Pereiti prie turinio

bassed

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  99
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  66.7%

bassed paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 25 2017

bassed patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie bassed

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Parašykite į PM , reikia gan skubiai, operatyvumui bankas SEB (jei reikia :) )
 2. 65.30 IV EUR premija už - 32EUR į seb'ą. PM
 3. Taip, katik gavau atsakyma is kliento. Nugalejo zalimas.
 4. Ačiū dalyvavusiems, daugiau neberašykite, persiunčiau logotipus klientui, laimėtoją paskelbsiu kiek įmanoma greičiau.
 5. Sorry. 50EUR. Ateityje klientui reikės paruošti vizualizacijas soc. tinklams, tad su laimėtoju bus dirbama ir toliau. Gražu, kažko panašaus ir tikimės. Minimalistinio su veiklos akcentu.
 6. Nebūtina daryti pagal pirmą pridėtą nuotrauką. Kaip ir minėjau reikėtų kažkaip atskirti grąžtą nuo D raidės, nes dabar atrodo Pividus. Taip pat pavyzdžiuose nenaudokite gradient ir pan spalvų.
 7. Sveiki, Kolegoms prireikė logotipo įmonė užsiema betranšejos technologijomis, žemės grežimu ir pan. Logotipas turėtų būti - * Logotipe įmonės pavadinimas "Dividus" * Logotipas neperkrautas grafikomis. * Gali būti su ikonomis ar paveikslėliais pabrėžiančiais kuom jie užsiema. Prisegu failą kurie jie gavo ir jiems beveik patiko, tačiau paprašius dizainerio pastumti "gražtą" po apačią, jis dingo :) Konkursas vyks iki Sausio 31 dienos. Laimėtojui - 50EUR.
 8. Turiu domeną masinu-nuoma.lt , buvo naudotas automobilių nuomos kompanijos. Kadangi tapo nereikalingu, skelbiu aukciona. Pradinė kaina - 10EUR. Mažiausias kėlimas - 1EUR. Aukcionas vyksta iki 12.23 18:00. Po paskutinio statymo turi praeiti 15min. prieš paskelbiant nugalėtoją.
 9. Na VCS bent jau mano atveju, buvo dvi grupes. Stirpesniu ir silpnesniu. Mane paeme i stipresne, bet eigoje pora mergaiciu perejo i silpnesne, nes nelabai suprato, ka kiti daro :D
 10. Aš neginsiu, bet mokiausi 6 savaičių kursus pradedančiųjų VCS. Na... Išmokt daug neišmokau, tačiau buvo verta, labai gerai parodė kur toliau norėčiau eiti. C# , Java ir Web'o pagrndai buvo. Visiškai užkabino Web'as ir toliau kelionę tęsiu jau pats. Tad išmokt bent jau bendruose tikrai daug neišmoksit, bet manau puikus variantas norint apsispręst ko norit ir ką toliau veikti :) Dėl dėstytojų, gal man tik pasitaikė, bet buvo nuostabūs savo verslus turintys lektoriai, kurie tikrai išmano ką darė. :)
 11. Ieškau tiekėjų, arba gal kas užvesit ant kelio, kur gauti žaislų (Konstruktoriai, batutai, žaisliniai nameliai ir pan.) Didesniais kiekiais? Kažkada būdavo lenkuose puslapis, bet jau kelis mėn neaktyvus kur pardavinėdavo žaislus paletėmis su pažeistomis pakuotėmis. Domina paletės/pavienės dežės, tiesiog, kad kiekis būtų daugiau nei porą žaislų :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...