Pereiti prie turinio

adisv90

Nariai
 • Pranešimai

  17
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Sveiki, rinkausi kažką iš tiksliųjų mokslų, laisvalaikiu mokausi programuoti. Įstojau į elektronikos inžinerijos vnf vietą. Kokius darbus gali dirbti baigę elektronikos inžinerijos studijas, ar tai naudinga specialybė? Ar galima suderinti šias studijas su savarankišku mokymusi programuoti ir ar tai duotu kokios nors naudos sujungus šiuos du dalykus? Kadangi įstojau į vnf vietą tad įdomu ar atsipirktų sumokėti pinigai baigus šias studijas, aišku stengsiuos pereiti į vf vietą nes kiek žinau rotacija vyksta kas pusę metų. Ačiū už patarimus.
 2. up. aktuali tema šiuo metu, gal dar bus nuomoniu?
 3. Ar gerai supratau, kad jei dabar išeičiau, turėčiau sumokėti pusę metų sumos už mokslus, o jei mane išmestų - taip pat pusę? Ir kai sumokėčiau pinigus valstybei, galėčiau vėl pretenduoti į vf vietą?
 4. o dar klausimas, per kiek laiko reikia grazinti tuos 50proc. metu kainos?
 5. sveiki, jeigu ismestu mane is kolegijos, kiek tureciau sumpketi pinigu(1 kursas) ir ar galeciau stoti i vf vieta rugseji?
 6. O vienintelis budas suderinti siuos mokslus butu kolegijoje istestines studijos, o profesineje mokykloje - dienines?
 7. Sveiki, gal kas studijavo ar zino, imanoma studijuoti kolegijoje ir profesineje mokykloje vienu metu? Siuo metu esu pirmakursis, studijuoju kolegijoje finansus. Ir galvoju ar verta tuo paciu metu gauti dar viena diploma? Kad butu daugiau galimybiu gauti darba baigus mokslus. Profesineje studijuociau apaskaita arba automobiliu mechanika, sie dalykai man labiau patinka nei kiti. Tai klausimas, ar imanoma mokytis kolegijoje ir profesineje vienu metu ir ar verta?
 8. Aibės ir funkcijos, Skaičių ir funkcijų eilutės, Matricos ir vektoriai, Tiesinių lygčių sistemos, Išvestinės, Neapibrėžtiniai ir apibrėžtiniai integralai
 9. Sveiki, pirmadienį turiu matematikos egzaminą, bet nieko nemoku, o turiu gauti mažiausiai 8. Kaip pasiruošti per 3 dienas?
 10. 2012-08-01 - 2012-08-01 Likusių laisvų vietų paskelbimas 2012-07-28 - 2012-08-02 Antrojo etapo prašymų teikimas 2012-08-03 - 2012-08-03 17:00 Kvietimo studijuoti paskelbimas 2012-08-04 - 2012-08-06 Studijų sutarčių pasirašymas Klausimas: Jeigu gavau kvietimą į vieną specialybę, galiu ją pasirašyti ir dalyvauti antrajame etape? Jeigu įstočiau kitur, reikėtų vėl mokėti pinigus, ar paprastai perrašytų ir viskas? (viskas vienoje mokymo įstaigoje)
 11. 1. Ar teisingai suprantu, kad jei pildau prašymus į kolegijas ir universitetus VF ir VNF vietas, tai gausiu pasiūlymus: — VF ir VNF į kolegiją bei — VF ir VNF į universitetą? (iš viso 4 pasiūlymai) 2. Ar teisingai suprantu, kad gavęs pakvietimą iš pirmų trijų prašymų į VF vietą ir jo atsisakęs, antrame ture į VF vietą nebegalėsiu pretenduoti? 3. Ar tiesa, kad VNF/st vieta bus pilnai finansuojama?
 12. Gal kas dar ką patartumėt? Ne per vėlu 22 metų kibti į mokslus gyvenant iš tėvų?
 13. Sveiki, kadangi čia lankosi daug protingų žmonių, gal pasakys iš patirties kaip geriau pasielgti. Esu išsirinkęs ką studijuosiu, tik dabar svarstau mokytis dieniniame ar dirbti ir mokytis ištęstinėse studijose. Nes jau tuoj 22 metai ir nesinori ant tėvų pečių sėdėti, ką patartumėt? Skirti visas jėgas mokslui ir kukliai gyventi su tėvais, ar išsilaikyti save ir tuo pačiu įgyti išsilavinimą? Ir kas kiek laiko studijuojant ištęstinėse studijose reiktų lankytis aukštojoje mokykloje? Ačiū
×
×
 • Sukurti naują...