Pereiti prie turinio

LT79DP

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    278
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

LT79DP Pranešimai

  1. Atidavimuu sutarti yra punktas, iki peremimo dienos islindus skoloms/neaiskumams dengia senasis savininkas?

     

    akcininkai už įmonės skolas neatsako, tiksliau atsako tik įstatiniu kapitalu. Tie punktai dėl skolų būvimo/nebūvimo yra akių dūmimas. Žinoma, jei į sutartį bus įrašyta, tarkime, kad skolų Bendrovė neturi arba skola yra 1000 eurų, tai vėliau, jei kiltų ginčai, būtų lengviau kovoti teisme civiline tvarka. Tad nusipirkti katę maiše labai paprasta. Akcijų savininkas, jei jis nėra ir direktorius, gali ir nežinoti apie paslėptas skolas ar kitokius įsipareigojimus. Tokiais atvejais už vadovavimo laikotarpiu atsiradusius nukrypimus į atsakomybę traukiamas vadovas. Na, bet čia ilgi ir sudėtingi procesai

  2. Nėra skirtumo realiai , žmogus parašė gal skubėdamas ar nekreipdamas dėmesio į savo klaidoms , svarbiausia nenukripti nuo temos , nes iš jo temos viską supratau :)

     

    klaidos net labai svarbu - jos daug pasako apie žmogų. Pas tamstą taip pat jų yra, o pasiteisinimas skubėjimu, sakyčiau, dar labiau įlašina deguto :lol:

     

    jei žmogus rašo žinutę, kad gali investuoti, tuo pačiu skuba, nekreipia dėmesio į tai, ką parašė, tai man, asmeniškai, kelia įtarimų. Žinoma, jei tai kitatautis, kuris nėra tinkamai išmokęs lietuvių kalbos gramatiką, tai dar dar.. bet šiaip, tą pranešimą traktuočiau kaip "idėjų medžioklę" :ph34r:

     

    beje, apie pranešėją kažkiek info

  3. Nebuvau Sodroje registruotas niekada, visada uzsienyje dirbau. Ir dabar kaip pasiulei matau ilgai truks, problema kita savaite isvaziuoju pats i uzsieni. Jauciu paskambinsiu tiesiai i RC, ir patars ka nors, jei ne ta pati, ka ir tu. :D

     

    na, procedūros ir terminai tokie, kokie numatyti AB įstatyme - nieko nepadarysi. Svarbiausia, kaip vadovas, informuok RC apie akcininkų pasikeitimą. Tolia keletas AB įstatymo puntų

    24 straipsnis. Eilinis ir neeilinis visuotinis akcininkų susirinkimas

     

    ...

    2. Neeilinis visuotinis akcininkų susirinkimas turi būti sušauktas, jeigu:

     

    ...

     

    3) atsistatydina ar negali toliau eiti pareigų visuotinio akcininkų susirinkimo išrinktas bendrovės vadovas;

     

     

     

     

     

     

    26 straipsnis. Informavimas apie šaukiamą visuotinį akcininkų susirinkimą

     

     

    4. Pranešimas apie visuotinio akcininkų susirinkimo sušaukimą turi būti viešai paskelbtas įstatuose nurodytame šaltinyje arba įteiktas kiekvienam akcininkui pasirašytinai ar išsiųstas registruotu laišku ne vėliau kaip likus 21 dienai iki visuotinio akcininkų susirinkimo dienos.

     

    ...

     

     

     

    6. Jeigu visuotinis akcininkų susirinkimas neįvyksta, pakartotinis visuotinis akcininkų susirinkimas šaukiamas ne anksčiau kaip praėjus 5 dienoms ir ne vėliau kaip praėjus 21 dienai nuo neįvykusio visuotinio akcininkų susirinkimo dienos. Apie pakartotinį visuotinį akcininkų susirinkimą akcininkams turi būti pranešta šio straipsnio 4 dalyje nustatytu būdu ne vėliau kaip likus 5 dienoms iki pakartotinio visuotinio akcininkų susirinkimo.

