill, Neteller ir kitais būdais. Kalbant apie bonusus, čia bonusą galima išsiimti dar jo net ir neprasukus, išsiimate tiek kiek prasukote! Iin apsimoka papildyti sąskaitą. kadangi papildžius netik gausite deposit bonusą, bet ir galėsite toliau rinkti coins ir peržengti pirmąjį lygį, taipogi gausite papildomų coins už papildymą.  Grafika kazino prilygsta arba net lenkia StarGames kazino (jis pasižymi ganėtinai nebloga žaidimų grafika). Taipogi puslapio navigacija yra itin lengvai perprantama ir nereikia kaip kuriuose kituose klaidžioti ilgai ir gaišti laiko. Matosi, kad prie puslapio yra dirbama, ir jis pastoviai yra atnaujinamas ir papildomas šauniomis akcijomis.
  Žaidimų pasirinkimas didelis, įvairūs Slots žaidimais su specialiais bonusais ledižiančiais laimėti daugiau nei įprastai, taipogi Ruletė, Bingo, Keno ir daugelis kitų!
   

  Kas patraukė mano akį šiame puslapį ir pasirodė itin unikalu. Tai pačio kazino unikali taškų - coins sistema. Žaisdami nesunkiai renkate coins (labai nesunkiai renkasi) ir juos keičiate į nemokamus sukimus, piniginius bonusus ir panašiai! 70 monetų, kurių reikia nemokamiems 10 sukimų įmanoma surinkti ir žaidžiant iš pinigų laimėtų iš nemokamų sukimų.Tad piniginis balansas yra dar neviskas, visi žaidėjai parduotuvėje galės išsikeisti ir savo surinktas monetas ''coins'' ir taip turėti didesnį šansą laimėti! Taipogi jūs kelsite lygį, kuris jums padės atrakinti daugiau apdovanojimų, kuriuos galėsite įsigyti už monetas. Lygis taipogi keliasi ganėtinai greitai. Kad pasiektumėte antrą lygį ir toliau galėtumėte rinkti coins kai trūksta nedaug procentų iki antrojo lygio - turite būti bent vieną kartą papildę sąskaitą.
  Monetas jūs renkate įvairiais būdais, ir, kad jas gauti jums nebūtinai reikia žaisti iš pinigų. Jas gaunate ir už tokius dalykus kaip prisijungimas, jūsų žaidimų kambario įvertinimas, jūsų kito žaidimų kambario įvertinimas ir kt. Tačiau reikia būti padarius bent vieną sąskaitos papildymą jog būtų galima pasiekti level 2 ir aukštesnius lygius, kviesti draugus ir užsidirbti taškus ir t.t.
   
  Taipogi monetas gaunate ir kai papildote sąskaitą, pakviečiate draugą kuris papildo sąskaitą. Taipogi, nusiuntę savo adreso patvirtinimą ir paso/tapatybės kortelės nuotrauką į : [email protected] (Gausite net 200 nemokamų coins, tačiau turite būti bent vieną kartą papildę sąskaitą).
   
  Kai siunčiate draugui pakvietimą (nesvarbu ar jis egzistuoja). Gaunate 10 coins (limitas 3 per dieną, 10 per mėnesį). Taip galite gauti coins visiškai nemokamai. Kai jie užsiregistruoja, gaunate dar po 25. Ir kai papildo sąskaitą 20USD ar daugiau, tada gaunate net 250 coins.
   

  *Kad susikurtumėte savo room su savo mėgstamiausiai žaidimais eikite Home. Jog rastumėte kitų žmonių kambarius ir galėtumėte juos įvertinti, eikite home ir apačioje dešinėje matysite Our Coolest Rooms lentelę, kur matysite kitų žmonių kambarius ir galėsite juos vertinti ir gauti taškų.
   
  * Kad pasidalintumėte savo kambariu su draugais, tiesiog kai redaguojate kambarį ir paspaudžiate save - nukopijuokite nuorodą.
   
