Pereiti prie turinio

Asanti

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  16
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Asanti

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Moteris
 • Miestas
  Vilnius
 1. Sveiki visi, Na štai, konkursas jau baigėsi, o jo nugalėtoja - ieva.n!! :) Dar kartelį nuoširdžiai dėkoju visiems už skirtą laiką ir pastangas! Gražios dienos!
 2. ieva.n - ir vis dėlto, labiausiai man žiūrisi tas, kur paskutinį įkėliau, truputį sumažintas ir sustumtas, o galiukas baigiasi virš a raidės. Jei išeina sutvarkyti jį ir bus viskas! :)
 3. saoote - didelis dėkui už tiek pasiūlytų variantų, bet panašu, kad jau išsirinkau logo! kiekis - netinka šriftas. ieva.n - iš šitų neišsirinkau, tai vakar dar grįžau prie ankstesnių variantų ir truputį sumažinau tą ornamentą gale, lyg ir geriau. Iki rytojaus dar pagalvosiu, kurį iš šito ir to su vienu susiaurintu brūkšniu pasirinkti! ;) luxazz - išradinga, bet toks logo nustelbtų pačią nuotrauką..
 4. ieva.n - visaip žiūriu ir bandau prisijaukinti, bet dar kažkas su tuo motyvu nepatinka. Iš toliau žiūrint, gaunasi pora ilgokų brūkšnių virš žodžio fotografija. Su pačiais žodžiais man jau viskas čiki, bet gal galima būtų dar keletą variantų sumąstyti su kokiais kitokiais ornamentais, "išaugančiais" iš tos pačios vietos, kaip ir dabartinis? Ar kokia šakelę, ar tokių grakščių paraitymų, ar koks stilizuotas žiedas? Net nežinau.. Geriau būtų, kad motyvai tik primintų floros elementus, tokie daugiau simboliniai, tiesiog iš linijų, atkartojantys L raidės vingius, kad papildytų tą tarpą.
 5. Real Maumas - hmm, logotipas toks mistiškai pasakiškas, bet man netinka, nesisieja su fotografija ir per daug išmargintas žodžio Lauryna šriftas. viskasore - atsiprašau, jei netiksliai pakomentavau, bet turėjau mintį, kad kai kurie logotipai, nors ir gražūs, bet iš principo netinka man, viso proceso metu daug kartų rašiau, ko norėčiau ir šiuo metu arčiausiai to yra ieva.n variantas: ale ranka rašytas Laurynos ir spausdintinėm - fotografija. L raidės norėčiau kaip pas ją. Jūsiškis toks modernus, labiau konceptualus, o man reikia jaukesnio, moteriškesnio. ieva.n - mhm, jau nebeprimena 2-jų.
 6. viskasore - įdomus variantas, bet ne man.. anonims - pirmame variante labai jau keista L raidė, antrame atrodo tarsi būtų inicialai e-L, netinka. ieva.n - ir taip ir anaip žiūriu, man tas ornamentas gale kažkuo primena skaičių 2! Kaip šitą panašumą panaikinti?? Pridedu paveiksliukus. Bet dabar lyg kažko trūksta.. :( Help!
 7. ieva.n - gražu! Tikiuosi, nesupyksite, bet taip ant greitųjų nuėmiau ornamento detalę, kuri man nepatiko. Pridedu paveiksliuką. Dabar atrodo, tarsi po žodžio Laurynos kažkas auga, man gražiau! :) Jei galėtumėte sutvarkyti tą vietą, būtų labai liuks! :) printerio - deja, ne mano variantas. AldoRaine - gražesnis logo ant spalvoto fono. Šiek tiek keistai žiūrisi ta vieta, kur kertasi f ir j kojelės žodyje fotografija. sYmaz - ne, kažkoks keistas logotipas.. sandra.kaunas - kaip čia išsireiškus, šitas jau per daug "paplaukęs", ypač L raidė.
