Pereiti prie turinio

ma5t3r

Nariai
  • Pranešimai

    30
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

ma5t3r Pranešimai

  1. kaip jum su baterijos gyvavimu? Man tik pirmomis dienomis telefonas istraukdavo para ir dar diena, poto traukdavo tik apie diena. Vakar vakare padejau telefona su 22 proc. baterijos siandien ryte telefonas jau buvo issijunges. Radau info, kad pries kelis menesius moto g naudotojai skundesi del sitos nesamones, bet motorolos suportas nekazka padeda, tik renkasi duomenis pagal nurodytus IMEI, kad pabandytu issiaiskinti koki sh pakure..

     

    Gal su 4.4.3 update jau sutvarke sita beda, bet 4.4.3 update jie isleido tik JAV parduotiems telefonams,o pvz UK, Vokietijos motorolu suporto puslapiuose kaip naujausia versija siulo 4.4.2

     

    Taip pat nerandu funkcijos, kuri isjungti mobiluju interneta automatiskai, kai telefono nenaudoji.

     

     

    Apibendrinant patirti su su Moto G galiu sakyti, kad sukasi gerai, iskart reaguoja i paspaudimus, staigiai persijungia tarp programeliu, bet neidealiai kartais pastebimi frame dropai, karta isjungus zaidima pasirode visokie artifakai ekrane ir keliolika sekundziu normaliai nerode meniu. Zadetasis supportas irgi yra prastas, pasirodo, kad motorolai rupi tik JAV rinka. Jei nesusitvarkys baterijos beda, tai tikrai negaleciau rekomenduoti, kaip nesiojamo telefono MOTO G.

     

    Gal ir vėlokai rašau, bet visgi.

     

    Dėl baterijos. Problemų pats neturiu. Aišku, nežinau, kiek ir kaip pats naudoji. Kadangi pats naudoju labai minimaliai, beveik visą laiką su mažiausiu ryškumu bei turiu Greenify - man iki savaitės ištempia :D Tik kaip sakau, tiek ištempiu su dviem-trim valandom SOT. Daugiau naršant, skambinant dvi-tris dienas laiko.

     

    Dėl atnaujinimų. Šiandien kaip tik išėjo 4.4.4 atnaujinimas UK versijai, 4.4.3 jie praleido.

     

    Dėl mobilaus ineto. Tokios auto išjungimo funkcijos kaip ir nėra, bet gali naudot Tasker (jei nesi girdėjęs - pagooglink. Trumpai sakant, programa leidžia automatizuot beveik bet kokius veiksmus).

  2. Taigi būtų smagu rasti ką nors, kas geranoriškai sutiktų priimt laikyt nedidelę svetainę.

    Turėjau paprastą SMS hostingą, bet kadangi svetainę laikiau tik iš idėjos, gaila ir tam mokėt, kad ir tą litą, buvo. Su nemokamais hostingais žaist irgi nesinori.

    Tiesiog reiktų ~70 MB HDD vietos, kelių MB duombazei, srautas būdavo irgi nedidelis, ~20 unikalių per dieną.

  3. Skaičiausi ir internetuose ir čia kažkiek, bet vis iki galo nepavyksta paprastai pasidaryt, kad einant į www.domenas.lt būtų atidaromas (nukreipimas į) domenas.lt (be www).

     

    Situacija tokia: domenas yra hostex'e, svetainė - kitur.

     

    Domenas, aišku, turi A įrašą:

    domenas.lt.	600	A		IP.IP.IP.IP

     

    Esu uždėjęs CNAME:

    www.domenas.lt.	600	CNAME		domenas.lt.

     

    Yra ir wildcard'as (nežinau, ar tai turi įtakos):

    *.domenas.lt.	600	CNAME		domenas.lt.

     

    NS'ai visi hostex'o, kadangi svetainės hosting'as tokių kaip ir neturi, aprašyme ir tėra nurodytas IP'as A įrašui.

