Pereiti prie turinio

g4gt

Nariai
  • Pranešimai

    21
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

g4gt Pranešimai

  1. Sveiki,

     

    ipusejo darbai su musu e-parduotuve.

    Kadangi, talpiname savo www uzsienio hosting'e, ten idiegta Cpanel, tad turiu gan daug pasirinkimo.

     

    Prekiausime laisvalaikio prekemis, tad noretume tureti ir pagalbos linija. Viskas suksis su Wordpress + Woocommerce motoriukais.

    Taigi iskilo klausimas, kokia pagalbos klientams koncepcija rinktis: ar "Livechat" ar "support ticket" ar uzteks ir wordpress?

     

    Cpanel'yje turiu daug pasirinkimo, kaip Chat'ai, support ticketai, "FAQ" ir t.t. Tik, Iskart, juose matau problema: kaip sulietuvinti.

    KA GALETEMETE PATARTI?

     

    Is anskto esu dekingas uz info ;)

  2. sudetinga su tais forumais, pagalvok kiek forumu pats naudojiesi, jeigu 0

    tai ar y savo foruma rasai ne todel kad cia "tavo" forumas. o kodel tada kiti turetu rasyti?

     

    forumai apie ora nebuna, jie turi suktis aplink kazka, specifine tema, stipri postinanti asmenybe vip, ar dar kazkas.

    veliau atsiranda priklausomybe.

     

    Na, matai, as naudoju tikrai daug forumu ir daug metu. Taciau bijau, kad kiti zmones nelabai megsta/zino forumus. Kiek man teke bendraut su siais zmonemis, retas, kuris zino, kas yra forumas :)

  3. Na pradžiai tai aš neįsivazduoju kokios srities turi būti specialistas, jeigu jaučia jau skirtumą skaityti anglų ar lietuvių kalba (na meluoju, įsivaizduoju vistik, kokiai mezgėjai tai tikrai būtų problematiška). Be to nelabai žinau srities kur lietuva turėtų bent puspadorį kiekį kompetetingų specialistų.

    tot srity daug zmoniu, kuriems EN sunku

  4. Pradžiai tai vertėtų gerai apgalvoti ar reikai tokio dalyko lietuviškai būtent, nes paprastai tai yra angliški analogai kurie būna n kartų geresni, tiek informacijos kokybe, kiekybe tiek dalyvių skaičiumi. Jeigu nėra net angliško analogo, vertėtų ir tada pasvarstyti - kodėl visgi nėra?

    Taip, angliskas analogas yra. Taciau, as ziuriu, kaip specialistas - kodel man skaityti EN, jei as galiu LT.

  5. Sveiki.

    Kaip ir daugeliui cia diskutuojanciu, taip ir man kilo ideja. Automatiskai, pradejau gilintis ar jau Lietuvoje yra kazkas panasaus. Taciau isnarses LT interneta neradau kazko panasaus.

     

    mano ideja - suburti tam tikrus specialistus(beje, as pats irgi studijuoju ta specialybe) i viena vieta ir tam reikalui sukuriau foruma. Po truputi pradejau dirbti su SEO: Tam forumui sukuriau social media (FB fan page, twitter), web 2.0 paskyras. Fanpage'as vis daugiau gauna "like".

     

    Tolima perspektyva - tam tikru specialistu forumas, kuriame bus gaunama visa reikalinga info. Taip pat ateity planuoju monetizuoti foruma, ikuriant e-prekyba arba dirbant su reklama forume.

     

    Problemos:

    1. Kol kas, forumas gan tuscias tiek nariu atvzilgiu, tiek temu.

    2. Esme, kad pats "forumas liudi", nevyksta diskusija.

    3. Pagal FB Fanpage statistika, tas specialistas gan jaunas ±26 metai, taciau nepavyksta ju permest is FB fanpage i foruma ir pradeti diskutuoti ir pildyti foruma, nors vel gi, fanpage'as jau turi >200 "like".

     

    Taigi esu uzstriges su ideja, truksta minciu kaip ja populiarinti ir plesti. Tikiuosi, kad padesite man eiti tikslingu keliu.

  6. cpanel realiai kainuoja 2 kartus brangiau per metus, nei nusipirkti DA licenciją visam laikui:) Ir šiaip, cpanel daugiau amerikonai mėgsta nei europos vartotojai.

    Atvirai snekant, nelabai suku galva kas kiek kainuoja ir ka kas megsta. Cpanel naudoju senai ir nezadu keisti. Tik noriu isbandyti lietuviska hostinga.

