Pereiti prie turinio

kalnierukas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.142
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie kalnierukas

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis
 • Gimimo data 2015-11-08

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

2.157 profilio peržiūros
 1. Sveiki, Turiu 5+ metų patirtį IT sferoje. Šiuo metu dirbu vue js/SQL programuotoju prie didelių tarptautinių sistemų. Gal kam reikėtų papildomų rankų ir galėčiau padėti su turimu IT projektu ar verslu. Po darbo valandų galėčiau per dieną skirti po 2 val. Mano patirtis: HTML/CSS JS/vueJS SQL/postgreSQL/graphQL Jeigu turite kokį pasiūlymą, rašykite PM. Ačiū!
 2. Sveiki, Domintų prisidėti arba įsigyti IT įmonę, kuri teikia IT paslaugas (licenzijos, support, saas IT sprendimai/paslaugos ir t.t.). Rašykite į PM su pasiūlymais. Ačiū.
 3. Sveiki, Reikia programuotojo, kuris atvaizduotų puslapyje 5-8 prekes iš kitų puslapių ir rodytų jų stock'ą + blog'o galimybę. Gal apsiimtų pradedantys programuotojai arba kurie ieško papildomo darbelio, biudžetas nėra didelis. Ačiū.
 4. Sveiki, Jeigu sėkmingai vykdote kokį nors web projektą (orientuotą į EN rinką, bet tinka ir LT) ir jis jums neša pajamas, tai nupirkčiau jūsų verslo idėją su apmokymais (jeigu nėra konkurencinga jūsų atžvilgiu). Su pasiūlymais ir komentarais tik PM.
 5. Reikėtų 2-4 straipsnių pagal produktų naudą, panaudojimą ir t.t. Rasykite PM su kainomis.
 6. Sveiki, Ieškau WEB/Eshop/Dizaino kurėjų, kurie po atliktų savo paslaugų pasiūlytų savo klientams mano paslaugas. Už kiekvieną lead'ą (pridėjimas mane cc ir informacinė žinutė apie mano paslaugas) būtų fiksuotis mokestis + % sėkmės atveju. Jeigu domintų toks bendradarbiavimas - susisiekite.
 7. Sveiki, Gal turite LT mokyklų su el. paštais sąrašą? Su pasiūlymais į PM.
 8. Sveiki, Esu pilnu etatu dirbantis IT sprendimų specialistas, tačiau dirbu nuotoliniu būdų ir norėčiau dar efektyviau išnaudoti savo dieną :) Mažu etatu (0,25-0,35) galėčiau padėti jūsų įmonei ar projektui su IT darbais. Turiu daugiau nei 5 metų patirtį IT palaikymo / projektų valdymo srityje (įdiegti sprendimai Baltijos šalių mastu). Mano kompetencijos: MySQL / MSSQL duombazių administravimas, užklausų rašymas, duomenų analizė. Basic Windows / Linux serverių administravimas. Monitoringo sistemų priežiūra. Bug'ų registravimas ir bendravimas su išoriais tiekėjais / programuotojais. Įvairių
 9. Sveiki, Ieškau zmogaus, kuris galėtų sukurti web, kuriame feed'as būtų sudarytas iš twitter postų, kurie turėtų būti automatiškai nusiurbti iš tam tikrų profilių nuolatos. Taip pat būtų galimybė nuolatos pridėti reikiamus profilius. Su preliminariomis kainomis rasykite PM
 10. Sveiki, Parduodu shopify puslapį spinalroutine.com Pajamų negeneruoja, pridėsiu video reklamą, kurią galėsite naudoti reklamuojantis instagrame/Facebook/YouTube (mokėta 30 EUR). Tinka tiems, kas turi idėjų marketinge, žino kaip reikėtų pasireklamuoti ir nori pasibandyti shopify. Pradinė kaina: 15 EUR Min. Statymas: 1 EUR Pirk dabar: 50 EUR Statymai baigiasi praėjus 24 val. po paskutinio statymo.
 11. Dizainą nupirkčiau mokamą, reikėtų tik pilnai paruošti ir padaryti tinkamą SEO. Rašykite į PM
 12. Pirkčiau LT ir UK Įmonių sąrašą. Svarbu, kad būtų geri el. paštai. Kainas į PM
×
×
 • Sukurti naują...