Pereiti prie turinio

povilasx3

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  15
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Sveiki. Norejau pasiteirauti kur esate girdėję geriausios galimybės, sąlygos dirbti su pardavimais? P.S kalba būtų užsienio - anglų.
 2. Bet va yra klubai kaip anamesha ar materialiste tai idomu kurie dar populiarasni? Opium?
 3. Atsiprašau. Būtų paprastesnės, gražios, protingos. :))
 4. Sveiki. Kaip manote kuriuose Vilniausn vietose pagal jūsų praktika/ atsiliepimus renkasi normaliausios panos 20-25 metų? Su draugu užvedem diskusija, jog jis nemano, kad klube galima susirasti antra pusę. Aš manau, kad nera skirtumo kur, tai tik durnas stereotipas.
 5. Sveiki, Kokia studija rekomenduotumet Vilniuje pasimokyt salsos? Kur būtų aišku daugiau jaunimo ir rengiami vakareliai.. gal busite tarp pažįstamų girdeje.. :)
 6. Sveiki. Atradau nauja įdomu dalyką - audiobook. Jaučiuosi, jog net tvarkydamasis ar užsiimdamas kitais menkniekiais panaudoji ta laika kažka naudingo sužinodamas. Ar teko išbandyt? Kaip jum? Aišku, kai kurios knygos tai sunkios, bet mane domina kas liečia sportą - kultūrizmą. Nenoriu pirkti aišku tai gal kas žinot nemokamu svetainių kur parsisiust? Jei ne su sportu tai psichologines gal kokias patartumet geras?
 7. Gerai čia eina uždirbti per menesį surinkau 1200e atskaičius mokeščius lieka koks 800e ir tai čia su trim penktadieniais... Man tik įdomu del uber, nes iš klientu girdžiu, kad ten vairuotoju yruksta, o kai paklausa yra tai buna ir dvigubina, trigubina tarifus kai kas taip ur per savaitgalį 500e surenka. ;))
 8. Sveiki uždarbiečiai. Kreipiuosi į jus , nes susidūriau su problema. Esmė tame , kad nežinau kur stoti šiais metais. Įdomiausias dalykas man yra sportas(asmeninio trenerio profesija) ir tai yra sritis apie kurią norėčiau viską žinoti arba kitas variantas būtų įdomios studijos , kur galėčiau tikėtis ateityje gero įdomaus darbo ir perspektyvų(marketingo studijos?). Ką patartumėt iš vilniaus universitetų/ kolegijų variantų NEAKIVAIZDINIU studijų? Inžinerijos studijų greičiausiai nepatempčiau , nes mokykloje nesimokiau , o dabar esu motyvuotas pasibaigti universitetą/ kolegija. :) Greičiausiai tekt
 9. Atsibunda senis ryta ir eina prie šaldytuvo. Pakeliui nutraukia audinio skiaute nuo paukšcio narvelio, prieina prie šaldytuvo, išsitraukia alaus skardine, atsidaro, išgeria, uždaro šaldytuva, grižta, užmeta audini ant narvelio, vel krinta i lova. Iš narvo priekaištingas papugos balsas „Zašibys, diena praejo!“
 10. Sveiki , gal kas dirbate statybų sektoriuje ? tinkavimas , plytelių klijavimas , betonavimas , glaistyms , dažymas ir t.t..... Teko girdėti , kad einant ant patento betkokia sritį galima daug pinigų pasidaryti , tai noriu kažką tokio mokintis pradedant pagalbiniu poto pereinant meistru ir ant savęs dirbti... kaip manote kurioje srityje didžiausios perspektyvos, lengviausia išmokti ir daugiausiai galėčiau darbo turėti ir uždirbti gerai ? P.S va nesenai kaip ir įsidarbinau su vidaus apdaila , meistras mldc sakė pamokins viską , o poto kaip pačiam prilips / neprilips , bet kolkas patinka paruoš
 11. Sveiki , Taigi norėjau paklausti kokius ask.fm sekate ? turiu omenyje pavyzdžiui koks garsus kultūristas susikūręs ask.fm ir atsakinėja į mum rūpimus klausimus ir tuo pačiu skaitinėjam kitus atsakymus į mum aktualius klausimus... Taippogi norėjau sužinot apie facebook , ką followinat ? kad duotų naudingos info nebūtinai sporto klausimais , galima ir kitų sričių... Tikiuos supratote ką norėčiau sužinot. :)
 12. Sveiki Vilniečiai , kreipiuosi į jus ir galbūt iš kitų miestų atvykstančius , kad rekomenduotumėt Vilniuje gražias lankytinas vietas , išskirtines pramogas , kurios jums paliko didžiulį įspūdį. Noriu ne tik sau , bet ir žinoti , kur nusivesti draugę gerai praleisti laiką , pamatyti nuostabius vaizdus ir t.t.... :) Ir gal žinote pašilaičiuose , kur būtų galima rasti gerą krepšinio aikštelę su turnikais , ačiū už atsakymus UŽDARBIEČIAI!!! :)
 13. Esu dirbęs prie pastolių... tai ten reikia , reikia padirbėti :))) per 2aukštus kilnoti paklotus ,kurie sveria 20kg ir intensyviai... yra reikalų :))) žadėjo po 100lt mažiausiai mokėt , bet mokėjo po 70lt.... :S draugas kažkur prie statybų įsidarbinęs yra tai gauna 100lt į diena pagalbinis , bet sakė pusę dienos darbininkai geria , pusę dirba iki 5h... :D
 14. Sveiki , jei ne čia papostinau šita tema tai atleiskit.... žodžiu gal kas dirbate stroikėse , kaip jum ten einasi ? sunku ? gerai moka ? :)) gal kas žinot Vilniuje gerų stroikių pagalbiniam ? :)) labai noriu dirbti ir užsidirbti būčiau dėkingas jei rekomenduotumėt..... tik ne pastoliai būtų gerai , kad nereiktų žiauriai aukštai lipti... :))
 15. Sveiki , susidūriau su problema , kad Vilniuje noriu rasti pačia geriausia biblioteką , kur yra daugiausia naujų knygų ir didesnis pasirinkimas , tad jei galite pasiūlykite , nes nesinori pirkti ir tuo labiau sedėti "Pegase" ant sofutės ir skaityt naujas knygas , noriu tokių kaip N.Strauss "Žaidimas" , H.Fexeus "Nuostabus Protas" ir daugiau psichologinių naujausių knygų , ačiū. :)
×
×
 • Sukurti naują...