     

    Esmė tame, kad dabar vedant www.domenas.lt nėra nukreipiama į domenas.lt ir atidaroma ne mano svetainė, o to hosting'o puslapis (lyg būtų A įrašas su www į jų IP), adresas rodomas www.domenas.lt.

     

    Padariau įrašą ir .htaccess faile:

     

    RewriteEngine On
    RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.domenas\.lt$ [NC]
    RewriteRule ^(.*)$ http://domenas.lt/$1 [L,R=301]

     

    Vis tiek tas pats.

    Hostex'as "negali nieko komentuot, nes talpinimas ne pas juos", o ten, kur talpinu, ne kažką irgi pavyko išsiaiškint.

     

    Any help, please? (:

  4. Viena priežasčių tai gal kad Danske per daug nesireklamuoja, todėl dauguma kas galvoja ką rinktis, eina į tuos populiariausius Swed/SEB (o kadangi eina, tai jie ir ima), kur gražiai ir spalvotai pareklamuota ir yra daug naudotojų (bandos saugumo jausmas, ar kažkas tokio :D).

     

    P.S. Danske savo skyriuj pasikabinę plakatą, kad yra "geriausiai klientus aptarnaujantis LT bankas antrus metus iš eilės", tai galiu pasakyt, kad lyginant su patirtimis Šiaulių, Ūkio, DNB bankuose, plakatas visai atitinka ;D.

  5. Nezinau , kodel nieks neparase kad su visomis danskebanko kortelemis ( taip visomis) galima puikiai naudotis paypal ir t.t. Turiu paprasciausia debetine Visa pasiemes ir nebuvo jokiu problemu apsiperkant internete , bei naudojantis paypal tiek perkant , tiek persivedant lesas i kortele.

     

    "Įdiegęs tarptautinę saugių atsiskaitymų internetu programą, Danske bankas atsiskaityti elektroninėse parduotuvėse leidžia visomis – tiek debeto, tiek kredito kortelėmis."

     

    Tvirtinu. Pats neseniai pas juos sąskaitą ir kortelę Visa Debit pasiėmiau. Galima ir litus nusiimt bankomate, o šiandien pridėjau ir prie PP.

    Apskritai, šiuo metu Danske geriausias bankas bent jau studentams - tiek kortelė, tiek tvarkymo mokesčiai, etc., net pinigų įskaitymas į sąskaitą ir siuntimas (čia su lojalumo paslauga, dabar prisijungus gauni 30 taškų, už juos iš kart gali pusmečiui užsisakyt nemokamus pervedimus). Plačiau: http://www.danskebank.lt/privatiems/sprendimai/student?r=plmenu

  6. Klausimą manau būtų galima suformuluot labiau "kada/kodėl pradėjot domėtis kaip atsiranda programos/svetainės", nes čia sakyčiau yra pati pradžia, po jos jau domėjimasis pačiu kodu seka.

     

    Šiaip pats labai smarkiai gal ir neapsiimu (bent šiuo metu), bet pradžia buvo berods nuo savo tinklaraščio blogas.lt sistemoj sukūrimo. Net neatsimenu kodėl sugalvojau pradėt rašyt, bet po kelių įrašų pastebėjau, kad viskas gana ribota. Tada pats bandžiausi TVS'us, kažkiek ir konfigūruodavau, buvo daug svetainių kurtų, kiek vėliau sekė ir kodavimas su HTML, trupučiu PHP.

    Desktop'inių programų kūrimu ko gero susidomėjau tada po kokių metų, IE iškeitęs į FF (<3) ir atradęs Open Source awesomeness :D

     

    Trumpai sakant sudomino programavimas tuo, kad pats gali susikurt kažką, realiai juk bet ką, ką sugalvoji (kiek leidžia technologinės/programinės galimybės). Smagiausia būtent ir yra tas matymas galutinio rezultato, kai mygtuką paspaudus vyksta vienas ar kitas dalykas. Kaip sako burtininkas Gabe'as: magija :D

    Vis ruošiuos bandyt žaidimų kūrimą pasižiūrėt, bet neprisiruošiu.