  Kas diena šiame puslapyje bent vienas žaidėjas laimi 10,000 svarų per dieną, ir 100,000 svarų per mėnesį. Jeigu nutinka taip, kad niekas tokios sumos nepasiekia - VeraJohn didžiausiam dienos/mėnesio laimėtojui padidina laimėjimą iki šios garantijos!


  Kazino netik veikia naršyklėje, tačiau ir Android išmaniuosiuose telefonuose, Iphone'uose ir Ipad'uose.
  Kazino žaidėjai įprastai neturi jokių nusiskundimų šiuo kazino, užsienyje šio kazino reputacija yra didelė.
  Išmokėjimai yra atliekami greitai (9-tą valandą vakaro į Skrill gavau per 3 minutes), o laimėjimai siekia itin dideles sumas.
     Registracija


  http://bit.ly/VeraKazinoNeprisijungusiems: www.Bit.ly/VeraKazino

  Lietuviams leidžiama žaisti tik užsiregistravus užsienietišku adresu.

   
   
   

 8. Patinka
  arturciks sureagavo į WyzlaZ Pokerio freerollai   
  Tournament name: PokerSource Holiday Freeroll
  Poker Room: www.americascardroom.eu
  Date: 21:00 EET
  Prize: $2013
  Password: pokersource
   
  Tournament name: Dec Freeroll
  Poker Room: 24hpoker.com
  Playing: 20:00 EET
  Prize: €50
  Password: BRMXMAS3
  “Tournaments” > “All”
 9. Patinka
  arturciks sureagavo į Loganas ''Casino'' kazino (Gyvenantiems UK - nemokami 20 svarų už registraciją!)   
  http://pnimg.net/w/articles/1/502/95ba547916.jpg 
   
  Nusprendžiau pasidalinti ''Casino'' kazino, turinčiu itin didelę reputaciją, gerų bonusų pasirinkimą. Šis kazino yra vienas žinomiausių internete. Kazino yra atviras ir lietuviams, tačiau nemokamas bonusas yra suteikiamas tik Didžiojoje Britanijoje gyvenantiems žaidėjams.
   
  Jis priima banko korteles, Skrill, taipogi citadel banko mokėjimus (kurie jums leis papildyti banko sąskaitą iškart,) bei daugelį kitų būdų. Minimali sąskaitos papildymo suma yra tik 15-20 JAV dolerių! Taipogi itin didelis pliusas jog galima žaisti ir naršyklėje ir nereikia nieko siųstis.
   
  Vyksta tokios pačios akcijos, tokios kaip: pirmų 7 sąskaitos papildymų bonusai, lojalumo taškų keitimas į piniginius prizus, savaitiniai sąskaitos papildymo bonusai, bonusai už pakviestą draugą, taipogi įvairios akcijos laimėti prizus tiems kas papildo sąskaitą (pavyzdžiui 3D TV) ir kt., tad dažnai patikrinkite PROMOTIONS skiltį, kadangi čia įvairių akcijų ir siurprizų yra daug. Kazino suteikia ypač geras salygas tiems kas žaidžia itin dažnai.  Daug ką pasako vien domenas, pats geriausias ir vertingiausias kazino domenas internete (9 pagal brangumą pasaulyje, 2003 nupirktas už 5.5 Milijonus JAV dolerių). Ir tai dar neviskas, puslapis yra lietuvių kalba. Jeigu šiuo metu esate Didžiojoje Britanijoje/Airijoje, tada registruokitės ta šalimi, nes tada nemokamai gausite 20 svarų net nepapildžius sąskaitos!
   
   
  http://img30.imageshack.us/img30/7444/em5j.png
   
  Mano pavyzdys, kai iš 20 svarų, lengvai pasidariau daugiau nei 90 (kai išsigryninau bonusą, iškart nusprendžiau išsiimti).
   
   
  Atlikę pirmus 7 pinigų įnešimus gausite 100% bonusą kurį reikia prasukti 40 kartų (gera priežastis skirti laiko ir stengtis pagauti stambesnius laimėjimus).
   
