Pereiti prie turinio

Piktas Debeselis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  31
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Parduodu žaidimų vairą. Veikia puikiai, nesutrintas, mygtukai nenuspaudyti. Sukasi 900 laipsnių, vibruoja, grįžta į rankas kaip tikras. Tinka tiek Pc tiek konsolėm. Puikus žaislas per karantina ar savaitgalio vakarais. Miestas Kaunas. Su siuntimu sudėtingai dėl dydžio, bet jeigu kurjerį apmoka pirkėjas galiu siųsti. Kaina 100eur
 2. iPhone xr 64gb. Idelios būklės, tiek korpusas tiek ekranas nes nuo pirkimo buvo naudojamas dėkle ir su apsauginiu stikliuku ( paskutinė nuotrauka, stikliukas ir dėkliukas pirktas kartu su telefonu). Tiesa, dėl idealumo stikliuką jau reikėtų pasikeist nes atsirado oro burbuliukų po juo. Perkančiam galėsiu nuklijuot, kad galėtu įsitikint ekrano būkle. Baterijos būklė 91% procentas. Face id veikia puikiai kaip ir visos kitos funkcijos. Komplektacijoje viskas kas buvo su telefonu. Ausinės nenaudotos. Garantija dar porai mėnesių. Kaunas, būnų Klaipėdoje. Galiu siųsti po apmokėjimo. Kaina: 370eur
 3. Prieš draudžiant daromos nuotraukos. Nuo draudėjo priklauso ar leis pačiam pafotkint ar lieps atvežti apžiūrai. Jei defektai nedidelli ir leižia fotkint pačiam, nuslėpt defektus įmanoma. Rizika bandant apgaut, visad išlieka, tai čia jau pačiams spręsti. Žinau pora atvejų iš draugų rato, kurie lizingui ir kasko baigiantis apgadina mašinas ir "prasuka kasko biznį", tai kiek pasakojo nieks per daug neklausinėja kaip ten kas vyko.
 4. Jie prieš darant skambutį rašo, kad tinka tiek pasas, tiek id. Tai gal tiesiog jei nesigavo mano id nuskaityt. Pabandysiu vėliau dar karta, gal kažkas gausis.
 5. Get € 17,20 ! Your bonus is waiting to be activated. https://a.aliexpress.com/_mK54hQb
 6. Pasinaudojau, viskas greita ir paprasta. Sugaišti 5min ir gaut 5eur - wiw win situcija. Rekomenduoju.
 7. Play with me! I've won € 0,87 I've won € 0,87 so far playing Coupon Pals. Join me to win up to € 14,17! https://a.aliexpress.com/_dW8GMBt
 8. WLtoys V333 (http://www.banggood.com/V262-Upgraded-WLtoys-V333-Headless-Mode-2_[email protected]) Skrenda apie 7 - 10min, bet gali nusipirkti pora baterijų už kelis dolerius. Yra apžvalga lietuviškai.
 9. Sako: "Man reik dokumento numerį įvest" vistiek neleido, nepaklausiau tik ar patikrinimui ar, kad apiformintu. Ko gero apiforminimui, nes pirmą syki jau buvo leidę, bet pažiūrėjo į ekraną sako: negaliu duoti.
 10. O jei neatsiėmu tai siuntinys grįžta siuntėjui? Man mokėt nieko nereikia?
 11. Sveiki, gavau siuntinį išperkamuoju paštu, bet esu pametęs tapatybės kortelę, tai einat atsiimti pasiemiau gimimo liudijymą, paprašė ko nors su nuotrauka tai parodžiau moksleivio pažymėjimą, davė pasirašyt lape galvojau viskas gerai, tada persigalvojo sako: negaliu išduot. Bandysiu dar syk eiti, bet jei neduos, ką daryt? Siuntinį atgal išsiųs, man primokėt nereikės?
×
×
 • Sukurti naują...