Pereiti prie turinio

SATAN

Nariai
  • Pranešimai

    28
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    SATAN sureagavo į SlyShiner Darbas vasarai nepilnamečiui   
    Jeigu jau 16 metų neturi sveikatos skrajutes nešiot,tai tavo ateitis pakankamai tamsi žmogau..
  2. Patinka
    SATAN sureagavo į greedkills Darbas vasarai nepilnamečiui   
    EIK VOGGT. METU NEDAUG NETEIS ZIAURIAI. ISNAUDOK TA AMZIU KOL YRA LAIKO.
  3. Patinka
    SATAN sureagavo į NerijusB Ateities mokymo sistema   
    Sveiki,
    Šią savaitę Harvardo ir MIT universitetai pristatė naują mokymosi platformą edX. Atrodo, kas čia tokio, bet ši naujiena mane lb sužavėjo ir tik db susivokiau, kad pasaulis stovi ant mokymo sistemos lūžio linijos. Nors pats jau kelis mėnesius studijuoju online Stanford kursus Courseroje, tačiau pačių pačiausių univerų atėjimas į šią free-online mokymo rinką daug ką pasako. Nenoriu kalbėti apie pinigus, nes jūs paklausite, kodėl Coursera gavo 16 mln. dolerių fundingą iš VC arba kodėl MIT ir Harvardas investuoja po 30 mln dolerių į edX, nors jie nk negaus iš studentų. Norėčiau padiskutuoti apie visos mokslo sistemos pokytį. Apie tai kas šią minutę atrodo neįtikėtina, bet galimai po 10 metų, tai bus naujas standartas. Online universitetai dar tik įgauna pagreitį, bet jau dabar galima rasti puikių pavyzdžių, kai kuriais tenka pasinaudoti: jau minėta Coursera, Udacity, University of the People, Khan Academy, Academic Earth ir t.t.
     
    Paklausite, koks dar pokytis, juk tai tik online studijos, kurios neduoda oficialaus diplomo su kreditais ir jos mūsų krašte nieko nereiškia. Tačiau, tikiu, jog tai tik laiko klausimas. Todėl kiekvienas galės įgyti aukštąjį išsilavinimą Harvarde neišėję iš namų. Nuostabu, ane? Kviečiu pagalvoti, pasvajoti ne tik apie aukštojo mokslo revoliuciją, bet pradedant ir nuo žemesniojo lygio, t.y. mokyklų. Pasidalinsiu savo vizija, kaip galėtų atrodyti mokslo sistema. Kadangi esu optimistas, tai sakau, jog ji jau galėtų būti įgyvendinta per artimiausius 10 metų Lietuvoje.
     
    Darželis: vaikai mokomi reikšti savo mintis, nemokami „ko negalima daryti“, bet supažindinami su supančiu pasauliu. Darželyje kalbama anglų ir/ar lietuvių kalba.
     
    Pradinė mokykla (1-4 klasės): pradedama mokytis nuo 5 metų. Per 2-3 metus išeinamas dabartinis 4 metų kursas. Kiekvienas mokosi individualiai, t.y. pasirenka mokymosi tempą – gali pasibaigti per 2, gali pasibaigti per 4 metus. Yra suteikiama galimybė pažangiems mokiniams „spurtuoti“ į priekį. Specialos pamokos skatina kūrybiškumą, mokymosi optimizavimą, naujų įgūdžių formavimą. Galbūt netgi nebenaudojamos knygos ir sąsiuviniai – viskas yra tabletuose. Trečdalį pamokų sudaro anglų kalba. Skatinama užsirašyti į visokius būrelius, kad atrasti sportą, meną (jie yra pilnai finansuojami valstybės/rėmėjų).
     
    Vidurinė (5-8 klasės): 5 klasę pradeda 7-10 metų vaikai. Taikomas individualus mokymosi modelis. Tai reiškia, jog kiekvienas renkasi mokymosi tempą pagal save. Daug mokomasi individualiai, mokytojai yra daugiau konsultantai susitikimuose su klase (db vadinamose pamokose). Anglų kalba vyksta pusę užsiėmimų. Mokslą galima pasibaigti per 2-4 metus. Daug dėmesio skiriama vidinių savybių tyrinėjimui, mokoma greito skaitymo, atminties lavinimo ir kitų įdomių tobulėjimo dalykų. Vėl gi viskas kompiuterizuota.
     
