Pereiti prie turinio

Nerolat

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    206
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    2
  • Atsiliepimai

    100%

Nerolat Pranešimai

  1. 90% laiko naudoju Revolut - kasdienis naudojimas nemokamas, FX mokesčiai nedideli, vienintelis minusas - jeigu reikia kiekvieną mėnesį išsimti daugiau grynųjų pinigų (berods virš 400), taikomas mokestis. Apart to viskas super, jau 2 metus naudoju kaip pagrindinį banką kasdienėm tranzakcijom. Supportas atsako žaibiškai greitai (palyginus su laiku išvaistytu stovint banke), ypač jei turi Premium/Metal planus, bet net ir be jų viskas vyksta gana greitai.

     

    Sėkmės!

  2. Ar tu ir kiti kurie promotina revolut, jūs tai darote dėl to kad gauti METAL kortelę?

     

    Kortelė ne tiek svarbi kiek siūlomas exchange rate'as - keičiant daugiau nei 5000 eur į metus (ar į mėnesį, tiksliai nepamenu) taikomas kelių procentų mokestis FX - METAL (ir premium) klientams šis mokestis neegzistuoja.

  3. Sveikas. O tikrai žiūrėjai, kad nemokamai duoda užsisakyti į Lietuvą? Nes bent jau puslapyje rašo: Please note, this gift amount applies only if you live in the United Kingdom.

     

    Sveikas, tuoj per 10 min pabandysiu ir paupdatinsiu.

     

    EDIT: Nemokama kortelė galioja ir Lietuvoje, ne vien UK.

  4. Aciu, super komentaras. O kaip del mokesciu fondams? Kiek paziurejau paprastiems fondams tai ten toks nedidelis procentas, o kaip su ETF?

     

    Del namu ir masinos, tai uz namus apie 85k (liko 25m), o uz masina apie 25k (liko 4m). Bet cia mazos marzos, o ir imokos neskaudina.

    Manau, reiktų lyginti individualius pasyviai valdomus fondus (aktyviai valdomi fondai mano manymu laiko švaistymas) su individualiais ETF - veikimo principas panašus, tačiau ETF'ų mokesčiai, investuojant ne per dažniausiai (kelis kartus į metus) susumavus turėtų būti mažesni nei fondų. Of course, do your own research, kiekvieno situacija kitokia, pats gyvenu UK ir nežinau kokia situacija su VMI (ir fondais) Lietuvoje

     

    Keli straipsniai šia tema:

    https://www.fool.com/investing/etf/2018/01/15/etf-vs-mutual-funds-the-pros-and-cons.aspx

    https://investor.vanguard.com/etf/etf-vs-mutual-fundMano nuoroda

    https://www.investopedia.com/articles/exchangetradedfunds/08/etf-mutual-fund-difference.asp

  5. Daugiau uždirbti.

    Kvailas komentaras

     

    Sveiki, pakopinsiu posta kuri rasiau i angliska saita. Galvoju pasitarsiu su lietuviais kolegoms. Taigi

     

    Temos autoriui - ETF'ai dažniausiai yra ganėtinai saugi, paprasti ir pigi investicija akcijų/obligacijų rinkose ilguoju laikotarpiu (trumpuoju, rizika didesnė dėl trumpalaikių svyravimų, kaip ir buvo matyti pastaruoju laikotarpiu). Jei domina mažesnė rizika, galima dalį portfolio turėti ir bond'ų ETF (ir grynais, ypač krizės metu)

     

    P2P rinkos niekad išsamiai nenagrinėjau, tad jokių patarimų čia dalinti nenorėčiau - paprasčiausiai svarbu prisiminti, jog P2P gali būti tapti gerokai rizikinga investicija ekonominės krizės metu dėl didelės kredito rizikos

     

    P.S. Kiek eurų liko išmokėti už mašiną ir namus?

  6. Jeigu nesenai formatavai HDD ir/arba ten nesunaudojai daug vietos, gali bandyti recoverint tiesiai iš HDD - kai formatuoji, pačių failų duomenų neištrina, tik nuorodas į juos. Duomenys lieka, kol jų neperrašai kitais failais. Duomenų atkurimui yra nemažai įrankių (ir dauguma mokami, bet gali kažkur rasti ir nemokamų), pvz.:

    https://www.easeus.com/datarecoverywizard/recover-formatted-partition.htm

    https://recoverit.wondershare.com/harddrive-recovery/recover-files-from-a-formatted-hard-drive.html

  7. vyksta while ciklas, cikle yra funkcijos naudojimas į kurią siunčia login ir password, funkcijoje jungiasi per requests su POST į svetainę ir žiūri cookies, jei užsettina, updatina duomenų bazėj tą įrašą, jei ne ištrina. Ir taip sukasi.

     

    Aš pats galvoju, kad reik dalint while į kelias dalis, bet kaip man sudėt tuos while ciklus į atskirus procesus?

     

    Tai padaryk multi-threading'ą - pradžioj sukuri mysql connection'ą, retrievini loginus, paskirstai juos į dalis

    (kodo pavyzdys iš SO)

    def chunks(l, n):
       """Yield successive n-sized chunks from l."""
       for i in range(0, len(l), n):
           yield l[i:i + n]

    sukuri thread'ų pool'ą ir kiekvienam duodi chunką su funkcija, kuri varytų per tą chunką. Reikės greičiau - padidinsi threadų skaičių; pritrūks resursų - sumažinsi

     

    MySQL turbink

    Kartais geriau patylėt

  8. Labai neaiškus klausimas - ką tu skenuoji iš .txt, ką gauni iš mysql, ką requestini iš svetainės, ką tavo scriptas apskritai daro ir t.t.

    Paprastas sprendimas nesigilinant į tavo problemą - skirstyt input set'ą į kelias dalis (pvz. jeigu nori nuscrapinti daug puslapių, splitini 100 svetainių po 25) ir kiekvienai daliai pajungti atskirą procesą

  9. Patikslinkite, ar galima keliems vartotojams iš tos pačios paskyros būti prisijungus tuo pačiu metu iš skirtingų vietovių ir įrenginių? :)

    Galima be problemų Netflix'ą vienu metu žiūrėti per 4 įrenginius (su brangiausiu planu, pigesni - mažiau). Vietovės ir kokie tie įrenginiai nesvarbu. Pats naudoju bendrą sąskaitą kartu su keliais vengrais.

     

    Apie tai ir galvojau, tik įdomu, ar kiti naudotojai, tos paskyros negali matyti kažkokios sensitive informacijos, kaip kortelės duomenų?

    Kortelės duomenų nerodo, apart paskutinių 4 skaitmenų (tik 4 skaitmenys yra nieko verti), tavo tel. nr. (kurį gali įvesti netikrą) ir žinoma, account'o email'o

  10. Aha, visi turi dalintis vienu prisijungimu, tačiau gali turėti atskirą profilį, kaip pyrikas ir rašė, tad kiekvienas galės turėti savo rekomendacijas ir pnš.

    Jeigu kuris nors nesusimoka, pakeiti paskyros slaptažodį ir duodi naują tik tiems kurie moka :) Kas valdo emailą, tas praktiškai valdo tą paskyrą

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...