Pereiti prie turinio

robiself

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  58
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Esu nepilnametis (17 metų). Mokausi KLPVM automobilių elektrotechniko specialybės. Ieškau popamokinio darbo. Po pamokų turiu labai daug laisvo laiko, ieškau prasmingo būdo jį praleisti. Darbo niekada nebijojau ir nebijau. Tinka įvairaus būdo darbai nuo skrajučių nešiojimo, nesudėtingų darbų Word'u, Excel'iu, Sony Vegas iki darbo sandėlyje. Esu patikimas, protingas, lojalus, niekada nevėluojantis. Jeigu neturite kokio darbo pasiūlyti, tai gal bent turite kokių patarimų? Viską prašau ražyti į ĄŽ.
 2. Ar imanoma rasti po pamokini darba nepilnameciui Klaipedoje? Paciam yra 17-metu.
 3. Kas galėtų pagelbėti. Man reikia žmogaus, kuris turi xbox'ą arba windows phone telefoną. Man reikia, kad tas žmogus patikritnų ar eina su viršuje išvardintais aparatais suskurti emailą su "live.com" galūne, nes tokios per PC neduoda. RASTAS
 4. Nau aš puikiai suprantu, kad nieko gero nemokėsi vien diplomą gavęs. Viso gero darbo pagrindas - pastovus žinių gilinimas.
 5. Gal gali plačiau papasakoti? Va, būtent aš ir galvoju, kad reikėtų sau dirbti, pasiimti garažiuka ir užsiiminėti kokia diagnoze. O apie alkoholį tai išvis ne į temą, nei geriu, nei žadu gerti. :)
 6. Na, man iš tiesų fizika sekasi labai gerai. Dėl jos jokių problemų nematau, tik bėda ta, kad kolkas neteko labai krapštytis su automobiliais. Manau, gal vertėtų vasarą pabandyti susirast darbą pas kokį mechaniką :?
 7. Ką manote apie šią profesiją? Ar paklausi? Ar verta rinktis stojant iš 10kl.? Aš nenoriu toliau mokytis, todėl galvoju, kad vertėtų rinktis kokią profesiją ir bandyti kapstytis į gyvenimą. Ką apie tai manote? Ši profesija man atrodo patraukli, nes mano nuomone automobiliuose elektronikos vis daugėja ir daugėja, taip pat didžioji dalis lietuvių vis dar važinėja ne pačiais naujausiais automobiliais, todėl manau, kad ši profesija turi būti paklausi. Taip pat būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę apie "Klaipdėos paslaugų ir verslo mokyklą" :)
 8. Buciau labai dekingas jeigu paspaustumete LIKE :D https://www.facebook.com/pages/Lithuania-Fitness-Motivation/273553762812521
 9. Kaip gauti PayPal saskaitą jei esi nepilnametis? Mačiau, kad yra kažkokia galimybė tėvams ją sukurti, bet nesuprantu kaip ten viskas vyksta, gal galite paaiškinti?
 10. Beabejo, tai nėra nieko rimto ir su tikru svetainės kūrimu praktiškai net nesusiję. Bet aš tiesiog ieškau būdo kaip perteikti savo žinias kitiems žmonėms. Tai gal turi kokių patarimų? :)
×
×
 • Sukurti naują...