  7. Sveiki,

     

    greitai ateis laikas, kai baigsis mano hosting'o planas vienoje is uzsienio firmu. Si kart noriu isbandyti lietuviska hostinga. Turiu 5 veikiancius puslapius (lankytoju daug nera): 4 wordpress ir 1 forumas su phpbb motoriuku.

    Reiktu, kad hostingas turetu Cpanel, neribotu subdomenu, butu iki 10-20gb HDD ir geriausiu atveju "neribotu" srauto. Butu saunu, jei papildomai duotu google adwords ir (ar) kitokiu bonusu. Uzsienietiskuose hostinguose beveik visur duoda bonusus ir daug maz tai, ka aprasiau.

    Planuoju moketi metams iki 120-150lt.

    Aciu uz info.

  8. @akagintaras,

     

    tavo blogas idomus. Saunuolis, kad parodai ir pamokai.

    Senokai domiuosi affilate marketingu ir rudeniop planuoju pats startuoti su keliais projektais, tiesa ten bus fiziniai produktai, bet yra vienas bet :)

    Esu praskaites ir praziurejes daug medziagos apie affilate markenting'a, sales letter'ius ir pan, taciau visur pastebiu viena dalyka, kad tie sales letter'iai/action page'ai/money page;ai buna velniskai ilgi ir perkrauti informacija.

    pvz, "STOP, LISTEN IF YOU WONDER......" ir puse kilometro apacion eina tekstas su baneriais "click here", "buy now", "instant access" ir pan. Gal cia kazkoks amerikietiskas pardavimo modelis ??? ar nera kitokiu variantu, su maziau teksto ir baneriu ?

    :) Ar cia yra tiesiog sales letter/action page/money page standartas ?

  9. Turiu nedideli sarasa laisvu keyword domenu, kurie generuoja >300 tukstanciu search per men. Deja, beveik visi is ju yra .org arba .net. Zinau, kad .com yra geidziamiausias, bet like .org ir .net lieka trejetuke.

    Daba, toks klausimelis: ar turiu kreipti demesi i average Cost Per Click skilti ?

     

    pvz:

     

    www.pirmaspvz.net - 450.000 uzklausu ir 1.28$ CPC

     

    www.antraspvz.org - 450.000 + 0.34$

     

    www.treciaspvz.org - 201.000 + 0.97$

     

    www.ketvirtaspvz.com - 110.000 + 0.10$

     

    Ar turi itakos keyword domeno pasirinkimui tas aCPC ?

     

    Jei yra galimybe registuroti tik .net arba .org, kuris butu prioritetas ?

    Aciu uz info

  10. Pats ilgai ir nuobodziai ieskojau patikimo hostingo. perziurejau n straispniu ir visokiu TOP5 TOP 100 ir bla bla.

    Taciau galutinai nusprendziau rinktis iPAGE.

    http://www.ipage.com/join/index.bml?AffID=658801

     

    Kaip tik dar pataikiau ant nuolaidu, tad man metams isejo ~110lt ir gavau:

     

    1. .com domena

    2. be limitu traffic'as ir bandwidth'as

    3. nemokamas multidomain'ingas (greitai persikelsiu savo dar viena domena i si hosta)

    4. daugelio "motoriukiu" palaikymas (wordpress, joomla, drupal ir t.t)Ypac gerai naujokams, pvz kaip man, pasirenki koki nori motoriuka ir mygtuka install. daugiau nieka nereika daryti.

    5. google adwords - 80$ reklamoms (kaip tik dabar ja paleides)

    6. facebook - 25$ reklamoms

    7. google webmasteri

    8. 24/7 palaikyma. Teko naudotis net po 3-4 kartus i diena, kadangi turiu kreivas rankas ir visad ka pridirbdavau su savo tinklapiu, kuris paskui net nepasileisdavo. Tad chebra tas problemas greitai isspresdavo.

    9. atiduoda beveik* visus pinigus, jei nebenori jais naudotis (*ishskaiciuoja tik domeno galunes kaina)

  11. Sveiki,

    turiu puslapi, kuris sukasi ant wordpress motoriuko.

    Kadangi teks dirbti su klientais, man reiktu Jusu patarimu del klientu prisijungimo i file hosting'a per mano saita.

     

    Esme tame, kad tame file hosting'e gules klientams skirta medziaga (dokumentai), ir klientas prisijunges per mano saita, gales ta medziaga atsisiuti.

     

    Klausimai/problemos:

    1. koki file hosting'a rekomenduotumete ? (sakykim dropbox nelabai tinka, nes klientas turi pats isirasyti dropbox programa)

    2. gal galite pasiulyti koki wordpress login plugin'a, kuriame as nurodyciau hosting'o nuoroda ir klientas prisijunges matytu medziaga ?

     

    Is anksto aciu uz informacija

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...