Pereiti prie turinio

Vilius S.

Nariai
 • Pranešimai

  833
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%

Vilius S. paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 29 2007

Vilius S. patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Vilius S.

 • Rangas
  Buvęs slapyvardis: Vilioshaz

Profilio informacija

 • Vardas
  Vilius
 • Lytis
  Vyras
 1. Turėtų būt ta pati nuolaida. P.S. jei pastebėjai datą, tai rašiau prieš porą metų, kainos kartais keičias :D
 2. Tu gal pirma už datalife susimokėk, tada siūlyk čia pinigus už pagalba. Nullintas scriptas, kas ten žino ar backdooru nėra...
 3. Galioja iki 2009-07-31 08458316 # 110186
 4. Galima ir taip, tačiau jei paveiksliuke yra kas nors svarbaus, jam galima duoti reikiamą alt tagą ir taip iš google sulaukti papildomo traffic'o.
 5. Tekstą surašyk į div'ą ir tą div'ą su css uždėk ant paveiksliuko.
 6. css faile sutvarkyk paveiksliuko ir posto tagus. Spėju ten paveiksliukas su 'float: left' padarytas, butent todėl jis nerezervuoja sau jokios vertikalios vietos. P.S. Jei vistiek nesigaus sutvarkyt, gali man į skype parašyt, pažiūrėčiau dabartinį css.
 7. Sveiki. Pradėjau svarstyti kelias įdėjas apie vieną projektą ir pasidarė įdomu. Vaizdo įrašai (pvz muzikiniai klipai) esantys youtubėj pažeidžia autorines teises (kalbu apie atvejus, kai tuos įrašus uploadina paprasti žmonęs, ne autoriai ar jų įgalioti asmenys) ? Tiesiogiai linkinti į autorines teises pažeidžiantį turinį yra draudžiama, kas jeigu linkinsiu į youtubės video ? Kaip dėl embed'inimo ? pvz čia forume yra nemažai youtubės video įmesta. Tokiu būdu pažeisčiau kokias nors teises ar visą atsakomybę neša youtube?
 8. TAMA neblogai čia sukasi su tais papildymais :) iki 2009-07-31: 08625512#865464
 9. Tavo norai kiek prasilenkia su galimybėm. Į elementą <p> jokių kitų blockinių elementų negalima dėti. Būtent tam yra <div>.
 10. Metodai nelabai white hat'iniai, tačiau savo žodžius gali kažkuo back'inti. Butent tai daugelis forumo narių pamiršta padaryti.
 11. GameQ Su šita klase lengvai galima išgauti informaciją iš žaidimų serverių.
 12. Galioja iki 2009-07-20: 08380130#989809
 13. Dyzeliniai varikliai dažniausiai būną brangesni, tačiau kuro sąnaudoms išleidžiama mažiau. Jei neketini daug važinėti, tai imk benzininį.
 14. Backlinkais webmasteriai keičiami pagrinde vien dėl PR, trafiko iš tekstinės nuorodos daug nesulauksi, tačiau google įtakos turės.
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...