Pereiti prie turinio

CR1M1N4L

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.868
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%

CR1M1N4L paskutinį kartą laimėjo Liepos 18 2014

CR1M1N4L patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie CR1M1N4L

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis
 • Gimimo data 1988-09-08

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Tomas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 • Pomėgiai
  Programavimas, muzika, filmai.

Paskutiniai lankytojai

3.259 profilio peržiūros
 1. Konkursą laimėjo Rhymes su paskutiniu savo darbu. Dėkui visiems dalyvavusiems.
 2. Tiek Rhymes tie Valery (tas kur iš viršaus žiūri į serverį) paskutiniai darbai super. Papildomų pasiūlymų neturiu. Laukiam daugiau variantų iš kitų.
 3. Tas su serveriais lyg ir neblogai. Nesu tikras, kaip dar patobulinti būtų galima. Puikiai. Gal vis gi be rack'o net gi geriau žiūrisi. Jeigu dar padidinimo stiklo rėmelį šiek tiek (nedaug) pašviesinti, kad nebūtų toks ryškus?
 4. Tas su serveriais superinis. Nežinau, ar būtų geriau, bet jeigu dar pabandyti variantą, kad serverius sudėti (apgaubti) į rack'ą? Dar vienas variantas (nežinau ar sudėtingas): jeigu gopheris su ta laisva ranka laikytų padidinimo stiklą ir žiūrėtų į tuos serverius?
 5. Tas su šlipsu - labai neblogas variantas ir į tą pusę, ką įsivaizduoju. Būtų super, jeigu dar pavyktų kažkaip sugalvoti kaip tą akį ir krumpliaratį pakeisti į kažką, kas sietųsi su asset inventory / service discovery. Keletas pavyzdžių (idėjom - nesinorėtų kažko visiškai identiško): - https://www.opsramp.com/wp-content/uploads/2018/05/Analysis.png - https://icon2.kisspng.com/20180503/avw/kisspng-service-discovery-microservices-docker-hashicorp-cloud-cluster-5aeabac1a2d2c9.5916855615253326736669.jpg Ačiū, bet šitas nelabai. Šaunu, kad bandyta perpiešti, bet nelabai panašus į originalų +
 6. Nelabai, nes reikia, kad pats paveiksliukas būtų modifikuotas ir taptų logotipu, o ne tiesiog prie jo atsirastų tekstas. Teksto apskirtai gali ir nebūti. Atsiprašau. Aplikacija turės trumpą pavadinimą, tarkime `APPZ` (keturios raidės). Tačiau, kaip minėjau aukščiau, patčios programos pavadinimas logotipe nėra būtinas.
 7. Sveiki, Reikalingas logotipas atviro kodo aplikacijai. Aplikacija susijusi su serverių inventorizacija (asset inventory, service discovery), duomenų rinkimų iš skirtingų vietų. Norisi, kad logotipas būtų grįstas Go Gopher logotipu - (SVG, kiti failai). Minėtas logotipas licencijuojamas pagal Creative Commons Attribution 3.0, tad problemų dėl to nėra. Logotipe nebūtina naudoti visą gopher'į, galima tik veidą. Svarbu, kad kažkiek atsispindėtų aukščiau minėta programos paskirtis. Galbūt gopher'is turėtų turėti kažkokį daiktą. Būtų gerai, kad nebūtų ir per daug detalus, tam, kad sumažinus bū
 8. Pirkęs internetu, galėjai sakyti, jog nori grąžinti dėl to, kad negalėjai apžiūrėti, o ne dėl to, kad neveikia. Sakai, kad gyvai atrodė ne taip, kaip manei atrodys iš jų nuotraukų ir tau prekė nepatinka. Tokiu atveju, jiems jos į jokius servisus papildomam tikrinimui siųsti nereikia, o pinigus privalo grąžinti. Vienintelis niuansas tokiu atveju, ar jų kurjeris turėtų pasiimti prekę, ar tavo atsakomybė ją pristatyti pardavėjui:
 9. Kad profit būtų, reikia nuolaidų https://www.hotukdeals.com/hot žiūrėti ir per eShopWeDrop/PirkEU siųstis į Lietuvą, greta dar Amazon UK/DE Prime Trial'ą mėnesio pasiėmus ;-)
 10. Šiandien kaip tik atvažiuoja šitą jungti. Gaila, 1gbps planui padoraus discount'o nepasiūlė iš Init'o bėgant :(
 11. O gal yra jau išbandžiusių PirkDe pristatymą į Angliją? Kaip kokybė?
×
×
 • Sukurti naują...