Pereiti prie turinio

spr1nt3r

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  50
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Ta prasme top-up? Tai galima gauti ir 15?;D NEBEREIKIA. AČIŪ
 2. Sveiki, ar yra dar žmomnių per kuriuos galėčiau prisiregistruoti ir gauti 10eur (n26)? Lauksiu į PMM
 3. Na būtent užblokuota tai ne, gal turėjau ant to pačio IP keletą, bet kuriau pačius acc tai ne ant to pačio..
 4. http://www.part.lt/img/9c12ff393e63daba81dc7feec4a83598496.png Kodėl taip nutiko? Nei iš šio, nei iš to, nieko pardavęs dar nebuvau
 5. Taaaip, suprantama, kad nėra pagrindinis rodiklis, turėjau omeny, kaip "startinis" populiarėjimas. Man patinka tai ką darau, pinigas - kaip šalutinis dalykas, tačiau, manau, dauguma mūsu tiesiog labai tai domina:) Na, o watch time, dėja, duok dieve siekia 50%..
 6. Galbūt kas nors norėtų kurti youtube kanalą kartu? :) (įdėja turiu), tik laiko neperdaugiausiai, nes turiu savo kitą YT acc. Klausimas dar labiau į temą: Jeigu man centai pradėjo po truputį byrėti po 9 dienų youtube'inimo (pagal estimated earnings youtubej jau yra 0.55$), ar tai reiškia, jog einu tinkama linkme, ar mažokai ir reiktų kur pasitempti?:) Beje pats kanalas: https://www.youtube.com/channel/UCy_8Umxlh6Q9ofQLjv0F-6A Gal kokių patarimų?
 7. Laba, Ieškau žmonių, kurie domisi youtube, žino sistemą (CC, AdSense ir t.t.), ir galbūt norėtų pradėti kurti naują kanalą. Turiu įdėją, tačiau mažai laiko, nes šiuo metu tvarkausi su kitu kanalu, todėl norėčiau surasti žmogų, su kuriuo galėčiau plėtot naują kanalą kartu. :) Jei susidomėjai - PM.
 8. Na, šito nežinau, bet man ta paskyra nereikalinga ir stovi užsistovėjusi jau gan ilgokai, tai kažkaip nenaudojama palikti irgi širdis neleidžia, tačiau jei pardavinėti yra prieš forumo taisykles, tai nepardavinėsiu..
 9. Nežinau, "aukcionų tvarką" paskaičiau, kaip ir nieko nepastebėjau apie draudimą..
×
×
 • Sukurti naują...