Pereiti prie turinio

TheOne

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  721
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

TheOne paskutinį kartą laimėjo Birželio 11 2013

TheOne patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie TheOne

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1994-11-06

Profilio informacija

 • Vardas
  Laurynas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Klaipėda
 1. Pirkau iš aliexpress iš top one pardavėjo per dhl. Nemokėjau jokių muitų ir telefonas atėjo per 4 dienas nuo išsiuntimo.
 2. Redmi note 3 pro turiu. 4g tiek lietuvoje tiek užsienyje veikia, paprašai pardavėjo kad paliktų global rom kai perki ir tik gavęs telefoną gali siųstis iš google play viską ką nori ir net negalvot kad čia kažkokia kitokia sistema įrašyta yra.
 3. And desktop antrą pelės mygtuką -> nvidia control panel, tada manage 3d settings ir padaryk kad būtų and quality rodyklė nuvesta. Čia su ta salyga kad nvidia vaizdo plokštė yra
 4. Taip ir taip. Tik nežinau kokią garantija tau 1a duos, bet jo, jeigu aprašyme nėra tai turi klaust kokį rom rašyti. Ir manau tie patys 1a siunčia tuos telefonus iš tos pačios kinijos. P.s kiek mokėsi už tą iš 1a?
 5. Bus google play. Tau įrašys global ROM ir kartu įdiegs google play ir visa kita (google muzika google filmai google maps ir t.t).
 6. Ne, ras navigacija viską, nes bus įrašyti google maps. Siaip pats nelabai žinau ka įtakoja ta lokalizacija, man kaip ir nieko nepakeičia.
 7. Dėl miui8 ir pačio redmi note 3 pro. Kai užsisakysi telefoną tavęs pardavėjas paklaus ar palikti global rom ar rašyti vustom. Imk global ir nebus jokių problemų. Vienintėlis minusas kad nėra lietuvos lokalizacijos ir meniu angliškas. Visus atnaujinimus gausi kaip įprasta per notificationus. Plius custom romai stabdo telefoną o ir lietuvių kalba ne iki galo išversta yra tenais.
 8. Neklausk iš kur, atsirado kai atnaujinau į miui8.1, iš pradžių tik vienoje pusėje nedidelis buvo, dabar ir kitoje matosi kad formuojas. Jeigu rasiu video pabandysiu parodyt apie ką kalbu. Edit: https://youtube.com/watch?v=vrXa2EUlJyo Jeigu įmatysit, video rodomas telefonas su per vidurį einančia geltona juosta. Tai pas mane tokios dvi juostos iš šonų užrakinimo mygtuko aukštuje (per vidurį)
 9. Pats turiu note3 pro. Telefonas tikrai veikia gerai, tik ant ekrano šonų, kur dažniausiai laikomi pirstai rašant žinutes yra atsiradę pageltimai iš vidinės ekrano pusės. Nežinau kodėl jie atsirado, turbūt susispaudė. Apart to veikia greitai, baterija visa dieną naudojant telefona laiko dvi paras.
 10. Kariuomenė nėra vyriškumo mokykla. Negali sakyt kad gryžęs iš kariuomenės būsi didesnis vyras nei tas, kuris dirba civilinį darbą ir rūpinasi savo šeimos gerove. Kariuomenėje niekados negirdėjau sakant "padarysim iš jūsų vyrus" arba "baigę mokymus būsit tikri "vyrai". Kariuomenėje ruošia karius, kurie esant reikalui žinotų ką reikia daryti. Ir tarnauti gali tiek moterys tiek vyrai, niekas neišskirs tavęs, nes tu būsi karys, kaip ir kiti su tavim tarnaujantys.
 11. https://postimg.org/image/86fmqeoid/ Tai norit pasakyti aš tik vienas temačiau ten nuėjęs taip?
 12. Jeigu "pažaidi" plaudamas ar tiesiog nenori skubėt, tai kokių 4-5 turėtų užtekt viskuo pasinaudot. Mano tėvas kai plaudavo su žetonais, tai su 2 ir nuplaudavo ir dar vašku padengt spėdavo.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...