    Gimnazija (9-12 klasės): dauguma dalykų mokoma anglų kalba. Kiekvienas mokinys renkasi jam reikalingas ir patinkančias pamokas. Dar daugiau dėmesio skiriama „savęs atradimui“. Daug kviestinių lektorių, kurie dalijasi savo patirtimi ir galbūt nukreipia teisinga kryptimi žmogų. Kompanijos pradeda talentų paiešką. Mokslas trunka 3-4 metus. Daug pamokų vyksta video formatu, kada nori, kur nori.
     
    Universitetas: aplikuojama į online programas keliose geriausiuose univeruose (per jau minėjas edX, Coursera ir pan. sistemas). Studijų intensyvumą pasirenka pats studentas. Įmonės „medžioja galvas“ ir dalis studentų pasirašo kontraktus dar studijų metais. Studijos orientuojamos į IT, paslaugų sektorius. Programos skatina kurti inovacijas. Žinoma viskas vyksta anglų kalba ir kompiuterių pagalba. Universitetuose (kaip fizinėj įstaigoje, aka campuse) vyksta tik nebūtini dalyvauti susitikimai su dėstytojais ir kolegomis studentais, jų metu aptariamos problemos, ieškoma sprendimų. Komandinis darbas labiausiai propaguojamas internetu. Universitetą galima pasibaigti būnant ~18 metų.
     
    Suprantu, jog mūsų galvose per daug giliai yra įsišakniję visokie limitai ar stereotipai, bet visai norėčiau tokio modelio ateityje. Nors dauguma žmonių liktų prie standartinio 12 metų mokykloje modelio (tik prisidėtų anglų kalbos žinių greitesnis tobulėjimas ar video pamokos), bet atsirastų galimybė gabiems mokiniams nestovėti vietoje ir tobulėti daug greičiau. Tikslas būtų kurti tokią sistemą, kurią, reikalui esant, galėtum pasidėlioti pagal savo poreikius. Kompiuterizacija gadintų socialinius įgūdžius, bet tas neišvengiamai laukia.. Kad to išvengti būtų skatinamas komandinis darbas atliekant visokias užduotis. Sakote, baisu, jog visi taps anglistais ir prarasim LT identitetą - netiesa, tiek pats, tiek daugybė draugų studijuojame užsienyje ir mylime Lietuvą labiau nei vidutinis lietuvis. Ir po savų mokslų trauksime atgal į Lietuvą, nes čia visiems yra geriau, čia dauguma savo svajones įgyvendins. O besimokant mokykloje visada būsi Lietuvoje, tad ta rizika sumažėja. Anglų kalba - vardan pasaulio atvėrimo, pažinimo.
     
    Aš manau, visuomenė yra pakankamai gabi greitai mokytis. Neverta praleisti 16-18 metų mokymosi įstaigose, kai gali tą padaryti per kokius 12-14. Tiesiog reikia suteikti galimybes tokiam dalykui. Aišku čia sudėliojau tik didelius rėmus, būtų smagu išgirsti iš jūsų apie didžiausias problemas mokymo įstaigose ar jo procese. Kaip spręsti tokias problemas kaip kūrybiškumo lavinimas, savo nuomonės kūrimas, pagalba išsirenkant sritį į kurią stoti, mokytojų kompetencija ir pan.
     
    Aš pats mokymo įstaigose jau praleidau beveik 17 metų ir suprantu, jog visas šis laikotarpis galėjo būt trumpesnis kokias 3-4 metais. Ir greičiausiai įdomesnis bei prasmingesnis.
     
    Tad norėčiau, jog pasidalintumėte savo įsivaizduojama ateities mokymo sistema. Nebijokit pasvajot. Kokioje mokymo sistemoje norėtumėte praleisti savo vaikystę bei paauglystę? Kokioje mokysis jūsų vaikai? Kokias problemas naujoji sistema spręstų? Kaip tai spręstų?
     