  Taipogi, kadangi tai yra vienas populiariausių kazino, slots (lošimo automatų) jackpotai ir kiti didieji prizai yra ypač įspūdingi, siekiantys ir iki milijono dolerių.
   
  Registracija
   
  www.Casino.com
   
  Diskutuokime visais susijusiais klausimais, bei dalinkimės laimėjimais.
   


 10. Patinka
  arturciks gavo reakciją nuo Loganas Dovanoju sąskaitos papildymus!   
  As taip pat, tik gaila nenusiemiau pakeltu sumu, bet laimeti tikrai galima :)
 11. Patinka
  arturciks gavo reakciją nuo Loganas Dovanoju sąskaitos papildymus!   
  Viskas puikiai, operatyviai pavyko :)
 12. Patinka
  arturciks sureagavo į EdvinasJ Kvepalų gavimas   
  Atskleidęs savo tiekėjus ir prisidaręs sau konkurentų, galėsiu dar sėkmingiau vystyti verslą - Nuostabu!
 13. Patinka
  arturciks gavo reakciją nuo Loganas PlayMillion - šaunūs kazino žaidimai! +10 eurų nemokamai!   
  Parasykit i suporta, iskarto duoda, labai malonu, kad lietuviskai bendrauja :))
 14. Patinka
  arturciks sureagavo į onnnno1 Nuo spalio – jokių lošimų internetu   
  Susikūręs kiek netradiciškesnį verslą (ne bulvių ar kiaulių auginimą), niekada negali būti tikras, kad ryt-poryt kokiam avigalviui nešaus į galvą jo uždraust.
 15. Patinka
  arturciks gavo reakciją nuo Loganas Stargames - Kazino ir Pokerio žaidimai internetu!   
  Pirma paemiau :)
 16. Patinka
  arturciks sureagavo į Galantion Mėgsti tornadus? Ši kelionė kaip tik tau!   
  Trys patyrę (I - 9 metų stažo, II - 5, III - 1 ;D) organizuoja kelionę į USA, Floridą. Viskas yra paruošta, sutvarkyta. Būtent todėl ir ieškome, kad atkrito vienas žmogus, turėjęs vykti. Prieš kelionę žinoma būtų keli teisiniai formalumai (sutvarkyti juos reikėtų, kas kainuotų iki 200 litų), pačios kelionės kaina 1500lt + kaina už maistą, ir dar papildomai koks šimtas litukų už tam tikras pay area kuiors USA dažnokai pasitaikydavo mūsų kelyje. Tai iš viso apie 2000 litų. Seniau, kai kelionės vadovas neturėjo ryšių, be 3k litų nevykdavome niekur, dabar turim ir stogus nemokamai virš galvos, ir transportas, pagrinde skrydžio kaina, kuri irgi gana pigi.
   
  Žodžiu išvykstam 27 liepos, grįžtame 16 rugpjūčio (3 savaitės). Per tiek laiko normaliai dirbant galima užtaikyti ant kelių tornadų, o tokiu laiku jų tikrai būna. Iš lietuvos išskrendam tryse, ketvirtas amerikietis lauks mūsų kaip visada Majamio oro uoste.
   
  Šiek tiek apie mus. Vadovas kuriam virš 40 gerai gaudosi tornadų gaudyme, yra ne vieną įrašą sukūręs, kuris internete puikuojasi. Mes du jauni, neturim nei 30, bet irgi tuo užsiimam, esam labiau naudingi vadovui kaip pagalbininkai. Ketvirtam asmeniui neatitektų joks svarbus vaidmuo, tiesiog keliauti. Aišku jeigu nesunku būtų gerai ir kamerą palaikyti, pafilmuoti (šiaip norėtume ir filmą parodyt uždarbiui kaip skraido amerikietiškos trobos).
   
