Pereiti prie turinio

Hendre

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    332
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    Hendre sureagavo į amQaz IT KURSAI Lietuvoje   
    Užbaigiau BIT FULL STACK PROGRAMAVIMAS 22,5 savaitės - VILNIUS.
    Moduliai:
    1. Front-end
    2. Java
    3. PHP
     
    Po mūsų grupės baigimo mokymo programų turinys pasikeitė (Patys dėstytojai kovojo prieš pakeitimus, kadangi vadovybės sprendimai nekokie)
    Prieš pradėdamas kursus buvau ką tik grįžęs iš kariuomenės, bet prieš tai turėjau kažkokį background'ą WEB development'o srityje. Todėl galėjau kažkiek objektyviau vertinti turinį, nes nebuvau žalias ir turėjau šiokį tokį supratimą kaip turi būti.
     
    Prieš pradedant studijas norėjau perskaityti realų review tačiau niekur neradau, nugirsdavau tik užuominas, kurias suvokiau būdamas ten. Dabar baigęs papasakosiu trumpai kaip sekėsi. Tikiuosi kažkam padėsiu apsispręsti.
    Nuėjau į kursus su tikslu praplėsti pažinčių ratą, įgyti naujų žinių ir gauti garantuotą realią praktiką įmonėje. Taip pat tikėjausi gero praktikos vadovo, kuris padės tobulėti daug greičiau. (apie UžT nesąmones, net nekalbėsiu. (UžT specialistės meluoja apie finansavimo nebuvimą ir t.t.))
     
    FINANSAVIMAS: Mokiausi už UžT finansavimą
    PRAKTIKA: Buvo teigiama, kad studijos truks 22.5 savaitės + 8 savaitės praktika. Tačiau jokių 8 sav. menamos praktikos net neegzistuoja, o reklamoje ir pateiktoje studijų programoje teigiama kitaip. Sutartyje minima, kad geriausiems studentams bus ieškomos praktikos vietos, tačiau visiškai niekas tuom neužsiima. Netgi geriausi studentas grupėje negauna jokių pasiūlymų, ką jau kalbėti apie kitus mokinius (aš suprantu ir įsitikinau, kad visiems studentams tikrai neįmanoma suteikti praktikos vietų, tačiau sutarty minima, kad geriausiems studentams atitikusiems visus reikalavimus tai bus suteikta, tačiau tai nėra vykdoma (reikalavimai parašyti pdf)). Kadangi kursuose vyksta visiškas konvejeris, mano akyse baigė 4 grupės (*20~žmonių) darbus rado tik keletas žmonių, o praktikos pasiūlymo negavo nei vienas iš geriausių studentų.
    PROGRAMA: Paskaitų turinys pilnai neatitinka sudarytos programos, ko pasekoje kai kurie studentai baigiamajame egzamine matydavo užduotis ir klausimus iš tų dalykų apie kuriuos net nėra girdėję (buvo merginų verksmų ir pan.)
    MOKYTOJAI: Asmeniškai aš dėl mokytojų neturiu jokių pretenzijų. Savo srities meistrai aiškina tikrai suprantamai ir kokybiškai. Konkrečiai, iš mūsų grupės buvo nusiskundimų, dėl JAVA kurso, nors mokytojas buvo tikrai geras programuotojas su daug metų patirties, tačiau mokyti buvo skirta ne jam. Po šių pastabų jis nebedėsto ir ateinančios grupės gavo stiprų teoretiką, kuris kodą rašo tik lentoje :D Dėstytojui nepasisekė dėl to, jog viso JAVA modulio metu praktinių užduočių metu grupė neturėjo praktikos vadovo. (Realiai galėjai žiūrėti tutorial'us namie ir naudos daugiau būtų buvę)
     
    Taip pat buvo teigiama, kad praktinių užduočių metu bus dirbama SCRUM metodu. Tai vyko max dvi savaites (Pats 'scrum master' buvo kažkokia vaikų informatikos mokytoja, kuri pati normaliai nežinojo, kas tas SCRUM ir kam jis reikalingas).
     
    Praktikos vadovas - tapati mokytoja, kuri neturėjo net bazinių žinių web development'e - buvo visiškai nekvalifikuota šitam darbui. Baigėsi pirmas modulis, praktikos vadovas paliko darbo vietą.
    Sekantį modulį nebuvo jokio praktikos vadovo ir studentai po teorinių paskaitų atlikdami praktines užduotis susidūrę su sunkumais neturėjo kur kreiptis (Tai kokie prasmė mokėti už kursus, jei po teorinių paskaitų nesulauki pagalbos? Taip pat galima žiūrėti kokybiškesnius video internete ir visa tai nemokamai).
    Trečio modulio gale Praktikos vadovo pozicijai pasamdė buvusi studentą (Neradęs darbo po studijų, PHP žinių neturi). Mokėsi advanced JAVA kursą - galvą ir motyvacijos turi, labai stengiasi dėl studentų (daugiau nei privalo), tačiau dažnai būna apkrautas buhalterija ir nebeturi laiko pagalbai. (jam didelis respectas)
     
