Pereiti prie turinio

rokastripler

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    100
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

rokastripler Pranešimai

  1. Kadangi dirbantis pagal DS kitur, tai metų eigoje nieko mokėti nereikės. Tik metams pasibaigus.

     

    Dar kartą ačiū už išsamų atsakymą. Po 1-2 mėnesių (bandomojo laikotarpio) jeigu viskas gerai nutraukčiau santykiu su dabartiniu darbdaviu. Tai tuomet reikėtų mokėti metų eigoje?

     

    Dar, gal gali pakomentuoti nuo kokios sumos mokamas PVM, jeigu pajamos viršytų 45000 eur per metus?

  2. Sorry už grubumą (šokoladas baigėsi), bet baik čia per daug mąstyti. :D

     

    Moralas užsienio įmonei įdarbinti darbuotoją, kuris sėdi LT labai daug rūpesčių, jeigu neturi savo padalinio, kadangi įmonei reikės žiūrėti LT įstatymus ir mokesčius mokėti. Turėtum būti super duper specialistas, kad sutiktų tokius rūpesčius užsikrauti ant galvos.

    Dėl to yra dažniausiai pasirašyti civilinę sutartį ir žmogus pats tampa atsakingas už savo mokesčius. Jam sumokama už darbus, o toliau jau jisai pats susimoka mokesčius. tad jeigu pasirašysi sutartį pačiam reikės susimokėti visus mokesčius nuo uždirbto pelno iš IV.

     

    Tai grubumas gerai, kartais atveda jis į protą :D

     

    O kalbant apie IV, man betkokiu atveju jiems reikės sąsakitas išrašyti kas mėnesį? Ar čia galima kažkaip tą kas mėnesinį atlyginimą gauti be jų, remiantis ta pasirašyta darbo sutartimi?

    Tiesiog daug klausiu nes dar neteko dirbti pagal IV

  3. Dėl to 1,5 etato, tai kas Jums per galvą duos kiek ir kur dirbate? Kažkada labai seniai buvo reikalavimas įmonėms kontroliuoti, kiek darbuotojai kitur dirba, kad nepersidirbtų. Dabar to senai jau nėra. Beto yra BDAR ir niekas negali kišti ką veikiu po darbo valandų. (Na nebent būčiau kokia spec. tarnybų darbuotoja, kur visai kita sritis).

    UK įmonė gali įdarbinti, bet mokesčiai pagal LT įstatymus, nes esate rezidentas Lietuvoje. Todėl abejoju ar Uk įmonė labai norėtų turėti darbuotojų kitoje šalyje, nes jiems tai labai didelė papildoma našta. Aišku visada galima užklausti, gal jie jau turi darbuotojų LT. :)

    Dėl to tiek daug IT specialistų dirba pagal IV užsienio įmonėms.

     

    Ačiū už išsamų atsakymą.

     

    "UK įmonė gali įdarbinti, bet mokesčiai pagal LT įstatymus, nes esate rezidentas Lietuvoje." Gal žinote pagal ką šie mokesčiai mokami ir kaip skaičiuojami, grubiai tariant daugiau detalių, nes kaip suprantu čia ne IV?

    Ar čia UK darbo sutartis+IV?

  4. Cia panasu, kad ne darbo sutartis butu sudaroma, o tiesiog paslaugu teikimo ar panasi sutartis. Jei butu darbo sutartis, tai butum normaliai idarbintas ir nebutu jokios kalbos apie savarankiska mokesciu mokejima ir pan.

    Del mokesciu mokejimo - issimtum IV, kas menesi israsytum jiems saskaita, pagal tai gautum pajamas (atlyginima) ir susimoketum mokescius pagal IV apmokestinamasias pajamas.

    Be saskaitu budas yra tada, kai dirbi pagal darbo sutarti. Bet panasu, kad tavo atveju ne apie tai eina kalba.

    O del atostogu pasiemimo, tai cia priklauso, kiek atostogu sukaupes esi dabartiniame darbe. Net jei ju ir neturi pakankamai, gali tartis su darbdaviu ir dali pasiimti kaip neapmokamu atostogu.

    Ačiū operatyvų ir aiškų atsakymą.

     

    O dėl atostogų, aš tiesiog istatymiškai domiuosi ar galiu taip daryti, nes pagal dvi darbo sutartis max 1.5 etato gali dirbti. Tai jeigu turėčiau vieną darbo sutartį pilnu etatu ir papildomai dirbčiau pagal IV, čia mano reikalas spėju ar ne su darbais?

