Pereiti prie turinio

Pipirmete

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  603
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  6
 • Atsiliepimai

  100%

Pipirmete paskutinį kartą laimėjo Kovo 25 2021

Pipirmete patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Pipirmete

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Justina
 • Lytis
  Moteris
 • Miestas
  Vilnius/Brussels
 • Pomėgiai
  Maistas, technologijos, žaidimai, kelionės

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Nemanau, kad praplėtiniai kalti, nes ir man pastaruoju metu iš telefono pradėjo labai daug redirectų į Ali būti. Ne DELFI puslapių, aišku, tačiau tavo nuorodoje pvz tas Linkas trailgiriulabirintai su dar įdomesnėm matom vidinėm kategorijom. Ir irgi visokie kartais logiški domenai, bet negirdėti, Google rezultatuose irgi veda į Ali. Ne vienas girdėtas ar žinomas domenas nenukreipinėja.
 2. Aš pereidinėjau iš labas, vyras iš pildyk, jam tris kartus skambino ir siūlė tą 40gb už 7eur. Labas man neskambino visai :D aišku mes gavome planą 50gb už 12eur, vos įėjus į saloną vadybininkas "turime jums akciją" :D, bet mums Telia dėl kitų reikalų irgi reikėjo, tai pasirašėm su jais. Vyro Tele2 klausia "o tai jūs norite permoketi?" Vyras "o tai jums tai nerūpėjo, kol ant jūsų paprastų planų sėdėjau?" Ir nebeskambino:)
 3. Tiesiog Evą prikėlei toliau šito "projekto" gynybai eilinį kartą :D Matai, nėra, kad nieko nedaro, per 5.5 metų 2km trasos nutiesė. :D :D O ji pati sakė "laukit rudens, PAMATYSIT". čia man atrodo buvo kokie 2016
 4. Gyvenau 9 mėnesius bendrabutyje ir mokytis tikrai buvo lengviau nei vėliau bute. Turėjome labai stabilią grupę, su kuria per sesiją ar prieš kolius visada susirinkdavome kartotis. Tai gal nebuvo mano patys geriausi draugai laisvam laikui bet buvo pati puikiausia grupė mokymuisi, kur visi labai gerai žinojo ko susirenka vakarui į kambarį ir po to išsiskirsto savo reikalais :) tikrai rekomenduoju, bet vėlgi, labai daug priklausys nuo tavęs, su kokiu požiūriu ateisi, kaip įsikursi ir su kuo susidėsi :)
 5. Turėtų būti tas pats, kas keičiant pavardę. Tai teko keistis dokumentus (patogu buvo, kad tais pačiais metais baigė galioti), banko sąskaitos vardo ir pavardės dar nepasikeičiau, nors beveik trys metai praėjo. Dabar šiemet irgi baigia korteles galioti - pasikeisiu. Turėjau atsinaujinti kliento duomenis Lietuvoje per Velykas, bet teks į banką rašyti, nes negaliu nuvykti į padalinį (dėl visiems žinomų priežasčių), o asmens duomenų klausimyno užpildymu jau terorizuoja :D Valdžios vartuose informacija atsinaujino per kelias dienas.
 6. Man patinka memrise. Tikrai mažiau monotonijos nei duolingo ir smagiau kai matai ir girdi tikrus žmones tariančius frazes.
 7. Viskas vyksta per pomėgius ir veiklas. Veik tai, kas pačiam yra labai įdomu arba ką norėtum išmokti ir susipažinsi su būriu naujų žmonių. O tuomet belieka su patinkančiais susidraugauti. Pavyzdžiui: laipiojimas sienomis, šokiai, stalo žaidimų klubai, sportinis pokeris, šaudymas iš lanko, plaukimas, protmūšiai, knygų klubai, oj, daug kas. Automobilių fanų klubai irgi, fotografija augalų auginimas, šunų vedziojimas, vaikų auginimas ... Absoliučiai bet kas! Išsirink 1-2 pomėgius ir tiesiog būk savimi, būk pats draugiškas ir pats žmonėms padėk, ne tik tikėkis kad kiti tau padės ir susirasi naują
 8. Kaip kolega anksčiau paminėjo, paskaityk studijų programas - kokius dalykus reikės mokytis ir tų dalykų aprašus. Draugei labai gerai sekėsi matematika, įstojo į mifą ir suprato, jog programavimo per daug ir jai nelabai patiko, perstojo kitur. Bet laiko "prarado", jos nuomone. Kuri matematikos dalis patinka? Nes man matematika irgi patiko, įstojau į psichologiją ir labai džiaugiausi, buvo tikrai daug tyrimų darymo, kur statistikos labai daug reikėjo visus 4 metus. Ar nori skaičiuoti ir braižyti brėžinius? Ar nori dirbti su duomenimis? Ar nori programuoti? Ar nori kažko labiau teorinio? O gal su
 9. Butų kiekio variantai čia buvo 15 ir 46. Dabar įsivaizduokit, vidutiniškai maždaug gyvena tuomet nuo 35 iki 150 žmonių. Dauguma pusryčiauja ir vakarieniauja tuo pačiu metu. Kiekvieną vakarą kažkas tikrai turės svečių, taigi bendras kiekis dar išauga. O jei visi nori skirtingo maisto? Kiek laiko užtruktų padaryti kiekvienam pusryčius, kuriuos jis nori pavalgyt tuo pačiu metu kaip dar 50 kitų žmonių ir užsisako šviežius Eggs Benedict? Nereali idėja. Nebent visi valgo tą patį. O tada jau realiai viešbutis. Ir šiaip čia labai viešbutis. Tiesiog ilgalaikis.
 10. Įdomu! Papasakok apie socialinę ir sveikatos apsaugą, jei pačiam įdomu apie tai rašyti. Apie ligonių kasos atitikmenį, keliones pas daktarus, įdomu ir motinystės/tėvystės atostogos, atleidimo išmokos, darbo sąlygos ... Tikrai būtų įdomu tamstos pasakojimus palyginti su Lietuva ir vakarų Europa. :)
 11. Labai blogai. Klaidos, neveikiantys puslapiai, cookies policy nebuvimas, o jau moterims puslapis tai išvis...
 12. Pasidalinsiu ir aš mintimis :) Nesupulkit tik kaip žvėrys, jei labai skirsis nuo visų kitų :) Mano nuomone, motyvacinės knygos padeda labai trumpam pasijausti geriau ir pagrinde "praplauti smegenis" (nebūtinai blogąja prasme!). Dėl ko Kyosakį ir kitus labai mėgsta visokie koučeriai ir Amway kultas. Jei iš tikro nori pasijausti intelektualesniu, protingesniu, skaityk apie tikrus įvykius ir konceptus. Skaityk apie politiką, istoriją, kaip tam tikri dalykai prasidėjo, kodėl, kaip tai paveikė pasaulį, ką jie reiškia, t.t. Kaip prieš tai paminėjo apie pasaulinį karą. Skaityk apie tai, kas y
 13. Paskaityk jų naudojimo taisykles - naudoti turinį galima tik cvbankui ir klientui, kuris įkėlė skelbimą.
×
×
 • Sukurti naują...