Pereiti prie turinio

ScottEvereld

Nariai
  • Pranešimai

    23
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

ScottEvereld Pranešimai

  1. Sveiki, dirbu universiteto radijuje, kuriame kartu su kolege vedame laidą apie keliones. Kiek įmanoma, laidos turinį grindžiame realiais pasakojimais iš kelionių tose šalyse apie kurias kalbame. Siekiame, kad laidose dalyvautų ir keliautojai. Šįkart atėjo laikas ir Amerikai. Forumas Uždarbis.lt dar nė kart nenuvylė, todėl būtų įdomu išgirsti jūsų nuomonę apie realų gyvenimą Amerikoje, kuo jis skiriasi nuo jau sukurtų mitų, filmų ir pan. Kas jums labiausiai patiko arba ne? Nebūkit šykštūs ir pasidalinkit visomis mintimis apie amerikietiškos svajonės gimtinę. :)

  2. :D juokauji čia? kažkokį darbą atlikt turi kad taip kamantinėji?ph34r.gif

     

    Tiesiog įdomu. Nelabai suvokiu ar tai logiška, todėl ir bandau sužinoti ką jūs galvojat.

     

    Paimkime kaip pavyzdį prostituciją. Yra suteneris, kuris, pardavinėja merginų kūnus, derasi dėl kainų, priklausomai nuo to kokia merginos galimybė uždirbti pinigus. Kitas pavyzdys - krepšinis, futbolas ar pan. Yra agentai, komandos, kurios perka, parduoda gyvus daiktus (žaidėjus), derasi dėl kainų priklausomai nuo to, kokia žaidėjo galimybė uždirbti pinigus. Jaučiate panašumą tarp pavyzdžių? Argi tai ne verslas? Pažiūrėjus į kokio Javtoko randuotus sanarius, drįsčiau teigti, kad prostitucija mažiau žalingas verslas nei sportas. Kokia čia gali būti kultūra? Gal kas kitaip mąsto?

     

    Sutinku su tuo, jog sportas yra verslo mechanizmas. Tačiau ar tai negali turėti ir pliusų. Juk čia veikia nematomos rankos principas - norėdamas uždirbti, kažkam padarysi ir gero. Ar ,tavo manymu, sportas yra ne ta sritis, kuri gali duoti naudos, turėti teigiamų dalykų?

  3. Sveiki! Vis galvoju ir nenusprendžiu, kurią kalbą vertėtų išmokti. Kokios , jūsų manymu, yra naudingiausios šiuo metu (ar ateityje) šiuolaikinės užsienio kalbos, kurias verta mokytis žurnalistui, verslininkui ar šiaip žmogui iš gatvės? Išvardinkit ir sunumeruokit bent penkias pagal svarbumą . Žinoma, anglų kalbos neminėkit. :) Manau, bus naudinga kiekvienam.

  4. Pats pabaigiau jau 3 kursą VDU, tai galiu pasakyti, jog universitetas tikrai puikias sąlygas sudaro tobulėti pačiam kaip asmenybei, taip pat dauguma dėstytojų yra tikrai geranoriški.

     

    Tik duosiu du patarimus jei įstosi į VDU, tai nuo pirmo kurso pradėk mokytis užsienio kalbą ( ne anglų). Ir prisijunk prie studentų atstovybės arba organizacijos AIESEC. Įgausi praktinių žinių, kurios puikiai derės su universiteto teorinėmis žiniomis.

     

    Labai dėkoju už patarimus. Pagal planą taip ir ketinau daryti. :) Kokios užsienio kalbos būtų naudingos?

  5. Iš pradžių tai priėmiau kaip gyvenimo prievolę, bet paskui tai tapo kaip sportinis įdomumas :) Jei nežinai kaip apsispręsti, ant lapo susirašyk 5 teigiamus 5 neigiamus aspektus dėl pasirinktų studijų. Taip pat surašyk sritis ar veiklas, kurias norėtum dirbti, užsiimti baigęs ir sritis, sritis ką jau dabar darai, domiesi, dalyvauji. Kas nors sutampa? Daryk išvadas.

     

    Neblogas patarimas. Praktinė psichologija. :) Visos mintys du metus jau apie viešąją komunikaciją. Labai mažai žinau apie praktinę viso to dalį ir ar ta dalis man patiks. Blogiausiu atveju tai taptų atspirties tašku kažkam kitam. Galbūt sportiniu interesu. :)

  6. Žmogau, savo nuomonės piršti neketinu. Baigiau universitetą, mokiausi specialybę kuri man labai patinka, bet pačios studijos eŠ vertos, ir tik žlugdo žmogų, daro jį buku. Sėdžiu vakarais, po darbų ir skaitau, domiuosi, studijuoju ir praktikuoju tai kas man įdomu, aktualu, reikalinga mano srityje. Tokiu būdu, jaučiu, kad toje srityje galiu patapti geriausiu. Tą spėjau ir universitete įrodyti, iš vidutinioko pavyko tapti pačiu geriausiu. Tad ir dabar atsivertus temoje minimą studijų programą matau 4 metų varganke. Tai asmeninė nuomonė, susiformavusi iš asmeninių patirčių, kitų interesų neatstovauju, tik savo. :)

     

    Bet tos studijos ir buvo gana didelis spyris mokytis pačiam? Ar ne? Nuo kažko juk reikia pradėti.