     

     

     

    ...

     

    37 straipsnis. Bendrovės vadovas

     

    ...

     

     

    5. Bendrovės vadovas turi teisę atsistatydinti pateikdamas rašytinį atsistatydinimo pranešimą jį išrinkusiam bendrovės organui. Bendrovės vadovą išrinkusi valdyba ar stebėtojų taryba sprendimą atšaukti bendrovės vadovą turi priimti per 15 dienų nuo atsistatydinimo pranešimo gavimo dienos. Visuotinio akcininkų susirinkimo išrinktas bendrovės vadovas turi sušaukti visuotinį akcininkų susirinkimą, į kurio darbotvarkę būtų įtraukti bendrovės vadovo atšaukimo ir naujo bendrovės vadovo rinkimo klausimai. Jeigu vadovą išrinkęs bendrovės organas nepriima sprendimo atšaukti bendrovės vadovą, su juo sudaryta darbo sutartis pasibaigia:

     

    1) šešioliktą dieną nuo atsistatydinimo pranešimo gavimo dienos, jeigu bendrovės vadovą išrinko valdyba arba stebėtojų taryba;

     

    2) kitą dieną po visuotinio akcininkų susirinkimo, šiam neįvykus, – kitą dieną po pakartotinio visuotinio akcininkų susirinkimo dienos, jeigu bendrovės vadovą išrinko visuotinis akcininkų susirinkimas.

     

    Tavo vietoje daryčiau taip:

     

     

     

     

    1. <a name="straipsnis26">Informuoju RC apie akcininkų pasikeitimą;
    2. Rašau pranešimą į įstatuose numatytą leidinį (jei galima - į RC leidinį) apie neeilinį akcininkų susirinkimą;
    3. Jam neįvykus (o kad neįvyks, duodu 99 proc), skelbiu pakartotinį susirinkimą;
    4. Neįvykus pakartotiniam, rašau laišką RC dėl duomenų išregistravimo

    Viskas tilps į mažiau nei 2 mėnesius

     

     

     

  4. Nenoriu kurt naujos temos tai parasysiu cia.

     

    Pardaviau UAB su skola, per notara. Bet iki siol as registru centre esu kaip direktorius. Pirkejes isvaziavo i uzsieni, uzpilde dokumentus praeita savaite, bet gal kas netiko nezinau sito tai ir nepakeistas liko direktorius. Bet UAB parduotas.

    Dabar klausimas jei as direktorius vistiek to UAB, nesu idarbintas ten, nieko nebeturiu net bendro su tuo UAB ir pardaviau del skolos vien, tai dabar jei skelbiamas bankrotas ar isieskos skolu, ar busiu as atsakingas kazkaip?

    Nezinau kaip suformuluot klausima tiksliau, gal kas supratot.

     

    jeigu yra notaro patvirtinta akcijų PP sutartis, tai jau šis tas. Paprastai tokie UAB'ai po pardavimo dalyvauja nelegalioje veikloje, dėl ko neskubama perregistruoti vadovo. Tu, kaip vadovas, registrų centre gali registruoti akcininkų pasikeitimą. Žinoma, tas dar negelbės, bet.. turėjau beveik identišką situaciją. Pagal AB įstatymą, registrų centras gali išregistruoti vadovo duomenis paties vadovo prašymu, jei akcininkų susirinkimas neišrenka naujo vadovo. Tu parašyk atsistatydinimą visų pirma ir kad Sodroje nefigūruotum. Paraleliai kaip vadovas sušauk neeilinį akcininkų susirinkimą, kurio dienotvarkėje turi būti klausimas dėl vadovo perrinkimo. Išsiųsk žinomais adresais, gal pavyks pristatyti. Jei ne, tada sušauk pakartotinį neeilinį akcininkų susirinkimą. Jam neįvykus, rašyk oficialų prašymą registrų centrui, kad išregistruotų tavo duomenis iš JA registrų. Patarimas - pranešimų pateikimo terminus žiūrėk atidžiai, nes RC labai kabinėjasi. Jei viskas bus gerai, po antro neįvykusio susirinkimo (arba kad ir įvyksta, bet neperrenkamas vadovas) RC išnagrinės tavo prašymą ir išregistruos tave iš vadovų registro. Rink visus dokumentus, kopijas, pašto kvitus, kad turėtum įrodymų. Dar patariu pasikonsultuoti pačiame RC, gal ką patars. Gal pakaks ne laiškus siųsti, o sakykim paskelbti įstatuose numatytame leidinyje. Šiaip, įmanoma išsiregistruoti, tik reikia kantrybės ir atkaklumo :D