    PAGR. MINUSAI:
    1. Paskaitų laikas (teorija vyksta tik 2.5h per dieną - 4 dienos per savaitę. 5h praktiką atbūni kada nori). Vienas modulis tarkim 19h prasideda. kitas 10h dar kitas 15h, laikai derinami prie mokytojų, o ne grupės)
    2. Java modulis (Be jo visiškai galima apsieiti (oop mokaisi ir php, tai gaunasi beveik dublikatas), iš kurio gautų žinių nerasi nei darbo, nei paleisi web svetainę, ar kažkokią aplikaciją. Didžioji dalis po kurso, net konsolėj Listo neatspausdintų) Tikrai daugiau naudos būtų skippinant šitą kursą ir susitelkiant labiau į php, ar front-end. Tačiau kiek sužinojau švietimo sistemos reikalavimai šios srities išsilavinimui nurodo įtraukti java oop pagrindus.
    Modulio tempas buvo nežmoniškai greitas visai grupei, nes dėstytojo tikslas buvo išeiti programą, o ne išmokyti. Taip pat pats mokytojas darbe savo srities meistras, bet mokyti jam tikrai nesisekė, ateidavo nepasiruošęs ir t.t.
    3. SCRUM. Komandinės praktinės užduotys nebuvo vykdomos SCRUM metodu. SCRUM meetai vyko pirmas savaites, sekančias, scrum masteris jų tiesiog nelankydavo.
    4. Net geriausi studentai negauna praktikos. Kiekvieno mėnesio gale esi prašomas pasirašyti dokumentus, kad neturi jokių pretenzijų dėl kursų kokybės (kažkokios problemos buvo pradedamos spręsti tik nepasirašant dokumentų. Nuolat buvo minima, jog mes pirmieji nepatenkinti kas paaiškėjo kaip netiesa (Prieš tai buvusi grupė buvo išsikvietus švietimo ministeriją ir UžT dėl nevykdomų sąlygų))
    5. Man pradėjus mokytis pati mokykla pradėjo veiklą kitoje vietoje, nes prieš tai buvusioje Vinted juos išvarė. Pastato apdailos darbai nepabaigti iki šiol. Daugiau nei pusę kursų laiko langai neturėjo žaliuzių. Pastas neturėjo šildymo, karšto vandens (kartais net šalto) ir neatitiko visų saugos reikalavimų (gesintuvai ir t.t.) Pati įrengimo kokybė nekokia (durų rankenos lūžta, tualetai neveikia, elektra dingsta, interneto problemos). Kartais paskaitos metu vykdavo remonto darbai, gręžimai, stuksenimai ir t.t.
    6. Kompetentingo praktikos vadovo trūkumas. 2 praktikos vadovai buvo nekompetentingi ir turėjo žemesnes žinias nei studentai. Dabartinis praktikos moderatorius, kaip minėjau, turi backgroundą JAVA, dėl to kas mokosi tą pačią programą, jie sulaukia šiokios tokios pagalbos. Visos kitos testuotojų, full-stack'erių, multimedijos grupės lieka be praktikos vadovo. (Aš suprantu, kad jis neturi visko žinoti, visur padėti, bet kai išvis jokios pagalbos iš šono nėra, kam tada tie kursai?)
    7. Studijų metu vidinė mūsų mokyklos vadovybė keitėsi bent 3 kartus - management'o, personalo problemos.
    8. Konvejeris. Nors teigiama, kad į grupę priimama max 20žmonių, tačiau sekančios grupės 1modulio metu turėjo net 40~ žmonių. (tai labai kenkia paskaitos turiniui ir kokybei)
    9. Egzaminas sudarytas taip, jog išlaikytų VISI, bet aukščiausią įvertinimą gautų tik tikrai gerai besimokantys studentai (egzamino metu, realiu laiku stebimi rezultatai ir gilioje šiknoje sėdintiems studentams padeda praktikos vadovas, visi kiti dirba savomis jėgomis) Ko pasekoje VISI gauna diplomus ir krenta jo vertė..
    10. Melas. Klaidingas marketingas. Pati įstaiga meluoja apie įsidarbinančių studentų statistiką. Realiai įsidarbina dėstytojų lūpomis 3-4% studentų.
    11. Rekomendacijos. Sutarty taip pat buvo minima, jog geriausiems studentams bus parašytos dėstytojų rekomendacijos. Deja vienas iš dėstytojų (java) dėl asmeninių priežasčių atsisakė tai padaryti (nenori teršti savo LinkedIn su rekomendacijomis studentams)
    12. Vienas egzaminuotojas dėl asmeninių priežasčių per baigiamąjį egzaminą 'sodina' kai kuriuos studentus.
    13. Studentai neinformuojami apie galimas lengvatas (socialines pašalpas) UžT nei pačios mokyklos (International student pažymėjimas, kurio dėka gali gauti studentų nuolaidas: vilniečio kortelėj, gauti nemokamus IDE ir t.t.)
    14. Gavus finansavimą pagal dvišalę sutartį, po studijų, reikia IT sferoj išdirbti bent 6mėn, didžioji dalis studentų neranda darbo, todėl yra tikimybė, kad neradus išeities gali tekti gražinti visą sumą už mokslus ir stipendiją,
     
    PLIUSAI:
    1. Lengvas, greitas profesinio mokymo išsilavinimas
    2. Po kursų pabaigos dar 6mėn nemokamai gali lankyti patalpas ir mokytis savarankiškai
    3. Seminarai penktadieniais IT tema. Buvo kviečiami projektų vadovai, programuotojai, teisininkai, dizaineriai ir t.t. Labai daug naudingos informacijos
    4. Dėstytojai. Savo srities profesionalai
    5. Lyginant su kitais kursų teikėjais, kad ir kiek neigiamų dalykų prirašiau, ši ĮSTAIGA rinkoje atrodo geriausia iš visų. Teko susidurti su studentais baigusiais codeacademy, Vilnius coding school, 3wa ir kt, tai ten padėtis atrodo dar prastesnė
    6. QA modulis. Asmeniškai aš papildomai nemokamai baigiau Programinės įrangos testavimo modulį. Dėstytojas buvo superinis kaip ir pats modulis. Labai geras būdas greitai persikvalifikuoti. Konkrečiai šitas modulis (2mėn) turbūt vienintelis iš visų kurio suteiktų žinių užtenka susirasti pirmam darbui. Šito dėstytojo studentai beveiki visi randa darbus (testuotojai). Praeitoje grupėje taip pat įsidarbino beveik visi.
    7. Greitas internetas.. :D
    8. Pažintys, connection'ai (bendraminčiai, kuriuos sieja panašūs tikslai ir veikla)
    9. Susistemintos žinios, aiški kryptis ir suteikiami mokymosi šaltiniai.
    10. Iššūkiai ir išbandymai.
    11. Teko pravesti keletą PHP paskaitų, tai tikrai buvo gera patirtis ir išėjimas iš komforto zonos.
    12. Smagiai praleistas laikas
    13. Kokybiškas įvadas į IT rinką. Po studijų nesumažinus tempo, pirmąjį darbą susirasti galima metų bėgyje.
    14. Aplinka motyvuoja mokytis ir tobulėti.
    15. Galima tikrai suprasti/apsispręsti ar tai tavo sritis ar ne.
    16. Yra nedidelė virtuvėlė, kurioje galima pavalgyti (šaldytuvas, kavos aparatas, spinta, arbatinukas, mikrobangė, kriauklė, stalo įrankiai)
     
    IŠVADA:
    Pirkti kursus už savo pinigus: NEVERTA. Geresnės kokybės turinį galima gauti Udemy ir kituose mokymosi platformose išleidus kur kas mažiau pinigų. Taip pat tie patys dėstytojai teikia privačias pamokas, tai mažesnę sumą sumokėjus privačiam mokytojui bus kur kas daugiau naudos nei iš pačių kursų.
     
    Pradėti mokslus su UžT finansavimu, verta tik tada, jei:
    - neturi jokio background'o dominančioje srityje
    - nesugebi atsirinkti mokslams reikalingos informacijos
    - neturi motyvacijos mokytis namie
    - nori persikvalifikuoti
    - nežinai ką veikti gyvenime ir nori save išbandyti naujoje srityje
     
    Rezultatai:
    Studijose turėjau geriausius rezultatus grupėje, gavau diplomą su pagyrimu.
    - Susiradau pirmas IT pažintis
    - Gavau dviejų dėstytojų rekomendacijas LinkedIn
    - Pagilinau JavaScript ir CSS žinias
    - Išmokau dirbti komandoje
    - Sužinojau kaip valdomi projektai ir jų darbų eiga
    - Išmokau versijuoti kodą
    - Išmokau programinės įrangos testavimo, gan lengvai galėčiau rasti junior QA engineer darbą, bet pasirinkau programavimą.
    - Užtvirtinau turimas žinias
    - Didžiausią naudą gavau iš seminarų
     
    Patarimai:
    - Nepradėkite lankyti kursų, jei sugebat mokytis savarankiškai ir jau turit kažkokią žinių bazę ir žinot kur judėti toliau.
    - Galite lankyti seminarus penktadieniais (nemokamai) juose tikrai gausit postūmį savo tikslų link (savarankiškai besimokantiems)
     
    Įgytų žinių maksimalus rezultatas: (ką gali sukurti pagal mokomą programą)
    Lokali web svetainė tavo kompiuteryje, kuri dashboarde turi CRUD, o pagrindiniame puslapyje atvaizduoji kažkokius duomenis iš duomenų bazės su nesudėtingu ryšiu tarp skirtingų duomenų bazės lentelių. (Laravel framework). Keli nesudėtingi Servisai, nesudėtingas custom front-end (css ir plain javascript).
    Kas keisčiausia baigus kursą, tu nemokėsi uždeployinti šios svetainės į live, kadangi mokymo programoj tai nenumatyta :o
    Pats php modulis šoko į laravelį dar net neišmokęs studentų pagrindinių php funkcijų, oop sąvokų ir subtilybių. Išmetus 2mėn java modulį progresas būtų buvęs kur kas didesnis, bet yra kaip yra. Dėstytojai kiek galima labiau stengiasi suteikti naudos minimaliai pakeičiant programą.
     
