Pereiti prie turinio

Šarūnas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.739
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo redevil River.lt, pokerio projektui pasiule iskarto 1000lt   
  Pritariu. Čia dažniausiai būna tik 1-2 kažko verti domenai iš 100, o visos likusios temos vertos nulio, t.y. kuriamos bereikalingai. O kompetentingų vertintojų šiame forume yra tik keli.
   
  Temos autoriui siūlau nebesvaigti ir mažiau kurti tokias temas. Gal vaikai ir gali patikėti tavo pasakom, bet tik ne tie, kurie turi gerų domenų, perka juos ar parduoda.
 2. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo Gedemonas VicenteR mokamos prognozes   
  Sveikinimai, bet gal gali detalizuot situaciją, prieš ką čia ką laimėjai? Kas atsakovas byloj? Konkrečios lažybų bendrovės, LPT ar kas? Ir koks konkrečiai teismo sprendimas? Įrodymas, kad negali uždraust tau lažintis ar kaip?
 3. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo ramsiuxxx Sushio pokerio kelionė!   
  Ir kas tau iš tos strategijos, jei neturi bankroll'o ir sužaidi kelis mtt per savaitę? Aš nesuprantu tavo tikslų. Tai ar tu nori rimtai užsiimti šiuo dalyku ar tiesiog turėti tokį hobį, gauti kažkokios informacijos ir laikas nuo laiko pagamblinti?
   
  Jei pirmas variantas, tai sakau dar kartą, pradėk nuo SNG arba SNG MTT. Tam reikės susirasti tam tikros info (geriausiai tinka video), dar reikės HUD'o ir suvokimo apie opų stats, ICM, BANKROLL'O ir t.t. Ir prie viso šito reikia daug daug žaidimo, mažiausiai kelių tūkstančių turnyrų, kad išsiaiškintum ką sugebi.
   
  Jei antras variantas, tai žaisk tuos MTT be bankroll'o, ieškok nemokamų video, postink rankas forumuose ir gal po kokio milijono metų žaisdamas po kelis mtt per savaitę, pahitinsi kokį vieną ar du ir galėsi visiems pasigirti. Arba gal aplankys naujoko sėkmė ir jau ką nors pahitinsi net šį savaitgalį.. :)
 4. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo Auksinis Sushio pokerio kelionė!   
  Vikingų loto geriau. Variacija aišku didesnė, bet jau kai hitinsi, tai jau visam gyvenimui užteks.
 5. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo Auksinis Prekinio ženklo - logo registravimas   
  http://www.vpb.lt/index.php?n=184&l=lt
 6. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo mikaszz Kaip as uzkaliau 1k euru   
  Pažiūrėjus HH, tai nepasakyčiau, kad žaidimas geras.
 7. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo ES7 Reikalingi realus vadybininkai   
  Tokią tragediją jau seniai buvau matęs :) Kas ten gali kokią nors paslaugą užsisakyti, kad už 20 sekundžių akis pradeda skaudėti nuo žiūrėjimo..
 8. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo ES7 Reikalingi realus vadybininkai   
  Tokią tragediją jau seniai buvau matęs :) Kas ten gali kokią nors paslaugą užsisakyti, kad už 20 sekundžių akis pradeda skaudėti nuo žiūrėjimo..
 9. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo facis1 Noriu pradėti žaisti pokerį rimtai. Laukiama visokeriopa pagalba.   
  Nieko tu nežinai ir dar ilgai nežinosi. Galvoji, kad tie pagrindai tai tik žinojimas, kad turi "eilę", o ne "dvi poras".
 10. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo facis1 2 acc vienam roome   
  Viskas priklauso nuo kortelės. Jei kokia VISA Gold ar geresnė, tai neblokuos, nes galvos, kad turi daug pinigų, kuriuos nori pas juos pralošti.
 11. Patinka
  Šarūnas sureagavo į chakalasz Friday poker grind   
  http://sirseshandball.lt/wp-content/uploads/2014/05/milestone3.jpg
   