  Saugumas. Čia didžiausias žmonėms galvos skausmas, bet ne mums. Yra tam tikros aero-zonos, kurias peržengti pavojinga. Dažniausiai būnam artimiausioje C lygio zonoje ir priklausomai nuo daug aplinkybių tai gali būti nuo ~80m arčiausiai. Bent jau mes tiek arčiausiai esam buvę, bet teko nešti muilą labai greit. Taip niekada nelendam arčiau 100, o dažniausiai laikomės minimum 200m. Šiaip darant viską su protu nėra pavojinga labai. Svarbiausia nelįsti į patį epicentrą, o persekiojam tornadus lygiagrečiai. Tačiau labai dažnai pasitaiko ir žaibavimų kur nors šalimai (nors ir kaip neįtikėtinai atrodytų), tas šiek tiek pavojingiau. Nu būna visokių situacijų, pvž. mašina užklimpsta ar užgenda kai esam vos už kelių šimtų metrų nuo epicentro. Bet viskas "pagydoma".
   
  Mašina tikrai axuelka. Gan senoka, bet tarnauja ištikimai. Nei karto nepavedė. Modelio dabar nepasakysiu, bet realiai tai hibridinis busiukas-džipukas, apdengtas visokiom apsaugom (nors aišku epicentre nieko neliktų), viduje yra pakankamai įrangos. Vietų 6, bet lieka tik 4, nes į kitas 2 pridedam visokiausių daiktų.
   
  Nakvynės vietiniam paprastam, ne pačiam geriausiam moteliuke, pas vadovo draugelius. Tai mums nemoka. Kainuoja kaip ir sakiau tik maistas. Apie pramogas jokių kalbų. Šiaip įprastai paskiriam atvykę kokią dieną arba prieš išvykstant 1-2 dienas pramogoms, ten kur pakeliaujam, pavaikštom. o realiai visą laiką bazuojamės iki 500km pakrante nuo majamio.
   
  Aišku visą reikiamą info pateiksiu rimtai susidomėjusiems, nes tos info dar yra daug, pvž. ko galima vežtis, ko ne ar pan. Tiesa, prieš išvykstant būtina sveikatą tikrintis, pateikti mums išrašus, kad patvirtinti galėtume, jog su mumis nekeliauja koks ligonis, kuris gali mirti bet kada.
   
  Pati veikla yra labai pavojinga, bet saugumą užtikrinam (gyvas grįši, tik gal kokios kepurės neteksi, nes vėjelis gali nupūsti). Paranojikų ir amžinai nepatenkintų lietuvaičių komentarai visiškai nedomina, geriau paplokit už idėją. Vargu, ar daug tokių, mėgstančių žvėrišką ekstremalumą.
 17. Patinka
  arturciks sureagavo į drakas Nauja narė   
  http://www.youtube.com/watch?v=8iYdJH1i4rc
 18. Patinka
  arturciks sureagavo į cnqq Patys svarbiausi dalykai gyvenime   
  Taigi per tiek laiko, Uždarbis.lt forume, sugebėjau parašyti tik apie keliavimą. Šis straipsnis bus kažkas kito. Pasistengsiu parašyti kelis svarbiausius gyvenimo dalykus, kas manyčiau šiam forumui labai tinka, kaip asmeniniui tobulėjimui.
   
   
  Mes einame per gyvenimą...
   
  Mes visi einame per gyvenimą skirtingai. Kai kurie iš mūsų renkasi padaryti tiek mažai kiek įmanoma, o kiti gyvena pilnu ritmu. Ką mes visi turim bendro, tai kad mes leidžiame savo laiką kažką darydami. Tai kas man įdomu, lemia, kaip aš leisiu savo laiką. Pamėginkite padaryti tokį paprastą eksperimentą su savim. Paklauskite savęs šių klausimų:
   
  1. Kaip aš leidžiu savo laiką?
  2. Kokie 5 veiksmai, kuriuos darydamas, praleidžiu daugiausiai savo laiko?
  3. Kokia pagrindinė priežastis, kodėl aš leidžiu savo laiką būtent taip?
   
  Prireiks šiek tiek laiko, kol atsakysit į šiuos klausimus ir aš rekomenduoju, gerai apmąstyti apie tai, kaip leidžiate savo laiką. Yra daugybė kitų klausimų, kuriuos galėtumėte savęs paklausti, kaip "Ką aš darau skirtingose gyvenimo situacijose, ir kodėl, tai darau?". Tokio tipo klausimai didins mūsų supratimą, kaip mes ėjome, dabar einame per gyvenimą.
   