    Labai nustebino, kad gan didelę dalį studentų sudaro >30 metų amžiaus žmonės (UžT specialistės siunčia žmones nežinia kur, to pasekoje tikrai norintys žmones praranda galimybę mokytis nemokamai). Buvo grupėj botų, kurie stabdo kursą, bet tai turbūt neišvengiama ir tokia pasirinkimo kaina.
    Teko kalbėti su vadovybe iš Klaipėdos gyvam susitikime, paaiškinau esamas problemas ir situaciją studijose, tai atsiprašinėjo ir prisižadėjo gerinti situaciją :) Tikiuosi būsimieji studentai sulauks geresnės kokybės.
     
    Ar būčiau pasiekęs geresnių rezultatų be šitų kursų? Manau, taip, nes didžiąją laiko dalį dariau užduotis, kurios man nebuvo labai sunkios, kadangi kaip ir minėjau mano žinių lygis buvo kiek didesnis, nei visų studijų kursas prieš pradedant studijas (my bad).
    Dariau visas užduotis, namų darbus, papildomus darbus, projektus, kad gauti praktikos vietą įmonėje. Dėl to likdavo mažai laiko tobulėjimui lendant giliau į kitus programavimo aspektus. Pusmetį 9-22h praleisdavau BIT patalpose, jei tą laiką būčiau skyręs tolimesniam mokymuisi savarankiškai, būčiau pažengęs kiek labiau ir nešvaistęs laiko darant užduotis dėl gerų rezultatų dėstytojų akyse. Visų kursų metu prisiminiau turimas žinias ir galiausiai jas užtvirtinau. Negaliu teigti, kad nieko neišmokau, nes tikrai atradau naujų dalykų ir patobulėjau kai kuriuose srityse. Net žiūrint ta patį filmą du kartus atrandi vis kitų detalių. Esu dėkingas dėstytojams už žinias, kurias man suteikė ir kad paragino tęsti kelią toliau.
     
    Nuo kursų pabaigos praėjo dvi savaitės, turėjau tikslą tęst "mokymosi" procesą NFQ akademijoje, tačiau visai netikėtai viskas pasisuko taip, kad atlieku praktiką įmonėje kaip Junior Laravel Developer (1mėn trukmės bandomasis, po kurio darbdavys, spręs ar mane darbinti).
    Vakar sulaukiau pranešimo (po pokalbio su vadovybe), jog tam tikra įmonė (pigu.lt) ieško programuotojo ir kad išsiųsčiau cv ir paminėčiau, jog 'mokykla' mane rekomenduoja. Smagu, jog pradėjo judėti ledai, tikiuosi ateinančioms grupėms nereikės reikalauti dalykų, kurie jiems priklauso :)
     
    Kiek teko kalbėti su ex studentais, anksčiau kokybė buvo kur kas geresnė, tačiau su laiku viskas tapo pinigų mašina. Studentams buvo suteikiamos praktikos vietos ir panašiai, tačiau jie patys išsikasė sau duobę, kadangi studentai įmonėms palikdavo nekokį įspūdį..
    Pačio instituto tikslas gal ir geras, tačiau dabartinė realybė tokia, kad tai konvejeris darantis pinigus iš Užimtumo Tarnybos (ES lėšos)
     
    Tai yra mano po asmeninė nuomonė apie baigtas full-stack programavimo studijas Vilniuje, todėl nepatvirtinu, kad tapati situacija yra kituose miestuose ar kitose studijų programose ir jūs turėtumėte vengti šios įstaigos.
    Manau, jog žmonėms, kurie nori gauti įvadą į programavimą, tai puiki vieta pradžiai, tačiau didžiausias minusas tame, kad įmonė reklamuoja tai ko nesuteikia.
     
    Tai tik dalis to, kas buvo mano studijų metu, jei turite dar kažkokių klausimų galite kreiptis privačiai :)
     
    Nuoroda į mokymosi programą
     
     
  2. Patinka
    Hendre sureagavo į 2021 Mitingas prie rusijos ambasados sekmadieni   
    Vatnikai:
    „Nemcovą nužudė "Pravyj sektor" priklausantis žydas, kuris yra ISIS lojalumą prisiekęs islamistas ir CŽV agentas, keršijęs už tai, kad Nemcovo mergina ukrainietė nuviliojo jo gėjų meilužį.Dar pamiršo pridėt, kad žudikas buvo Lietuvoje apmokytas lenkų instruktorių, o šaudyta iš Estijoje parduoto ginklo su Latvijoje pirktais šoviniais.“
     
     
  3. Patinka
    Hendre sureagavo į echh Studiju nutraukimas.   
    Tik nereikia klaidinti žmonių. Išėjus iki pirmo semestro nieko nereikia mokėti.
     
    P.S. jeigu būtų kažkas labiau vertas tos vietos, tai jis ją ir būtų gavęs
  4. Patinka
    Hendre sureagavo į StunGun Akademinės atostogos/Studijų stabdymas   
    Sveiki, Uždarbiečiai.
     
    Taigi sėdžiu čia, jau vieną paskaitą pramiegojęs ir kitai namų darbų vis dar nepadaręs, ir rašau jums tema, kuri ilgai jau mano galvoje plaukioja: akademinių atostogų ėmimas arba studijų sustabdymas.
     
    Reikalas tas, kad nekenčiu savo studijų: lietuvių filologija VU + gretutinės skandinavistikos studijos (norvegų k.). Esu antrakursis. Nepasakyčiau, kad krūvis kažkoks nežmoniškas ar nepakeliamas, bet kai mokaisi tai, ko net prasmės nepagauni, tai ir rezultatai apgailėtini. Pirmas semestras buvo puikus, antras suprastėjo, o paskutinį semetrą iš viso vos ne vos ištraukiau. Neįsivaizduoju, kas šiame semestre bus. Gal net skolą pagaliau užsidirbsiu.
     
    Turbūt iš karto kyla klausimas: "Tai kokio velnio tu iš viso ten stojai?" Atsakymas paprastas: "Nežinau - dabar ir pačiam neaišku." Turbūt tiesiog susidėjo du faktoriai: 1. Įkalta visuomenės nuomonė, jog būtina kažkur įstoti po gimanzijos. 2. Nesveikas tėvo konservatyvumas ir polinkis kurti mano ateitį už mane. Paskutinis faktorius žudo iki šiol. Jis svajoja ir įsivaizduoja kaip aš dirbu kur nors Norvegų ambasadoje, kaip turiu užtikrintą atlygį ir gerbiamą vietą... Kai manęs tokia ateitis visai net nedomina ir nekaso. Aš net oficialios aprangos nemėgstu... Na, bet čia jau truputį off-topic.
     
    Esmė ta, kad mesti studijų taip iš karto irgi nenoriu. Bet norėčiau jas kuriam laikui sustabdyti, kad turėčiau laisvės padirbėti ties kai kuo, kas tikrai man teikia malonumą.
     
    Trumpiau: ar kas nors esate susidūrę su akademinų atostogų ėmimu arba studijų sustabdymu? Žinau, kad akademines suteikia tik ligos arba nėštumo atveju, o sustabdymas galimas tik dėl svarbios priežasties (reikalauja dokumento). Bet juk ir taip aišku, kad daug kas prasmunka iš tikrųjų net neturėdami ligų, nėštumų ar tokių jau svarbių priežasčių, o tiesiog yra tokie, kaip aš - nori laiko išbandyti kai ką naujo ar apmąstyti, kaip veikti toliau.
     