     

    Dar klausimas, UK įmonė gali mane įdarbinti pagal darbo sutartį? Jeigu taip, kaip tada pagrįsčiau savo pajamas VMI?

  5. Sveiki, esu tokioje įdomioje situacijoje, ir nežinau keleto niuansų, gal galite kas pakonsultuoti?

     

    Taigi, gyvenu ir dirbu Lietuvoje, esu dabar normaliai įdarbintas. Gavau pasiūlymą iš UK, nuotoliniu būdu jiems dirbti programuotoju.

     

    Taigi, vienas svarbiausių klausimų buvo įdarbinimas, atsiskaitymas ir mokesčiai. Man sako kad būtų sudaroma darbo sutartis, kad gaučiau 28 dienas atostogų, kad neišmestų kada panorėję ir panašiai - čia viskas ok.

     

    Tačiau kai paklausiau dėl atsiskaitymo, jie sakė kad visą algą man permestu į banko sąskaitą, pats būčiau atsakingas už mokesčių mokėjimą. Taigi noriu paklausti, kaip tokiu atveju mokami mokesčiai, ar man čia reikėtų kas mėnesį kažkokią sąskaitą išrašyti ar be sąskaitų kažkoks būdas yra?

     

    Taip pat yra bandomasis laikotarpis vienas mėnuo, ar galiu pasiimti apmokamų atostogų dabartiniame darbe, kad bandomąjį padirbti galėčiau full-time?

     

    Iš anksto ačiū už sugaištą laiką.

  6. Apgautasis buvau aš, policija pasakė: kad atsakingas už šitą įvykį yra paskyros savininkas, ir jis pats kaltas jeigu paskyros neapsaugojo. Mano pareiškimas gali ir yra teikiamas tik jam, ir tik jis gali man gražinti pinigus, nesvarbu kad pinigų gavėjo sąskaita nurodyta kita.

     

    O toliau jau Mantasiz gali aiškintis su policija, dėl tyrimo kas nulaužė jo paskyrą ir ieškoti kaltų. O šitą paaiškino taip: kadangi tokį sukčiavimą gali suplanuoti ir pats paskyros sąvininkas ir slėpti savo įkalčius: (jungiantis į savo paskyrą per VPN, nurodant BTC adresą ir t. t.) tai vienu žodžiu bandant įrodyti, kad buvo ne jis pats. Tačiau neradus kaltų, visa kaltė kliūna paskyros savininkui

  7. Laba diena, ir jūs žinote, kad Vilniuje įdėti biktoin mašiną? Jei ne, pažiūrėkite prekybos centras Gedimino 9. Šiuo lošimo automatų galite tiek parduoti ir pirkti Bicton už grynuosius pinigus. Be to, jei jūs neturite Bitcoin piniginę, mašina duos tai jums su slaptu raktu pagamintas. Ir jūs smoezhete kaip paima ir išsiunčia Bitcoins naudojant šią mašiną.

     

    Ji numato paslaugų įmonę UAB Brolexy ir partnerį Maxipay.eu

     

    Truputi reikėtų patvarkyti gramatiką :D

  8. Matomi kortelės vardas pavardė ir jos numeris.

    Jei kortelė europietiška ir vardas ant kortelės tavo, tada į kelnes drąsiai gali dėti, nes jei bus nešvaru suseks tave be vargo

     

    Nieko nedarau, dėl ko turėčiau į kelnes dėti, tačiau įdomu, kaip gali atsekti jeigu yra tik vardas ir pavardė? Bendravardžių ir bendrapavardžių būna daug.

     

    As pvz turiu spectrocoin ir cryptopay korteles, dažniausiai naudoju jas e.pirkimams, tai nerekomenduojama nusiimti pinigus iš lietuvos ATM su jomis?

  9. Klausimas tai keistas. O antra tai programuotojas ne kiekvienas yra įsilaužėlis jai tu apie tai. Ir išvis, kam tu rūpi? Iškur tokie klausimai išvis tau kyla? Ar tu čia kažką nešvaraus pats suki ir dabar dedi į kelnes?

     

    Nereikia būti įsilaužėliu. Kai programuotojai diegia bankines mokėjimo sistemas(tiesiogiai bendradarbiaujant su banku) vyksta nemažai testavimo darbų, kad nebūtų jokių spragų. Nieko nešvaraus nesuku ir į kelnes tikrai nededu.

    Klausimas paprastas, ar matomi visi kortelės turėtojo duomenys, ar tik vardas pavardė, kortelės nr. ir galiojimo terminas.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...