    Labai pavydžiu šiais laikais bebaigiantiems mokiniams, jiems nebereikia galvoti ar įstosiu kažkur ar ne, nes visus nemokamai priima geriausi pasaulio univerai. Ar gi gali būt geriau? Belieka išsispręsti problemą su tėvais – įrodyti, jog nebūtina studijuoti kažkur VU, kad paskui gauti darbą. Bet jei ne mes, kas daugiau keis jų (kiek senoką) pasaulėžiūrą? Būkime tie, kurie neplaukiame pasroviui.
  4. Patinka
    SATAN sureagavo į Julykaz Trumpai apie mane   
    Sėkmės siekiant norimos karjeros. :)
  5. Patinka
    SATAN gavo reakciją nuo ThX Pirmas dizainas   
    Įdedant pirmąjį darbą, kiti nariai jį kritikuoja, ir pasako jo klaidas, kas jam nepatinka ir pan., o to dizaino kūrėjas, ateityje kurdamas dizainus žinos, ką blogai padarė pirmajame, ką reikia keisti, kad patiktų kitiems, juk jei nepasidalinsi pirmuoju darbu, nežinosi kokios tavo klaidos, kas ne taip.
     
    Kaip pavyzdį paimkime mažą vaiką, kodėl jis pasako pirmą žodį? Koks tikslas mažam vaikui sakyti savo pirmąjį žodelį, jei kai kurie jį ir taip sunkiai supranta, kodėl gi vaikui nepalaukus, kol jis to žodžio tarimą ištobulins ir pan.? :lol:
     
    Nežinau ar aš teisus, bet mano nuomonė būtent tokia. :rolleyes:
     
    Dabar dėl dizaino, nesu profesionalus dizaineris, bet photoshop'ą naudojęs esu, todėl mano patarimas tau, neprigrūsti nereikalingų elementų "headeryje" (plote, virš navigacijos), derink spalvas.
  6. Patinka
    SATAN sureagavo į tram Pavogta Facebook anketa   
    Kalejime skambuciai bobutems :D
  7. Patinka
    SATAN sureagavo į CR1M1N4L Susitikimai Kaune !   
    Jau tik nereikia tų pokerių...
  8. Patinka
    SATAN gavo reakciją nuo ThX Pirmas dizainas   
    Įdedant pirmąjį darbą, kiti nariai jį kritikuoja, ir pasako jo klaidas, kas jam nepatinka ir pan., o to dizaino kūrėjas, ateityje kurdamas dizainus žinos, ką blogai padarė pirmajame, ką reikia keisti, kad patiktų kitiems, juk jei nepasidalinsi pirmuoju darbu, nežinosi kokios tavo klaidos, kas ne taip.
     
    Kaip pavyzdį paimkime mažą vaiką, kodėl jis pasako pirmą žodį? Koks tikslas mažam vaikui sakyti savo pirmąjį žodelį, jei kai kurie jį ir taip sunkiai supranta, kodėl gi vaikui nepalaukus, kol jis to žodžio tarimą ištobulins ir pan.? :lol:
     
    Nežinau ar aš teisus, bet mano nuomonė būtent tokia. :rolleyes:
     
    Dabar dėl dizaino, nesu profesionalus dizaineris, bet photoshop'ą naudojęs esu, todėl mano patarimas tau, neprigrūsti nereikalingų elementų "headeryje" (plote, virš navigacijos), derink spalvas.
  9. Patinka
    SATAN sureagavo į Vyrasx5 Reputacijos taškų nuo šiol nebegalima gauti rašant "Ne į temą"   
    Manau, šita dalį reikėtų iterpti į DUK'ą :)
  10. Patinka
    SATAN sureagavo į Kernius Reputacijos taškų nuo šiol nebegalima gauti rašant "Ne į temą"   
    Ar žinote, kokia yra populiariausia Uždarbis.lt skiltis? "Ne į temą".
     
    Ne, ne todėl, jog dauguma diskusijų šiame forume būtų nesusijusios su IT, verslu ir asmeniniu tobulėjimu. Dauguma iš 20 000 temų skiltyje "Ne į temą" iš tikrųjų yra smarkiai susijusios ir turėtų būti kitose skiltyse, bet, atrodo, pasidarė įprasta nesukti sau galvos ir kiekvieną naują temą kurti būtent ten.
     
    Kodėl tai yra blogai?
     
    Kiekvieną forumo skiltį stebi žmonės, kurie tuo dalyku domisi ir kurį išmano geriausiai. Dauguma jų nesėdi refresh'indami "Ne į temą" skilties tam, kad tarp keliasdešimties naujų temų kasdien sukuriamų joje pamatytų tavąją su labai specifiniu konkrečios srities klausimu. Jie jos nepamato ir į ją tau neatsako. Nors galėtų. Jei tik sukurtum ten, kur jie pamatytų. Jei sukurtum ten, kuri ji ir turi būti.
     
