Pereiti prie turinio

rokastripler

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  100
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Dar kartą ačiū už išsamų atsakymą. Po 1-2 mėnesių (bandomojo laikotarpio) jeigu viskas gerai nutraukčiau santykiu su dabartiniu darbdaviu. Tai tuomet reikėtų mokėti metų eigoje? Dar, gal gali pakomentuoti nuo kokios sumos mokamas PVM, jeigu pajamos viršytų 45000 eur per metus?
 2. Tai grubumas gerai, kartais atveda jis į protą :D O kalbant apie IV, man betkokiu atveju jiems reikės sąsakitas išrašyti kas mėnesį? Ar čia galima kažkaip tą kas mėnesinį atlyginimą gauti be jų, remiantis ta pasirašyta darbo sutartimi? Tiesiog daug klausiu nes dar neteko dirbti pagal IV
 3. Ačiū už išsamų atsakymą. "UK įmonė gali įdarbinti, bet mokesčiai pagal LT įstatymus, nes esate rezidentas Lietuvoje." Gal žinote pagal ką šie mokesčiai mokami ir kaip skaičiuojami, grubiai tariant daugiau detalių, nes kaip suprantu čia ne IV? Ar čia UK darbo sutartis+IV?
 4. Aaa, reikėtų pasidomėti tada kokie tie mokęsčiai ir kaip jie mokami būtų, gal turite pasiūlymų su kokius buhalteriu ar finansininku pasikonsultuoti?
 5. Ačiū už atsakymą. Tai čia kaip ir nedaug variantų, dirbti pagal invidualią veiklą ir pajamas gauti su mano išrašytomis sąskaitomis?
 6. Ačiū operatyvų ir aiškų atsakymą. O dėl atostogų, aš tiesiog istatymiškai domiuosi ar galiu taip daryti, nes pagal dvi darbo sutartis max 1.5 etato gali dirbti. Tai jeigu turėčiau vieną darbo sutartį pilnu etatu ir papildomai dirbčiau pagal IV, čia mano reikalas spėju ar ne su darbais? Dar klausimas, UK įmonė gali mane įdarbinti pagal darbo sutartį? Jeigu taip, kaip tada pagrįsčiau savo pajamas VMI?
 7. Sveiki, esu tokioje įdomioje situacijoje, ir nežinau keleto niuansų, gal galite kas pakonsultuoti? Taigi, gyvenu ir dirbu Lietuvoje, esu dabar normaliai įdarbintas. Gavau pasiūlymą iš UK, nuotoliniu būdu jiems dirbti programuotoju. Taigi, vienas svarbiausių klausimų buvo įdarbinimas, atsiskaitymas ir mokesčiai. Man sako kad būtų sudaroma darbo sutartis, kad gaučiau 28 dienas atostogų, kad neišmestų kada panorėję ir panašiai - čia viskas ok. Tačiau kai paklausiau dėl atsiskaitymo, jie sakė kad visą algą man permestu į banko sąskaitą, pats būčiau atsakingas už mokesčių mokėjimą. Taigi nori
 8. Žinau, kad daug kur yra galimybė daiktus įsigyti už BTC, tačiau gal kas žino paprastesnių būdų
 9. Sveiki, gal kas turite įdėjų, patarimų, kaip išsigryninti BTC, nes iš pradžių užblokavo visas VISA korteles, dabar tas pats ateina ir MasterCardams, tai gal kas žinote būdų kaip tai padaryti, jeigu norima nusiimti neparduodant kriptovaliutos uždarbiečiams?
 10. Gali nusipirkti per uždarbiečius, jeigu vis dar perki, gali parašyti
 11. Sausio 23 d. daug kur paskelbta kad ir mastercardus uzdarinejėja, kas leisdavo irgi btc išsiimti. Gal kas kokių alternatyvu žinote ??
 12. Apgautasis buvau aš, policija pasakė: kad atsakingas už šitą įvykį yra paskyros savininkas, ir jis pats kaltas jeigu paskyros neapsaugojo. Mano pareiškimas gali ir yra teikiamas tik jam, ir tik jis gali man gražinti pinigus, nesvarbu kad pinigų gavėjo sąskaita nurodyta kita. O toliau jau Mantasiz gali aiškintis su policija, dėl tyrimo kas nulaužė jo paskyrą ir ieškoti kaltų. O šitą paaiškino taip: kadangi tokį sukčiavimą gali suplanuoti ir pats paskyros sąvininkas ir slėpti savo įkalčius: (jungiantis į savo paskyrą per VPN, nurodant BTC adresą ir t. t.) tai vienu žodžiu bandant įrodyti, kad
 13. Gal kokiais šaltiniais pasidalinsi, kad aktyviai dirba? Pasakymo nlb pakanka
×
×
 • Sukurti naują...