Pereiti prie turinio

VeC

Nariai
 • Pranešimai

  15
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Diskusijos tęsti nebenorėčiau. Vieni žmonės sugeba padėti ir normaliai, nesityčiodami atsakinėti į normalius klausimus, o kiti tik rodyti savo "didelį protą" ir brandą, graudu. :)
 2. Sveiki, noriu pardavinėti kepures, megztinius, pirštines ir panašias prekes iš Kinijos tik internete ir tik Lietuvos teritorijoje. Kokios rūšies man individualios veiklos pažymėjimo reiks? Ir jei aš studentas, kokie, konkrečiai man mokesčiai bus priskaičiuoti? (paskutinis mano klausimas iki verdikto sau) Jei įmanoma, prašau, atsakyti tik tie, kurie, iš tikrųjų, nusimano ir žino, ką rašo. Ačiū, labai.
 3. Tai, kad jei studentas tau GPM ir PSD ar kažkurio vieno nereikia mokėti, nes lengvatą kaip studentui priskaičiuoja.
 4. Tam ir domiuosi, skaitinėju ir t.t. , kad galėčiau vystyti dorai veiklą.
 5. Žiūrėjau ten tuos saugomus prekės ženklus, bet kažkaip neužmačiau, nei "OBEY", nei "DGK" nei jokių "DIAMOND", kurie dabar vaikų swagerių yra labiausiai perkami. Kaip manot, ar tos padielkos iš china siųstis yra labai pavojinga ar nėra jos taip saugomos ir pavojingos siųstis, kaip tarkim "NIKE" ir t.t. ? Ačiū. Ir visgi, ar man būtiną imtis tą verslo liudijimą? Gal užtenka tiesiog individualios veiklos pažymėjomo, juoba kad esu studentas, todėl, kaip supratau, nereikėtų mokėti GPM ir VPM (ar kažkas tokio), o reiktų sumokėti procentėlį nuo pajamų metinės sumos ?
 6. Yra koks sąrašas internete su saugomais prekių ženklais? http://www.cust.lt/mport/failai/paslaugos/informacijos_rinkmenos/saugomi_prekiu_zenklai/saugomi_prekiu_zenklai_sarasas_07_25.pdf Radau, bet ar jis atnaujintas ir galiojantis būtent šiai dienai?
 7. Aš pardavinėju "swagovus" šūdniekius, t.y. snapbacks, beanies, džemberiai, megztiniai.. Taip, tai kinietiškas šlamštas, kurio pilnas feisbukas. Ar gal būt man dabar pristabdyti pačiame facebooke vykdomą veiklą ir viską perkelt į skelbimų portalus, gal tai padėtų?
 8. Koks galiojimo laikas būtų to verslo liudijimo? Ir esu studentas, ten dariausi per VMI puslapį ir ar teisingai pasirinkau ten "Tik ne maisto produktų prekyba", 50proc. lengvata (nes esu studentas) ir ten kaina man rašo 103Lt. Ar tai būtų metinė/mėnesinė suma ar aš visiškai ne ten žiūriu?
 9. Sveiki, esu naujokas šiame forume, bet domiuosi e-prekyba. Naršiau daug šitame forume, naršiau daug internete, bet taip ir nesupratau to, ką man reikia suprasti. Siunčiu prekes iš užsienio, keliu į Facebook esančią parduotuvę (dropshipping principu) ir per ten jas pardavinėju. Mano pagrindinis klausimas: Ar man būtina išsiimti patentą tokiai prekybai ir mokėti mokesčius, jei mano mėnesinės pajamos nesiekia nė 300Lt? Ar yra kažkoks, dabar galiojantis neapmokestintas pajamų mokestis? Kitas dalykas. Tik atsidaręs parduotuvę pradėjau gauti žinutes, jog tos prekės, kurias aš perku iš vienos parduo
 10. Taisyklių nelabai skaitau. Nebeieškau, radau žmogų. Ačiū.
 11. Prikeliu temą norėdamas pritraukti daugiau žmonių.
 12. Sveiki, taigi ieškau žmonių/žmogaus, kuris turėtų ar mokėtų sukurti SMS pažinčių sistemą, kaip būna oficialiose radijose, pirma mane domintų kaina, nebūtina čia skleistis, koks aš kvailas ir t.t., rūpi tik subrendusių žmonių atsakymai, pagrįsti tvirta nuomone ir/ar žiniomis. Ačiū.
 13. Tu juokauji gal? Mažai cs'o serverių lietuviškų? Atsigauk ir pabaladok su galvą į sieną tris kartus, pažiūrėk kiek serverių yra, kiek daroma, ir taip pat sunkiai su jais, nes nelabai pritrauksi dabar žmonių, kas jau kas, bet cs nelabai apsimoka daryti, nebent jau sugalvojai kokį l4d modą daryti, ar dar kokį, bet tikrai ne. SA:MP serverių daug, iš to galima uždirbti, bet labai daug reikia dirbti, LABAI DAUG, reikia surasti skripterį visų pirma. Minecraft nenusimanau, sakyti nieko negaliu. O apie samp ir cs nusimanau tikrai daug. Jei reikės kokios pagalbos rašyk AŽ. ;)
×
×
 • Sukurti naują...