Pereiti prie turinio

RubClix

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  45
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie RubClix

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data 1996-08-12

Profilio informacija

 • Vardas
  Dovydas
 • Lytis
  Vyras
 1. Per savaitė,o šeip kai neseniai žmonės regisravosi visi insta gavo vos užsiregine
 2. Su free nemokamu 1$ Su refais (20 proc nuo ref) Su mokamais threads gali užsidirbt
 3. http://www.part.lt/img/e67cb445653f21b9c2e2852ec2ef0e2a684.jpg
 4. http://www.part.lt/img/7b428f85217848d661b7b9ea13ac9c37164.PNG Šita užpyldot ir tada pinigai eis į jūsų lietuvos sąskaita, ir ko greičiau užpyldit reik nes jai neužpyldisit LT kaupsis tiesiog DG ir pirkt galėsit tik DG Thread.
 5. Nežinau kodėl tau neišmoka,bet man asmeniškai išmoka paskutini išmokėjima dariau prieš 3 dienas kaip sakiau , nenorit nebandykit įrodymus įkelsiu .
 6. Išmoka ir gan greit,kadangi amerikiečiu projektas išmoka rytais,išmokas įdėsiu 20:30 ir mes jau su bendra moksliu uždirbia esam daugiau nei 6'000LT tad jūsų noras pradėt ar ne , nespaudžiu bet jai nori užsidirbt tai geras būdas pradėt.
 7. Sveiki visi noriu pristatyti uždarbio būda ( Viskas video kuri kuria klasiokas ir aš. Registracijos nuoroda : Spausk (REF DĖKUI JUMS) https://www.youtube.com/watch?v=4kqe59_S6go&feature=youtu.be (Video kurtas seniai su mano klasioku) Šiokia tokia atnaujinimai : Dabar nemokama Threads prašyt nereik , tik prisijungsit gausi. Visi apmokymai video , pagalbos reiks? Rašyk į skype : dovydasxxx5 Viska detaliai. Vėliau atnaujinsiu video,įdėsiu išmokas,ir viska grąžiai aprašysiu.Atsiprašau , vakare viskas grąžiai ir detaliai bus paaiškintą.
 8. Pigus ja yra , tesiog reik mokėt idėti , jai nemokat reiks meistrui kelesdešimt litu sumokėt http://dx.com/s/ps2+laser - čia playstaison 2 laseriai .
 9. Nelabai išmanau su tais mokėjimais , bet tu turėjai omeni reik surinkt 2 kart didesne suma kad galėtum ne depositines išsimt pinigus ?
 10. '' Ta prasmė turėjau kad aš niekas ten esu , paprastas žaidėjas ''
 11. http://sabter.lt/Forum/public/style_images/3_duok_dieve.png Dabar pasakysiu šitas serveris yra Role Play , bet jis ne kaip visi kiti eiliniai serveriai . Mindaugas ( 19 metų ) Šitame žaidime nori , padaryt ko panašesni į tikrą gyvenimą nebus teleportų , ar visokiu komandų kad iš oro gauni ką nors. Aš pats žinau buvau teste , tikrai nepanašus serveris į kitus serverius kur yra visokiu nesamanių ir vadinas realiu pasauliu o šitame serve kai buvau tai viskas yra kaip realus gyvenimas. Aš kas ? aš esu niekas bet noriu parodyt serveri kuris tikrai nėra elitas , o tikras malonumas bus čia žaist.
 12. Sveiki kas skaitot šia temą , man reikia žmogaus kuris užsisakiniają ir gyveną Klaipėdoi. Man reik užsakyt kelės prekės. Ir kad parsiuntus jum atsimčiau rankose. Dėkui už supratingumą jai jus galit primt mano užsakymus į pm , arba skype t_0_r_r_e_s
×
×
 • Sukurti naują...