     

    kaip sakant, dėl kvailos galvos kojoms vargo :lol:

  5. Sveiki, reikia rast telefoną iki ~ 130€. Gal turit kokių pasiūlymų kokį geriausia pirkt? Beje normalios tokios firmos kaip gsmart prestigio just5 ir panašiai? Kiek pastebėjau rde nedidelės kainos, dar ten tokių už 80 gal eur užmačiau nieko htc, tik, kad senoki 4.2.2 tai nežinau.

    Gal dar kas žinot kaip nokia lumia už tokias kainas ar verta?

     

    imk Lumia - nepasigailėsi. Pats turiu MS Lumia 535 SS. Mokėjau 119 e. Ėmiau vien dėl Win 10 testavimo. Telefonas geras, spartus, nelagina. Jei gali skirti truputį daugiau eurų, tada siūlau MS Lumia 640 DS už tikrai gerą kainą iš pigios interneto parduotuvės.

    Dėl Androidų. Paraleliai su windows turėjau android. Deja pastaraisiais nusivyliau dėl spartos. Android gal ir turi daugiau programėlių, bet man tas svarstyklių android naudai nepersveria. Nusipirkęs androidą už 130 e turėsi galvos skausmo, nes programėlės valgys telefą, ims laginti. MS Lumia 535/640 gana pigūs, bet palaikys atnaujinimą į Windows 10, kuri bus ženkliai geresnė OS, planuojama, kad palaikys ir Aandroid programėles, tad galvoju nepraloši

     

    O šiaip, rinkis pagal tai, kad tau aktualu. Jei tau reikia milijonų apps'ų - rinkis android. Jeigu reikia stabilumo, greitumo, bet mažiau apps'ų pasirinkimo - rinkis MS Lumia. Tiesa, pastarieji turi praktiškai visas kasdienai reikalingas programėles. Bent jau aš nepasigendu nieko

     

    Sėkmės renkantis

  6. :))

    panašią viziją ir aš turėjau, mintys buvo maždaug 1:1, bet...

    Tiesa, aš su automobilių pervežimais, bet ar vežti automobilį iš Vokietijos, ar Mandarinus iš Ispanijos, skirtumo esminio nėra.

     

    Pirmiausia, paklausyk būtinai ką aukščiau rašė kolegos. Padirbt vadybininkų, vairuotojų ir pan.

    Tokie "pazelai" kaip draugas vairuoja ar +/- viską žinau reiškia, kad tu žinai apskrita nulį.

    Kaip kažkas rašė, jei net kaštų neapskaičiuoji - tai dar toli iki savo verslo. O sumų reikia nemažų. Kas padidina rizika ilgai kaboti skolose.

     

    Verslo modelis gausiu užsakymą iš Petro, jis man mokės 0,**e/km, sanaudų turėsiu ***e, pajamų gausių ***e ir 'navaro' lieka ***e. gali būt tik gulint lovoj ir žiūrint į lubas. Būtų taip paprasta, visi būtų viršininkai ir milijonieriai.

     

    Keli patarimai iš mano patirties.

     

    Pirmiausia, kai Petras pradės ieškot kas jam parveš bulves iš Ispanijos, prie ko prilys visos tos supa dupa ekspedijavimo įmonės, kurios sėdi kamurkei, sunkiai žino net kaip ta fūra atrodo, bet įvaizdis ale didžiulė pervežimo įmonė.