  ...Bet ar mes žinome, kur mes einame?
   
  Priežastis, kodėl tie klausimai buvo vertingi, kad tiesiog ėjimas, nereiškia, kad mes judame būtent ta linkme, kuri mums yra gera. Paklauskite savęs šių klausimų, kad pamatytumėte, ar ir jūs randate tiesos tame:
   
   
  1. Ar aš žinau, ko aš noriu iš gyvenimo ir jei taip, tai ko?
  2. Ar aš kartais jaučiu, kad aš neturiu laiko tam, ką aš iš tikrųjų noriu daryti?
  3. Ar aš kartais darau dalykus, ne dėl to, kad to noriu, o dėl to, kad kiti to iš manęs tikisi, arba dėl to, kad pritapčiau?
  4. Ar aš išgyvenau vidurinio amžiaus krizę, arba žinau, kas tai išgyveno?
  5. Ar aš kada nors tęsiau bendravimą su žmogum, nors žinojau, kad tai nėra man gerai?
  6. Ar aš kada nors praleidau daugybę laiko dirbdamas, ar darydamas ką nors kitą, kas paskui pasirodė, kad nėra taip svarbu MAN pačiam?
   
  Esmė ką aš norėjau pasakyti, nėra tai, kad mes visada žinome, ar galime žinoti, kas teisinga būtent MUMS ir būti tikriems, kuria kryptimi mes einame. Tai neimanoma, mano manymu. Tai ką aš sakau, tiesiog ėjimas, nereiškia, kad mes nukreipti teisinga linkme. Mes niekada negalime žinoti, koks yra tas teisingas kelias, kuriam mes turėtumėm skirti kuo daugiau savo laiko, bandydami suprasti save ir ko mes norime iš šio savo gyvenimo. Turbūt mes turėtumem paklausti savęs KLAUSIMŲ KLAUSIMO:
   
  Kokie yra svarbiausi dalykai gyvenime?
   
   
  Patys svarbiausi dalykai gyvenime yra...

  Šis medis Namibijoje, galėtų būti gyvenimo medis. Jis beveik 10 metrų pločio!
   
  Žemiau aš aprašysiu dalykus, kurie mano manymu yra patys svarbiausi, beveik kiekvienam gyvam žmogui šioje žemėje. Taip, mes esam visi skirtingi, bet kaip mums visiem reikia vandens ir oro, yra dalykų kurių mum taip pat visiem reikia.
   
  Prieš apžvelgiat kelis svarbiausius dalykus gyvenime, reikia apibrėžti žodį "gyvenimas" ir pateikti pagrindinę prielaidą, ant kokio požiūrio aš pastačiau savo gyvenimą.
   
  Aš apibrėžiu gyvenimą gana paprastai:
  "Gyvenimas yra galimybė ir laikas kurį mes turime, bendrauti su pasauliu."
   
  Pagrindinė prielaida, mano gyvenimo požiūris yra paremtas:
  "Gyventi gerą gyvenimą reiškia bendrauti su pasauliu taip kad, tai duotų mum prasmę ir pozityvių emocijų, nesukeliant žalos."
   
  Turint tai omenyje, čia mano lentelė, keturių svarbiausių dalykų gyvenime:
   

   
   
  Kaip jūs matote iš lentelės, aš manau, kad sveikata, santykiai, vertybės ir svajonės ir pozityvus požiūris į save yra keturi patys svarbiausi dalykai gyvenime.
   
  Rūpintis savo sveikata
  "Sveikata yra gyvenimas. Rūpinkis ja, taip kaip rūpintumeis ką tik gimusiu savo vaiku."
   
