Pereiti prie turinio

Zen

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  16
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Labas, ieškau asistento įvairiems darbams, pradžiai daugiau vertimai (en-lt;lt-en) postų talpinimai soc medijoje. Taip pat turiu puslapį kuriam vis trūksta laiko, taigi pliusas jeigu supranti wordpresa ir daugiau. Didelis pliusas jeigu sportuoji arba išmanai, esi vertęs sporto temomis. Pagrindiniai reikalavimai: - Geros lietuvių kalbos žinios; - Geros anglų kalbos žinios; - Kruopštumas; Atsiųsk savo valandinius/dieninius/mėnesinius įkainius. Darbo valandų kiekio dar nežinau, gal pradžioje už padarytą darbą atsiskaitysime. - Taip pat norėčiau žinoti tavo užimtumą jeigu dirbi ki
 2. Vis dar laukių jūsų užsakymų.
 3. Labai daug forumiečių klausia, domisi kainomis, bet perka kolkas silpnokai. Rašykite drąsiai, klauskite, derinsime kainas, galime susitikti apsikeisti. Laukiu Jūsų.
 4. Labas, ne, tik lengvųjų auto ir mažų sunkvežimių. Ko tau tiksliau reikia ir kam i AŽ man.
 5. Laukiu jūsų su klausimais AŽ.
 6. Galiu pasiūlyti aukščiausios kokybės važiuoklės ir variklio dalių. Savo reikalavimus, klausimus turėtumėte parašyti man į AŽ (automobilio markė, detalės pavadinimas arba paveikslėlis) ten susitarsime dėl kainos. Veiksmas Kaune, dėl kitų miestų taip pat susitarsime. Prekių asortimentas platus: Amortizatoriai; Davikliai; Diržai; Įtempėjai; Filtrai; Gumos; Indėklai; Lemputės; Guoliai; Lynai; Pagalvės; Sankabos; Šarnyrai; Stabdžių diskai; Tarpinės; Traukės; Žarnos; Žvakės; Stiklo šluostės; Ir kita..
×
×
 • Sukurti naują...