Pereiti prie turinio

Chaos

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.646
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%

Chaos paskutinį kartą laimėjo Kovo 4 2008

Chaos patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Chaos

 • Rangas
  Forumo senbuvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Andrius
 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.451 profilio peržiūra
 1. iparduotuves.lt - užsienio internetinių parduotuvių katalogas, kuriame lankytojai gali rašyti atsiliepimus ir vertinti parduotuves. Lankomumas 50-100 per dieną iš Google. Uždarbis ~25 EUR per mėnesį iš AdSense ir centai iš Sovrn (affiliate paspaudimai ant parduotuvių). Priežiūra minimali, kartais tik patikrinu ar spam nepraslydo pro filtrus. Parduodu iš karto už 300 EUR arba siūlykite savo kainą. webmaster tools iparduotuves.webp
 2. Pas mane BeQuiet 500W tai tikrai labai tylus. Buvau pajungęs su sąvaržėle, tai ventiliatorius girdisi tik visai prikišus ausį. Jei tiksliau tai pavadinimas be quiet! STRAIGHT POWER, o galingumų ten yra visokių, pagal poreikius.
 3. Nuo kovo 1 Amazon drastiškai sumažino komisinius daugumai prekių kategorijų. Anksčiau buvo pagal pardavimus nuo 4% iki 8.5%, dabar viskas fiksuota. https://affiliate-program.amazon.com/help/operating/compare?ref_=pe_2511080_224596230 Turių nedidelį blogą anglų kalba apie kompiuterinius žaidimus, rimtu uždarbiu tikrai negaliu pasigirti, bet vis šis tas buvo. Dabar "Video Games" kategorija pradėjo mokėti fiksuotus vos 1% komisinius... Tai tokia ir patirtis.
 4. Kas mėnesį nereikia tokiu atveju. Metų gale sumoki 9% nuo pusės pelno, jei pelnas 0, tai nieko ir nemoki.
 5. Tyliausios yra su uždaru priekiu, pvz. Fractal Design R5. Viršuje ir šone irgi angos uždengtos, kad nepraleistų triukšmo.
 6. Multi ne, vartoju atskirai vitaminą D. Prieš kelis metus buvo gydytoja nustačiusi trūkumą, o dar buvo vasara. Manau tokioje šalyje kaip Lietuva kur saulės ne per daugiausia, tai gali būti dažna problema. Ypač kai dirbamas ofisinis darbas ir t.t.
 7. Kiek rašo, tiek ir duoda. Ir torrent'us iš užsienio siunčia tokiu pat greičiu. Tik upload mažokas, bet tai jau kabelinio interneto ypatumas. http://www.speedtest.net/result/6016569660.png
 8. Ar taip su visais 4k? Spėju failas užkoduotas kokiu nors nauju kodeku, pvz. VP9, kurio tavo vaizdo plokštė nepalaiko, todėl turi dirbti CPU. Jei veikia video akseleracija per vaizdo plokštę, turėtų rašyti apačioje "Playing [H/W]".
 9. Žiema dabar, pavartok vitamino D. Čia pusiau rimtai. https://www.vitamindcouncil.org/health-conditions/depression/
 10. Tai galima daryti per programėlę CRU, bet tikrai ne su visais monitoriais įmanoma. http://www.monitortests.com/forum/Thread-Custom-Resolution-Utility-CRU
 11. Elementarus .bat failas ir Windows Task Scheduler, .bat failo pvz.: @echo off taskkill /IM programa.exe timeout 15 start /d “C:\Program Files (x86)\Whatever” programa.exe exit Task Scheduler pvz.:
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...