  Prasta sveikata sumažins tavo turimą laiką šiame pasaulyje ir tavo galimybes gyventi gyvenimą tokį kokį nori gyventi. Todėl, jei mes norim gyventi ilgą gyvenimą su savo mintim ir kūnu, kurie mus gali nuvesti bet kur, kur mes tik norime, mes privalome rūpintis savo sveikata. Aš nesakau, kad gyvenimas negali būti geras, jei mes sergame, esame neįgalūs ar turime kitų sveikatos problemų. Aš sakau, mano tyrimai rodo, kad žmonės norėtų jaustis galintys gyventi tokiu būdu, kuriuo jie yra vertingi ir gyventi taip ilgai, kaip įmanoma. Sveikata, vadinasi yra absoliučiai svarbi.
   
  Gaila, bet dauguma iš mūsų supranta, kokia svarbi yra sveikata tik tada, kai jos nebėra. Tai didelė gėda. Geras dalykas yra tai, kad mes galim paveikti savo sveikatą lengviau, nei dauguma žmonių galvoja.
   
  Dėti pastangas į santykius
  "Praleisk naudingą laiką su žmonėm kuriuos myli ir santykiai augs, stiprės ir gilinsis. Nedaryk to ir jie po biškį užges."
   
  Kai kalbama apie gyvenimą, esame įpratę girdėti save ir kitus sakant, kad svarbiausias dalykas gyvenime yra šeima ir draugai. Sunku nesutinkti su tuo, nes įrodymų, patvirtinančių tai yra labai daug. Kas nėra visiškai suprantama ar diskutuojama, tačiau yra svarbu dėti pastangas į santykius, kad jie gebėtų augti ir klestėti. Kalbant atvirai, daugelis iš mūsų turi mažai žinių, ką reiškia "dėti pastangas".
  Aukščiau yra greičiausiai viena iš priežasčių, kodėl mes matome tiek daug skyrybų, kodėl mūsų praleidžiamas laikas su draugais nuolat mažėja, nes mes "suaugom", ir kodėl daugelis iš mūsų leidžia daugybę laiko prie televizoriaus ar kompiuterio, nei leisdami jį su savo vaikais, šeima. Asmeniškai, aš nemanau, kad tai įvyksta todėl, kad mes to norim. Aš manau, kad tai įvyksta todėl, mes neleidžiame sau pagalvoti apie tai, kas iš tikrųjų yra svarbu ir mes nevisiškai suprantame, kokios yra pasekmės, tų menkų sprendimų priimamų diena iš dienos savo santykiuose. Siekiant turėti gerus santykius, aš manau, kad turime praleisti tam tikrą laiko "kiekį", su žmonėmis, kuriuos mylime.
   
  Gyventi savo vertybėmis ir siekti svajonių
  "Mąstydami apie, tai koks žmogus tu norėtum būti ir ko tu nori iš savo gyvenimo, padidins jūsų supratimą apie save. Gyvenimas pagal šį supratimą suteiks jums tikslą, pasitenkinimo ir ramybės pojūtį"
   
  Būti sveikam, turėti pozityvų požiūrį į save ir turėti puikius santykius yra nuostabu, bet kas esi žodyje "TU" iš tikrųjų tu? Kas tave daro kitokiu nei kiti? Kokie yra dalykai, kurie tau suteikia energijos? Kokie yra dalykai, kurie tau suteikia prasmę, gyvenimo džiaugsmą ir nupiešia tavo veide šypseną, kuri sako: "Aš šokinėju iš laimės"?
   
  Mąstydami apie tai, kas esame ir kas svarbu mums, leis padidinti mūsų supratimą apie save, ir tai ką norime daryti su savo gyvenimais. Kuo anksčiau pradėsime apie tai mąstyti, tuo geriau mes suprasim kas mums yra teisinga, kuo mes vertingi ir kokių svajonių siekti.
   

  Spitzkoppe Namibijoje, vieta, kur gimsta svajonės
   
  Įdiegti pozityvų požiūrį į save
  "Kaip mes žiūrėsime į save yra pagrindas, iš kurio mūsų gyvenimas yra pastatytas. Pastatyk stiprius pamatus."
   
