Pereiti prie turinio

Edv33

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  41
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Edv33 sureagavo į fertex Drabužių puslapio reklama facebook   
  Padaryk konkursą, kad turi palike'int page, pasidalint postu ir vienas ar keli laimingieji galės išsirinkti rūbų už XXeur.
  Kad lengviau įsuktum konkursą paleisk FB reklamą su Engagement objective, kelias dienas palaikyk reklamą, o po to viskas snowball efektu įsisuks. Tik kai kursi reklamą per fb business account, nekurk naujo creative, o pradžioj sukurk postą pas save page ir panaudok to posto ID kaip creative.
 2. Patinka
  Edv33 sureagavo į airis Skirmantas Malinauskas apie Ai.Marketingą, kurį forume reklamavo ne vienas narys.   
  Standartine fraze kuria galima isgirsti is bet kokio naujo scamo - "As irgi netikejau, bet va pabandziau ir ......"
 3. Patinka
  Edv33 sureagavo į Tmaster Skirmantas Malinauskas apie Ai.Marketingą, kurį forume reklamavo ne vienas narys.   
  Esme tokia, kad jei tikrai pavyko isnesti 5k eu, tai cia tikrai neblogas uzdarbis is piramides :D bet israsu nerodo vadinasi kliedzia, ir tiesiog guodzia save kad viskas bus gerai
 4. Patinka
  Edv33 gavo reakciją nuo Impaler Tobulėjimas IT srityje   
  Sveiki,
   
  Esu baigęs kompiuterių tinklų administravimo studijas ir jau pusmetį sėkmingai dirbu IT specialistu. Turiu patirties tinklo įrangos konfigūravime, Windows server kūrime ir priežiūroje, įvairių sistemų automatizavime, kompiuterių ir biuro įrangos kasdieniuose gedimuose. Laikui bėgant pastebiu, kad darbe mažai atsiranda naujų iššūkių ir nebėra kur tobulėti. Norėčiau išgirsti panašią patirtį turėjusių žmonių nuomones, kokią krypti vertėtų rinktis ir ką mokytis siekiant tapti didesniu specialistu. Beto paminėsiu, jog gyvenu ir dirbu Panevėžyje ir ateitį planuoju šiame mieste, todėl norėtusi dirbti čia arba rasti nuotolinį darbą.
   
  Ačiū už nuomones iš anksto! :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...