Pereiti prie turinio

Trintukas

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    2.090
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    3
  • Atsiliepimai

    100%

Trintukas Pranešimai

  1. Tai yra viena opiausių žmonijos problemų. O ypač dabar, tokiame išprotėjusiame, informacijos pergrūstame pasaulyje jaunam žmogui įsigilinti, susigaudyti savo tikruosiuose jausmuose ir išjausti savo pašaukimą pasidaro labai sudėtinga. Visi prikaišioja savo išsigalvojimus, pilna informacijos kur ir ką reikėtų studijuoti,kad ateitis būtų garantuota. Bet nėra jokių kursų ar mokslų padėsiančių atrasti tikrajį save. Tiesiog reikia bandyti padirbėti tam tikrose srityse, kurios galbūt kažkiek domina. Motyvacija iš oro niekada neateis,jog pradėtum kažką. Dauguma laukia tobulo momento, atrodo ateis tinkamas metas ir bandysiu, darysiu..Bet tokios mintys ir lieka mintimis. Reikia prisiversti judėti, o tada ateis ir motyvacija, nes kitu atveju po keleto metų būsi lygiai ten pat kur esi šiandien su tais pačiais klaustukais galvoje.

    Svarbu neapkrauti savęs neigiamomis mintimis ir nelyginti savo gyvenimo su kitais, nes tai tik dar labiau išbalansuos viską ir nuvarys į depresiją. Atsipalaiduok ir stenkis judėti į priekį.

    P.s yra gerų knygų šia tematika anglų kalba, jos padėjo daugeliui žmonių: The Pathfinder - Nickolas Lore; Do what you are - Paul D. Tieger.

  2. Žinau tik tiek, kad reikia kuo mažiau sukti galvą dėl viso to egzistencinio mėšlo ir nesirausti po liguistą savianalizę. Per 2000 metų žmonija apie dvasingumą ne kažką išsiaiškino. Paprasčiausiai praradome krypties pojūtį, nuėjome buržuazijos linkme ir viskas išsibalansavo. Dėl to atsiranda pas tam tikrų individų sumišimo pojūtis, nes pasaulis yra išprotėjęs ir jaunam žmogui sunku susigaudyti šioje beprotybėje. O tada pradedami kelti visi tie klausimai apie tai kokia tavo paskirtis šioje žemėje ir t.t.

    Geriausias vaistas būtų šiek tiek pamedituoti - taip suvaldysi minčių srautus, kurie taip dažnai apkartina kasdienybę. Po to reiktų susirasti mėgiamą užsiėmimą, kad ir grojimą gitara. Ir viskas, tiesiog apie tai nereikia daug mąstyti.

    post-642-0-25109900-1449913125_thumb.jpg

  3. Galima gauti ir "gyvenimo" vizą, bet nemažai popierizmo ir testų reikia praeiti.

    Ne per seniausiai skaičiau apie naujas pataisas nuo 2016 metų, kad bus galimybių įvažiuoti į šią šalį vien darbo sumetimais, nebereiks studijų programos :). Bet lengviausias būdas pradėti leisti šaknis ten kol kas tik toks.

  4. Tai faktas, kad neoriginali prekė. Man labiausiai ir ima pyktis, kad akivaizdus melas čia. Pilna internete pridėta nuotraukų kaip atrodo originalios prekės. Ir jei jau lupasi dažai nuo buteliuko, tai jau ir visas įrodymas. Manau padėtų galbūt valstybinė ne maisto produktų inspekcija.

     

    Prekes yra originalios, todel prekiu grazinimas negalimas? WTF? As tavo vietoj tikrai kreipciausi i tamtikras instancijas (reiktu paieskot kas uz tai atsakingas) ir viskas. Nes jeigu sakei, kad parduotuvei ir tavo gauta preke skiriasi.

     

    Bandyk pazet cia: http://labeltest.com/scodes.html

    Kurį kodą čia reiktų vesti? Ant buteliuko galo tematau 2 numeracijas.

  5. Susidūriau su tokia įdomia problema. Iš membershop.lt pirkau kvepalų buteliuką. Pirmas įtarimas toks, kad buteliuko išvaizda skyrėsi pvz nuo parduodamų Kristianoje. Po to - kvapas neišsilaikydavo tiek kiek turėtų. Galų gale pradėjo luptis buteliuko šonas ir apačia. Tai jau įrodymas, kad kvepalai netikri. Nes nuo prancūziškų kvepalų buteliukų neaiškios kilmės dažai tikrai nesilupa.