    O jie gryniausi 'perikūpai', dažnai nori didesnio navaro nei gauna vežėjas, tavo atvėju taip 'nučiulps' kilometro įkainį, kad žėsi ar išvis ant savų gryši.

     

    Čia yra tas vienas kito ėdimas, apie kurį irgi rašė kolegos aukščiau. Šiame versle visi nori pyrago gabalo, o tu kai paskutinė grandinės dalis dažniausiai lieka trupiniai. O dar variantas jei viskas lizinguota, nevažiuot negalėsi, bankai, algos ir tt, rizikuosi vruk, nors kažkas liks - bamt kokia nelaimė ir visas reisas į bačką.

    O rizikai padengt tiesiog įkainiai per maži. Nes kol prieisi prie pirmų užsakymo rankų - ilgai ir nuobodžiai teks prametinėt perikūpus.

     

    Toliau, kaštai tai tikrai nėra vien kuras, algos, mokesčiai. PATIKĖK manim, išlenda tokių variantų apie kuriuos net košmare negalėjai sapnuot. Sprogstančios padangos, pasiklydę vairuotojai, avarijos, baudos už viršsvorius, šaibas, nenumatyti techniniai gedimai ir tt.

     

    Galima pasakot ir pasakot, tačiau pasakojo ir man viską - maniau, ai px, normalu. Žinok čia yra kruvinas darbas. Mirtinas bičių spiečius, kur kova už išgyvenimą verda nenormaliai.

     

    Tikrai padirbt svetimam pradžiai, nes duodu 50%, kad sakysi "Ačiū hebra, bet velniui sielos nepardaviau, kad taip art" :)

     

    Tu man tikrai nebūsi konkurentas ir aš tikrai nenoriu tave neigiamai nuteikti ar pan, tačiau sakau - padirbt pas svetima, patiks, įgausi patirties , žynių - pirmyn. Patikėk, teorija ir praktika - kaip diena ir naktis.

     

    P.S. Jei dar bandysi kada samdyti vairuotojus, tai čia išvis, kaip teleloto aukso puodą laimėt.

     

    aukso žodžiai. Nei pridėsi nei atimsi

  7. kol kas tai tik svajonė, noras.. Sorry, bet iš tos serijos "Noriu, bet nežinau ko.." :rolleyes: transporto verslas labai nelengvas ir reikalauja daug žinių, kurių pas tave, matyti, nėra. Jei net negali elementariai paskaičiuoti kaštų, jei nežinai už kiek veža galimai būsimi konkurentai ir t.t., tai kaip tu iš viso darysi veiklą? Įklimpsi į skolas ir tiek.

     

    Kaip teisingai kolega siūlė - padirbėk pervežimų įmonėje vadybininku. Pamatysi virtuvę iš vidaus, pajusi "kaifą" :D kaip vieni kitus valgo B-)

    Mano siūlymas, jei pagal amžių jau galėtum "sėsti ant vairo", tai pačiam pabandyti važiuoti, sukaupti patirties, žinių. Antra, jei jau pirktum fūras ir steigtum įmonę, jokiu būdu nedirbk vienas. Idealiausia prisijungti prie stambios kompanijos, kuri tau duos reisus, už kuriuos mokės eurus. Gal nebus tai pelningiausias variantas, bet win-win bus tikrai - uždirbsi pastovias, stabilias pajamas

     

    Sėkmės

  8. Taip, per gana trumpą laiką lietuviai įprato būti laisvi. Ir iš tiesų, laisvių dabar daug, kai kur - per daug, tačiau ribojami juokingi dalykai, kontroliuojamos mažiau pavojingos sritys, bet paliekamos be kontrolės tos, kur žala gali būti didesnė.

    SIM kortelių kontrolė reikalinga, tačiau jos įgyvendinimui reikia pasiruošti iš anksto, turi būti numatyti kažkokie registrai. Mano nuomone, idealiausias atvejis būtų toks: nusiperki sim, ją aktyvuoji internetu arba operatoriaus salone, kitose partnerių vietose (tarkim prekybos centro informacijoje), kur tai būtų patogu perkantiems gyventojams, tiek netrukdytų kitiems.

