Pereiti prie turinio

vaikas

Nariai
 • Pranešimai

  321
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

vaikas paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 8 2010

vaikas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie vaikas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1990-03-02

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Justinas
 • Lytis
  Vyras
 1. Tai čia normalu, kad forume (http://lt.wikipedia.org/wiki/Internetinis_forumas), kuris yra skirtas bendraut , žmonės turi bijot parašyt pranešimą??? Na man tai čia absurdiškai atrodo...
 2. iš forumo norit padaryt skelbimų portalą... tuoj išvis bus baisu temoje parašyt, kad negautum įspėjimo..
 3. Dar vienas klausimas kaip į 'pages' įdėt komentarus, nors kai kuriu jį jie būna įjungti, bet nerodo...
 4. Manau jis turėjo omenį, kad sakykim įdeda tavo vardą, o tu ne prie ko, gi būna taip dažnai, kad scammeriai būna tik tarpininkai tarp dviejų asmenų, o nukenčia vieno ar kito asmens reputacija, o skameris pabėga sveikas ir laimingas :). Ir šeip gi teismuose gali viską įrodyt, kad tu ne prie ko, o dar su advokatu tai ir pinigų gali prisiteist :) patyriau tokią ir tokią žalą, iš manes mokykloje visi juokėsi, šmeižė, kad vagis, darbe mušė, jog vagis t.t. :D
 5. Sveiki, turiu vieną didelę bėdą, kurios niekaip neišsprendžiu, tad nusprendžiau paklausti Jūsų. Parsisiunčiau wordpress TEMĄ , bandau ją redaguoti (versti į lietuvių kalbą), bet neišeina, nes tema neskaito lietuviškų raidžių, bandžiau su raidžių kodais, kodų neskaito, tiesiog parašo kodą ir viskas (skaičiai). Gal galit duoti patarimų kaip išspręsti šią problemą ? Būčiau labai dėkingas.
 6. Copy paste nėra pasakojimas. Blemba pusę perskaičius akis skauda! Prieš dėdamas galėjai, bent jau, sutvarkyt tekstą, apdirbt... Labai naudinga informacija, tik galėtų būt apdirbta normaliai.
 7. Nepyk, bet visiška nesamonė. Kaip galima spręst iš žmogaus pranešimo, ar jis scammeris ar ne? :) Ir šeip, gal tas narys po kiek laiko turės 50 pliusų ir siūlys tau biznį, o tu jį būsi flagines, nors jis tikrai patikimas, o jei eis atflagint tai kam dar tokia funkcija išviso? Bereikalingas darbas, gali .txt faile užsiflagint, jei jau taip nori. AŠ - PRIEŠ.
 8. Žmogus siūlo du litus :), ar atsiras kas pasiūlys daugiau?
 9. Failai.in Tinklalapis laikomas kenkėjišku! Yra pranešta, jog šis tinklalapis (failai.in) yra kenkėjiškas, tad jis užblokuotas, remiantis naršyklės saugumo nuostatomis. Kenkėjiškais tinklalapiais siekiama įdiegti programas, vagiančias asmeninius duomenis, naudojančias kompiuterį kitų atakoms ir kenkiančias pačiai sistemai. Kai kuriuose tinklalapiuose tai daroma tyčia, tačiau dažniausiai tai – nesankcionuoto įsikišimo į tinklalapį be jo savininkų žinios pasėkmė. Nuo kada failai.in taip atsitiko? :)
 10. Nenorėjot - nereikia. Dabar parduodu, kainas siūlykit.
×
×
 • Sukurti naują...