  pyst ir seeeeedi :D
   
  antras karjeroj
 12. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo ES7 Pokerio Aptarinėjimai   
  Kam klaidini žmogų, jeigu pats nieko nesupranti? Dažniausiai bus call.
 13. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo iuhcan Ginčas su tėvu   
  Baikit "važiuoti" ant temos autoriaus. Visi specialistai atsirado... :) Įtariu, kad 90% ar daugiau čia komentuojančių neturi dar savo vaikų, todėl tokiems siūlyčiau susilaikyti nuo komentavimo, nes kolkas esate buvę tik dukra ar sūnumi, bet niekada nebuvote tėvu ar motina. Dabar tik kišat savo nuomones, remdamiesi tuo, kaip jus auklėjo jūsų tėvai. Panašiai kaip dauguma jūsų, elgiasi ir temos autoriaus tėvas. Toks tėvas yra tik prisiklausęs kitų (giminių, draugų, bendradarbių ir t.t.) nuomonės ir nori, kad jo sūnus bet kokia kaina būtų toks kaip ir jų vaikai. Toks tėvas yra visiškas idiotas, nes tik nori kopijuoti kitus, o ne pats rodyti pavyzdį, nes greičiausiai neturi ką parodyti.. O automobilio atėmimas ar interneto atjungimas tokio amžiaus sūnui, tai kažkokios juokingos bausmės. 10-ies ar 12-os metų vaikui gali atjungti internetą ar neleisti bereikalo sėdėti prie kompiuterio, bet ne jau praktiškai suaugusiam vyrui :) Žinoma, dauguma čia sakysit, kad tėvas materialiai išlaiko savo sūnų ir su savo daiktais gali elgtis taip kaip nori. Bet kam tada tie vaikai reikalingi, jei ne tėvams juos išlaikyti (priminsiu, kad iki 24 metų dieniniam moksle besimokantį vaiką tėvai privalo išlaikyti) ir apskritai dėl ko gyvenate, jei ne dėl vaikų? Normalus tėvas visuomet stengtųsi išklausyti savo vaiką, padiskutuoti su juo, aptarti pliusus ir minusus, vaiko norus, idėjas, kažką patarti ir t.t. Tuo labiau kai temos autorius jau žino ko nori iš gyvenimo ar bent jau yra suplanavęs netolimą ateitį. Čia yra asmeninis jo gyvenimas ir joks tėvas negali jam įsakyti ką ir kur mokytis. Nenori, tegul nesimoko, vėliau gyvenime pamatys pats ar jam reikėjo labiau mokytis muziką ar chemiją ar kitus dalykus. Manau, kad tvarkingai besimokantis iki 10-os klasės žmogus įgauna pagrindines žinias, o visa kita jau tik žinių tobulinimas. Ir jei ten nežinosi kokios cheminės reakcijos, tai nemanau, kad visuomenėje būsi "atsilikęs", nes tokių žinių praktiškai niekur neprireiks. Jei neklystu, tai užsienyje mokiniai po kažkiek klasių pasirenka, kuriuos būtent dalykus mokysis ir neužkiša galvos kitais bereikalingais dalykais.
   
  Taigi, nereikia versti tokio amžiaus sūnaus daryti to, ko jis nenori. O atimti kažkokius daiktus ar atjungti internetą - išvis kvaili sprendimai... Tokiam tėvui siūlyčiau pasigydyti, nes čia tik prievarta nori priversti sūnų elgtis pagal jo užgaidas, nes atseit taip yra geriausia. :) Tegul sūnus elgiasi taip kaip nori ir pats gyvenime pamatys ar jo sprendimai buvo klaida ar ne. Nebe 5 metai jau, kad nesuprastų kas gerai ir kas blogai.
 14. Patinka
  Šarūnas sureagavo į Plaktukas Pirma pergalė   
  Iš esmės, valio tau už pirmą pergalę.
  Iš kitos pusės, tema iš tikro bevertė. Nu laimėjai neskirdamas FL nuo NL, nu ir ką? Kas dabar? Patarimų? O kam? tu pačioj pradžioj sakei kad žaidi "šiaip". Tai ko sukt kiaušus dėl teorijų, kuris teisingas sprendimas, ką daryt ar flopo ar turno? Megaukis tuo ką darai ir zjbs.
   