    Rezultatas? Sukūręs temą skiltyje "Ne į temą" tu sulauki daugybės atsakymų, bet – kokia skiltis, tokie dažniausiai būna ir atsakymai, – ne į temą. Galbūt pats atsakymų skaičius bus didesnis – bet dauguma jų beverčiai, nes tie, kurie turi laiko sekti visas temas "Ne į temą", dažnai mėgsta ir numesti po kokią vieno sakinio repliką kiekvienoje, – nors ji į tavo klausimą visiškai neatsako.
     
    Programuotojai tai gali patvirtinti: jų skiltyje retai kada tema sulauks dešimčių atsakymų, bet beveik niekada neliks neatsakyta – nes tą skiltį aplanko žmonės, kurie programavimą išmano: jei turi atsakymą, jie tikriausiai nepagailės kelių minučių tau pagelbėti, bet tikrai negaišins tiek savo, tiek kitų laiko rašydami negalėdami padėti. Taip turi būti visose skiltyse su visomis temomis.
     
    Kita problema: jei kažkas jau klausė to paties klausimo prieš savaitę ar dvi, to nežinodamas tu tos temos niekada neatkasi iš 10-to "Ne į temą" skilties puslapio. Žymiai lengviau susijusią temą rasti jai skirtoje skiltyje: pavyzdžiui, visus klausimus apie Facebook paprasta rasti Socialinių tinklų skiltyje.
     
    Kokios temos turi būti skiltyje "Ne į temą"?
     
    Tik tos, kurios netinka į jokią kitą skiltį šiame forume. Tai reiškia, "Ne į temą" neturėtų būti nė vienos temos, susijusios su technologijomis, verslu ir bet kuo, kas vyksta online.
     
    "Ne į temą" negali būti jokių temų apie Facebook, Amazon, Google, Microsoft, Apple ir kitas techonologijų kompanijas bei jų produktus – visa tai yra pagrindinės Uždarbis.lt temos ir turi tam skirtas per daug metų išgrynintas ir aiškiai atskirtas skiltis, kuriomis kiekvienas turėtų naudotis.
     
    Tipiška tema "ne į temą" gali būti apie sportą, TV, kiną, muziką, automobilius – galvokite apie tai, kaip gyvenimą "offline" ar tiesiog laisvalaikį. Darbo / verslo reikalais "Ne į temą" skiltyje neturėtų būti rašoma, nes tai yra "į temą" – tam, kam šis forumas ir sukurtas.
     
    Populiariausios "temos paklydėlės"
     
    Jei...

    turi klausimą dėl iPhone ar Android: Mobilieji telefonai ir tinklai turi klausimą dėl Facebook ar Twitter: Socialiniai tinklai turi klausimą dėl eBay ar Amazon: Elektroninės parduotuvės ir aukcionai turi klausimą dėl Adsense ar Adclick: Pelnas iš tinklalapio turi klausimą dėl Google ar SEO apskritai: Paieškos sistemos turi klausimą dėl PayPal ar bet kurio LT banko: Bankai, keityklos ir mokėjimo sistemos turi klausimą dėl verslo ar mokesčių: Verslo kūrimas turi klausimą, kokią elektroniką pasirinkti: Ką pasirinkti? turi problemą su kompiuteriu ar programomis: Kompiuteriai ir programinė įranga nori įžiebti aštrią politinę, istorinę ar ekonominę diskusiją: Politika, istorija ir ekonomika turi gyvenimišką klausimą (asmeninę problemą / dilemą): Asmeninis tobulėjimas nori pasidalinti savo darbu (pvz., Lietuvos nuotraukomis iš kosmoso): Asmeninis tobulėjimas nori pasidalinti įdomia žinia, susijusia su IT ar verslu: IT verslo naujienos nori pasidalinti nuoroda ar klipu, kurie nekelia diskusijų (tik "geras", "jėga", "ačiū, žmogau"): Įdomios nuorodos
    Žinoma, skilčių yra ir daugiau, bet tai populiauriausios, kurioms turinčios priklausyti temos dažniausiai kažkodėl pačių autorių yra nurašomos "Ne į temą". Tai negali tęstis toliau.
     