    Laukiu tasakymų.
     
    P.S. - norėčiau užbėgti už akių tiems, kas nori sakyti, kad per akademines labai lengva aptingti ir iš viso nieko doro nenuveikti. Na, atvejų tokių gal ir yra, bet aš užtikrinu, kad esu daug ką suplanavęs.
  5. Patinka
    Hendre sureagavo į MrTaip Motyvacijos "knyga", kuria perskaitysite per pusvalandį   
    Kažkurią dieną jaučiausi visiškai apatiškas, todėl nusprendžiau paieškoti knygos, kuri manę "pastūmėtų į priekį". Po neilgo "googlinimo" akį patraukė iškalbingas knygos pavadinimas "The Universe Doesn't Give a Flying ###### About You". Tai amazono bestseleris, kainavęs vos 0,99USD, o dabar 0,00. Devynių puslapių knyga (grečiau spyris į užpakalį, nei knyga), kuri norom nenorom turi motyvuoti jus.
     
    Taigi, jei kam trūksta motyvacijos, šią devynių puslapių "knygą" galite atsisiųsti čia: http://www.smashwords.com/books/view/174740 (anglų kalba)
  6. Patinka
    Hendre sureagavo į Hellrisen Hengemzover... It's all about the $$$...   
    Sveiki gyvi uždarbiečiai! Žodžiu, kartais norisi pasikalbėt apie karmą, variaciją ir kaip tūkstantąjį kartą tiek mažai trūko, norisi patobulėt pokery ar šiaip pasidalint strategijom, idėjom, tai karts nuo karto papaišaliosiu į blogą.
     
    Apie mane: 25 metų pacanas, katik baigiau magistrą. Pokerį lošt gal nuo kokių 20 pirmą kart pabandžiau, nebepamenu. Iki 2012 metų buvau totalus grybas pokery, sulošiau gal per 8000 turbo SNG. Rezultatas - išlipau beveik sausas, nes būdavo visko - persivedi 20 dol ir eini lost 10 dol double or nothing ir panašiai. PO biški tobulėjau, mokiausi, skaičiau knygas, tapau mažesniu grybu, bet eilinį kart sudeginau vėl visą bankrolą ir po 2012 metų naujako gerą mėnesį užsidariau tamsiam kambariuke ir skaičiau visko kiek pajėgiau, nes galėjau paskutinį šansą pokeriui suteikt - nedirbau, tai kišenėj švilpavo vėjai. Rimtai apsiprendžiau arba šįkart normaliai pramušu arba palieku ramybėj pokerį išvis... Persivedžiau varganus 30$ į PS ir pradėjau kapot 1 dol 6max. Bankrolas po biškelį augo, perėjau į 3 dol 6max, vėliau į 3 dol 18 žmonių sng. Per gerus 3 mėn realiai atlošiau maždaug viską ką buvau pametęs (~1k dol). Bet paskui pradėjau tiltint kaip kalnų briedis ir bėgau iš PS, nes buvau įsitikinęs, kad PS rigged. Vėliau savo pokerio kelionę pratesiau 888poker kapodamas mtt, kur ir atradau pagaliau savo nišą.
     
    http://s30.postimg.org/ag9bsowlt/Screen_Shot515.jpg
     
    Dažniausiai lošiu LAG stilium. Sveiko proto žmogus pamatęs mano handų history nesuprastų kaip išvis pliusinu. Būna visko šiaip ( VPI/PFR nuo 10/8 iki 73/43 ir pan), mėgstu lošt įkalęs alaus ir nesuprantu ką darau. Pastoviai žiauriai tiltinu. Žodžiu nemoku lošt, perku internete sėkmės pas šamanus ir pan. Bet tikiuos išmokt šito žaidimo. Tikslas - nei daug nei mažai. Per 2-3 metus pokerio saskaitoj susitaupyt ant kokio nors varguoliško butuko.
     
    Bankroll: 2000$. Cashoutinimų ilgą laiką nebus, bankrolas paskirtas kilniam tikslui.
  7. Patinka
    Hendre sureagavo į purzdemackis Graffiti verslas?   
    Jau keli metai užsiimu graffiti atmaina vadinama "Stencil art"
    Gaminu įvairaus sudėtingumo trafaretus ir purškiu ant įvairių paviršių.
     
    Kilo mintis pardavinėti darbus ant drobės, siūlyti dekoruoti sienas ir kt. paviršius namuose.
    Pardavinėti galvoju internetu ir pvz: turguje ar Palangoje
    Gal kai kuriems žmonėms atsibodo vazos su vaisiais ir norėtų kad pas juos Donny Darko kabėtų.
     
    Savikaina tokio darbelio - 50 x 50 cm apie 30 - 40 Lt + 6 val darbo. (bet turint trafaretą vėliau konvejeriu galima kept.)
     
    Už vieną "paveikslą" norėtūsi gauti 150Lt.
     
    kaip manot ar realu ir kokia forma internete reikštis galėčiau?

  8. Patinka
    Hendre sureagavo į Ramūnas Darbo partijai nereikia reklamos, jie turi botų.   
    Didžioji dalis, kuriai reikėtų pasiskaityti šitą informaciją - nesinaudoja internetu :)
  9. Patinka
    Hendre sureagavo į iPauL Darbo partijai nereikia reklamos, jie turi botų.   
    Tuoj tau apkaltą parūpins, kaip prezidentei :)
  10. Patinka
    Hendre sureagavo į Arnas Darbo partijai nereikia reklamos, jie turi botų.   
    Sveiki, šiandien gal jau kas matėt, bet kas nematėt, galėtumėt paskaityti, kaip Darbo partija internete (soc. tinkle) daro kažkokią taktiką (net nesuprantu kas tai per taktika) ir sakyčiau viskas labai taikliai apgalvota. Bet štai kažkas nepatingėjo skirti laiko ir sujungė visus taškus, dabar viskas atrodo labai juokingai, o gal neilgam? :)
     
    Pristatau straipsnį, kuris privers nusišypsoti :) http://rzaloga.blogspot.co.uk/2014/03/didziausia-meile-darbo-partijai-jaucia.html
     
    Jūsų nuomonės?
  11. Patinka
    Hendre sureagavo į Dite Stojamasis balas į mediciną   
    Aš su 21,50 kb po dviejų metų išėjau iš medicinos, tikrai reikia turėt pašaukimą, man nepatiko;)T.y. man tai buvo gryna kančia :D
  12. Patinka
    Hendre sureagavo į SunkusTasGyvenimas Startapai, shut-up’ai.   
    Visko neskaičiau, bet prie šios pastraipos minties palaikymo prisijungiu ir aš. "Startups" visuomet mane juokino - naudingų projektų juose GAL vienas ar kitas tebūna. Čia tiesiog kažkoks norėjimas greitai tapti verslininkais, įžymiais. Kiek rimtų kompanijų iš "startups" susikuria? Apžvelgus daugelį man žinomų globalių IT kompanijų, kurios susikūrė per pastaruosius 3 metus, regis, kad nei viena nelindo į "startups" liūną. Aišku, jiems ir pasisekė. Tačiau svarbiausia, kad be darbo nėra rezultato.
     
    Gerai pastebėta autoriaus - sėdi kažkokiam HUB (Homoseksualų Uždarojoje Bendrovėje?) ir vaizdinasi esą verslo galiūnai. Rankose po du planšetinius kompiuterius (juk tai PERSPEKTYVUS daiktas!), aprangos stilius pas dalį mėgdžiojantis gyvas legendas, tokias kaip Mark Zuckerberg, pusė akiniuočių, nors daliai tų akinių net nereikia (ale užsidės akinius ir kompetetingesni atrodys, nors galvoj smegduobė).
     
