Pereiti prie turinio

Bifido

Nariai
 • Pranešimai

  49
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Pats keičiau ne per seniausiai ir vienam vaikinukui aiškiai pasakė, jog nekeis jeigu jis nėra deklaravęs gyvenamosios vietos Lietuvoje.
 2. Sugavo be teisių, nepridėjo papildomai, tačiau buvo gauta 3000tūkst litų bauda.
 3. Galbūt "drive" įeina i tą seriją.
 4. Kodel prisidedu prie cleanfiles: Tai maždaug parašiau, kad noriu įgauti patirties tokiam darbe, noriu taip pat pameginti užsidirbti pinigų. Metodus kokius naudosite: Tai rašiau, kad naudosiu youtube platinti savo faila, naudosiu forumus, bandysiu rašyti e-book'a apie geimingą. Gali ten betką pavelti. Prirašiiau visokių pasakų, tai kelių valandų bėgyje prijamė. Dabar ir aš meginsiu, reikia tik užsispirti, ir nemesti. :)
 5. Sveikas aš irgi turiu, acer, man buvo pradejas kaisti, šiaip žaidimu pajegumas sumažėjas, irgi turiu panašiai laiko tiek kiek tu savajį. Tai tiesiog su dulkiu siurbliu, prapuciau ta ventiliatoriu, ir viskas vėl labai gerai :)
 6. Tarpkitko patarimas, nežiurėk visokių filmuku kaip kvepuoti, kaip bėgti, tai tik laiko gaišimas. Kvepuoji per burna, bėgi kaip patogu, o ne kaip reikia, nes kiekvienas turi savo bėgimo stilių. Jeigu nesi stiprus fiziškai, bet esi stiprus psichologiškai, atsiskaitysi ta bėgima ir rami galva. Dauguma skundžiasi, kad "man sunku - kitiek kažkaip lengviau" visiems tasptas.
 7. Prajuokinai su tais gėrimais. Man įdomu kokio tau laiko reikia. Suprantu, kad tau - nebegiojančiam, tai atrodo košmaras. Bet žinok, kad ir mėnėsi pabegiok į dieną bent po 20min, tai rezultatai stipriai užkils. Kaip supratai, viskas priklauso nuo laiko. Jeigu ta 5km reikes per 20min nubėgti, tai truputi reikes padirbėti. Visiems būna sunku tie pirmi bėgimai, bet kai isivažiuoji, viskas tvarkoi. Tiesiog pradėk, bent po truputi judėti, jokių čia taktiku nėra, - tik darbas.
 8. Pats naudojau 13' dydzio, tai toks +-, jeigu tu ten nuotraukas tik redaguotum, manau pakanka, nes man po interneta pavaikščioti pilnai užteko. Kompaktiškas!
×
×
 • Sukurti naują...