Pereiti prie turinio

leedu

Nariai
  • Pranešimai

    5
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    leedu sureagavo į Liucija Drop shipping   
    Kažkaip pagalvojau, kad šitą temą parašei perskaitęs mano prisistatymą. Atsiprašau, jei klystų.:D
     
     
     
     
    Nu ir kam čią žmogų užsipuolėt. Jei perdavinėsi per Ebay, visus mokesčius tau paims pats ebay. Jokių licenzijų, kad pardavinėtum ebay tau nereik. Kaip ir nereik jokių licenzijų, kad pardavinėtum tuktuk.lt ar kituose aukcionuose. Žinoma, jei turi norą ir pinigų, ir žadi pardavinėti ne ebay o atsidaryti savo svetaine,-veiklą turėsi užregistruoti (Išsiimti VL, ar steigti IĮ/UAB'ą). Bet ,manau, pradžiai užtektų ir Ebay, pasibandymui.
     
    O bendrai apie drop shipping'ą galiu papasakoti tiek kiek žinau. Nors jau mačiau čia kažkas maždaug paaiškino. Gal irmano info kažkam padės;)
     
    Drop shippingas susidaro iš tokios pardavimų grandinės.-kurioje mažmenininkas nelaiko prekių su savimi, bet vietoj to perleidžia kliento nurodymus/aprūpinimą ir prekės detales - gamintojuj ar didmenininkui, kuris tą prekę išsiunčia
    tiesiogiai klientui. Tau-mažneninkui, yra tokia nauda, kad užsidirbi tuos pinigus kurie gaunas 'tavo pardavimo kaina - didmeninko kaina'. Kitaip sakant, papraščiausiai tą antkainį kurį uždedi ant prekės ją parduodant.
     
    Man besidomint šiuo dalyku klausimai kilo tokie...:
    -kaip nuo pirkėjo nuslėpti tai, jog tu užsiemi drop shippingu,-kitaip tariant kaip nuo jo nuslėpti drop shippingo adresą, ar kitą informaciją iš kur gauni prekes. Nes vis dėlto prekes siunčia didmeninkai ir gali paminėti savo "firmą" ar kitą informaciją,kurią pagooglinus galėtum greit suprasti šito 'biznio' "kabliukus"
     
    Mažmenininkai kurie drop shippin'a prekes iš didmeninkų, gali imtis priemoniu, kad pasleptų šį faktą ir neužsitrauktų 'gėdos' ir neleistų TAM didmeniniam šaltiniui tapti plačiai žinomu. Šito gali išvengti gudraujant "blind shipping'u" - prekės išsiuntimas be atgalinio adreso ARBA "private label shipping'u" (siunčiantis prekes iš didmenininko su atgaliniu adresu, kuris yra pritaikyas mažmenininkui ).
    Internetiniai aukcionai..:
    Daug drop shipping'o pardavėjų galime rasti įvairiuose aukcionuose, tokiuose kaip eBay. Dažnai, pardavėjas įrašo daiktą į sąrašą kaip naują ir persiunčią jį tiesiogiai nuo didmenininko 'aukščiausiam' pirkėjui. Pardavėjo nauda- skirtumas iš laimėtojo pasiūlytos kainos ir didmeninės kainos, minus prekybiniai mokesčiai iš aukcioninės svetainės.
     
    Yra tokių didmeninkų kurie kartais netgi sutinka uždėti tavo amblemą ant parduodamų prekių. Šitą esu girdėjus, bet niekada nebandžius ir neradusi aprašymo kas ir kaip tai daro.:D
     
    Rizika:
     
    Kaip bet kokiame versle, tam tikri pavojai gali grėst ir užsiėmant drop shipping'u. Pavyzdžiui,įsivaizduokite, kad pirkėjas nusiperka iš jūsų prekę, jus išsiunčiate orderį didmeninkui, bet iš jo sužinote, kad ši prekė nesenai atsirado 'out of stock'e". Žinoma, tada jums iškils problemų ir turėsi tartis su pirkėju, aiškinti jam kas kaip... Turbūt jam viskas pasirodytų labai įtartina ir nerimta, jog tu nusiperki prekę, už ją sumoki pinigus ir tau po poros valandų aiškina, kad tos prekės nėra. Žinoma, pirkėjas galės laukti kolig didmeninkas vėl pasipildys ta preke ir tu ją galėsi užsakyti. Bet tai taip pat bus palydėta ilgo laukimo... Kas tikrai nepagerins jūsų parduotuvės įvaizdžio. Žinoma, geras didmeninkas stengsis atnaujinti informaciją kuo dažniau ir teisingai paskaičiuoti prekių kiekį.
    Taip pat vienas iš pavojų yra ir vadinamasis lis'tas didmeninkų kurie užsiėma drop shippingu. Tu gali nusipirkti sąrašą įmonių/svetainių iš kurių gali daryti drop shippingo orderius, kitaip vadinant - didmeninkų informaciją, jų svetainių adresus ir kitą. Aukai, kuri perka šią suktybę gali būti parduotas sąrašas ne didmeninkų, iš kurių gali daryti drop shippingu užsakymus, o tai gali būti tiesiog firmos kurios veikia kaip tarpininkai tarp -didmeninko ir mažmeninkų. Tokiu būdų tu moki jiems pinigus už prekes kurios jau yra su papyldomu jų antkainių.
     
    Didmeninku kaina+jų antaikis. Tokiuose listuose pasitaikų pardavėju kurie visia nėra wholesaleriai, o tiesiog kitos firmos ar asmenys, veikiantys kaip tarpininkai tarp mažmenininkų ir didmenininkų. Tu lieki apgautas, nes sumoki didesnes kainas nei mokėtum didmeninkui+sumoki regularų mokestį už jų paslaugų vartojimą.
     
