Pereiti prie turinio

ieva n

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  42
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie ieva n

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Konkurso organizatorius pranešė, jog šiuo metu atsiskaityti neturi galimybių, tad logotipai jam taip pat nebuvo siunčiami. Buvo kreiptasi į administratorius forumo, tačiau jokių žinių nesulaukiu. Jau ne pirmas kartas, kai matau, kad konkursus organizuoja neatsakingi žmonės...
 2. V2 Logotipe pavaizduotos sudėtos knygos. Jų išdėstymas primena B raidę, o puslapiai lyg pereina į žodžių laukelius atspindinčius kalbą.
 3. Sveiki, pateikiu savo variantą. Pasirinkau artimas Norvegijos vėliavai spalvas. Į teksto debesėlius lyg įterptos rodyklės simbolizuoja nenutrūkstamą mokymosi procesą bei grįžtamąjį ryšį.
 4. Įdomu, savaitė praėjo, o nugalėtojas vis dar nebuvo paskelbtas?
 5. Pateikiu galimą visos linijos dizainą. Sukurti atskiri raštai grūdams, kruopoms, sėkloms, dribsniams, ryžiams ir likusiems produktams. Pateiktos spalvų variacijos, kurias prireikus galima keisti atskirai kiekvienam produktui, tačiau galima palikti ir grupėmis. Parinktos ryškesnės, akį traukiančios spalvos.
 6. Pataisytas variantas pagal jūsų pastabas. Pakeistas koloritas, pasirinktos natūralesnės, ekologiją labiau atspindinčios spalvos.
 7. Sveiki, Mano variantas grūdinėms kultūroms. Ryžiams, dribsniams ir kt. galima padaryti kitą raštą, o kiekvieną produktą išskirti atskromis spalvomis. Edit: Tekstas demonstracinis dėl to neišverstas, iš wikipedia.org.
×
×
 • Sukurti naują...