    Būtų labai puiku jei įvestų ir privalomą telefonų registraciją, kad pagal IMEI jau žinotum savininką - sumažėtų vagysčių bent 60-80%, nustotų savintis "rastus" telefonus (ypač kai matė, kas paliko ir neva rado, vietoj to, kad žmogui atiduotų).

    Taip pat sutikčiau jei ir dviračiams būtų privalomos ne tiek šviesos arba liemenės, bet ir koks nors ant rėmo ar dar kur dedamas identifikacinis nr., o tai dabar sugeba kliudyt žmones, aplaužyt jiem kaulus ar apibraižyt automobilisu nardydami per kamščius ir ramiai nuvažiuot, nes pagal užpakalį jo niekas neatpažins (o šaltu oru dar ir su baraklavom, tai visai nėr šansų).

     

    Taigi, dar turim daug kur pasitempt, norėdami sumažinti problemų, o SIM kortelės gali būti pirmas žingsnis, tačiau, kaip minėjau, tam reikia pasiruošti, sudaryti geras sąlygas tiek žmonėms, tiek ir neskriausti operatorių.

     

    visiškai pritariu. Viskam turi būti ruošiamasi. Pereinamasis laikotarpis, matyt, turi būti ilgesnis.

  9. Taip, tai ne kasdienis pirkinys, bet vėlgi, pvz. Bitės mano rajone visai nėra, artimiausia už ~80 km ir ten rašo, kad partneris, tad nežinau, kaip iš tiesų.

     

    Lietuvoje prekybos centrai perėmė didelė dalį papildomų funkcijų ir tai turi savų trūkumų bei savų privalumų. Pristatymas paštu kris ant įmonės pečių? nė velnio - mokėsim mes, tai tos SIM kortelės taps šiek tiek prabanga. Ypač jei reikia ne vienos, tam yra nemažai ir legalių priežasčių, ne tik sukčiavimas, bet į tai nesiplečiam (dažniausiai tai liečia registracijas kai kuriose svetainėse).

     

    Prireikė staigiai - kvepia kažkuo blogu? Nusikaltėliai nelabai linkę veikti spontaniškai, jie planuoja. O tie, kurie veikia spontaniškai - vis tiek greit įklius :)

     

    Grįžtant prie prekybcentrių, tai galiu pasakyt, užsieny daug jų dirba tik darbo dienomis ir kokį pusdienį šeštadienį. Juose nėra stipraus alkoholio, tabako, kai kur prekiaujama tik maisto produktais ir buities prekėm, o pas mus ir batais, rūbais, televizoriais (kalbu apie Maxima/Rimi stiliaus prekybos centrus). Tokie centrai stovi už miesto ar bent jau miesto pakraštyje.

     

    Man, asmeniškai, SIM kortelių išankstinių nereikia visai, jomis naudojausi tik mokykloj ir gal dar kokiam 1 kurse, nors, jei gerai pamenu, suėjus 18 pasirinkau abonentą, nes taip yra patogiau man. Tačiau reikia žvelgti plačiau nei reikia man, nes kartais ir įstatymus taip priima - man nereikia, kam reikia prisitaikys.

     

    yra tiesos - sutinku.

     

    Žmonių pasipiktinimo priežastį regiu tik viename dalyke - visi priprato gyventi per daug laisvai, o kai Valstybė nori imtis reguliavimo, prevencijos ar kontrolės, kurią, beje, turėjo padaryti jau labai senai, kalbant apie išankstinio mokėjimo SIM registraciją, tada žmonės piktinasi. O iš kur tas piktinimasis? Kas labiausiai pergyvena? Operatoriai, pirmoje eilėje, nes jiems teks organizuoti šį darbą, kuris pareikalaus papildomų kaštų. Tada gal dar "pacūkai", kurie keičia numerius kas savaitę ar mėnesį, nes jie nebegalės taip paprastai nusipirkti arba turės prašyti tėvų, kas irgi, manau, daugeliui nėra patogu. Gyvename ekonomiškai išsivysčiusioje šalyje - juk taip vakar paskelbė TVF B-) nejaugi mūsų mastymas dar toks, kad, jei žmogus moka avansu, šiuo atveju, išankstinis paslaugos apmokėjimas, tai galime neklausti jo nei vardo, nei pavardės. Svarbiausia pinigai?