 8. saoote - vis dėlto neužsikabinu.. :( ieva n - viskas tvarkoj, tik man dar kelia klausimų tas elementas, tarsi dar viena L raidė po žodžio Lauryna, ar galima būtų pamėginti jį nuimti, arba pridėti kažką panašaus, tik mažiau panašų į L? Ir dar y kojelė - ar čia toks šriftas, ar galima būtų ją padaryti su kilpa, taip kaip rašoma įprastai? Bendrai paėmus, šitas variantas man arčiausiai dūšios šiuo metu! :) TuriuAki - ne mano variantas. fosron - nepatinka išlinkimas, noriu tiesaus logo. drauggele - dailu, bet ne visai man tinkantis. avutee - neužkabino šitie variantai. sYmaz - žadu rink
 9. Gyzka - ne, ne tokio logo noriu. Aukščiau parašiau, kurie man labiausiai tinka iš jau siųstų variantų.
 10. Insofa - peržiūrėjau visus, bet niekas neužstrigo.. :( saoote - labiausiai patiko Lf variantas be apatinio užrašo skliaustuose. Jei reiktų tik watermarko ant nuotraukų - tikrai tiktų, bet turint mintį, kad logo naudosiu įvairiems tikslams - reikia universalesnio. Patinka Jūsų darbuose jaučiama, kaip čia pasakius - "lengva ranka", bet gal tiesiog mėginti be jokių papildomų simbolių apskritai? Ieva n - Jūsų ankstesnio varianto L raidė man tinka labiausiai, nes panašią pati rašau ranka. Jei nesunku, labai norėčiau pamatyti tą logo be jokių simbolių po žodžio Laurynos, nepabrauktu žodžiu fot
 11. saote - logo atrodo neblogai, bet visi ženkliukai labai jau matyti.. (Akis, objektyvas, fotoaparatas, blykste ir t.t) lukasa - variantai man visai ne moteriški, nepavadinčiau jų savo ranka rašytu parašu! Incano - nepatinka, atrodo kaip raidžių kratinys be vientiso stiliaus. Insofa - 1-as logo - darbą myliu, bet nenoriu širdutės. :) 2-as logo - logo ne fotografui, bent jau mano akimis. ieva n - patiko L raidė,panašios norėčiau ir labiau 2as variantas, tik dar galvoju dėl to ornamento po žodžio Laurynos. Ačiū visiems už pastangas! Lauksiu jūsų pasiūlymų! :)
 12. viskasore - net sunku paaiškinti, bet nelimpa toks. :( saoote - iš pirmų 4-ių variantų priimtiniausi 1-as ir 2-as. Gražūs ir vėlėsni 2-o variantai, tik drugelis man netinka kaip simbolis. Real Maumas - ne tai, ko noriu, per abstraktus simbolis. gruz0vytas - v4 jau priimtinesnis. Valdas St - ne mano stiliaus logo.
 13. Dėkui visiems už variantus - skubu komentuoti: gruz0vytas v1 - šriftas nepatinka, v2 - geresnis, v3 - vėl kliūna šriftas, nepavadinčiau jo moterišku.. :) AldoRaine - Jūsų variantai sukėlė minčių, kad reiktų daryti ne Laurynos foto, o Laurynos fotografija. (Fotostudija netinka). Gal išeitų pabandyti kažką ta tema? Ir dar norisi kibti prie žodžio Lauryna. Ar išeitų ta L be viršutinių kilpelių, kurios "prijungtos" prie raidės pradžios, o - aurynos aiškesnėmis raidėmis, kad nereiktų gilintis skaitant? Nors atrodo gražiai, reikia aukoti grožį dėl praktiškumo.. :) centrafuga - nevisai mano varia
 14. chiopas - deja, tikrai ne to ieškau.. lukasa - įdomūs variantai. Žiūrint į pirmus logo norėčiau, kad labiau būtų pabrėžta L raidės apatinė kilpa,ji būtų didesnė ir jai tektų didesnis svoris negu viršutinei. (Tikiuosi, aiškiai čia surašiau.. ) Antri logo įdomūs tuo, kad L pateikiama tarsi kažkoks simbolis, tik jis šiek tiek hmm..ne visai tinkantis man? Gal dar kils kokių panašių minčių, labai norėtųsi pamatyti!
 15. AldoRaine - tikrai ta linkme! Norėčiau, kad po L einančios raidės būtų didesnės ir kiek lengviau įskaitomos, o foto gal geriau pradėti mažąja f. :)
×
×
 • Sukurti naują...