Pereiti prie turinio

andrejavas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  57
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Sveiki, jau kuris laikas bandau susirasti ką nors pasikabinti kambaryje ant sienos,išnarsiau atrodo po kelis google puslapius skirtingais tag'ais, esmė, kad esu labai "picky", noriu vieno didelio, arba triju normalių(apie 60x80cm) "painting'ų", jie turėtų būti atspausdinti "Acrylic Print" arba "Metal Print" (priklausys nuo kainos), kad būtų didelis raiškumas, reikia nemažos resoliucijos. Sunku nupasakoti kokio "painting'o" noriu, tai turėtų būti modernus piešinys, norėčiau žvėrių, bet nebūtinai, svarbu, kad patiktų, tobula būtų juodame fone, piešinius kaip ir nusako tag'ai: #abstract animal #
 2. Sveiki, noriu atsisiųsti kalijano bowl'a "Crown micro", bet jo nesiunčia į Lietuvą, ir platina tik ta pati kompanija, ką patartumėte daryti?
 3. Gal kas esate abu išbande? Norisi man švarių aukštų dažnių, švaraus garso, nereik man didelio "bumčiko"(žemų) ar dežės kaimynams už penkių aukštų žadint(daug KW). Man įdomu ar apsimoka moketi 50 eurų daugiau už edifier?
 4. Sveiki, norėčiau stoti į VGTU, pirmoje mechanikos inžinerija(specializacijos: alternatyvios energetikos įrenginiai ir sistemos; aplinkos apsaugos ir energijos apskaitos įrenginiai; mašinų projektavimas; metrologija, matavimai, sertifikavimas), antroje gamybos inžinerija ir valdymas(specializacijos: pramonės įmonių valdymas; pramonės technologija) , trečioje automatika(specializacijos: automatinis technologijų valdymas; kompiuterinis įrenginių valdymas; mikroprocesorinis automobilių elektros įrenginių valdymas; Pastatų elektros sistemos), draugauju su fizika/matematika, nemoku programuoti(žinau
 5. Skelbimas Noriu Tab 12.2 ir radau šį skelbimą, jis atrodo kažkoks įtartinas, vienintelis minusas, ne 4g, o 3g, šalia skelbimas kur tas pats tab, bet su 4g 500lt brangesnis??? Ir kažkaip visada pripratęs matyti wifi+4g. O čia wifi+3g?? Kaip manote pasitikėti, nes aš iš kito miesto, apžiūrėti negaliu.
 6. Žaidžiau prieš porą metų,patiko, dabar vėl atsiminiau, kiek atsimenu dalinama po nemažai kortų - +10(12 ar 13 man atrodo),žaidžiama su dvejomis kaladėmis 2x52 žaist galima minimum dviese, bet įdomiau kai daugiau, atsimenu, kad viduryje stalo yra lyg tais dvi kaladės, iš vienos trauki kortą, atejus tavo eilei, ir padedi vieną kortą užbaigdamas, jei gerai pamenu, tikslas surinkt kažkokias kombinacijas, nepamenu dabar, tik pamenu gali arba viska iš karto parodyt kad surinkai arba dalimis. Tai tiek. Gal žinote?
 7. Didžiausias klausimas iškyla dėl piratinių knygų siuntimosi, kindle, kiek žinau, reik konvertuot su programa, kad eitų skaityti. Kaip su lietuviškais rašmenimis? Gal šiaip ką patarsit?
 8. Didžiausias klausimas iškyla dėl piratinių knygų siuntimosi, kindle, kiek žinau, reik konvertuot su programa, kad eitų skaityti. Kaip su lietuviškais rašmenimis?
 9. Šaldytuvėlis žiauriai fainas, tikrai nusipelnė savo backeri'ių.
×
×
 • Sukurti naują...