Pereiti prie turinio

Maniake

Nariai
 • Pranešimai

  16
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Maniake

 • Rangas
  Išmestas iš forumo

Profilio informacija

 • Lytis
  Moteris
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

269 profilio peržiūros
 1. Tuomet teks uždaryti visus iki vieno puslapius, kuriuose iš principo galima kažką atsisisti. Pavyzdžiui "Rapidshare", Zippy ir kitus. Netgi pačią Google, nes per jos pateikiamus linkus į kitus saitus galima viską siųstis.
 2. sutarti skaičiau, ir tuo remdamasi rašiau prašymą, pasirašiau po punktu, kad paslaugų pateikiamumas - 95 % , tačiau jo nėra, naudotis negaliu. radau punktą sutartyje, kuriuo teigiama, jog galiu vienašališkai nutraukti sutartį, jeigu, telecentras neturi techninių galimybių teikti paslaugas. o sutartyje isipareigojama kad as turiu teise gauti paslaugas. Beje, zemelapyje mano gyvenama vieta puikaus rysio zonoje. ir pries nuomodama buta isitikinau ar galesiu naudotis, taciau tuo dziaugiaus tik 2-3 savaites.
 3. Sveiki, turiu problemą, pavadinimu Mezon. Naudojausi jų paslaugomis, viskas buvo gerai, aišku, dėl ryšio tekdavo kartas nuo karto skambinti ir skųstis, tačiau, pakeičiau gyvenamą vietą. Va tada problemos ir prasidėjo. Prieš įsikeliant į naują butą patikrinau jų svetainėje oficialų žemėlapį. Mano gyvenama vieta buvo puikaus ryšio zonoje. Pora savaičių (gal 3 netgi) galėjau internetu apynormaliai naudotis, tačiau po to jis pradėjo labai lūžinėti, iš galimų turėti 4 mbps turėjau vos 0.15 mbps, svetainę atvertinėdavo virš 5 min, netgi jų pačių. Išsikviečiau techniką, tas su savo prietaisais viską
 4. Visi diskutuojate kaip tai būtų faina arba ne faina. Yra vienas "bet". Kas visa tai įrengtų? Kas apmokėtų? Ir kas iš jūsų sutiktų mokėti už ramybę (klubo palaikymą, tvarkymą, valymą, galų gale kažkokias paslaugas ar inventorių, kuriuo naudotusi visi)? Šiaip ši idėja man atrodo priimtina (taip pat mačiau ją sherloko holsmo 2011 metų britų seriale, veiksmas vyko šiuolaikiniais laikais), kai nori būti tarp žmonių, bet nenori su jais kalbėtis.
 5. Amen :) Visur visokių yra, visokių ir reikia... Bet tik ne per pilnatį :D Ech... ta neišsipildžiusi sena svajonė ten studijuot. Deja, likimas buvo žiaurus ir man neleido ten įstoti.
 6. kokios arbatžolės domina konkrečiai? gal bus man girdėta/matyta..
 7. Šiaip, pasiūlymas, gal net tyrimų nereiks.. Yra gausybė literatūros arbatų tematika, taip pat ir receptūros, pati tuo domėjausi, nes eidavau į gamtą arbatų rankioti, taigi, kai kada tiesiog manau galima pasiskaitinėti apie kiekvieną vaistinį augalėlį, kai kuriems yra pateikiama netgi tiksli informacija su visais skaičiukais ir rekomendacijomis. Tie skaičiukai nebūna iš dangaus nukabinti, kažkas anksčiau užsienyje galbūt jau yra atlikęs tyrimus, dažniausia aišku, moksliniais tikslais, todėl jie yra publikuojami. p.S. už tyrimus dar gali tekti gana brangiai susimokėti. Verslo pradžioje tai
 8. Nu žinokit fokusai... vakar vėl mano telefonas tai padarė!!! Netgi esant tai programėlei, mano darbo metu (kai as telefono nemaigiau) jis vėl nustipo. Per valandą. WTF? Gal jau bateriją metas naują pirkt?
 9. gana nebloga programėlė, žiūrėsim kaip bus toliau.
 10. Dėkui už pasiūlymą, išbandysiu. ekrano apšvietimas ant minimumo, nes prieš saulę į ekraną nespoksau, nuolatos veikiantis yra tik mail servisas ir krūva androido nesamonių, Visos kitos programėlės yra griežtai auklėjamos man RAM neėst :)
 11. Taigi, pradėsiu savo pirmuosius žingsnius šiame forume nuo man aktualios problemos, ir bandysiu pasisemti iš jūsų patirties. Problema: turiu androidą, versija 2.3.4 (prieš mėnesį updeitinau telefonui softą), jau visą pusmetį, bet per tą laiką labai ryškiai sutrumpėjo baterijos gyvavimo laikas, o paskutinę savaitę turėjau netgi įdomių fokusų, kai prieš einant miegoti bateriją rodo užpildytą 94 %, o prabundu beveik pramiegojusi žadintuvą, nes, telefoną ryte randu negyvą (yra tokių fokusų buvę ir su Symbian telefonu, įdomu, gal čia mano asmeninė bėda? :D). Šiuo metu nėra įrašyta jokia progr
 12. Darau daug ką, anksčiau kūriau svetaines, mokiau žmones kompiuteriais naudotis, dabar tiesiog padedu jiems tvarkytis su jais. Per emailą lyg ir pasitvirtinau :) Rimtų dienoraščių nerašiau, kartas nuo karto kokį "emo style" brūkštelėdavau. Ir, žinoma, ne po tokiu nicku :) Šitas nickas iš kitur paimtas yra :)
 13. Laba vakara, dėkoju už tokią daugybe sveikinimų, šiltų sutikimų ir dėmesio mano kukliai personai. Ateityje, kaip čia kažkas pageidavo, įsidėsiu čia nuotraukėlę. Atsiliepiant į daugelio komentarus apie laivą jūreivių ir t.t. - nematau problemos būti vyriškoje kompanijoje, esu drąsi :D :) Šiam kartui tiek, kieno klausimų neatsakiau nepykit, atsakysiu juos kita žinute vėliau.
×
×
 • Sukurti naują...