  7. Skaičiau studijų programą, nieko įdomaus. Kas dėl darbo radimo, tai - socialiniai mokslai. Jų valstybės tarnyboje yra didžiausias poreikis. Darbinantis privačiame sektoriuje, gali reikalauti konkrečios specialybės, darbinantis valstybės tarnyboje paprastai kandidatas turi atitikti tam tikrą mokslų sritį, šiuo atvejų socialiniai mokslai sudaro didžiają dalį valstybės tarnybos etatų.

     

    Ok, kodėl neįdomi? Ko nematau aš?

     

    Pernykštis vidurkis - 18,558. Paskutinio pakviestojo balas - 17,54. Žinoma, kalbu apie valstybės finansuojamą.

  8. Čia stojant konkurencija didžiulė? Nes tarkim praeitais metais, minimalus konkursinis balas į VF vietą buvo 17.54, kas nėra tiek ir daug. :)

     

    Taip, stojant. Jų teigimu, daugelis abiturientų viešąją komunikaciją rašo į pirmą vietą.

     

    Kiek teko skaityti tai darbo pasiūlymų yra. Neseniai ir Ūkio ministerija ieškojo specialisto. Verslo įmonės taip pat domisi viešųjų ryšių specialistais. Jei domina, ir savanoriams siūloma tuo užsiimti. Galbūt tai nėra svajonių profesija, bet darbo yra. Jei nemiegi, gali ir pats kurti darbo vietas, teikti paslaugas. Svarbu neužsisėdėti ir mąstyti į priekį.

  9. Taip pat planuoju čia stoti,kiek teko girdėti/skaityti, įdomiai viskas atrodo. ^_^

     

    Tikai taip, labai įdomi programa pasirodė. Kiek rašiau VDU atstovybei, tai jie sako, jog čia konkurencija stojant didžiulė. Kiekvienas metais. :) O informacijos labai mažai.

     

    Kad bent vienas tai stuijuojantis galėtų papasakoti iš praktinės pusės. :)

  10. Sveiki, kaip ir kiekvienas baigiantis mokyklą galvoju apie ir ne taip jau tolimą ateitį - studijas. Jau metus atidžiau seku akademines naujienas, domiuosi studijų programomis. Šiuo metu man įdomiausia Viešosios komunikacijos studijų programa VDU. Ką apie ją manote ir žinote? Tai tik tuščia teorija ar turinti potencialą nauja studijų kryptis? Ką galite papasakoti apie patį universitetą būsimam studentui?

  11. Labai puiki tema. Mėgstu skaityti geras knygas, nes jos tikrai praverčia ir gyvenime. Jei tik nori iš jų imti patirties. Viena įdomiausių mano skaitytų knygų - Paulo Coelho "Alchemikas". Filosofinė istorija. Jei nepavyks suprasti, tai bent siužetas bus nenuobodus. ;) Rekomenduoju ir klasiką, nes ir taip daug popkultūros - Ernestą Hemingvėjų "Kam skambina varpai", "Senis ir jūra" ir pan.

    Nueti į knygyną ar biblioteka yra daug maloniau nei diskutuoti apie knygas. :) Manau, kad kažką prasmingo ir įdomaus rasi ir ten.

     

    A. de Saint - Exupery "Mažasis princas"

    Kažkaip kiek skaičiau nepastebėjau, kad labai kažkas šią "alegorinę pasaką" būtų minėjęs :)

    Mane sužavėjo kaip paprastai ir ironiškai buvo perteiktos žmonių elgesio formos. Kiekvieną kartą skaitydamas kažką naujo iškrapštai, suvoki. Dabar dar skaitau vokieciu psichologo šios knygos interpretaciją "Mažasis princas mumyse". Kas nors esat skaitę? (patį kūrinį, ne interpretaciją). Nes vistiek pardavimai net siandien iislieka milziniski, o teatro spekatakliu tvarkarasčiuose beveik visada gali rasti kažką su šia istorija susijusio :)

     

    Taip, esu skaitęs. Kartą, kai buvau dar mažas, ir porą kartų vėliau. Iš pirmo žvilgsnio - tai graži pasaka. Tik vėliau ateina suvokimas, kad viskas, kas gražiausia matoma tik širdimi. :)

     

    P.S. Yra spektaklis sukurtas - "Žvaigždių vaikas". Labai panašus siužetas.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...