Pereiti prie turinio

Zujis

Nariai
 • Pranešimai

  20
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Zujis

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Profilio informacija

 • Vardas
  test
 • Lytis
  Vyras
 1. Skaitykite ten o atsiliepimus rašykite čia. Dėkoju už teigiama nuomonę. Aš ten esu paprastas narys tad jūsų lankomumas man įtakos nedaro - tiesiog ten patogiau skaityti ir daugiau funkcijų rašyti.
 2. Sveiki, taigi esu parašęs tema kuria žinoma pastoviai papildau. Tai PHP pamokos, bus aiškinama iki tiek kol susikursite nuosava internetinės svetainės varikliuką. Pamokas vienoje temoje perkelčiau čia, bet čia nėra tiek funkciju kiek ten. Taigi patarsiu skaityti ten: http://www.supergames.lt/topic/137456-%E2%80%9Ehypertext-preprocessor%E2%80%9C-ir-%E2%80%9Ehyper-text-markup-language%E2%80%9C-pamokos-jums/. Nepagalvokit jog siekiu reklamos, tiesiog noriu padėti ir surinkti daugiau skaitytojų. Pagarbiai DeCoding.
 3. Sena pamoka, dabar jau pamiršęs hypertext preproccesor, reiks kada vėl sugrįžti.
 4. http://www.part.lt/img/43df221cc9e89b6a5b92dcfbf7d07689381.png Va taip pat rodo net kai prisijungi, nesuprantu. Ant visų naršyklių taip, kaip tai sutvarkyti? Padėkit, nes neišmanau aš su tuo FB nieko. Bandžiau nustatymus naršyklės reguliuoti pagal instrukcijas, bet nieko tas pats. Meta tag'ai irgi nepadeda o gal ne taip darau viską. Patarkit.
 5. Sveiki, tai yra pirmojį mano įdėja kuri yra paprasčiausia ir sėkmingai įgyvendinta. Praleidęs įlga laiko tarpa nieko neveigdamas nusprendžiau paruošti projekta - kuris būtų efektyvus reklamos metodas. Manau tai patiks, viskas kurta tik del jūsų - ir asmeninės praktikos. Prašau nekritikuokite, jei pastebėsite jums neigiamų savybių - pasilikite tai sau. Kaip viskas vyksta? Reklama pridedama ir patvirtinama automatiškai, paprasto kodo pagalba. Iškart po reklamos pateikimo jo informacija publikuojama duomenų bazėje ir viskas išsaugoma be jokio šriftavimo nes to nereikia. Taigi naudodamiesi š
 6. Forumas atsinaujino, jo tema tapo daug konkretesnė pagrindinės diskusijos apie: svetainių kūrimą, programavima, ir hackinga (kas labiausiai domina šiuolaikinius asmenis).
 7. Forumas turi savo privalumu, kol kas forumas yra tuščias bet su lyg kiekviena valanda įrašų skaičius vis didėja. Laukiame naujų lankytoju, tikėkimes padėti jums nežinomais klausimais - patarti, o galbūt jūs turite galimybę padėti kitiems suteikti naudingu patarimų. O tokių forumų nėra labai jau daug.
 8. Adresas (domenas): http://discussions.lt Naujas forumas, nauja išvaizda, nauji vartotojai. Prisidėkite, tapkite forumo dalimi. Tinklalapyje diskutuojame įvairiomis temomis apie hackinga, programavima, svetainių kūrima bei kitas smulkias kategorijas.
 9. pakeitėme hostingą ir pasirinkome serveriai.lt tiekėjus - hostingas užsakytas metams. Taip pat naujas domenas http://discussions.lt
 10. [HTTP://PUBLIKA.IN] Sveiki, papasakosiu nuo ko reikėtu pradėti visiškai neišmanant apie tinklalapių kūrimą. 1 - BŪDAS Pirmiausia mums reikės serverio ant kurio statysime tinklalapį jog kiti jūsų pateiktus duomenis (informacija) matytu. Parsisiųskite programėlę WAMP (http://www.wampserver.com/en/) ji naudojama kaip aplinka kurioje laikysime tinklalapį ši programa palaiko: Apache2, PHP, MySQL . Įsirašykite ir pagal instrukcija pasiruoškite serverį ir paleiskite. Šios programos pagalba galėsite: valdyti Apache ir MySQL įjungti/išjungti (suteikti privilegija prieiti kitiems, arba
 11. Dėkui už patarimą, bet tokie komentarai tikrai čia nereikalingi.
 12. Aš paaiškinau taip kaip pats suprantu ir nėra čia ko kopijuoti surašiau tiesiog duomenų tipus ir juos apibūdinau. Man įdomu kas tau pateikė tokį teiginį jog aš neturiu praktikos? - praktika remtasi pačiu programavimu ir be praktikos panašios pamokėles neparašysi. Negaliu girtis kad dirbu (pvz) 6 metus kaip tu ar kas kitas, bet kol kas suprantu tiek kiek man užtenka ir tiek kiek galiu paaiškinti kitiems jog tai jie lengviau suprastu. Rašiau laisvai, taip kaip aiškinčiau kitam ir manau pamoka tikrai aiški ir tiems kas nesupranta PHP ši pamoka tikrai istriks.
 13. Paaiškinau taip kaip paprasčiausia suprasti. Kas tau šioje pamokoje nepatiko? jog mažai informacijos? iškart po savo neigiamo įvertinimo parašyk kas tau nepatiko? Ką tavo manymu aš turėčiau dar išmokti?
×
×
 • Sukurti naują...