    Žodžiu, tie "startups" yra tūpi kiemo lygos svajūnų sambūriai su maža perspektyva. Aišku, jokiu būdu nekalbu apie visus - ten, manau, galima rasti ir protingų projektų, žmonių. Vis dėlto abejoju, ar tokių ten daug. Taigi, pritariu šiai autoriaus minčiai - "startups" yra didelė mėšlo krūva.
  13. Patinka
    Hendre sureagavo į Kamile Naujas tikslas - išmokti rašyti rašinius   
    Pastraipos struktūra maždaug tokia:
     
    Teiginys. Samprotavimas. Sakinys tiltas. Pasirėmimas. Kontekstas. (Samprotavimas). Išvada. Viskas, pastraipa parašyta. Remtis turi taip, kad būtų tikslu ir pagrįstų Tavo teiginį - nereikia atpasakoti turinio,o tiksliai, konkrečiu kūrinio įvykiu, argumentuoti savo teiginį.
     
    Blem, gal tikrai man reikia kada parašyti straipsnį, kaip lengvai išmokti rašyti tą rašinį, kad jis būtų bent jau gerai 'struktūruotas', nes žiūriu, kad daug kas kankinasi : (
  14. Patinka
    Hendre sureagavo į AlgirdaZ NEMOKAMAI: kaip išmokti investuoti. Įvadinė INVESTUOK akademijos paskaita   
    Užsirašiau vasario 5 Vilniuje, jei labai neturėsiu ką veikti, tai ateisiu patrolinti, nes investavime nebe naujokas, patikrinsim lektroių kompetenciją, užduosiu kokių nepatogių klausimų :P
  15. Patinka
    Hendre sureagavo į NerijusB Kelione i Olandija,darbo paieska,bustas ir t.t   
    Teisingai sakai, kiekvienas turi savo nuomonę. Olandijoje nėr taip blogai. Jeigu esi studentas ir dirbi 40val per mėnesį (t.y. po 1-2dienas per savaitę), gali aplikuoti į valstybės grantą, kurio dydis 500eurų. Tai realiai dirbdamas gauni apie 200-300 eurų plius 500 eurų grantas. Viso 700-800, kurių pakanka mėnesiui pragyventi.
    Dėl transporto, tą nemokamą gauna tik olandai, tačiau jeigu dirbi tas 40val per mėn, tai irgi gauni nemokamai arba darbo dienomis arba savaitgaliais viešąjį trasportą.
    Mokesčių įvairių yra, bet pateikus dokus, kad negauni pajamų, juos susigrąžini :)
    Rekomenduoju važiuoti prieš studijas, kad gauti darbą kokiam restorane ar drabužių parduotuvėje (kai kurie nereikalauja olandų kalbos net ir darbui su klientais), kol nesuvažiavo daugiau studentų. Žiemą lb sunku kažką rasti.
    Man pačiam yra tekę ir Škotijoj ir Anglijoj gyventi, bet Olandija už šias šalis daug labiau patiko.
    Kas dėl bendruomenių, tai visur visko yra:) reikia atsirinkti su kuo nori bendraut, su kuo - ne.
  16. Patinka
  17. Patinka
    Hendre sureagavo į kde Mini D.U.K su svarbiausiais patarimais   
    Kadangi milionas temų buvo su klausimais kaip kas kodėl tą kodėl aną pasirinkti.
     
    Laptopo procesorius:
    Visą laiką atkreipti dėmesį vertėtų į procesoriaus modelį, tarkim 4200 turi 2 variantus "M" ir "U", kuo skiriasi? M serija yra pilnas procesorius, o U serija taupantys energiją, veikia mažesniu dažniu bei skirti labiau Ultrabook serijos kompiuteriams. Palyginti Intel procesorius galima čia: http://ark.intel.com/
    Asmenine nuomone rinkčiausi tik Intel procesorių tiek naujame nešiojamame kompiuteryje tiek perkant seną, kadangi AMD procesoriai mėgsta stipriai kaisti, o tai nėra labai didelis privalumas, priedo mažiau taupesni ir t.t.
     
    Vaizdo plokštė:
    Ką rinktis integruotą ar AMD ar Nvidia
    Atsakymas paprastas, priklausomai nuo jūsų poreikių, jei žadate dirbti su office, naršyti internete, neatliekant kažkokių įpatingų grafikos darbų tuomet siūlyčiau integruotą Intel VGA. Laptopai mažiau energijos valgo su šia plokšte.
    Jei norėsite pažaisti žaidimus, kurie reikalauja galingesnės nei integruota vaizdo plokštės tuomet siūlyčiau pasirinkti AMD ar Nvidia vaizdo plokštę, tačiau iš patirties galiu pasakyti kad dažniausiai laptopai ir sugenda su tokio tipo vaizdo plkokštėmis.
    Žinoma visą laiką galima atjungti per BIOS nustatymus AMD ar Nvidia vaizdo plokštę ir laptopas veiks su integruota Intel vaizdo plokšte
     
    Aušinimo padas laptopui:
    Dirbant kompiuteris kaista, ir ne visą laiką jam pakanka aušintuvo, dėl to siūlyčiau įsigyti aušinimo padą, darbinė įrenginių temperatūra sumažės šiek tiek ir bus mažesnė kompiuterio perkaitimo galimybė.
     
    Nešiojamo kompiuterio konstrukcija:
    Verta rinktis tokios konstrukcijos kompiuterius, prie kurių įrengimų (aušintuvo, hdd, ssd, ram) nėra sudėtinga prieiti, juos pasikeisti ar pravalyti aušintuvus.
     
    Kokie RAM tinka mano laptopui, stacionariam kompiuteriui:
    Jei norite kad sistema stabiliai veiktų tuomet siūlyčiau naudotis ram konfigūratorias:
    Kingston: http://www.kingston.com/us/memory/search/options/
    Corsair: http://www.corsair.com/us/learn_n_explore/
    Ieškant įvesti laptopo modelį pvz 4540s arba motininės plokštės numerį pvz GA-Z87M-D3H
    Žinoma galite naudoti ir kitų gamintojų ram'us, besirenkant pasižiūrėkite kokios magistralės ram'ai stovi pas jus, pagal tą pačią magistralę ieškokite jums reikiamo kiekio.
    Sužinoti laisvus ir užimtus lizdus galima su šia komanda, atsidarykite CMD ir įrašius paspauskite enter:
    wmic MEMORYCHIP get banklabel, capacity, caption, devicelocator, partnumber
     
    SSD disko pasirinkimas:
    Besirenkant SSD diską vertėtų atsižvelgti į Random Read ir Write (pas gamintojus gali būti nurodyta R/W) greičius kad būtų kuo didesnis skaičius IOPS pvz 86k ir pan. Asmeniškai pats renkuosi Kingston firmos SSD diskus, turėjau skaudžią patirtį su OCZ.
     
    Jei keičiu laptopo HDD į SSD kur mano seną laptopo HDD padėti:
    Jei norite kažkiek kompensuoti SSD įsigijimo kainą parduoti arba kitu variantu nusipirkti diskui dėžutę 2.5 colio SATA siskui ir naudoti kaip išorinę duomenų laikmeną failams.
    Ačiū nariui "lasickui" už priminimą kad dar galima seną hdd laptope panaudoti vietoj optinio įrenginio panaudojus: http://www.skytech.lt/ibac642-icy-box-adapter-for-ssdhdd-laptop-extension-black-p-126965.html Komplekte taip pat yra ir dėklas optiniam įrenginiui tad turėsite dar ir išorinį optinį įrenginį. Atkreipkite dėmesį kad šis įrenginys palaiko tik S-ATA diskus.
     
