Pereiti prie turinio

gvidaass

Nariai
 • Pranešimai

  11
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Sveiki likimo broliai.Pas mane tokia situacija atlikau medicininę apžiūrą,visur tikau tik paskutis kaip abidendrina visas išvadas pasakė ,kad reikia matuotis spaudimą ir davė 20d ,aš taip nieko nedariau ir gavau dabar šaukima ,kad išvykstu tarnauti.Parašiau skunda ,kad nespėjau išsitirti .Kas būtų jeigu neatvykčiau suprantu ,kad gausiu bauda ,bet kaip toliau viskas vyks esu 1993m,gal gaučiau baudą ir į kitą šaukima kaip ir negaliu pakliūti.Gal kas kokių patarimu turi ar kažkam panaši situacija ?
 2. Prasau padeti isspresti uzdavini,mano variantas: 4 nesuprantu nuo Ekvinalento keitimo metodu... nesuprantu ka reikia daryti.
 3. Na man reiki PVZ ivedu A1 (100), A2 (20),A3 (30) ir B1 (10) B2 (30) B3 (40) tada sudeda visus A ir visus B ir paraso kuris didesnis. Gal galetum padetu su while ciklu?
 4. kaip su Excel VBA kalba rasayti,kad PVZ visa A stulpeli lygintu SU B stulpeliu?
 5. Bet taip išeina,kad jėgos( į kairę ir dešinę ) bus ivedamos programos naudotojui?
 6. Tai pasakyk ta formule ir suskaiciuosiu :)
 7. Taip čia visa užduotis :Kūną veikia įvairios skirtingos jėgos: į kairę pusę ir į dešinę. Nustatykite, kuria kryptimi bus veikiamas kūnas.
 8. Prašau pagalbos gal kas suprasit užduoti ir bent paaiškinsit kaip reikia išspręsti • Kūną veikia įvairios skirtingos jėgos: į kairę pusę ir į dešinę. Nustatykite, kuria kryptimi bus veikiamas kūnas. užduotis yra iš temos: Cikliniai ir mišrieji algoritmai. Ciklai VB kalba programos galit ir nekurti ,bet paaiškinkit kaip skaičiuoti
 9. Prašau pagalbos gal kas suprasit užduoti ir bent paaiškinsit kaip reikia išspręsti • Kūną veikia įvairios skirtingos jėgos: į kairę pusę ir į dešinę. Nustatykite, kuria kryptimi bus veikiamas kūnas. užduotis yra iš temos: Cikliniai ir mišrieji algoritmai. Ciklai VB kalba programos galit ir nekurti ,bet paaiškinkit kaip skaičiuoti
 10. Senai jau egzaminai islaikyti.Atsiprasau,kad neparasiau,kad durnu komentaru nereikia :) Rasykit tik tie kas tikrai norit padeti ir gali ispresti,labai aciu
 11. rasti deferencialiniu lygciu bendruosius sprendinius (x+y)y'=y-x xy'+y=cos x -y'' + 4y' +5y = -5x(kvadratu) -7x + 6 gal kas galetu isspresti labai reikia :)
×
×
 • Sukurti naują...