    Jei žmonės baiminasi dėl duomenų pateikimo, jų nutekinimo, tai manau be pagrindo. Šiais technologijų laikais mes tiek savo duomenų pateikiame net nenujausdami, kad būtų baisu sužinojus. :D

  10. Puiku, kai gyveni didmiestyje. Mažesniuose miestuose salonų nėra arba jų darbo laikas pasakiškas. Maximos informacija gali tuo užsiimti, buvo epizodas, kai kasose nebuvo SIM kortų, tik informacijose :)

     

    toks vaizdas, kad SIM kortelė - duona kasdieninė :D

     

    patirtis užsienyje rodo, kad labai sėkmingai galima apsieiti be pardavimų prekybos centruose. Elementarus pirkinys per operatorių e.parduotuvę, kur suvedi visus duomenis, identifikuoji save per banką ir viskas - SIM kortelę pristato paštu kitą dieną.

     

    O jei prireikia SIM kortelės staiga, čia ir dabar, tai jau gali kvepėti negerais dalykais :D

  11. Kioskai, maximos patogu. Ir nematau problemos jei juose prekiautų, tik va kaip su duomenų surinkimu ten, jei autorizacija ne internetu ar privalomu skambučiu. Gal kažkiek ir teks operatoriams investuoti, bet tikrai tai nebus didelės investicijos. Be to, investuot reikės realiai trims pelningai dirbančioms įmonėms, o ne taip kaip su dauguma kitų įstatymų ir jų pataisų, kai vienodas išlaidas (beveik) patiria ir tokia grandai kaip Maxima, ir tokios žuvelės kaip 3 parduotuvėles kaimuose turintis verslininkas, vos gebantis algą darbuotojams išmokėt.

    Apriboti pirkimo vietas būtų kvaila, čia ne alkoholis ar tabakas, kurio vartojamumą reikėtų skatinti mažinti.

     

    sutinku dėl patogumo. Yra ir sprendimo būdų. Juk dauguma kasos aparatų yra sujungti į sistemą, t.y. jei sugeba parduoti išankstinio mokėjimo kortelės papildymą, tai ir duomenis galės įvesti, taip manau. O dėl asmens dokumento tikrumo, tai kita problema. Nemanau, kad mobiliojo ryšio salonų darbuotojai geriau už prekybos centro kasininkę išmano asmens tapatybių kortelių apsaugos subtilybes. Tiek vieną tiek kitą galima apgauti, jei labai labai nori :D

     

    Žodžiu, verslui teks prisitaikyti, o ne verkti, kad apsunkinamos sąlygos. To tikėtis reikėjo senai, tad buvo laiko pasiruošti. Nebe pirmas kartas, kai apie tai kalbama

  12. Idėja sveikintina - senai to reikėjo. Nematau jokių minusų. Tai ta pati paslauga, kaip ir abonentas. Skirtumas - apmokėjimo būdas. Daugiau išankstinės kortelės neturi turėti privalumų. kalbu apie anonimiškumą.

    Be to, norint pereiti į kitą tinklą, jau dabar privalai pateikti savo duomenis, todėl pamatai programinei bazei jau yra. Jei T2 atstovas sako, kad reikės įdarbinti daug žmonių, kad suregistruotų tą milijoną SIM kortelių, tai galiu pasakyti - kliedesys. Tą puikiai galima atlikti internetu autorizavus save per el.bankininkystę ar el.parašu. Aišku, išlieka tikimybė, kad kažkas užregistruos kortelę su vogtais prisijungimais prie e.banko, bet tokių variantų būtų pavieniai, jei ir būtų. Čia kalbant apie jau įsigytas SIM korteles. O naujų prekybą visokiuose kioskuose aplamai uždrausčiau.

