Pereiti prie turinio

Mykolas

VIP nariai
 • Pranešimai

  8.249
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  49
 • Atsiliepimai

  0%

Mykolas paskutinį kartą laimėjo Gegužės 22 2021

Mykolas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Mykolas

 • Rangas
  Metų Forumietis 2013
 • Gimimo data 1984-07-17

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

10.619 profilio peržiūros
 1. Labai įdomu, kodėl temoje apie naują iphone, jūs rašote savo šūdus apie samsungą? Turiu tave nuliūdinti, bet iš US apple store galima siųsti tik į US. Jeigu nori į UK - teks žiūrėti UK apple store. Iš US galima užsisakyti tik siunčiant į reshipink kompanijas, bet sumokėsi jiems, ir jeigu UK muitinė nutars patikrinti taviškę siuntą, dar VAT + išmuitinimo mokesčius. Lietuvoje atsiras lygiai po 7 dienų po to, kada prasidės pardavimai pagrindinėse šalyse. Nemanau, kad kaina labai skirsis nuo EU kainų.
 2. Aš manau, reikia tave apskritai išbaninti iš forumo iš baimės, kad gali nukonkuruoti Uždarbio forumą, nes esi absoliutus liežuvio malimo čempionas.
 3. Aš irgi pildyčiau 2002 metus ir neknisčiau sau galvos
 4. Esu susidūręs. Notarė tau sako tiesą. Dovanos (nesvarbu kokia jų vertė) nėra apmokestinamos, jeigu yra gautos iš sutuoktinių, vaikų ir įvaikių, tėvų ir įtėvių, brolių, seserų, vaikaičių ir senelių. Iš kitų žmonių, net ir kitų giminaičių gautos dovanos apmokestinamos, jeigu viršyja 8k Lt, kas būtų ~2320EUR. GPMĮ 17 str. 1 d. 26 p.
 5. Pabandyk googles pagalba susirasti kitus tarpininkus, ir pasiskambink jiems pasiklausk.
 6. Pateik rekvizitus laimėjusiam nariui.
 7. Aš niekaip nerandu, kur pasirinkti tą goods to cancel... Jo mokesčius moki kas mėnesį už parduotas prekes ir tiek.
 8. Visi bijo, kad kažkas atidarys pirmi, tačiau niekas negalvoja, kas bus, kada jūs atsidarysite, ir po jūsų kas nors kitas sumąstys tą patį atidaryti, bet prieš tai išanalizavęs jūsų pliusus ir minusus, gal dar pasišnekėjęs su darbuotojais ir panašiai? Tai, kad tu atidarysi pirmas - 99% jokios įtakos tolimesnėje perspektyvoje neturės. Tas pats liečia ir "genialias idėjas", kurių nieku gyvu nenorite atskleisti.
 9. Viskas daugmaž taip, bet kaip tu įsivaizduoji "perpardavimą", kaip tu jį vadini? Atvažiuoji į kokią Mažeikių naftą prie vartų, ir sakai apsauginiui - "Zdarova, aš Valera! Gal reikėtų poros suvirintojų papigiai?" O tuo labiau užsienyje? Jeigu nori pradėti tokį "verslą", pradžiai reiktų ieškoti įmonių - partnerių, kurios su tavo įmone pasirašytų paslaugų sutartis. Bet tokiu atveju - tu būtum tiesioginis darbdavys, ir tau tektų mokėti visus Lietuvos mokesčius ir uždarbį darbuotojams.
 10. Tu padariai viską - ką reikėjo: užpildei pareiškimą policijoje; pranešiai bankui; pranešiai amazon. Pinigus atgausi, dėl to ar pagaus žmogų, kuris tai padarė - priklauso nuo policijos.
 11. Nusiperki palydovinę lėkštę, nustatai į Astra 2 palydovą. Tada nusiperki reikiamą grotuvą ir oficialų abonimentą. Jeigu abonimento nenori, tada perki paslaugą už mėnesinį mokestį, kur tau atkoduoja kanalus.
 12. Tai nebegalima pačiam deklaruoti, ar blankai per sudėtingi, todėl negalėjai išsimuitinti?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...