Pereiti prie turinio

HiFiRager

Nariai
 • Pranešimai

  30
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Parašykit, kas į FDM VU įstojo ir su kokiu balu. O gal žinot, koks minimalus ten buvo? Aš pats tai į ISM finansus nemokamai įstojau.
 2. Geriausia mokykla: žiūrėti filmus/serialus/stand-upus anglų kalba su subtitrais ir nežinomus žodžius susirašyti į užsivestą žodyną. Ir tuos žodžius karts nuo karto perskaityti. Skaityti angliškus naujienų portalus: theguardian, huffingtonpost, theeconomist. Taip pat bendrauti forumuose, chatuose ir t.t. anglų kalba. Gramatikos TIKRAI neverta mokytis, jeigu tau anglų kalbos nereikia studijuojant ar pnš, t.y. rašant rimtus akademinius straipsnius. Taigi, jeigu tu turi jau šiokius tokius pradmenis, daryk taip, kaip sakau ir greit pereisi į kitą lygį ;)
 3. Reikia, bet istorija sudaro 0.4, o anglų - 0.2 konkursinio balo. Na, gal ir nekris, bet ir augt neturėtų.
 4. Tikrai neišaugs - turėtų nukrist, juk istorijos egzaminas šiemet gana sunkus buvo.
 5. Jau supratau, kad VU ne visoms studijoms yra tokia galimybė, pvz. Ekonomikai nėra. O kaip VDU? Ir kokia nauda iš tų gretutinių? Ar ne per daug būtų, tarkim, studijuoti ekonomiką + informatiką kaip gretutines?
 6. Gal ne į tema, bet kaip sužinoti kurioms studijoms VU numatyta gretutinių studijų galimybė?
 7. Planuoju stot į ekonomiką su 20.06 balu, prioritetu laikau vienareikšmiškai ISM, rašysiu motyvacinį, bandysiu patekt į nemokamą. Jeigu ne - VU vienas iš kitų variantų.\ P.S. Kaip vertinat Europos ekonomikos studijas VDU?
 8. Parašyk savo skype, galbūt susikooperuosim kartu ką netyčiom :)
 9. Anglų turiu 100, Lietuvių 89, Matieką 92, Istoriją planuoju virš 90. Noriu stot į ISM politiką ir ekonomiką anglų kalba, bet ten mažai finansuoja studijų kainą. Gal galit pasiūlyt ką nors panašaus? VU ekonomika irgi variantas, bet nelabai noriu ten.
 10. Oho, 92! O tikėjaus max 85 gauti :blink:
 11. Per galvą tai neduos, bet balą nurėžt gali :)
 12. Nesakau, kad nesidžiaugiu ar ką, bet apetitas kyla bevalgant, 9x tikrai geriau žiūrėtųsi nei 89 :rolleyes: Tai ar verta duot apeliaciją?
 13. Gavau 89 lietuvių, bet tas 89 kažkaip nesižiūri, grynai dėl garbės norisi 9x, kaip manot,verta teikt apeliaciją? Kiek daugiausiai galėtų sumažint?
 14. Kokios salygos yra gauti diploma su pagyrimu (raudona) ?
×
×
 • Sukurti naują...