Pereiti prie turinio

tamsosgreiciu

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  18
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Sveiki, ieškomas Facebook reklamų specialistas, kuris galėtų nuolat prižiūrėti 2 Facebook grupes, kurti Facebook reklamas. Lauksiu žinučių PM.
 2. Liko 1 bilietas. Parduodu už 400 Lt. T.y. -300 Lt pigiau nei kasoje.
 3. Parduodu 2 ForumOne bilietus už 450 Lt. Dabar kaina 697 Lt. PM. Imant abu parduosiu už 800 Lt.
 4. Pagrindinės funkcijos: naujienlaiškis, trečiųjų šalių sukuriamas ir svetainėje talpinamas turinys.
 5. Sveiki, kreipiuosi į tuos, kuriems teko sudarinėti interneto svetainės taisykles. Kokie svarbiausi punktai turi sudaryti šias taisykles? Kokių yra tekę turėti incidentų dėl netinkamai sudarytų taisyklių?
 6. Padidėjus klientų skaičiui išaugo ir jų apetitas naujam funkcionalumui. Ieškome naujo komandos nario pastoviam darbui pilnu etatu. Tau siūlome darbą su išskirtiniais projektais, tarptautinę darbo aplinką ir galimybę tobulėti tiek programavime, tiek serverių optimizavime. Apie darbą: -Vykdome daug nestandartinių projektų, diegiame integracijas su 3-iųjų šalių sistemomis -Dirbame pagal Agile principus, nauja produkto iteracija išleidžiama kas kelios savaitės -Rūpinamės kodo optimalumu, nes mūsų serveriai aptarnauja didelius kiekius vartotojų -Naudojame PHP (Zend framework), JavaScript (ext J
 7. Sveiki, ieškome žmogaus, kuris galėtų atlikti programavimo darbus ir reguliariai padėtų su svetainės administravimu. Reikalingos funkcijos: - Dokumento atsisiuntimas įvedus el. paštą - Mini katalogas - Dizaino sukarpymas ir pritaikymas - Facebook pluginai - mokėjimai.lt sistemos įdiegimas - naujienlaiškio duomenų bazės kaupimas, duomenų bazės eksportavimas, tvarkymas Terminas - iki 2 savaičių. Susidomėję, prašau, parašykite savo el. pašto adresą PM, atsiųsiu detalius aprašymus.
 8. Kaip ir prašė Griekis, rašau komentarus apie visus pateiktus dizainus. Taigi, geriausiai reikalavimus atitiko urbannerd01 ir idm darbai. Apsisprendimą nulėmė, kad Idm darbas atrodė profesionaliausiai, atrodė, kad buvo padaryta net daugiau nei pateikėme aprašyme. enmatika ir Griekis darbuose akį rėžė spalvos. Brolius darbe buvo per daug papildomų detalių, kurios blaško dėmesį. Ačiū, dar kartą visiems pateikusiems savo dizainų variantus.
 9. Labas rytas, Ačiū visiems dalyvavusiems. Nugalėtojas idm. Su juo susisieksime šiandien ir suderinsime detales.
 10. Ačiū visiems EFusion, išdėstymas turi, kuo mažiau skirtis nuo to, ką pateikėme prototipe. Taip pat užkliuvo spalvų gama. Ar galėtum pakeisti šiuos du dalykus? urbannerd01, tavo variantas patinka. Tik akis kliūna už žvaigždutės. Brolius, skiriasi išdėstymas ir facebook elementas dešinėje per mažas - realiai jis turėtų būti tokio pat ar panašaus dydžio, kaip prototipe. IDM - tavo variantas labiausiai patiko. Prašau, šiek tiek padidink logo ir el. pašto formas, kad puslapio viršuje centras neliktų toks tuščias. Taip pat padaryk variantą su nemokamos ištraukos parsisiuntimu. Ten bus reikal
 11. Jei kyla klausimų ar reikia papildomos informacijos, rašykite. Stengiuosi bent kelis kartus per dieną peržiūrėti šią temą.
×
×
 • Sukurti naują...