Pereiti prie turinio

Zavaskas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  25
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Zavaskas

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data 1994-01-03

Profilio informacija

 • Vardas
  Rimas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki, Galiu įgarsinti jūsų norima tekstą, sveikinimą, reklamą. Darant pateiksiu kelis variantus ir išsirinksite geriausia(galimi įvairus efektai). Už papildomą mokestį montuoju VIDEO. Kontaktai : [email protected] arba asmenine žinute. Pora PVZ :
 2. Sveiki, Galiu įgarsinti jūsų norima tekstą, sveikinimą, reklamą. Darant pateiksiu kelis variantus ir išsirinksite geriausia(galimi įvairus efektai). Už papildomą mokestį montuoju VIDEO. Kontaktai : [email protected] arba asmenine žinute. Pora PVZ :
 3. Žmonės, pradžiai isiskaitykite į teksta, vėliau kritikuokite. Cituoju dar kartą: "Atsiskaitome už atlikta darba, arba mokame pelno %" Niekas per galva šiais laikais neduoda, jeigu bandote kažka padaryti, bukite paprastesni. Ne jūsų kriterijos skelbimas apeikite ratu.
 4. Visu pirma pradėkime nuo to kad šiuo metu 0 marketingo, kol iki proto nedavestas scriptas niekas neinvestuos į projektą. Todėl šiuo metu ir ieškome žmoniu norinčiu prisidėti. peržiūrėti skaitliuką daug proto nereikia (PEACE)
 5. Sveiki, turime gera ir patikima verslo idėja IT sferoje ( Socialinio tinklo platforma )ieškome programuotojo, kuris prižiūrėtų, tobulintu projekta. Atsiskaitome už atlikta darba, arba mokame pelno %. Visa platesnė informacija el.paštu: [email protected], [email protected],arba tel: +37067674879. Pelnas garantuojamas išties nemažas. Komentarų neskaitome, ieškome sąžiningo, kruopštaus komandos nario kuris sugebėtu išspręsti/atlitki užduoti greitai ir sklandžiai. Iš savo pusės pažadame, ne tik įdomu projekta, bet ir konkurencingą atlygį. Ne mažesnės nei 2 metų patirties su; ▪MySQL; ▪GIT VSC; ▪
 6. Sveiki, turime gera ir patikima verslo idėja IT sferoje ( Socialinio tinklo platforma ) ieškome vienkartinio finansavimo, programuotojo, kuris prižiūrėtų, tobulintu projekta. Atsiskaitome už atlikta darba, arba mokame pelno %. Visa platesnė informacija el.paštu: [email protected], [email protected],arba tel: +37067674879. Pelnas garantuojamas išties nemažas. Ieškome sąžiningo, kruopštaus komandos nario kuris sugebėtu išspręsti/atlitki užduoti greitai ir sklandžiai. Iš savo pusės pažadame, ne tik įdomu projekta, bet ir konkurencingą atlygį. Ne mažesnės nei 2 metų patirties su; ▪MySQL; ▪GIT V
 7. Skubiai nupirkčiau IV premija 10-20€
 8. Sveiki, Gal yra žmoniu kurie dirbo arba šiuo metu dirba Mediashop (Elektromarkt)? Kaip ištiesu ten su atlyginimais, kaip pats darbas, ko reikalaujama iš konsultantu? Suprantama, kad atlyginimas eina nuo pardavimu, bet kaip jis apskaičiuojamas ir kiek mažiausiai ir daugiausiai galima uždirbti?
 9. Nieko nuostabaus, mes su pažystamais irgi išėjom lauk dėl tokių bairių. Nereikia pelningų klientų tai nereikia. Varto pinigą ir džiaugiasi. Visiem Juk senai aišku, kad jie laikosi tik žaidimų servų, cs, samp, mc visokių. Svetainę atnaujino bet support kaip buvo sudužęs toks ir liko.
 10. Nupirkčiau motininę plokštę su LGA 775, DDR3 (bet jeigu bus ddr2 irgi tiks) Miestas geriausia, kad būtų Kaunas, Alytus. Šeštadienį būsiu Vilniuje. Bet tinka ir kiti miestai. A.Ž su pasiūlymais !
 11. Hostingas geras, nieko neatsiliekantis nuo kitų. Administratorius šaunus, visada atsako ir padeda susitvarkyti su iškilančiomis problemomis. Viska apibendrinus tai hostingas kuriems rupi jų klientai. Rekomenduoju :)
 12. Bet galit kas apšviesti? Kokius reikia mokeščius mokėti turint invidualia veikla? Kiek reikia mokėti , kokie mokeščiai jeigu nėra pelno t.t.? Ir ar sakykim galima stovėti darbo biržoj ir tureti invidualia veikla? Arba dirbant kokie pliusai? Kaip sakykim del PSD jei turiu veikla ir dirbu?
 13. O kuom skiriasi Inviduali veikla nuo invidualios veiklos pagal verslo liudijima?
 14. Sveiki. Man tie VMI ir visa kita yra juodas miškas... Todėl noriu sulaukti jūsų nuomonių ką geriau rinktis? Planuoju užsiimti Internetine Prekyba. ( Aksesuarai,laikrodziai,dirzai.. ) Ką geriau pasirinkti ir kas labiausiai apsimoka pradedant tokia veikla? Kokie mokeščiai ir kiek viskas kainuoja? Beto jeigu esu dirbantis žmogus ir pasiimčiau veikla gal kokiu nors mokeščių mokėti nereiktu? Pvz psd.. Kaikurie siūlė rinktis mažoji bendrija,bet gal geriau verslo liūdijimas,o gal Inviduali veikla? Kur viskas papraščiau , patogiau ir mažesni mokeščiai? Ir kaip tie mokeščiai skaičiuojami? Kas
×
×
 • Sukurti naują...