  13. Būtinai tik MB. Apie VšĮ turi žinoti štai ką. Jau nuo 2015-ųjų planavo leisti VšĮ steigti tik valstybinėms įstaigoms (finansuojamoms iš biudžeto), o paprastiems žmonėms - nebeleisti ir liepti persitvarkyti į Asociaciją.

     

    pagrįsk. Planai planais, realybė realybe (nors Lietuvoje niekaip negali įžvelgti logikos kai kuriose srityse). Všį ir asociacija iš esmės skirtingi savo prigimtimi, tenkinantys skirtingus poreikius. Be to, Valstybė negali "liepti" persitvarkyti į Asociaciją. Kas dengs išlaidas?

  14. Viskas gerai. Net būčiau nepastebėjus to Sveikas :) jeigu ne komentaras žemiau dėl pataisymo :) nes visa esmė kad atsakėt į mano klausimą, nebent gal dar kažkas daugiau kokių minčių turi, būtų idomu išgirst idėjų daugiau :) Gal esate susidūrę su Všį steigimu? :) nuo ko pradėt :)

     

    yra daug įmonių, kurios padeda įsteigti įvairių teisinių formų įmones. Reikėtų pasverti už ir prieš. Nesant konkrečioms mintims, iš to kas pasakyta anksčiau, - Všį geriausias variantas. O ir niekas argumentų nepasako prieš :D

  15. PARDUOTA. GALIMA TRINTI

     

    parduodu mažąją bendriją (kodas 3 0 3 5 3 1 8 7 0)

    • Veikla nevykdyta, skolų, įsipareigojimų jokių nėra.
    • Registracijos adresas Vilniaus mieste.
    • Įsteigta 2015 m. sausio mėn.
    • Vienas narys.
    • Sąskaita SEB banke, kortelė.
    • Antspaudas.
    • domenas vv vv vv { . } a r s e n a l o { . } e u išpirktas trims metams.

    Parduodu, nes, mano atveju, MB netinka užsienio partneriui

     

     

     

    Kaina 50 € derinama proto ribose. Pasiūlymus į PM

  16. Sveiki,

    Norėčiau įformint savo veiklą tik neapsisprendžiu kokia įmonę steigti ar Viešąja ar MB. Veikla būtų: Meninė raiška, kūrybinės dirbtuvės, paveikslų eksponavimas pardavimas, parodų organizavimas , norėčiau dirbt ir su Europos projektais skatinant kūrybiškumą kaip integraciją į visuomenę tarkim neįgaliesiems ar vaikams. Na tai pati pirma idėja, taigi idomu būtų sužinoti daugiau už ar prieš. Manau iš to didžiulio pelno tikrai negaučiau taigi atmetu UAB ir Individualios veiklos įmonių variantus. Na gal kažkas dar turit daugiau minčių idėjų:) būtų šaunu išgirsti :)

     

    Laba diena,

     

    iš tavo aprašytos planuojamos veiklos aš pasirinkčiau Všį. Kodėl? Daug atsakymų rasi čia. Į Všį daug patikimiau žiūrima skiriant ES pinigėlius, pristatant projektus. Juolab, kad tavo sritis labai tokia, sakyčiau, dėkinga, turinti Všį būdingą bruožą - visuomenės gerovės gerinimo siekimas, mokymas, kultūra ir t.t. O kiek iš to uždirbsi ir kaip iš to gyvensi, tai jau kiti klausimai. Jei turėsi pelno, tai iš Všį jį tikrai galima pasiimti :lol:

  17. Sveiki,

     

    Steigiame įmonę Olandijoje. Galbūt yra žmonių, darančių ar dariusių verslą ten? Būtų įdomu susitikti ir gauti informacijos iš ten dirbusių. Apie darbo teisę, verslo aplinką, žmonių specifiką.

     

    Jei būtų įdomu, „statau" pietus Vilniuje arba Kaune.

     

    sorry už offtopic, bet ar nederėjo prieš steigiant įmonę konsultuotis visais klausimais? :rolleyes:

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...