    Kokią windows OS pasirinkti:
    Iš asmeninės patirties perkantis kompiuterį ir ruošiantis įsigyti legalią programinę įrangą kartu su juo pirkti Windows 8.1 versiją. Windows 8.1 yra 2 versijos prieinamos paprastiems vartotojams, t.y. pro ir home, kuo jos skiriasi:
    Galite pažiūrėti palyginimą: http://www.microsoft.com/en-us/windows/enterprise/products-and-technologies/windows-8-1/compare/default.aspx
    Tačiau jei naudosite windows namų salygomis, nereikalingos tokios funkcijos kaip remote desktop, bitlocker ir t.t. (palyginime išvardintos funkcijos) tuomet vertėtų pasirinkti home, jei naudosite versle t.y. bus perkama įmonei, tuomet tik PRO arba aukštesnę versiją Enterprise.
    64 ar 32 bit, vienareikšmiškai 64bit OS, kadangi 32bit os palaiko iki 3,5gb ram'o atietyje sugalvojus pasididinti ram kiekį teks per naujo pirktis OS.
     
    Pirkti kompiuterį su OS ar OS pirkti atskirai?
    Asmenine nuomone perkantis kompiuterį nešiojamą/stacionarų su OS neverta, kadangi neteko susidurti kad gamintojas duoda instaliacinį diską t.y. jei norėsite pasikeisti diską ar pan ar tiesiog švariai įsidiegti OS ir turėti serijinį numerį(kadangi win 8 ir kitos versijos tiesiog jau neklijuoja viso serijinio numerio) geriau įsigyti atskirą diegimo kompaktą. P.S. Licenzijos lipduką nešiojamuosiuose kompiuteriuose geriausiai klijuoti po baterija t.y. išėmus bateriją iš nešiojamo kompiuterio klijuoti licencijos lipduką dažnai nurodytoje vietoje, taip išsaugosite licenzijos lipduką, nes kaip nepaslaptis jie nusidėvi ir kartais nusitrina keli skaičiai nuo pačio lipduko.
     
    Kokį archyvatorių naudoti
    Pats naudoju 7-zip archyvatorių, kadangi tai patogus ir pakankamai galingas archyvatorius. Dažniausiai paplitęs suspaudimo formatas kiek teko susidurti yra .zip, o šis archyvatorius sugeba suarchyvuoti bylas į zip ir kitus formatus išskyrus .rar(gali atidaryti ir išarchyvuoti). Parsiųsti galima:
    64 bit versija: http://www.filehippo.com/download_7-zip_64/
    32 bit versija: http://www.filehippo.com/download_7zip_32/
     
    Kokią antivirusinę pasirinkti:
    Iš mokamų antivirusinių asmeniškai rekomenduoju Kaspersky
    Iš nemokamų, Avast
    Testų rezultatus pasirenkant antivirusinę galima pamatyti realiu laiku: http://chart.av-comparatives.org/chart1.php
    Ir vėl tenka po kompiuterio OS perrašymo per naujo instaliuoti programas:
    Ne bėda galima tai atlikti kelių mygtukų paspaudimu: http://ninite.com/
     
    Windows 8 ir 8.1 noriu start mygtuko,
    Start mygtuką galima įsidiegti parsisiunčiant specialią programinę įrangą:
    http://www.iobit.com/iobitstartmenu8.php
    Arba
    http://www.classicshell.net/
     
    Paint alternatyva
    Jei tenka paredaguoti paveikslėlius, tačiau nereikalinga sudėtinga redagavimo programa, siūlyčiau išbandyti Paint.Net tai pakankamai galinga alternatyva kitoms nuotraukų redagavimo programoms: http://www.filehippo.com/download_paint.net/
     
    Legalus pilnavertis Office paketas namams:
    Jei įsigijote kompiuterį su legalia programine įranga(OS), dažnai jame nebūna įdiegto biuro programų rinkinio, šiuo atveju teko susidurti su tokia situacija. Rinkoje yra kelios alternatyvos Microsoft Office.
    Libre
    Apache Open office
    Tačiau, pašiam teko diegti ir naudoti pakankamai paprastą, stabilų office paketą KingSoft Office: http://www.filehippo.com/download_kingsoft_office_suite_free/ Vienintelis šio biuro paketų rinkinio minusas tai kad stabiliai nepalaiko spell check funkcijos, tačiau įdiegtas į kompiuterį neužima dauk vietos diske, taip pat stabiliai veikia ir gali išsaugoti dauguma populiarių formatų dokumentus.
     
    Nerodo kokio draiverio trūksta:
    Spaudžiam ant trūkstamos tvarkyklės "Properties", pasirenkame punktą "Details" tuomet žemiau pasirenkame iš sąrašo "Hardware Ids" iš atsiradusio sąrašo nukopijuojame kodą ir ieškome google.
     
    Nenoriu matyti reklamų ką daryti?
    Norint kad nerodytų reklamų ir pan dalykų kaip facebook like ir t.t. tiesiog atsisiųskite adblock plus įskiepį iš https://adblockplus.org/ arba iš firefox ar chrome įskiepių šaltinio.
    Renkuosi routerį ką pasirinkti?
    Besirenkant routerį(maršrutizatorių) siūlyčiau atkreipti dėmesį į tai kad interneto tiekėjai siūlo ir didesnius nei 100mbps planus, dėl tos priežasties siūlyčiau renkantis routerį atsižvelgti į tai ir pasižiūrėti į gigabit(1000mbps) portus turinčius routerius. Kadangi jei ateityje sugalvosite pasiimti interneto planą su didesniu nei 100mbps interneto greičiu teks keistis routerį į palaikantį gigabit.
    Dėl wifi stiprumo verta ieškotis maršrutizatorių kurie turi kelias išorines antenas, arba tiesiog jas pasikeisti į didesnio stiprumo. Arba įsigyti kelis vadinamus repeater'ius ir išdėstyti patalpose norint turėti visur tokį pat signalą ir signalo stiprumą.
     
    Temą stengsiuosi redaguoti, jei turite klausimų ar pasiūlymų lauksiu A.Ž.
     
    P.S. jei sugalvosite pasidalinti interneto platybėse praneškite :)
  18. Patinka
    Hendre sureagavo į tommuxp Pasižadėjimai 2014-tiems metams   
    Tikslai 2014 metams:
    1. Apsikirpti
  19. Patinka
    Hendre sureagavo į Mas Pokerio tikslai 2014-iems   
    Nesiriša šiti du punktai :D
  20. Patinka
    Hendre sureagavo į Meduti5 Pokerio tikslai 2014-iems   
    Pokerio tikslai 2014-iems :
    Nebandyti pradėt žaisti pokerio.
  21. Patinka
    Hendre sureagavo į edis33 Kam naudinga buvo panaikinti temą?   
    Sveiki, taigi prieš kelias h skaičiau mano nuomone naujokams cryptocoin valiutos prekyboje aktualią temą, kuri vadinosi ''Kaip įsigyti LTC valiutos''. Kur buvo pateikti pavyzdžiai kaip tai padaryti pigiausiu ir greičiausiu būdu. Tačiau dabar grįžęs temos jau neberadau, tad norėjau sužinoti kokiu pagrindu tema buvo panaikinta ir kam ji trukdė. Nuoroda į temą http://uzdarbis.lt/t291694/kaip-pirkti-litecoin/page__pid__2462871#entry2462871
     
    Nes kažkaip kyla įtarimas jog kažkam bizniuką tema gadino.
  22. Patinka
    Hendre sureagavo į DjWycka Poker Fishing in Dundee   
    Sveiki, mano šioks toks dienoraštukas apie žvejyba Grosvenor kazino Dundee mieste (Škotija). Rašysiu gan palaidu stiliumi (minčių lietus). Tad jei nepatinka jums tokie straipsniai, prašau nesivarginti skaitant. ;)
     
    Pirmasis savaitgalis (pirmą kart prie gyvų cash games stalų).
     
