Pereiti prie turinio

mantas666

Nariai
 • Pranešimai

  2.105
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  37
 • Atsiliepimai

  0%

mantas666 paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 25 2023

mantas666 patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie mantas666

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Mantas
 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

7.590 profilio peržiūrų
 1. Visi rinksis didžiuosius produktus, nes jais labiau pasitiki, taip pat dažniausiai būna žmonės jau mokantys jais naudotis. Google sheets aplamai galima pavadinti mainstram'u. Naudotis pradeda mokinti jau mokykloje, bei nemokamas, kas yra tobula kombinacija. 😄 Tavo klausimas turbūt kitoks: Ar gali dar vienas verslui skirtas produktas atsirasti?- taip gali, kaip ir kiekviemoje rinkoje.
 2. tas sulėtintas efektas pereinant į skirtingus puslapius yra "nieko gero"...
 3. kaip čia yra kad 3 skirtingos paskyros kuria tokias pačias temas?
 4. Tvarkinga reprezantacinė svetainė, viskas optimizuota, nelabai yra prie ko prikibti. Nžnau kodėl, bet matau du <H1> tagus pagrindiniame puslapyje, bet pats pasižiūrėk, gal čia pas mane bug'as. 😄
 5. Žiūriu į tavo svetainę per desktop/laptop Viršuje mygtukas pirkti dabar geriau būtų per vidurį arba dešinėje Sekcija "Kodėl verta rinktis...." per plati,- t.y. daryčiau 3 sekcijų social proof ir kitas 3 dalis perkelčiau žemiau. Aukšta produktų kokybė/ Individuolizuotos žvakes/ pagalba 24/7 ,- norisi paspausti, bet užvedus pelę tai niekur neveda. Gerai būtų sukurti puslapius ir sulinkinti, kad vestų į atitinkamas svetainės vietas. Kolekcijų slideriai per plačiai padaryti, sutraukčiau produktus arčiau t.y. IMHO Viso homepage <body> section too wide. Nesu sli
 6. kitame forume sukurti reikia temą, plius rasi ir portfolio nuotraukų https://www.efoto.lt/
 7. Nežinau dauk smulkmenų kurios svarbios, bet pats buvau labai panašioje situacijoje. Galiu pasakyti, kad čia tikrai nenormalu ir yra ko pavydėti. Turit su savo moterim susėst normaliai pasikalbėti. Gali būti, kad tavo ir jos satykiams jau senokai "Game over", o su tavimi gyvena tik dėl to, kad taip kolkas patogu.
 8. Nežinau kokia motherboard ir kur turi but sukišti RAM, bet gal verta parsisiųsti informacinį failiuką iš gamintojo svetainės? Dėl nvdisplay.container.exe pagooglint bandei,- štai ką išmeta su pirmu bandymu.
 9. Tikrai nieko gero... Jau geriau 2 atgalinės "do folow" nuorodos suindeksuotos Google iš dviejų skirtingų domenų.
 10. Jei dar turi galimybę siūlau "pabėgti" iš jų ( pasiėmus refundą). Pasiimk normalesnį vps, nes už tą kainą tikrai išeina.
 11. Tiesiog būtų įdomu pažiūrėti į visus procesus, ką rodo, kas siurbia resursus...
 12. Aš nesinaudoju šio hostingo paslaugomis, tai klausimas ar tau kaip admin leidžia per SSH prisijungti?
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...