Pereiti prie turinio

fonas

Nariai
 • Pranešimai

  29
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Gal žinote tokią apklausos sistemą, kurioje vartotojas gali pasirinkti keletą, o ne vieną atsakymą, ir kad administratorius matytu balsavimo rezultatus grafiškai ant x ir y ašių.?
 2. Radau tai ko man reikėjo - WebEdit, parsisiųsti
 3. tai tą suprantu, tokio mažo man ir reiktu
 4. Gal žinot tokį skriptą tinklalapio puslapiams redaguoti. Na tarkim kaip naujienų skriptas, yra admino skydas, kuriame parašai tekstą sudedi foto ir pan. ir tada duodą adresą, kurį includini į tinklalapį. Taip vėl prisijungus kad leistu redaguoti. Na manau maždaug supratot, jei žinot kažką panašaus parašykit.
 5. Programa su C++ grafo trumpiausio kelio paieškai. Maždaug taip skamba tema "Duomenų struktūros grafams atvaizduoti". Jei rimtai mokat, tai galim susitarti.
 6. Reiktu patarimo, ka man daryti. Situacija tokia, kada uzsikrauna vista, pradeda vaizdas visaip sokineti, uztemsta, mirksi, langai atsivercia, bet kazka daryti neimanoma, visas vaizdas issidarko. Man tik per safe mode gerai veikia. Nezinau ka daryti, periinstaliuoti nesinori, gal yra kokia programa vistos derinimui ar pan..?
 7. Skriptas, be db. Man tik reikia praplėsti, kad prisijungti galėtu su skirtingais user ir pass http://www.talpink.lt/files/508782
 8. Kaip padaryti kad prisijungimo vardai ir slaptažodžiai butu keli? fragmentas . $user = "demo"; $pass = "demo"; . .
 9. Pamenu skype derėjosi su verslininku is Klaipėdos, dėl adreso skype.lt. Sumos sieke 100 tūkst., ir 200 tūkst. Lt (o gal ir daugiau). Kokios šio verslo perspektyvos? Pvz, radau daugybe pakankamai garsiu neužregistruotų adresu su .lt galūne,. čia kelis kurie manes nedomina parodysiu. tune-up.lt quicktime.lt daemon-tools.lt
 10. man reiktu tokio skripto, kuris veiktu tokiu principu: nustatai datą ir parašai kas tuo metu turi būti. Skriptas turetu atvaizduoti kaip sąrašą, o kai laikas praeina dingtu (gali ir ne) maždaug taip turėtu atrodyti ____________________________ 07.05.12 informatikos egzaminas 07.05.14 fizikos egzaminas 07.05.17 matematikos egzaminas ____________________________ būtų gerai, kad būtų admino panele. Jei žinot ką nors panašaus parašykit
 11. mažesnius skriptus, tai be problemų integruoti, o tas naujienu scriptukas, kurį naudoju tai dydelis (bet ką nors sugalvosiu). dėl apklausos sutinku.
 12. tarkim viename puslapyje naujienos, apklausa, shotboxsas, ir dar keli. Tai galvoju kaip geriau išdėstyti, ir manau be iframe neapseisiu (mintis panaši, čia kaip pvz paėmiau)
 13. forumas kaip pvz. būvo, bet šiaip čia vienintelis dalykas kuris dar neišeidavo su include. kokių dar alternatyvų iframe ir include yra?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...