  O jei nori mokytis, nepradėk nuo vidurio (įmeti ranką iš bet kur ir klausi patarimų). Pradėk nuo pagrindų, pagalvok kur geriausia tobulintis, perskaityt kokią knygą, pažiūrėk beginners lessons ar dar.
 15. Patinka
  Šarūnas sureagavo į chakalasz chakalasz krepsinio singlai   
  Lapkritis: +138,20
  2013/2014m. sezonas: +212,90
   
  -----------------------------------------------------------
  LKL 4W/1L: +27,20
  Euroleague 3W/6L: -30,90
  VTB 9W/3L: +56,10
  Eurocup 1W/0L: +9,40
  BBL 1W/2L: -10,90
  NBA 28W/11L: +161,70
   
  +200 unitu per nepilnus du menesius? wtf? :) Tiek kiek dbr unitu uzdirbes buciau patenkintas jei tiek butu sezono gale, bet ka dabar visa sezona bent ant nulio reikia varyt? no no no, vaziuojam toliau :)
 16. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo givemelove Rakeback prašymai/ siūlymai   
  Tai gerai jei fixed 40-60%, bet tokių pasiūlymų kažkaip nelabai yra normaliuose kambariuose. O jei fixed 25-30%, tai normaliai grindinant ne taip ir sudėtinga sumokėti tam tikrą sumą rake, kad taškais sugrįžtų tiek pat rb, kiek ir fixed.
 17. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo Edgarasx Pokerio Aptarinėjimai   
  Ar aš tau sakiau, kad su bet kokiais duomenimis? Pvz. vyras ir žmona namuose turi tik viena internetą ir nori kartais pažaisti tam pačiam room'e. Tai ką jiems daryti? Įsivesti kitą internetą, mokėti už papildomą IP adresą? Žinoma, galima ir taip. Bet kiek žmonių tą padarys, vien tik dėl to, kad laikas nuo laiko prisėstų pagamblint? Jų skaičius bus arti 0, o pokerio kambarių pelnas nuo to nedidės, todėl ir leidžia kurtis account'us iš to pačio IP, bet tik realiems vartotojams, kurie vėliau patvirtins tapatybę ir t.t. Ir svarbiausia, kad nepažeidinės griežtai nustatytų taisyklių. Taip, kad dar kartą pakartosiu, kad baik nusišnekėti, jeigu nežinai, nes aš kalbu iš patirties, o ne iš oro. Gal kai kurie kambariai tai draudžia, bet didieji tikrai ne. O apie bonus visokius net nešneku, ten jie ieško tikrų žmonių, kad vėliau uždirbtų iš jų rake'o, todėl ir draudžia registracijas iš vieno IP, kad neišmestų pinigų be reikalo.
   
   
   
  Tai aišku, kad viskas skirtinga. Čia juk du skirtingi asmenys, tik kad IP arba kompas tas pats. Bet buvo atvejų, kad ne kartą dariau vidinius pervedimus ir t.t. Ir niekada nebuvo jokių problemų.
 18. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo madafakas PVM mokėtojas ar ne PVM mokėtojas?   
  Matau, kad neblogas pasakas seki. Galėtum gal kokią knygą išleisti su pavadinimu "Kaip aš susigrąžinau PVM, kurio net nesumokėjau". Seminarus galėtum vesti. Dauguma manau susimokėtų vien dėl to, kad galėtų paklausyti šitų tavo anekdotų.
   
  Jei sakai, kad konsultavaisi tax.lt forume, tai pasiskaityk šios temos kelis pirmus post'us ir gal pagaliau suprasi, ką čia per nesamones rašai.
   
  http://www.tax.lt/temos/10331-pvm-tarp-es-valstybiu/1
 19. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo madafakas PVM mokėtojas ar ne PVM mokėtojas?   
  Matau, kad neblogas pasakas seki. Galėtum gal kokią knygą išleisti su pavadinimu "Kaip aš susigrąžinau PVM, kurio net nesumokėjau". Seminarus galėtum vesti. Dauguma manau susimokėtų vien dėl to, kad galėtų paklausyti šitų tavo anekdotų.
   