  7. Na, patarimai yra toks labai subjektyvus dalykas ir abstraktus, kiekvienam savo.

     

    Apskritai, anglų egzaminas yra labai lengvas. Labai.

    Ir ko gero sutikčiau, kad visiškai užtenka Tuskio patarimo - mokytis (pamokose, su mokytoju ir vėliau darant namų darbus, kiek to reikia, kad suprastumėt tai, ko iš jūsų reikalauja).

     

    Jeigu pamokų metu stengdavotės ir padarydavot namų darbus patys, išlaikysit be problemų. Visgi, jei senesnių metų egzaminų darymasis kelia problemų, čia jau kažkas keisto ir vertėtų rimtai apsvarstyt savo beprasmiškai praleistą laiką klasės suole.

     

    Nenoriu girtis, bet nieko papildomai nedarydamas/nesimokydamas (egzaminui ruošiausi tiek, kad lankiau pamokas ir jų metu tikrindavomės namuose pasidarytus ankstesnių metų egzaminus, žinoma rašydavom (nepriverstinai) ir tuos laiškus/rašinėlius, juos mokytoja peržiūrėdavo) gavau 100. Šiaip ir pats kiek nustebau pradžioj, nes nelaikau, kad labai gerai mokėčiau kalbą, ypač sudėtingesnes struktūras, su kuriom susiduri rimtesniam angliškam straipsnyje. Tiesiog anglų egzaminas yra tikrai baisiai lengvas, bent jau toks buvo iki šiol (:

  8. http://min.us/lbouEGMH5mCWaW

     

    Keli metai nerandu kas čia per kūrinys.

    Jau ne vienam forume esu klausęs, ar kas atpažįsta šitą konkrečią dainą.

     

    Ką žinau, tai kad čia kažkoks mix'as/mashup'as. Žodžiai pradžioje neaišku iš kokios dainos, vėliau eina Jay-Z "99 Problems" lyrika. Instrumental'as yra kažkur tikrai girdėtas, bet niekaip nepamenu.

     

    Gal čia būtų galinčių pagelbėt? :D

  9. Sveiki. Kažko panašaus nelabai radau, tai rašau.

     

    Mokant per PP, pvz., pirkus ką nors iš eBay, leidžia pasirinkt valiutos konvertavimą, jie yra tokie:

     

    PayPal offers two ways to convert currency when you purchase from a seller who uses a different currency than yours.

     

    * The PayPal currency conversion process

    * The MasterCard and Visa currency conversion process

     

    Man įdomu iš tų, kas turi patirties, kurį naudojat? Pasižiūrėjus į PP valiutos santykius ir, pvz., banko Lietuvoj, tai PP šiek tiek prisideda. Taip išeina, antru variantu naudos konvertavimo santykį tokį, kurį siūlo bankas (kortelės išdavėjas)?

  10. Žinau, kad nežiūrės. Bet kas toj Lietuvoj? Ok, turiu draugų užsienyje, kurie baigė studijas IT sferoje ir nerado(neieškojo) darbo čia. Užsienyje skina vaisius ir gauna 2-3x kartus daugiau ir vargo nemato. Kam tada ta specialybė?

     

