Pereiti prie turinio

IG8

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.311
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%

IG8 paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 23 2016

IG8 patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie IG8

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Ignas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 • Buvęs
  v1per

Paskutiniai lankytojai

7.873 profilio peržiūros
 1. Galbūt, kas nors turite vaizdo plokščių tiekėjų kontaktus ir būtumėt suinteresuoti jais pasidalinti (ne už ačiū)? :) Aišku, domina su normaliom kainom, nes RX580 8GB už 350-370 eur galima daug kur rast. Ačiū!
 2. Galėtų atsipirkt, tik reikia netingėt pagalvot. :) Staipsnis beje, ne visai man reikalingas - padedu kitam žmogui tyrime. Ačiū nariui, kuris pasidalino: https://uzdarbis.lt/n16829/irmantask/ Smagu, jog yra geros valios lietuvių! :)
 3. Sutinku. Bet galėtų būti galimybė pirkti tik straipsnį tokiu atveju. : ) Lygiai taip pat, kai į maximą ateini nusipirkt duonos - nelabai kas norėtų, kad prie to pačio turėtum pirkt pieną, agurkų ir lego konstruktorių... :D
 4. Ha ha :D Dėl vieno straipsnio nelabai pirkt norisi prenumeratos. : )
 5. Sveiki, gal kas naudojatės vz.lt premium ir galėtumėt pasidalinti pilnu straipsniu: http://www.vz.lt/rinkodara/2017/05/17/tapinas-apie-socialiniu-tinklu-zvaigzdes-reputacija-ir-issukius#ixzz4hJBzsdbL Būčiau itin dėkingas! :)
 6. Sveiki, ieškau patikimo žmogaus, kuris būtų linkęs bendradarbiauti už užmokestį. Reikia, jog žmogus gyventų Ispanijoje (ar bent jau turėtų sąskaitą vienam iš Isp. bankų). Jei kyla klausimų: Ar užims daug laiko? - Ne, tai reikalauja itin nedaug laiko; Ar apsimokės? - Taip. Apsimokės. Kam tau kito žmogaus bankas? - Man jūsų banko nei prisijungimų, nei nieko panašaus nereikės. Ar tai kažkas nelegalaus/shady/draudžiamo? - Ne. Viskas yra legalu, pastovu, be jokių nesąmonių. Galiu už tai garantuoti. Jei kas turit tokią galimybę ir noro bendradarbiauti - lauksiu PM. :)
 7. Dar vienam BMW forume radau kažkokį neva gerą meistrą Olandų g. 8a. Tik post'as 2013 m., tel. numerio nenurodė, tai neaišku ar kas ten beegzistuoja... Kas nors gal girdėjot ką panašaus tuo adresu?
 8. Girdėjau apie refix. Tik abejonių kyla ar čia nebus vienas iš tų servisų, kur tiesiog moki už gražią aplinką 2x, o kokybę gauni so so... :)
 9. Sveiki, reikėtų info., kas turit BMW automobilius, kur Vilniuje galima rasti ne kreivarankį meistrą ar servisiuką? Dėkui. :)
 10. Būtent, kad Lietuva biški per maža rinka. + Tikrai daugiau šalių pasiūlys mokestines lengvatas. O tada belieka žiūrėt, kur daugiau potencialių darbuotojų, geresnis susisiekimas, palankesnė sąlygos atsinaujinančiai E. O visa tai, manau, kokia Portugalija ar Ispanija gali pasiūlyt tikrai ne blogiau nei LT. :) Juolab, su dabartine valdžia kažkaip skeptiškai matyčiau kokių rimtesnių investuotojų pritraukimą. Juk reikėtų surengt kokį gal referendumą ar tikrai to reikia (paklaust žmonių)... Žiūrėt ar tikrai apsimoka. Ir svarbu nepamiršt, kad vietinis verslas "žlugdomas" ponų iš vakarų ir t.t. :
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...