  Jei sakai, kad konsultavaisi tax.lt forume, tai pasiskaityk šios temos kelis pirmus post'us ir gal pagaliau suprasi, ką čia per nesamones rašai.
   
  http://www.tax.lt/temos/10331-pvm-tarp-es-valstybiu/1
 20. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo madafakas PVM mokėtojas ar ne PVM mokėtojas?   
  Matau, kad neblogas pasakas seki. Galėtum gal kokią knygą išleisti su pavadinimu "Kaip aš susigrąžinau PVM, kurio net nesumokėjau". Seminarus galėtum vesti. Dauguma manau susimokėtų vien dėl to, kad galėtų paklausyti šitų tavo anekdotų.
   
  Jei sakai, kad konsultavaisi tax.lt forume, tai pasiskaityk šios temos kelis pirmus post'us ir gal pagaliau suprasi, ką čia per nesamones rašai.
   
  http://www.tax.lt/temos/10331-pvm-tarp-es-valstybiu/1
 21. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo Jucius kur pirkti .lv domena?   
  NIC.LV Nežinau ar čia pigiausia, bet 10.5 EUR manau, kad yra pigu.
 22. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo ramsiuxxx Sushio pokerio kelionė!   
  Ir kas tau iš tos strategijos, jei neturi bankroll'o ir sužaidi kelis mtt per savaitę? Aš nesuprantu tavo tikslų. Tai ar tu nori rimtai užsiimti šiuo dalyku ar tiesiog turėti tokį hobį, gauti kažkokios informacijos ir laikas nuo laiko pagamblinti?
   
  Jei pirmas variantas, tai sakau dar kartą, pradėk nuo SNG arba SNG MTT. Tam reikės susirasti tam tikros info (geriausiai tinka video), dar reikės HUD'o ir suvokimo apie opų stats, ICM, BANKROLL'O ir t.t. Ir prie viso šito reikia daug daug žaidimo, mažiausiai kelių tūkstančių turnyrų, kad išsiaiškintum ką sugebi.
   
  Jei antras variantas, tai žaisk tuos MTT be bankroll'o, ieškok nemokamų video, postink rankas forumuose ir gal po kokio milijono metų žaisdamas po kelis mtt per savaitę, pahitinsi kokį vieną ar du ir galėsi visiems pasigirti. Arba gal aplankys naujoko sėkmė ir jau ką nors pahitinsi net šį savaitgalį.. :)
 23. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo ramsiuxxx Sushio pokerio kelionė!   
  Ir kas tau iš tos strategijos, jei neturi bankroll'o ir sužaidi kelis mtt per savaitę? Aš nesuprantu tavo tikslų. Tai ar tu nori rimtai užsiimti šiuo dalyku ar tiesiog turėti tokį hobį, gauti kažkokios informacijos ir laikas nuo laiko pagamblinti?
   
  Jei pirmas variantas, tai sakau dar kartą, pradėk nuo SNG arba SNG MTT. Tam reikės susirasti tam tikros info (geriausiai tinka video), dar reikės HUD'o ir suvokimo apie opų stats, ICM, BANKROLL'O ir t.t. Ir prie viso šito reikia daug daug žaidimo, mažiausiai kelių tūkstančių turnyrų, kad išsiaiškintum ką sugebi.
   
  Jei antras variantas, tai žaisk tuos MTT be bankroll'o, ieškok nemokamų video, postink rankas forumuose ir gal po kokio milijono metų žaisdamas po kelis mtt per savaitę, pahitinsi kokį vieną ar du ir galėsi visiems pasigirti. Arba gal aplankys naujoko sėkmė ir jau ką nors pahitinsi net šį savaitgalį.. :)
 24. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo ValentasL Sushio pokerio kelionė!   
  FAIL
 25. Patinka
  Šarūnas gavo reakciją nuo ValentasL Sushio pokerio kelionė!   
  FAIL
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...