    Nuvažiavom savaitgalį išbandyt gyvus pokerio stalus vietiniam kazino. Pirmą kart teko žaist, tad ir rankos drebėjo ir širdis spurdėjo. Sėdau prie 25p/25p stalo. Įpirka minimali 5sv, įsipirkau už 20sv. Nebepamenu visų rankų, savūjų tuo labiau, tačiau pora įpatingų bankų buvo, kai pilną trobą permušo for of the kind su AA rankoj ir AA ant stalo kai paskutinis A pasirodė ant riverio. Visų svarbiausia, kad su savo dvidešimt svarų prie stalo prasėdėjau apie penkias valandas ir viską sudeginau.
     
    Antrasis savaitgalis
     
    Penktadienį nuvažiavom ankščiau, tad vėl sėdom prie 25p/25p. Rankų įpatingų nebuvo, tad per penkias valandas šiaip ne taip "pritrupinau" 20sv ir ėjau nuo stalo, nes korta nėjo, o ir išeit break even geriau, nei sudegint visus pinigus.
     
    Šeštadienį buvo vienas iš sultingų vakarų. Nuvykom kiek vėliau 25p/25p stalas buvo pilnas, buvom tryse, užsirašėm į laukiančiūjų sąrašą. Vienas draugas atsisėdo greit prie stalo, per 15min. "nusinešė" 40sv (įsipirko už 20sv). Mes laukėm laukėm bet niekaip nesulaukėm prisėst prie to pačio stalo, tad sėdom prie 50p/50p. Čia ir prasidėjo smagumas. Įsipirkau už 20sv, tačiau iš pradžių buvo nejauku žaist, kai prieš flop'ą bankas sukraunamas min 40-60sv. Iš pradžių įmesdavau po svarą, du, kad pamatyti flopus, tačiau galiausiai perėjau prie laukimo žaidimo, sulauki geros kortos ir eini All-In.
     
    Prie stalo buvo visokių tipų, nuo atėjusių pralošti iki tokių, kuriuos rodė per televiziją. Vienas veikėjas labai mielu noru pasidalino savo pinigais. Pirmą kart sulaukiau AK, flopas AT8, senukas, kuris negaili pinigu kelia iki 10sv. visi nusimeta, aš All-In su dvidešimt, kas žinoma juokinga, jis atsako. Turnas duoda man dar vieną A, river ne aktuali korta. Rodom kortas, senukas 65o, nešuosi banką. Tada ir prasidėjo. Senukas sumerkė gal vien kokius penkis šimtus svarų ir kiekvienam prie stalo dosniai atsidėkojo su savo tragiškom rankom, atsakė į viską. Vienas vaikinukas iš kinijos įsipirkęs už keturesdešimt svarų, galiausiai iš senuko nusinešė keletą šimtų.
     
    O aš žaidžiu laukimo žaidimą, apskritai, pamatę, kaip senukas laidosi pinigais, visi pradėjo laukti geros kortos ir eiti iki galo. Gavau QQ, iš pradžių tik atsakiau, žinodamas, kad senukas kels. Taip, dvidešimt svarų raise. Visi nusimeta, aš All-Inn. Žiūrim kortas lenta 78782, verčiam kortas, senukas turi 39 (sumaišiau su 8) o. Štai ir sužaidus porą rankų, turiu dienos uždarbį. Nusprendžiau, kad užteks ir sėdau laukan. Prieš man nueinant nuo stalo vienas vaikinukas gavo AA, tačiau jo 80sv. nusinešė 99, kai lenta nedavė A, o davė 9. Bad beat'as, daugiau nieko.
     
    Ir apskritai, labai smagiai praleidau laiką, puikus būdas lavinti anglų kalbą ir puikus laiko praleidimas. Pastebėjau, kad chėbra, kuri ateina tik pralošt pradeda rinktis iš po klubų, po dvylikos. Senukas ko gero dar daugiau sudegino per tą vakarą. Keisčiausia, kad atsakė į viską, su bet kuo. Taip visus ir "pašėrė".
     
    Taip pat teko pamatyt vieną iš geriausių Škotijos pokerio žaidėjų, kuris praeitą savaitgalį turnyre nusinešė 70k euro.
    Trečias savaitgalis (laukiam)
     
    ---
     
    Off Topic
    Beja, kazino labai daug lietuvių, trys dealeriai, vienas padavejas ir apskritai, sutikom daug lietuvių, kurie susirinkę gerai praleist laiką ir gal dasidurti kažkiek iki algos. :)
     
    Jei turit kokių klausimų, prašom klauskit. Jei jums tai neaktualu ir jau sukat "štukas" pinigų per savaitę, prašau nesireikšt. Sėkmės žvejyboje. ;)
  23. Patinka
    Hendre sureagavo į DjWycka Poker Fishing in Dundee   
    Sveiki, mano šioks toks dienoraštukas apie žvejyba Grosvenor kazino Dundee mieste (Škotija). Rašysiu gan palaidu stiliumi (minčių lietus). Tad jei nepatinka jums tokie straipsniai, prašau nesivarginti skaitant. ;)
     
    Pirmasis savaitgalis (pirmą kart prie gyvų cash games stalų).
     
    Nuvažiavom savaitgalį išbandyt gyvus pokerio stalus vietiniam kazino. Pirmą kart teko žaist, tad ir rankos drebėjo ir širdis spurdėjo. Sėdau prie 25p/25p stalo. Įpirka minimali 5sv, įsipirkau už 20sv. Nebepamenu visų rankų, savūjų tuo labiau, tačiau pora įpatingų bankų buvo, kai pilną trobą permušo for of the kind su AA rankoj ir AA ant stalo kai paskutinis A pasirodė ant riverio. Visų svarbiausia, kad su savo dvidešimt svarų prie stalo prasėdėjau apie penkias valandas ir viską sudeginau.
     
    Antrasis savaitgalis
     
    Penktadienį nuvažiavom ankščiau, tad vėl sėdom prie 25p/25p. Rankų įpatingų nebuvo, tad per penkias valandas šiaip ne taip "pritrupinau" 20sv ir ėjau nuo stalo, nes korta nėjo, o ir išeit break even geriau, nei sudegint visus pinigus.
     
    Šeštadienį buvo vienas iš sultingų vakarų. Nuvykom kiek vėliau 25p/25p stalas buvo pilnas, buvom tryse, užsirašėm į laukiančiūjų sąrašą. Vienas draugas atsisėdo greit prie stalo, per 15min. "nusinešė" 40sv (įsipirko už 20sv). Mes laukėm laukėm bet niekaip nesulaukėm prisėst prie to pačio stalo, tad sėdom prie 50p/50p. Čia ir prasidėjo smagumas. Įsipirkau už 20sv, tačiau iš pradžių buvo nejauku žaist, kai prieš flop'ą bankas sukraunamas min 40-60sv. Iš pradžių įmesdavau po svarą, du, kad pamatyti flopus, tačiau galiausiai perėjau prie laukimo žaidimo, sulauki geros kortos ir eini All-In.
     
