Pereiti prie turinio

saturnas5

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  31
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie saturnas5

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Ačiū už pastebėjimą dėl nuotraukos URL. Pataisėme. Mes tik startuojame, tai reklamą dar tik planuojame. interneto projektus galite pardavinėti "Programavimas ir IT>Svetainių kūrimas", o dėl nuorodų tai tuoj pridėsime kategorija prie "Skaitmeninio marketingo"
 2. Paslaugų kaina yra pardavėjų asmeninis reikalas ir mes neturime tam jokios įtakos. Jei kainos yra tikrai per didelės tai kai portalas taps populiarus ir jame atsiras daugiau paslaugų pardavėjų manau naturali konkurencija sureguliuos viską į savo vietas. ;)
 3. Gigsteris.lt - Naujas ir vienintelis Lietuvoje freelancerių Marketplace kur freelanceriai gali parduoti savo paslaugas, o vartotojai kurti savo užduotis. Registruokis ir kurk paslaugas nemokamai. www.gigsteris.lt
 4. Kaip jau sakiau platforma nėra oficialiai paleista. Smulkios klaidos bus sutvarkytos iki paleidimo, o jei spėsime, tai ir dizainą uždėsime.
 5. Paslaugos yra tik skelbimų portalas. O čia yra paslaugų marketplace. Kai man reikia sukurti banerį aš nenoriu rašyti krūvai įmonių ar dizainerių ir laukti jų pasiūlymų. Bendrauti su jais ir t.t. todėl aš einu į tarptautines platformas ir perku ten paslaugą su konkrečia kaina ir darbų pvz. Ir freelanceriui yra galimybė padidinti pardavimus. Juk registracija ir paslaugų sukūrimas nieko nekainuoja.
 6. Platforma ruošiama tarptautinei rinkai. Bet norime startuoti Lietuvoje pradžioje.
 7. Pavadinimą visada galima pakeisti ir be to nėra jis jau toks svarbus... Čia tiesiog reikėjo domeno. Tai pirma mintis kokia šovė tokia ir užregistravome.
 8. Ieškome žmogaus kuris galėtu pritraukti freelancerių naujam portalui kuris dar nėra oficialiai paleistas. Portalas: www.darbiukai.lt Taip pat kviečiame registruotis visus norinčius. Tiek freelancerius, tiek norinčius įsigyti jų paslaugų.
 9. Reikia nuscrapinti iš tam tikrų kategorijų tam tikrą info.
 10. Naujas projektas ieško rašytojo(s) vesti blog'ą. Projektas yra paslaugų tipo. Už darbą galime pasiūlyti procentą nuo būsimo projekto pelno kai jis įsivažiuos. Reikėtu rašyti kokius 3-4 straipsnius į mėnesį. Smulkiau pm.
 11. Padėsiu pasiekti Jūsų norimo rezultato su Google Ads platforma. Išanalizuosiu Jūsų produktą ir svetainę. Optimizuosiu Jūsų Ads kompaniją. Sukursiu Ads strategiją pagal Jūsų poreikius ir biudžetą. Ilgalaikis bendradarbiavimas, nuolatinis kompanijos stebėjimas ir optimizavimas.
×
×
 • Sukurti naują...