  Kai mes neturime pozityvaus požiūrio į save, dažniausiai mes save lyginam save su kitais žmonem, jaučiamės nepasitikintys savimi ir per stipriai reaguojam į kitų nuomonę. Mes taip pat linkę daryti sprendimus pagal kitų žmonių lūkesčius, o ne daryti tai, ką tikrai jaučiam, kad mes turim daryti. Turėdami pozityvų požiūrį į save, kita vertus reiškia priimti save tokį koks esi ir kuo pats tiki. Tai reiškia turėti drąsos pačiam priimti sprendimus ir gyventi gyvenimą tokį, koks jis mums atrodo teisingas. Asmeniškai, aš supratau, ne taip seniai, kad aš gyvenau didžiąją dalį savo gyvenimo, be stipraus požiūrio į save. Tik per pastaruosius kelerius metus aš sugebėjau suprasti ir priimti tai, kad aš labai retai jaučiuosi "žemiau" kažko, ar nepasakyti to kuo aš stipriai tikiu dėl kitų žmonių nuomonės. Aš vis dar, aišku, turiu kur save tobulinti, ypač su blogai priimtų sprendimų pasekmėmis.
   
  Keturi svarbiausi dalykai gyvenime yra glaudžiai susiję
   
  Sveikata. Santykiai. Vertybės ir svajonės. Savęs požiūris. Visi jie įtakoja vienas kitą. Pavyzdžiui, kaip sveikata paveikia jūsų energiją, kurią galėtumėt skirti kitiems trims faktoriams. Jūsų požiūris į save įtakoja jūsų psichinę sveikatą, kaip jums bendrauti su žmonėmis ir kiek jūs sau galite "leisti" savo asmeninį svajonių gyvenimą ir taip toliau. Tobulėjimas bet kurioje iš šių sričių, turės poveikį ne tik BŪTENT toje srityje, bet ir kitose taip pat.
   
   
  Ačiū, kad skaitėte, bei tobulėkite kiek tik galite daugiau :).
   
   
   
  Uždarbis.lt ---cnqq---
 19. Patinka
  arturciks gavo reakciją nuo minep Pokerio turnyras   
  As vis dar turiu UZdarbio HOME GAME grupe su 100 uzdarbio.lt nariu. Tai galime paorganizuoti koki viena kita turnyra ar ka. Kai siek tiek laiko artimiausiom dienom atsiras, suorganizuosiu kanors :)
 20. Patinka
  arturciks gavo reakciją nuo Edgarasx Prasau patarimu   
  Turet gera BR ir nesokinet limitais - auksine taisykle, kurios dauguma nesilaiko.
 21. Patinka
  arturciks gavo reakciją nuo Darexas 5$ No deposit Riva Poker   
  Bomzus is gatves rinks, papildomiem bonusam ir akauntam :D
 22. Patinka
  arturciks sureagavo į kontern 5$ No deposit Riva Poker   
  jauciu vistiek kaipnors sugalvos, padirbines pasus :D :D
 23. Patinka
  arturciks sureagavo į epsaitas Didžiausias laimėjimas jūsų pokerio karjeroje   
  Agro ant bangos 3vt TCOOP'e su 55K $
   

 24. Patinka
  arturciks gavo reakciją nuo edis33 FREE 10EURO Bonus 24hpoker.com   
  Greit netik greit baigsis, bet ir is vis nebeliks po tokio savanaudiskumo. :)
 25. Patinka
  arturciks sureagavo į TomasM. Ieskau pokerio kur yra daugiau fishu   
  Kad tamsta pats i zuviuka panasus, ziurek kad pacio nesumedziotu kas kitas. Isclearint lengviau bus ten, kur daugiau ranku gali suzaisti per valanda, t.y. multitablinti. Bet kazin ar tau tokie dalykai gali buti aktualus, kai tavo bankrolla sudaro 15 ipirku. O siaip, oj ner tokiu kambariu kur lengvai eina zaidimas, cia priklauso nuo zaidejo blablabla oj as mldc koks kad PS lengvai darau pliusa blablabal...
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.