    Prie stalo buvo visokių tipų, nuo atėjusių pralošti iki tokių, kuriuos rodė per televiziją. Vienas veikėjas labai mielu noru pasidalino savo pinigais. Pirmą kart sulaukiau AK, flopas AT8, senukas, kuris negaili pinigu kelia iki 10sv. visi nusimeta, aš All-In su dvidešimt, kas žinoma juokinga, jis atsako. Turnas duoda man dar vieną A, river ne aktuali korta. Rodom kortas, senukas 65o, nešuosi banką. Tada ir prasidėjo. Senukas sumerkė gal vien kokius penkis šimtus svarų ir kiekvienam prie stalo dosniai atsidėkojo su savo tragiškom rankom, atsakė į viską. Vienas vaikinukas iš kinijos įsipirkęs už keturesdešimt svarų, galiausiai iš senuko nusinešė keletą šimtų.
     
    O aš žaidžiu laukimo žaidimą, apskritai, pamatę, kaip senukas laidosi pinigais, visi pradėjo laukti geros kortos ir eiti iki galo. Gavau QQ, iš pradžių tik atsakiau, žinodamas, kad senukas kels. Taip, dvidešimt svarų raise. Visi nusimeta, aš All-Inn. Žiūrim kortas lenta 78782, verčiam kortas, senukas turi 39 (sumaišiau su 8) o. Štai ir sužaidus porą rankų, turiu dienos uždarbį. Nusprendžiau, kad užteks ir sėdau laukan. Prieš man nueinant nuo stalo vienas vaikinukas gavo AA, tačiau jo 80sv. nusinešė 99, kai lenta nedavė A, o davė 9. Bad beat'as, daugiau nieko.
     
    Ir apskritai, labai smagiai praleidau laiką, puikus būdas lavinti anglų kalbą ir puikus laiko praleidimas. Pastebėjau, kad chėbra, kuri ateina tik pralošt pradeda rinktis iš po klubų, po dvylikos. Senukas ko gero dar daugiau sudegino per tą vakarą. Keisčiausia, kad atsakė į viską, su bet kuo. Taip visus ir "pašėrė".
     
    Taip pat teko pamatyt vieną iš geriausių Škotijos pokerio žaidėjų, kuris praeitą savaitgalį turnyre nusinešė 70k euro.
    Trečias savaitgalis (laukiam)
     
    ---
     
    Off Topic
    Beja, kazino labai daug lietuvių, trys dealeriai, vienas padavejas ir apskritai, sutikom daug lietuvių, kurie susirinkę gerai praleist laiką ir gal dasidurti kažkiek iki algos. :)
     
    Jei turit kokių klausimų, prašom klauskit. Jei jums tai neaktualu ir jau sukat "štukas" pinigų per savaitę, prašau nesireikšt. Sėkmės žvejyboje. ;)
  24. Patinka
    Hendre sureagavo į ForeverYoung 10 Bitcoin konkurentų   
    Bitcoin populiarumas auga geometrine progresija. Vakar šios kriptovaliutos kursas perkopė $1000. O juk prieš tai rašiau apie rekordinius $900.
    Dar atsirades tolimais 2009 metais, Bitcoin'as sulaukė dydžiulį kiekį klonų, kurių skaičius šiai dienai siekia apie 80 'vienetų'. Palyginus su Bitcoin, visos kitos monetos žymiai jaunesnės, ir jeigu jos yra kažkiek žinomos, tai jomis daug mažiau pasitikima. Tačiau kai kurios iš jų jau naudojamos el-parduotuvėse, nusipirkti galima net automobilį. Jūsų dėmesiui 10 kriptovaliutų, kurios galbūt taps Bitcoin konkurentėmis.
     
    Litecoin (LTC)
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/01l.png
    Atsirado: 2011
    Kursas: 0.02 BTC
    litecoin.org
    Populiariausia kriptovaliuta po Bitcoin'o.
     
     
     
    Peercoin (PPC)
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/02p.png
    Atsirado: 2012
    Kursas: 0.003 BTC
    ppcoin.org
    Trečia pagal populiaruma kriptovaliuta, už kuria duoda apie 2 dolerius. Šiuo metų šios kriptovaliutos yra jau apie 21 milijoną.
     
     
     
    Namecoin (NMC)
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/03n.png
    Atsirado: 2011
    Kursas: 0.007 BTC
    dot-bit.org
    Namecoin sistemą aprašė žinomas programuotojas bei interneto-aktivistas Aaron H. Swartz. Ši valiuta naudoja Bitcoin programine įrangą. Specialių technologijų dėka, galima vienų metų "štampuoti" Namecoin'us bei Bitcoin'us.
     
     
     
    Novacoin (NVC)
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/04n.png
    Atsirado: 2013
    Kursas: 0.026 BTC
    novacoin.org
    Novacoin buvo sukurtas 2013 metų pradžioje vieno iš Bitcointalk forumo useriu.
     
     
     
    Feathercoin (FTC)
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/05f.png
    Atsirado: 2013
    Kursas: 0.0004 BTC
    feathercoin.com
    Sistema sukurta Balandžio mėnesį, o veikti pradėjo tik Rugsėjo 1-aja. Tada valiutą galima buvo įsigyti už realius pinigus Crypto-Trade biržoje. Sukurta pagal Litecoin.
     
     
     
    Worldcoin (WDC)
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/06w.png
    Atsirado: 2013
    Kursas: 0.0001 BTC
    worldcoinfoundation.org
    Kaip teigia kūrėjai, šios kriptovaliutos tranzikcijos laikas sudaro tik 30sec., o tai net 20 kartų greičiau nei Bitcoin. Kūrėjai taip pat bendradarbiauja su Feathercoin ir Phenixcoin komandomis, pagal UNOCS programą.
     
     
    Freicoin (FRC)
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/07f.png
    Atsirado: 2013
    Kursas: 0.0001 BTC
    freicoin.org
    Tam kad ši valiuta nesikoncentruotu vienose rankose, sistemoje padarytas 5% mokestis, kuri kasmet reikia susimokėti. Pasak kūrėjų, toks sprendimas pakels šios kriptovaliutos apyvartą internete.
     
     
     
    Terracoin (TRC)
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/08t.png
    Atsirado: 2012
    Kursas: 0.0004 BTC
    terracoin.org
    Terracoin tranzikcijos laikas yra apie 2 minutes. O apdovanojimas viso to yra 20 TRC - tai apie 0,008 BTC. Dydžiausias monetų kiekis turėtų būti 42mln.
     
     
     
    BBQCoin (BQC)
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/09b.png
    Atsirado: 2012
    Kursas: 0.00006 BTC
    bbqcoin.org
    2012-tais taip niekas ir nesuprato, ši kriptovaliuta buvo pokštas ar ne. Ko gero dėl jos pavadinimo. Tuo pat metų po chekerių atakos, kažkur ištirpo tik ką pasirodžiusių 50% monetų.
     
     
     
    IXCoin (IXC)
    http://jpeg.lt/paveiksleliai/1/010x.png
    Atsirado: 2011
    Kursas: 0.0001 BTC
    ixcoin.org
    Istoriškai vienas iš pirmųjų Bitcoin klonų kartu su Novacoin kuris atsirado 2 savaitėm anksčiau. Bendroji monetų suma, kuria sugeneruos sistema, sudarys 21 milijoną - tiek pat išleis ir Bitcoin. IXC generacijos pabaiga numatoma 18 metų ankščiau, jau 2015.

     
    Šaltinis: apparatmag.com
  25. Patinka
    Hendre sureagavo į VMI Vienos balius   
    jo ten visi soka kas kaip moka, kas hiphopa, kas breika :)
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...