    "Ne į temą" nebebus reputacijos
     
    Reputacijos sistema egzistuoja tam, kad parodytų, kiek kiekvienas narys sukuria vertės šiame forume – įdomaus ir naudingo turinio (temų, pranešimų). Dažniausiai tai reiškia dalinimasi savo mintimis ar patirtimi – ką kiekvienas gali daryti, atsakydamas į kito žmogaus klausimą ar įsitraukdamas į diskusiją.
     
    Problema šiandien yra tai, jog jei vienas narys gali gauti 30 reputacijos taškų už įdomų savo parašytą straipsnį, tai kitas tą pačią valandą gaus 50 už copy-paste įkeltus anekdotus ar linksmą YouTube filmuką. Ar tai reiškia, jog antrasis sukūrė didesnę vertę už pirmąjį? Aš taip pat nemanau ir taip neturėtų būti. Tuomet visa reputacijos sistema tampa beverte ir nieko nepasako apie žmogų, jei tu gali susirinkti šimtus jos taškų Uždarbis.lt nariams tiesiog perkelinėdamas vaizdelius iš Cha.lt.
     
    Ko norėčiau – ir kas manau iš dalies ir veikia – jog reputacijos taškai iš tikrųjų rodytų tai, kad "šis žmogus turi ką pasakyti" (būtent toks užrašas atsiranda kiekvieno profilyje peržengus 200 ribą). Jeigu taškų nedalinsim tam, kuris nepasakė nieko, – taip ir bus – ši sistema veiks puikiai.
     
    Kadangi kartu su Forumo turgaus, Įdomių nuorodų ir Liepsnojančių temų skiltimis, "Ne į temą" turėtų būti viena iš tų, kur intelektinės vertės sukuriama mažiausiai, nuo šiandien – kaip jau seniai yra prieš tai minėtose – joje išjungiama reputacijos sistema.
     
    Kokios to pasėkmės?
     
    Pirmiausia, temos iš skilčių, kuriose nėra reputacijos taškų, nepatenka tarp "Karštų temų" (nes nėra kaip nustatyti jų "karštumą"). Tai reiškia, kad tikriausiai sumažės "Ne į temą" populiarumas.
     
    Tikiuosi, kad taip pat sumažės ir naujų temų skaičius "Ne į temą" skiltyje: prieš kurdami savąją ten, pagalvokite, ar ji tikrai negali atsidurti niekur kitur. Tuomet jūsų tema turės šansą patekti tarp karštų, taip sulaukdama daugiau dėmesio ir atsakymų, o pranešimai, atsakantys į ją, bus vertinami reputacijos taškais.
     
    Reziumuojant
     
    Šis nedidelis pakeitimas turėtų padėti išspręsti didelę problemą, kuriai nemažai žodžių prireikė išdėstyti. Viso to tikslas padaryti Uždarbis.lt švaresniu – temas šiame forume geriau randamas, o atsakymus į tau rūpimą klausimą ar problemą – naudingesnius ir prasmingesnius. To pusės šimto tūkstančių žmonių bendruomenėje negali padaryti keliolika moderatorių. Kiekvienam yra naudingas bendruomenės tobulėjimas, kuriai jis priklauso, – ir kiekvienas gali prie to prisidėti. Šiandien.
  11. Patinka
    SATAN sureagavo į nawaras Gywenimas ir darbas Didžiojoj Britanijoj(Kent)   
    Čia skaitinėjau forumą, ir pastebėjau žmogelis Movado sukūręs temą tokia beveik kaip šita :) Taigi nusprendžiau pasidalint savo patirtim taip pat kaip jis, tikiuos nesupyks :)
     
     
    Taigi, pardavinėju savo vasarą aš taipogi, Anglija, išsvajota lietuvaičių, lenkaičių, irštva [Nors pastaruoju metu labiau kogero Norvegija, Danija ane?].Aš paprastas, jaunas žmogelis kuris nenorėjo prašvaistyt vasaros lietuvoj, na arba pradirbt lietuvoj už 1k litų, beje visai netikėtai gavau darbo pasiūlymą (pažystami pažystami):)) darbas legalus,su kontraktu, žemės ūkyje, konkrečiau laukuos.Sakyčiau kad darbas nėra lengvas, papraikaituot gaunam kaip reikiant, pilna darbo diena skaitos 8 valandos, bet dazniausiai dirbam 10-12 wal (su pietumis 11-13) po 8 valandų skaičiuojas overtaimas.Taigi galima sakyt kad užsidirbam dvi algas, viena normali, kita susidaro iš overtaimo.Įmonė labai rimta, žinoma visam pasaulyje, gerbia ir skaitos su darbuotojais, kaip sakoma vieta tobula, prarasti darbo vietą būtu labai skaudus smūgis.
     