    EDIT: numanau, kad minusus man sudės tie kurie užsiėma list'ų pardavinėjimu. Bet whatever;]]]
  2. Patinka
    leedu sureagavo į MrGiedrius Importas is Rytu saliu   
    Čia vadinamas dropshiping`as, tai siūlo daug kas. Tai gerai, kad nereikia prekių turėti pas save, nereikalauja didelių investicijų, bet gali būt didelis pristatymo laikas ar panašiai :)
  3. Patinka
    leedu sureagavo į Leader PayPal gidas   
    Apie PayPal
     
    PayPal yra eBay dukterinė įmonė(valdo 100% akcijų), populiariausia elektroninių atsiskaitymų sistema pasaulyje. Ją 190 šalyse naudoja virš 100 mln. vartotojų. Pinigų siuntimas per sistemą - nemokamas, mokestis nustatytas verslo klientams už lėšų gavimą, papildomas mokestis yra už daugkartinius valiutos keitimus. Paypal puikiai tinka beveik visiems internetiniams atsiskaitymams.
    Sąskaitos atsidarymas PayPal banke
     
    1. Bet kuriame Lietuvos banke įsigykite Visa Virtuon mokomąją kortelę, internetiniams atsiskaitymams. Tai saugiausia kortelė asmenims, norintiems atsiskaityti už prekes ar paslaugas interneto parduotuvių svetainėse.
     
    Visa Virtuon kortelės sąskaita atidaroma ir tvarkoma litais ir gali būti:
     
    atskira sąskaita, skirta tik atsiskaitymams internetu;
     
    sąskaita, susieta su Visa Electron kortelės sąskaita;
     
    Turint dviejų kortelių derinį ir vieną sąskaitą, viena kortele galima atsiskaityti, paimti grynųjų pinigų, o kita - atsiskaityti internetu.
     
     
    Pirkėjams, atsiskaitantiems Visa Virtuon kortele interneto parduotuvių svetainėse, paprastai siūlomos įvairios nuolaidos.
     
    2. Visa Virtuon kortelės sąskaitą papildykite bent 10 lt.
     
    3. Užsiregistruokite Paypal.com sistemoje. Vesdami kontaktinę informaciją taip, kad ji sutaptų su jūsų lietuvos banke esamčiais duomenimis.
     
    Registruodamiesi nurodykite kortelės duomenis. Card Verificaion Number skyrelyje nurodykite Trijų skaičių cvv2 kodą, kurį jums išduos bankas. cvv2 kodas nurodytas ne ant kortelės, bet atskirame lape, kuris išduodamas kartu su kortele. Dėl neaiškumų - teiraukitės banko darbuotojų.
     
    4. Prisijunkite prie savo Paypal sistemos. Jūsų Paypal sąskaitos pradiniame puslapyje kairėje pusėje matysite nuorodą į Activate Account - Enroll in Expanded Use. Sekite tolimesnius nurodymus. Paypal nuskaičiuos nuo jusu kortelės 1.50Euro (kuriuos jums gražins kai apmokėsite savo pirmą pirkinį). Jums reikės Paypal pranešti 4 skaičius (Expended Use Number). Jus juos pamatysite jūsų kortelės bankiniame išraše. Išrašą galite iš karto pažiūrėti prisijungę elektroninės bankininkystės sistemoje, jeigu ja naudojatės. Jei ne - nueiti į banką ir paprašyti jūsų kortelės atliktų operacijų išrašo. Jūsų keturženklis skaičius bus atspausdintas šalia 1.50Euro:
     
    4444PAYPAL--*EXPUSE, 456785646354, GB ( -1,50 EUR ) Šiuo atveju nurodyti reikėtų 4444.
     
    Na štai ir viskas, galite naudotis. :(
     
     
    Besinaudojantiems tiesioginių mokėjimų sistema dabar siūloma nauja paslauga – PayPal Virtual Debit Card. Sistemos klientai gali užsisakyti virtualią mokėjimo kortelę ir naudoti ją atsiskaitant tuose tinklalapiuose, kur buvo priimamos Mastercard kortelės.
     
     
    Beje, PayPal buvo tinklalapyje rašoma, kad atliekant finansines operacijas naująja kortele iki minimumo sumažėja rizika, jog sukčiai pasinaudos Jūsų asmenine informacija. Kiekvieną kartą atsiskaitant kortele sistema automatiškai generuoja vartotojui naują jo PayPal Virtual Debit Card numerį. Be to, sutaupoma nemažai laiko – naujoji paslauga leidžia automatiškai užpildyti reikalingas formas pardavėjų tinklalapiuose. Svarbu ir tai, jog klientas nėra atsakingas už pirkinius, kurie buvo įsigyti neteisėtai pasinaudojus jo kortele. Deja, konkretaus aprašymo, kaip veikia ši sistema, nėra.
     
    Dėmesio
    Dažnai pasitaiko el. laiškai su prašymais "atnaujinti duomenis". Visuomet reikia prisiminti, kad PayPal'o adresas turi būti TIK: WWW.PAYPAL.COM. Jokie kiti (www.paypal.com-1.info ar kokie panašūs) NĖRA PAYPAL'O ADRESAI ir šios svetainės bando pavogti Jūsų kortelės numerius!
    Geriausia, gavus laišką, pačiam prisijungti prie www.paypal.com ir tuomet peržiūrėti, ar yra kažkokių prašymų "atnaujinti duomenis".
     
    Tema PayPal limitavimo klausimams: https://uzdarbis.lt/t218331/paypal-limited-diskusija/
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...