    Jų kaina buvo su nuolaida 50 eurų. Ir aš jiems parašiau, kad tokia situacija manęs netenkina ir lai ką nors daro bet gavau neigiamą atsakymą.

    Čia labiau principo reikalas, kai tikrai aišku, kad kvepalai netikri, o jie vistiek varo savo tiesas, kad tai originalai.

    Ką tokiu atveju galima padaryti?

    P.s prisegu kaip atrodo originalūs kvepalai ir manieji. Po to administracijos laišką.

    post-642-0-14248400-1441958459_thumb.jpg

    post-642-0-35900600-1441958469_thumb.jpg

    post-642-0-95592600-1441958477_thumb.jpg

    post-642-0-42243900-1441958520_thumb.png

  6. Siūlyčiau nesidaryti gėdos sau su tokiais verksmais.

    Ko tada verta ta meilė ir santykiai, jeigu antroji pusės pabūgs ir pabėgs dėl 9 menėsių išsiskyrimo? Ogi - nieko. Tada reikia džiaugtis, kad su tokiu žmogumi nesiesi gyvenimo, jei pasitaikius pirmam sunkumui deda į kojas. Poros ir su rimtesniais išbandymais susiduria: avarijos, ligos, ir kažkaip lieka kartu.

    Dėl darbo bus suteikiamos visos soc. garantijos.

    Jei mano sūnus vieną dieną pasakys, kad "neisiu tarnauti, nes per 9 mėnesius pana pabėgs", rimtai susimąstysiu, kur suklydau jį auklėdama.

    Aš čia tik kaip pavyzdį daviau, kad išeini realiai plikas basas. Išėjęs į darbo biržą stosiesi, su tėvais gyventi eisi...? Manau, kad neverta taip aukotis. Nėra čia ką įrodinėti. O tuo labiau, kad esi šaukiamas ne rukloje 9 mėn tarnauti, o KARIAUTI.

    Bet žinoma, visi turime savo nuomonę, ideologiją ir sampratą šiuo klausimu.

  7. Gėda skaityti. Suaugę, rodos, protingi vyrai, o tik žiūri, kaip išsisukti, ignoruoti, pabėgti. Kaip žiurkės iš skęstančio laivo. Ką per mamyčiukus mamos užaugino.

    Ne Amerikoje panele gyvename, kad išėjus iš kariuomenės būtum gerbiamas, kaip pareigą atlikęs jaunuolis ir nereiks sukti galvos kur dirbti, kaip pragyventi ir pan. Čia žmonės rimtai sunerimę dėl ateities, dėl pinigų, kuriuos būtų uždirbę per tuos 9 mėn. Visi puikiai žinome kaip iš tikro yra sudėtinga lietuvoje su darbovietėmis. Jau nekalbu apie asmeninį gyvenima, poras, meiles ir pan. Gi viskas grius. Ne tik, kad nelauks darbdaviai bet ir antros pusės issibarstys. Aš džiaugiuosi, kad nepatekau, nes realiai Lietuva tikrai ne ta šalis, kuriai norėčiau aukoti savo brangų pačių jėgų žydėjime laiką.

  8. Nesu bokso fanas, bet gal galit pasakyt, kame diela kad toks kietos boksininkas per karjera tik 50+ kovu sukovoja? tai per metus 4-5 kovas? ar cia boksininkai savo smegenis saugo ar kame diela?

    Per metus 5 kovos yra tikrai nemažai, nes reikia padaryti daug vadybinio darbo, kuris atitenka menedžeriams. Jie būtent atrinkinėja su kuo boksininkui palankiausia kovoti.

    Beje, ir kovoms pasiruošti reikia laiko. Kad atlaikyti 45 minučių dvikovą, turi intesyviai treniruotis 45 000 minučių, kas išeina 10 savaičių, po 10 valandų kas dien. Tad 5 kovos per metus, tuo labiau ginant pasaulio čempiono titulą yra tikrai nemažas skaicius, nes darbiniai krūviai yra antžmogiški norint išsilaikyti viršūnėje. :).

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...