    Kaip jau minėjo Movado, tavo reikalas kur tu gywensi, ar nuomosies kambarį, ar butą, ar namą, kiek padoresnę vietelę (pas mane kaime) galima pasiimti maždaug už 250-300 swarų mėnesiui.Mano darbovietė, įdarbindama siūlo gyventi jų karavanuose, kaina 35 svarai į savaitę (įeina dujos, elektra, vanduo ir kt..) kadangi aš neturėjau daug pasirinkimo tai ir sutikau čia gyventi.Mano karane gywena du lenkai ir su manim du lietuwiai.Salygos nėra blogos, bet nėr ir įpatingai geros, ištiesų labai daug priklauso nuo to kokie žmonės yra tavo "kambariokai" maniškiai tikrai neaukseliai :D bet nesiskundžiu.Tiesa.. jei kitais metais vėl parduosiu savo vasarą, o kogero taip ir bus, jau reikės mastyt apie kokią padoresnę vietelę, :)
     
    Laisvalaikis, jo turiu nedaug, day off būna sekmadieniais, bet ne visais, pastaruoju metu buvo per visus sekmadienius.Kai jau būna laisva, varau į londoną, pas seses pasibūti :) kelionė į abi puses kainuoja 22 swarus, tiek uzdirbu per tris owertaimo walandas, taigi manau kad tikrai karts nuo karto galima ir nuvažiuot iki londono.
    Jei nevarau į sostinę tada su lietuviu išvarom į miestelį pasitūsint, arba šiaip atsigeriam alaus karavane.Lenkų laisvalaikis leidžiamas su buteliais dažniausiai, su daug butelių.
     
    Britai, o gal tiksliau britės.. buvom vieną savaitgalį miestely (jūs nė neisivaizduojat koks čia nenormaliai aktyvus naktinis gyvenimas) po sunkios sawaitės pasitūsinti išlindom, dauguma klubų, barų, ir kitų įstaigų yra nuo 21 metų, bet į daugelį ir nuo 18 įleidžia.Taigi grižtu prie bričių, britės tai ne lietuvės, prie jos prieisi, pakalbinsi,pakviesi pašokt, tai ji nusisuks ir nueis, neduok dieve dar pasakysi kad iš lietuvos esi, tai apšauks rusu, lenku ar dar velnias žino kuo, išviso, paklausia where are you from, pasakai lithuania, tai pasižiūri kaip į koki dauną, tipo what the ###### is that.... :D nežino kas per dievo užmirštas kampelis tai yra, pamini euroviziją, ir ten jurgio pasirodymą, tai biški kažką lyg ir tarsi prisimena... o šiaip tai vistiek vat šiek tiek pasišnekėjimu nusisuka ir nueina savo keliais, peršasi tokia nuomonė kad tik iš mandagumo su tavim ten šnekučiavosi.Užėjom į rimtesnį klubą, ten su merginom situacija ta pati, tai nusprendėm biški išgerti, pasiėmėm 18 shotų (geras dealas buvo :D ) vat kai nusinešėm juos prie stalo, tai iškart prispito krūva žmonių, ir mergelės jau labai draugiškos tapo....Padariau tokia išvadą, jei merginai nenuperki išgert, ji į tave nė nežiurės... taigi jei nori su kokia mergina pasišnekėt gal užteks kokio kokteilio,kad pakviest pašokt kogero vieno jau neužteks, o apie sexy time tai tik pasvajot galima :))
     
    Taigi pradžiai tiek, sorry už padrikas mintis, parašysiu ant dienų vėl ka nors, nes jau meigot reik... už 7 wal keltis į darba :) jei turit kokių klausimų, rašykit :)
     
    http://img9.imageshack.us/img9/7512/p6171332.jpg
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...