Pereiti prie turinio

eFiX

Nariai
 • Pranešimai

  19
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Sveiki, Susidūriau su tokia problema. Gavau į emailą pasiūlymą party casino 5$ bonus (prasukt 100$). Prasukau juos, turiu 28$ dabar, bet nežinau kaip išsigryninti, nes tas accountas seniai kurtas, kai dar nepilnametis buvau, todėl negaliu patvirtinti su dokumentais - gimimo datos nesutaps. Galbūt žinote arba galite pasiūlyti būdų, kaip realizuot šitą sumą? Ačiū :)
 2. Čia ne bankas. Čia yra panašaus tipo kompanija, kaip paypal. Tu kai registruosies, tai gausi sujungt ir savo kortelę. Ir ten visi pervedimai automatiškai vyksta. Šiaip cleanfiles forume paieškok temos. Buvo labai geras tutorialas su nuotraukom, kaip užsiregistruot į payoneer.
 3. Jei paliksi be nenustatyto minimumo tai, tie 0.04 offeriai tiesiog užims vietą tarp tų parodomų offerių prie tavo failo ir gadins tavo uždarbį. Galbūt toje vietoje būtų buvęs brangesnis offeris, kurį tas žmogus būtų įvykdęs.
 4. Įdomu pasidarė, ar jūs flaginat video, jei jūsų kurtus nukopijuoja? Ar verta flagint, jei yra watermark ant jo?
 5. Kiek skaičiau BHW, tai tas Featured video nevertas tų 100k. Realiai iš jo naudos didelios nėra, nes tu gausi tik belekiek komentarų, kurie greičiausiai bus spamas. Ir galimai gausi flagų už per staigų komentarų aktyvumą. Rankinimo atžvilgiu kaina/kokybė tikrai neverta imti šito varianto. Už tuos 100k geriau užsipirkt pačiam views, custom comments, likes ir t.t Video featuring kainuoja 5 dolerius, kaip ir 10k kreditų. Tai statistiškai jis ir vertas tų 10k kreditų.
 6. Identiška sistema kaip Rippln. Nemanau, kad apsimoka lyst. Rippln nors ir atrodo žymiai rimtesni, tačiau vis tiek suka uodega. Realiai įsivaizduoju, kad čia mokėt galėtų už tai, kad tu savo "crowd" rekomenduosi kokį produktą ar paslaugą ir gausi komisinius nuo pirkimų.
 7. Moneybookers jei padarytų, būtų idealu. Gaila, kad neužsiregistravusiems neleidžia forumo skaityt. Negirdėjai ar greitu metu ten moneybookeriams pradėtų mokėt?
 8. Pagal mane būtų šiek tiek kitaip. Stengsiuos kiek paprasčiau paaiškint. 1. Susiskaičiuojam visas galimas išeitis. 5 bandymai po 5 variantus= 5^5 2. Susiskaičiuojam kiek yra mums tinkamų variantų. 4 bandymai gali būti bet kuri salė, o penktas bandymas turi būtinai būti reikiama. Atitinkamai 5*5*5*5*1 arba 5^4.( ir į šitas išeitis įsiskaičiuoja ir variantai, kai bus daugiau nei vienąkart įeita į reikiamą salę.) 3. Susiskaičiuojam tikimybę. 5^4/5^5= 0,2 arba tie patys 20 procentų. Ir manau tai yra teisinga, nes tokiems atvejams, kai po pirmo bandymo nepasikeičia jokios sąlygos, tikimybių teo
 9. O kokiu būdu tu išsiėmei? Ir ar buvai patvirtinęs tapatybę?
 10. Vis tiek esmė, kad depositą turi padaryt bet kokiu atveju jei nori išsiimt pinigus. Tik va, po to jei kas jiems su duomenim nepatiks užbanins ir depositas nuplauks.
 11. Sveiki. Party poker platformoj norėčiau išsiimti pinigus per moneybookers. Ar įmanoma tai padaryti nesiunčiant jiems savo dokumentų nuotraukų? Skaičiau įvarių atsiliepimų, kad užtenka padaryti depositą per moneybookerius ir tada jau galiu withdrawal daryt, taip pat skaičiau, kad padepositint leidžia, tačiau išsiimant pinigus jau prašo dokumentų nuotraukų. Gal yra tokių, kurie su tuo susidūrė ir papasakotų kaip viskas yra iš tikrųjų?
 12. Tai tu išsiėmei pinigus be dokumento patvirtinimo?
 13. Klausimas tiems, kas yra daręs withdraw party pokeryje. Party poker prašo patvirtinti savo id atsiunčiant dokumentą, jei nori withdraw gauti. Tačiau jei aš padaryčiau depositą, ar man vis dar reikėtų siųsti dokumento nuotrauką, ar aš jau automatiškai galėčiau daryti išsiėmimus?
 14. Keiciuosi Inkazee ir Enovaa kodais. I pm.
×
×
 • Sukurti naują...