    :D O kas kitur? Visur žmonės patys pasidarė taip kaip yra. Jeigu jau lietuviai tokie buki, kad sugeba tik išlėkt į kažkokią JK ir užimt ten darbo vietą, kaip ir kiti rytiniai europiečiai, čia manai, gerai yra? Yra paklausa, yra ir pasiūla. Visi kažkodėl nori tiktais jau gaut. Gaut gerą darbą, nieko patys nedarydami ir nesistengdami. Padorūs žmonės, ir tokių jau vis randasi Lietuvoj, patys kuria savo įmones, darbo vietas ar pritraukia užsienio kompanijų. Tereikia pačiam įdėt pastangų ir paieškot, rasi ir čia neblogą atlyginimą siūlančių, jeigu tikrai išmanai tą IT. Jei neieškai, tai tikrai nieks neieškos ir tavęs. Kokia gi esmė iš viso gyvent, jeigu tikslas - tiesiog pasinaudot lengviausiu keliu ir imt tik tai, kas paruošta, pačiam nieko nekuriant. Juokinga ir kartu pikta, kai sakai, kad pasimokysi ir išvažiuosi kažkur užsienin. Tiesiog apgailėtina ir su tokiu žmogum net nebendraučiau, jeigu būtų pažįstamas, tiesiog net gal dadėčiau pinigų prie to bilieto, tokių demotyvatorių niekam nereik. Ieškojimas a la "geresnio gyvenimo" tieisog yra vienas žemiausių žmogaus lygių. Vienintelis pateisinamas pasirinkimas - pasimokyt užsienyje ir grįžt į Lietuvą su žiniom. Tada čia kažką kurt pačiam, su kitais, keist kitų požiūrį.

     

    Dar vienas momentas. Kodėl dauguma žmonių sako, kas "prie ruso" buvo geriau. Tai pasakysit, kad čia prasimanymas? Juk bandom gyventi taip, kaip mums geriau. Kam skirta Lietuvos valstybė jei ne lietuviams. Juk savoje valstybėje turi būt, kad gyvenimas būtų geriausias.

     

    Nes "prie ruso" visi turėjo darbo, gyvenamą vietą, etc. Turėjo ir pilną cenzūrą, gyvenimo kontrolę, tiesiog viską suplanuota, kaip gyvūnai zoologijos sode - nereik ieškot maisto, jiem duoda visko. Kažkodėl vistiek miršta. Nes yra pratę gyvent savo žemėj, savo pastangom. Visgi kai kurie žmonės patys siekt ir juo labiau kartu su kitais nenori.

     

    Dar vienas pamąstymas. Dauguma važiuoja į Angliją, Airiją, Norvegiją...Juk žmonės sako, kad Lietuvoj gerai, tai kodėl žmonės iš kitų šalių nevažiuoja į Lietuvą dirbt? Juk čia tokia "gera" valstybė.

     

    Važiuoja, tik ne tokiais srautais. Tikrai vyksta natūrali migracija. Skirtumas, kad minėtų šalių žmonės neišgyveno to, ką išgyveno Lietuva (sutik, gyvent saloj ir vidury žemyno, aki visi aplink kėsinasi, yra du skirtingi dalykai). Vieni kūrė savo idealias valstybes, kai kiti bandė išlikt, nenorėdami galiausiai būt "prie ruso".

  11. Sveiki, aš irgi šiemet baigiu mokyklą ir planuoju stoti į VU. Domina programų sistemos, informatika ir informacinės technologijos. Beda ta, kad VU puslapyje nelabai supratau kuo jos iš esmės skiriasi. Norėčiau, kad būtų mažiau sauso programavimo. Tad Perskaitęs temą supratau, kad reikėtų informacines technologijas pirmu numeriu rašyti. Bet gal dar gali kas paaiškinti skirtumus ir galimybes tarp šių trijų pasirinkimų?

    Sauso programavimo nelabai iš vis čia būna, keik teko skaityt. Kiek bendrai esu domėjęsis, būtent programų sistemos arčiausiai to, ką būtų galima pavadint arčiau tavo minėto sauso programavimo. Informatika yra bendra sritis, apskritai mokslas apie kompiuterius, vėliau tik būna konkretesnės kryptys, ar tai tau programų kūrimas patinka, ar tinklalapių, ar kokių sistemų valdymas, etc. Informacinės technologijos tai man atrodo kažkoks keistas dalykas. Kažkas tarp informatikos ir programų sistemų, bet lyg toks paviršutiniškas, ir dar studijos trunka trumpiau.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...